Μίνι Συνέντευξη

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna

1.τα sms δειχνουν επικοινωνια η ελλειψη αυτης?
2.ποτε χανεται η επικοινωνια με καποιον ανθρωπο?
3.ποσα sms στελνεις καθημερινα στο περιπου?


1) Αν π.χ. γιορτάζω κ μου στείλει κάποιος sms, τότε δείχνει μάλλον έλλειψη επικοινωνίας.
2) Όταν χάνεται από προσώπου γής...
3) Αρκετά.


Ερωτήσεις :
1. Γιατί οι γονείς μας δυσκολεύονται να μας αποχωρηστούν, ακόμα κ αν είμαστε 852 ετών, κ επιμένουν να μένουμε μαζί τους?
2. Γιατί κ εμείς δεν το πέρνουμε έυκολα απόφαση να φύγουμε?
3. Από ποια ηλικία νομίζεις πως οφειλει κάποιος να μένει μόνος του?
4. Εσύ μένεις μόνος σου?

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ερωτήσεις :
1. Γιατί οι γονείς μας δυσκολεύονται να μας αποχωρηστούν, ακόμα κ αν είμαστε 852 ετών, κ επιμένουν να μένουμε μαζί τους?
2. Γιατί κ εμείς δεν το πέρνουμε έυκολα απόφαση να φύγουμε?
3. Από ποια ηλικία νομίζεις πως οφειλει κάποιος να μένει μόνος του?
4. Εσύ μένεις μόνος σου?

:)

1. ελα μου ντε!
2. αα...! εγω μια χαρα ευκολα την πηρα την αποφαση!:)
3. κανεις δεν οφειλει σε κανεναν ..τιποτα...Απο οταν κανεις ενηλικιωθει μπορει και να μεινει μονος του..εφοσον βεβαια ειναι ικανος να συντηρει τον εαυτο του...
4. yeap!

'Ιδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
1)
Ερωτήσεις :
1. Γιατί οι γονείς μας δυσκολεύονται να μας αποχωρηστούν, ακόμα κ αν είμαστε 852 ετών, κ επιμένουν να μένουμε μαζί τους?
2. Γιατί κ εμείς δεν το πέρνουμε έυκολα απόφαση να φύγουμε?
3. Από ποια ηλικία νομίζεις πως οφειλει κάποιος να μένει μόνος του?
4. Εσύ μένεις μόνος σου?

:)

1.Νομίζω ότι μόνο όταν κάνεις παιδιά θα καταλάβεις...
2.Γιατί έχουμε καλομάθει να τα έχουμε όλα έτοιμα και δν θέλουμε να αλλάξει αυτό.
3.Αν υπάρχει η δυνατότητα, απο τα 18-19.
4.Τσου, είμαι νινι. Από Φλεβάρη που θα πάω στη σχολή :clapup:

Ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ερωτήσεις :
1. Γιατί οι γονείς μας δυσκολεύονται να μας αποχωρηστούν, ακόμα κ αν είμαστε 852 ετών, κ επιμένουν να μένουμε μαζί τους?
2. Γιατί κ εμείς δεν το πέρνουμε έυκολα απόφαση να φύγουμε?
3. Από ποια ηλικία νομίζεις πως οφειλει κάποιος να μένει μόνος του?
4. Εσύ μένεις μόνος σου?

:)


1. Γιατί... είναι γονείς... και ακόμα και 852 να είσαι... 2 σε βλέπουν! Και γιατί μας αγαπάνε, i guess
2. A, δεν ξέρω για τους υπόλοιπους εγώ έφυγα στα 18 και δεν έχω γυρίσει πίσω :)
3. Από όταν μπορεί να είναι οικονομικά ανεξάρτητος ή/και 25 χρονών περίπου.
4. Ναι. Και αυτοδύναμα εδώ και 2.5 χρόνια.


