Μίνι Συνέντευξη

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
ΚΟΡΠΣ ΣΕ ΠΑΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ

ακους εκει μανταμιτσα....

βαζω αλλες

1)
Ποιο είναι το πιο παρακινδυνευμένο πράγμα που έκανες ποτέ?
2) Θα φιλοξενούσες ποτέ έναν άγνωστο στο σπίτι σου όπως κάνουν αυτοί?: https://www.couchsurfing.com/
3)
Θα άφηνες ένα βιβλίο στο δρόμο όπως κάνουν αυτοί?: https://www.bookcrossing.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1)
Ποιο είναι το πιο παρακινδυνευμένο πράγμα που έκανες ποτέ?
2) Θα φιλοξενούσες ποτέ έναν άγνωστο στο σπίτι σου όπως κάνουν αυτοί?: https://www.couchsurfing.com/
3)
Θα άφηνες ένα βιβλίο στο δρόμο όπως κάνουν αυτοί?: https://www.bookcrossing.com/

1. Ανεβηκα στην οροφη του τρενου ενω με κυνηγουσαν 3 μπατσονια
2. Οχι
3. Οχι

1. Ποτε θα παμε στο εδαδι να μας φιλοξενησει μιας κι ειναι καουτσερφερου;
2. Εσυ φιλοξενεις καναν κοσμο η εισαι μισανθρωπος?
3. Βλεπεις νιπ τακ? Κι αν ναι τι ωρα αρχιζει πλεον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
1.κηνηγουσα ενα αμαξι να πεσω πανω του με το δικο μου αλλα τελικα τελευταια στιγμη δε το κανα.ξεκινησα με τις παντες μπροστα σε τροχονομους και περιπολικα.πλακωθηκα με την παρεα μου με αλλη παρεα ενω αυτοι ειχαν ροπαλα και σιδερογροθιες.εφυγα απο στροφη μπαινοντας με μεγαλη ταχυτητα και μπηκα στο απεναντι ρευμα αλλα τη γλυτωσα.με γυρισε τετακε.οδηγησα μεθυσμενος απο την καλικρατια στη θεσσαλονικη.εβλεπα την καρδία σαν ευθεια.αυτα μου ρχονται τωρα :P
2.οχι
3.Οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
ιδιες ερωτησεις με την κορπσ γιατι βαριεμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
1. Ποτε θα παμε στο εδαδι να μας φιλοξενησει μιας κι ειναι καουτσερφερου;
2. Εσυ φιλοξενεις καναν κοσμο η εισαι μισανθρωπος?
3. Βλεπεις νιπ τακ? Κι αν ναι τι ωρα αρχιζει πλεον?
1. όταν λείπει:P:P
2. έχω ένα καναπέ κρεβάτι και ένα καναπέ που αμα του βγάλεις τα μαξιλάρια γίνεται κρεβάτι:P:P
3. τα'δα όλα από πριν, γιατί τα μυρίζομαι τα καλά ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ.
:P


παίχτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
1. Αν μένει Ισπανία, πάμε αύριο!!!
2. Είμαι ολάνθρωπος και φιλοξενώ γνωστούς μου
3. Δεν βλέπω, έχω πρόβλημα με το νυστέρι...

1. Τελικά η Corpse είναι διχασμένη προσωπικότητα και γιαυτό αστις ίδιες ερωτήσεις απαντάει άλλα εδώ και άλλα εδώ;
2. Αν φιλοξενούσες αγνώστους δεν θα ανησυχούσες καθόλου;
3. Θα κανόνιζες ταξίδι με κάποιον άγνωστο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
1. Τελικά η Corpse είναι διχασμένη προσωπικότητα και γιαυτό αστις ίδιες ερωτήσεις απαντάει άλλα εδώ και άλλα εδώ;
2. Αν φιλοξενούσες αγνώστους δεν θα ανησυχούσες καθόλου;
3. Θα κανόνιζες ταξίδι με κάποιον άγνωστο;


1. Δεν ξερω... ισως... πλακα θα ειχε !!!
2. Αν δεν ανησυχουσαν αυτοι γιατι να το κανω εγω :D!!!
3. Μπαααα, δεν νομιζω!