ίδιες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
1) Ερωτήσεις :
1. Γιατί οι γονείς μας δυσκολεύονται να μας αποχωρηστούν, ακόμα κ αν είμαστε 852 ετών, κ επιμένουν να μένουμε μαζί τους?
2. Γιατί κ εμείς δεν το πέρνουμε έυκολα απόφαση να φύγουμε?
3. Από ποια ηλικία νομίζεις πως οφειλει κάποιος να μένει μόνος του?
4. Εσύ μένεις μόνος σου?
:)

1. Γιατί είναι γονείς και πάντα εμείς θα είμαστε τα μικρά τους...ευτυχώς ή δυστυχώς :P (και όπως λέει η μαμά μου...όταν γίνεις μάναααααααααα τότε θα με καταλάβεις :P)
2. Νομίζω ότι όσοι μένουν με τους γονείς τους συμβαίνει γιατί οικονομικά δεν μπορούν να βγουν κι ως ένα σημείο ξέρεις τι ωραία είναι να έχεις τα πάντα έτοιμα :P
3. Από τα 18 νομίζω :hmm: Όταν νιώσει έτοιμος; :hmm: ουφ...δεν ξέρω...όσο πιο γρήγορα γίνει μετά την ενηλικίωση τόσο καλύτερα πιστεύω....
4. Ω...ναι από τα 22 και δεν το αλλάζω με τίποτα πλέον...κι ας μην έχω τίποτα έτοιμο πια :cry_x:

Ίδιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ερωτήσεις :
1. Γιατί οι γονείς μας δυσκολεύονται να μας αποχωρηστούν, ακόμα κ αν είμαστε 852 ετών, κ επιμένουν να μένουμε μαζί τους?
2. Γιατί κ εμείς δεν το πέρνουμε έυκολα απόφαση να φύγουμε?
3. Από ποια ηλικία νομίζεις πως οφειλει κάποιος να μένει μόνος του?
4. Εσύ μένεις μόνος σου?
1.Γιατί είμαστε πάντα τα μικρά ανηπεράσπιστα παιδιά τους
2.Γιατί κατα βαθος μας αρέσει να είμαστε τα μικρά παιδιά των δικών μας
3.Απο τα 21
4.οχι παντρέυτηκα στα 21:P


1. Ποιός είναι ο ποιό μεγάλος έρωτας σε σιριαλ/ταινία ή όπου αλλου;
2.Ποιο είναι για σένα το ποιό σημαντικό; χρήμα ή σέξ;
3.Πόσο κάνει μία φρατζόλα ψωμί;
4.Πότε γέλασες τελεταία φορά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1. Ποιός είναι ο ποιό μεγάλος έρωτας σε σιριαλ/ταινία ή όπου αλλου;
2.Ποιο είναι για σένα το ποιό σημαντικό; χρήμα ή σέξ;
3.Πόσο κάνει μία φρατζόλα ψωμί;
4.Πότε γέλασες τελεταία φορά;

1.Χα... απο τις ταινιες που ξερω εγω, ο ερωτας του Γαρδελη με την αλλη στο "Οταν η Ροδες Χορευουν":P
2.Χμ... Με το χρημα αγοραζεις σεξ, αλλα και με το σεξ μπορεις να βγαλεις χρημα... Απο την αλλη, αν μπλεξει το χρημα με το σεξ, δεν θα αξιζει τον κοπο... Οποτε δεν μπορουμε να τα συγκρινουμε κατ αυτον τον τροπο, οποτε σεξ
3.Εμενα ρωτας;
4.Πριν καμια ωριτσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Ποιός είναι ο ποιό μεγάλος έρωτας σε σιριαλ/ταινία ή όπου αλλου;
2.Ποιο είναι για σένα το ποιό σημαντικό; χρήμα ή σέξ;
3.Πόσο κάνει μία φρατζόλα ψωμί;
4.Πότε γέλασες τελεταία φορά;

1. Στο the Notebook... Μιλάω για το δεύτερο μέρος...
2. Σεξ.
3. Εδώ κάνει 3 φράγκα περίπου...
4. Πριν λίγο!!