Ιδιες (θελω και αλλες γνωμες για την Corpse :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
1. Τελικά η Corpse είναι διχασμένη προσωπικότητα και γιαυτό αστις ίδιες ερωτήσεις απαντάει άλλα εδώ και άλλα εδώ;
2. Αν φιλοξενούσες αγνώστους δεν θα ανησυχούσες καθόλου;
3. Θα κανόνιζες ταξίδι με κάποιον άγνωστο;

1. Αν είναι δέχομαι να την αναλάβω... θα προτιμούσα βέβαια να έχει πολλαπλή προσωπικότητα...την πάω τρελά αυτή την ψυχασθένεια :P
2. Στην αρχή ίσως...μετά μπα........αλλά δεν ξέρω...
3. Θα το ήθελα διότι είναι μια σκέτη τρέλα αλλά από την άλλη φοβάμαι... Από την άλλη βέβαια με το δικό μου έφυγα διακοπές ενώ τον ήξερα 2 βδομάδες...ε...πόσο καλά τον ήξερα δηλαδής :hmm:

Γίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1. Τελικά η Corpse είναι διχασμένη προσωπικότητα και γιαυτό αστις ίδιες ερωτήσεις απαντάει άλλα εδώ και άλλα εδώ;
2. Αν φιλοξενούσες αγνώστους δεν θα ανησυχούσες καθόλου;
3. Θα κανόνιζες ταξίδι με κάποιον άγνωστο;

1. απλα ξεχασιαρα!:P
2. ε θα ανησυχουσα....αν φιλοξενουσα ποτε τελειως αγνωστους σπιτι μου
3.χμμμ....αυτο παιζεται...μικροτερη ισως και να το εκανα

1. ενα απωθημενο σας
2. μια αγαπημενη σας γευση
3. φουμαρετε? και αν ναι, τι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
1. Nα γυρίσω τον κόσμο ναυτικός σε ένα παλιό φορτηγό πλοίο.
2. Οτιδήποτε έχει σχέση με κάστανο
3. Οχι


γιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1. ενα απωθημενο σας
2. μια αγαπημενη σας γευση
3. φουμαρετε? και αν ναι, τι?


1. Δε μου ρχεται καποιο ευκαιρο, αρα δεν εχω?
2. Πικραμυγδαλο
3. Μετραω 3 βδομαδες καθαρη. Στα τελευταια μου εκανα κιτρινο golden virginia.

1. Ποσες συνεντευξεις για δουλεια εχεις δωσει?
2. Και ποσες δουλειες εχεις πιασει?
3. Συμπαθεις τους συναδερφους σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
1. 4
2. Πάνω από 15 (οι περισσότερες ήταν χωρίς συνέντευξη)
3. Τους περισσότερους ναι, κάποιους άλλους λιγότερο.......


ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
1. Ποσες συνεντευξεις για δουλεια εχεις δωσει?
2. Και ποσες δουλειες εχεις πιασει?
3. Συμπαθεις τους συναδερφους σου?

1. Kαμία
2. 3
3. Μερικούς ναι...μερικούς όχι :P

'Ιδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
1. Ποσες συνεντευξεις για δουλεια εχεις δωσει?
2. Και ποσες δουλειες εχεις πιασει?
3. Συμπαθεις τους συναδερφους σου?

1. Καμια
2. 2
3. Την πλειοψηφια ναι


Ερωτησεις:
1. Ποιο ειναι το χειροτερο καιρικο φαινομενο;
2. Βλεπεις ειδησεις του Star;
3. Τι σε εκνευριζει περισσοτερο στους αλλους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
1. Το χιόνι και ο πάγος ....:mad:
2. Οχι, δεν βλέπω καθόλου τηλόραση.
3. Η βλακεία.........



σαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ερωτησεις:
1. Ποιο ειναι το χειροτερο καιρικο φαινομενο;
2. Βλεπεις ειδησεις του Star;
3. Τι σε εκνευριζει περισσοτερο στους αλλους;

1. H ζέστη!!!!!!
2. Για χαβαλέ καμιά φορά
3. lately η υπεροψία

τις αυτές :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1. Ποσες συνεντευξεις για δουλεια εχεις δωσει?
2. Και ποσες δουλειες εχεις πιασει?
3. Συμπαθεις τους συναδερφους σου?

1. 3
2. 2
3. οι ποιοι??? :whistle:

1. το πρωτο πραγμα που προσεχεις σε μια γυναικα και σε ενα αντρα αντιστοιχα
2. το ονομα του μαγαζιου που συχναζεις (κοινως το στεκι σου ποιο ειναι?)
3. φορας καπου σκουλαρικι? και αν ναι που...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
1. To στυλ-ύφος
2. Οναρ, κόκκινο πιρούνι,it the bar, πάει καιρός, W, magnifico, cielo, ευοί ευάν και άλλα πολλά......
3. Oχι



γίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
1. Πρόσωπο
2. Σκάλες και Αυλή
3. Αυτιά

δα σέιμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
1) Tίποτα, ντρέπομαι και κοιτάω το πάτωμα

2) Χαχαχα, το σαλόνι του σπιτιού μου

3) 7 στα αυτιά, ένα στη μύτη, προετοιμάζω άλλο ένα


οι δικές μου ερωτησούλες

.
.
.

ε οι ίδιες μωρέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top