Ερωτήσεις:
1. Ποιος είναι για σένα ο μεγαλύτερος έρωτας, από βιβλίο ή ταινία/θεατρικό;
2. Πόσο κάνει ένα κεσεδάκι γιαούρτι;
3. Πότε έκλαψες τελευταία φορά;
4. Ενεργείσαι συχνά; :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Ποιος είναι για σένα ο μεγαλύτερος έρωτας, από βιβλίο ή ταινία/θεατρικό;
2. Πόσο κάνει ένα κεσεδάκι γιαούρτι;
3. Πότε έκλαψες τελευταία φορά;
4. Ενεργείσαι συχνά; :P :P

1. οι σμίθ είμαι παράξενη αλλα μου αρέσει:redface:
2. 1,50 το 0% που πέρνω
3.Απο τα νευρα μου όταν μου είπαν το πρωί ότι ήταν μπουζί ενώ το είχα αλλάξει όταν χάλασε το μηχανάκι:mad:
4.Τώρα με τις πρασινάδες άστα βράστα έχω γίνει:whistle:


1.Γελίο είναι για σένα.....
2.Πώς θα χαρακτήριζες το κουκλάκι της σελήνης απο την λάμψη(πςςςςςς τι λέω σήμερα)
3.Τι γέυση έχει τώρα το στόμα σου; (ενοώντας τι έφαγες:P)
4. Τρώς λαχανικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1.Γελoίο είναι για σένα.....
2.Πώς θα χαρακτήριζες το κουκλάκι της σελήνης απο την λάμψη(πςςςςςς τι λέω σήμερα)
3.Τι γέυση έχει τώρα το στόμα σου; (εννοώντας τι έφαγες:P)
4. Τρώς λαχανικά;

1. Να μην καταλαβαινεις ποσο γελοιος εισαι και να περιφερεσαι με υφος 100 καρδιναλιων
2. Χοχο;
3. Μια μπαρα δημητριακων
4. Οταν ερχεται η μαμι μου, και κανα διβδομαδο αφου φυγει (μου αφηνει ενα καρο..)

Τα γιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
1) To ότι έχασα για 38η φορά το πορτοφόλι μου (φέτος εννοείται)
2) Ως το κουκλάκι της σελήνης από τη λάμψη
3) Τη συνηθισμένη, έχω να φάω από το μεσημέρι και έπλυνα και δόντια
4) Αναγκαστικά κάθε μέρα

1) Πότε θα βάλω μυαλό?
2) Τι άλλο είχα μέσα στο πορτοφόλι?
3) Καλή φάση που πάντα χρήματα (ντόινκ) και ταυτότητα δεν τα έχω ποτέ μέσα ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
1) Πότε θα βάλω μυαλό?
2) Τι άλλο είχα μέσα στο πορτοφόλι?
3) Καλή φάση που πάντα χρήματα (ντόινκ) και ταυτότητα δεν τα έχω ποτέ μέσα ε?

1. το πάθημα ...μάθημα :P
2. Κάρτες? :worry:
3. Μια χαρούλα...εγώ που τα έχω όλα μέσα τι να πω?:/:


Ερωτήσεις :

1) Έχεις σχέση?
2) Πόσο καιρό είστε μαζί? (ή αν δεν έχεις, πόσο καιρό είσαι μόνος/η)
3) Όσο είσαι μέσα σε μία σχέση, "παίζει" το μάτι σου? (καταλαβαίνετε τι θέλω να πω έτσιιιιιιιι?);)
4) Αν έκανες κάτι με κάποιον άλλον/η, θα το έλεγες στη σχέση σου κ ας χωρίζατε, ή θα το έκρυβες?
5) Μέχρι ποιο σημείο ένα φλέρτ θεωρείται αθώο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1) Έχεις σχέση?
2) Πόσο καιρό είστε μαζί? (ή αν δεν έχεις, πόσο καιρό είσαι μόνος/η)
3) Όσο είσαι μέσα σε μία σχέση, "παίζει" το μάτι σου? (καταλαβαίνετε τι θέλω να πω έτσιιιιιιιι?);)
4) Αν έκανες κάτι με κάποιον άλλον/η, θα το έλεγες στη σχέση σου κ ας χωρίζατε, ή θα το έκρυβες?
5) Μέχρι ποιο σημείο ένα φλέρτ θεωρείται αθώο ?



1)Μαντισα εισαι;
2) 5μηνες και κατι λιγες μερες
3)Εξαρτατε την σχεση.... στην προηγουμενες ψιλο εως χοντρο επαιζε, τωρα δεεεεεν
4)Εξαρτατε...
5)Εξαρτατε απο την καθε περιπτωση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
1) Έχεις σχέση?
2) Πόσο καιρό είστε μαζί? (ή αν δεν έχεις, πόσο καιρό είσαι μόνος/η)
3) Όσο είσαι μέσα σε μία σχέση, "παίζει" το μάτι σου? (καταλαβαίνετε τι θέλω να πω έτσιιιιιιιι?);)
4) Αν έκανες κάτι με κάποιον άλλον/η, θα το έλεγες στη σχέση σου κ ας χωρίζατε, ή θα το έκρυβες?
5) Μέχρι ποιο σημείο ένα φλέρτ θεωρείται αθώο ?

1)Yep.
2)Τεσσεράμισι μήνες.
3)Παίζει λίγο, αλλά μόνο το μάτι.
4)Δεν θα έκανα κάτι με κάποια άλλη. Είμαι πολύ φλώρος.
5)Δεν έχω ιδέα!

Ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Ερωτήσεις :

1) Έχεις σχέση?
2) Πόσο καιρό είστε μαζί? (ή αν δεν έχεις, πόσο καιρό είσαι μόνος/η)
3) Όσο είσαι μέσα σε μία σχέση, "παίζει" το μάτι σου? (καταλαβαίνετε τι θέλω να πω έτσιιιιιιιι?);)
4) Αν έκανες κάτι με κάποιον άλλον/η, θα το έλεγες στη σχέση σου κ ας χωρίζατε, ή θα το έκρυβες?
5) Μέχρι ποιο σημείο ένα φλέρτ θεωρείται αθώο ?

1. Αμέ
2. Δεν πολυμετράω, γύρω στους 5 μήνες;.
3. Εξαρτάται από το αν η σχέση μου με καλύπτει απόλυτα ή όχι. Πάντως παίζει λίγο :P
4. Θα το έκρυβα βεβαίως.
5. Όταν υπερβεί μια διαχωριστική γραμμή την οποία αντιλαμβάνεται κάποιος με τη διαίσθηση και όχι με τις λέξεις.

Ερωτήσεις

1. Είσαι ο τελευταίος ζωντανός άνθρωπος πάνω στη γη. Τι κάνεις;
2. Βιβλία ή ταινίες; (και γιατί)
3. Πόση σημασία με άριστα το 10 δίνεις στην γνώμη των γύρω σου για σένα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
1) Aμμόλουτρα γυμνή
2) Ταινίες σπίτι, βιβλία στα μέσα μεταφοράς. Γιατί ζεις χιλιάες ζωές σε μία
3) 7.5


Τα ίδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
1)Αυτοκτονώ
2)Βιβλία γιατί ζεις πραγματικά ό,τι περιγράφει ο συγγραφέας (αν μιλάμε για λογοτεχνία ειδικότερα δλδ) και κρατούν σίγουρα περισσότερο από μια ταινία
3)6

1)Ταξίδι μόνος ή με παρέα;
2)Βρέχει. Σπίτι ή βόλτα έξω;
3)Βιβλία ή ταινίες και γιατί. (μ' άρεσε :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
1)Ταξίδι μόνος ή με παρέα;
2)Βρέχει. Σπίτι ή βόλτα έξω;
3)Βιβλία ή ταινίες και γιατί. (μ' άρεσε :P)

1)Με παρέα. Μικρή όμως.
2)Σπίτι.
3)Ταινίες. Δύσκολα συγκεντρώνομαι να διαβάσω ένα βιβλίο.

Ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
lol, τι να τις απαντησω τωρα... τα ιδια με τον shaman!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
1)Ταξίδι μόνος ή με παρέα;
2)Βρέχει. Σπίτι ή βόλτα έξω;
3)Βιβλία ή ταινίες και γιατί. (μ' άρεσε :P)

1. Με παρέα
2. Σπίτι
3. Και τα δύο! Δεν μπορώ να διαλέξω!

Ερωτήσεις

1.- Κατά τη γνώμη σου, σήμερα, ο άνθρωπος είναι προέκταση της τεχνολογίας του ή το αντίθετο;
2.- Αν σου ζήταγαν να διαλέξεις ανάμεσα σε μία ζωή 100% τεχνολογική ή 100% φυσική, τι νομίζεις θα προτιμούσες;
3.- Πόσε ημέρες μπορείς να ζήσεις, χωρίς ηλεκτρισμό, κινητό και αυτοκινούμενο μέσο;

Χάθηκαν στην πορεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top