Μίνι Συνέντευξη

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τι είναι το 2π; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θεωρητικα κατευθυνομενη ησουν ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Φαίνεται τόσο πολύ; :P

Εκτός αν εννοείς το π=3,.....
οπότε έβαλες τον τύπο που τέτοια ώρα που είναι ούτε καν θυμάμαι πως το λένε και τι βρίσκανε (εδώ δεν θυμάμαι πόσο ήταν το π :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
1. Τι σκέφτεσαι ΤΩΡΑ;
Να εξηγήσω στη Vkey το 2π ή όχι;

2. Τι θα ήθελες τώρα;
Κάτι γλυκό

3. Σε τι φάση βρίσκεσαι;
down

1. Συνήθως τι ώρες μας επισκέπτεσαι;
2. Ποιό το αγαπημένο σου κανάλι;
3. Η εκπομπή που δεν θες να χάνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Ερωτήσεις:
1. Τι σκέφτεσαι ΤΩΡΑ;
2. Τι θα ήθελες τώρα;
3. Σε τι φάση βρίσκεσαι;


1.οτι πρεπει να κανω τοσα πολλα και νυσταζω
2.να μη νυσταζα και να εδινα εξετασεις αυριο
3.διφασικη,μη σου πω και τριφασικη.

σειμ


σορι,απαντησαμε μαζι.
1. Συνήθως τι ώρες μας επισκέπτεσαι; δεν εχω ωραριο...
2. Ποιό το αγαπημένο σου κανάλι; μεγκα!
3. Η εκπομπή που δεν θες να χάνεις; νιπτακ! αλλα σημερα το χασα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ερωτήσεις
1. Τι είναι το 2π;
2. Γιατί δεν μου το εξηγείται;
3. Φαίνεται τόσο πολύ τη κατεύθυνση ήμουν; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ερωτήσεις
1. Τι είναι το 2π;
2. Γιατί δεν μου το εξηγείται;
3. Φαίνεται τόσο πολύ τη κατεύθυνση ήμουν; :P

1. Όπως το ερμηνεύω εγώ, έχει να κάνει με την περιοδικότητα των κυμάτων όπου μετά από 2π έχουν την ίδια κυματομορφή. Μπορείς λοιπόν να πεις ότι αυτή η μορφή χωρίζεται σε φάσεις. Αν έχω λάθος ας με διορθώσετε, κανείς άσφαλτος ως γνωστόν.
2. Μας αρέσει να σε πειράζουμε.
3. Η αλήθεια είναι ότι με μπερδεύεις λίγο (check the bold) :P

1. Έχεις κάποιο "χάρισμα";
2. Ποιό θεωρείς ότι είναι το ατού σου;
3, Είσαι το αγαπημένο παιδί των γονιών σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
1. Να προβλέπω σε ποια μαθήματα έχω πάρει 3
2. Η ταχυανάγνωση, μερικοί δεν πιστεύουν ότι πρόλαβα να διαβάσω κάτι:P (ψωνάραααα)
3. Tου πατέρα μου :P:P:P

Ίδιες γιατί στ' αλήθεια μ' άρεσαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
1. Έχεις κάποιο "χάρισμα";
2. Ποιό θεωρείς ότι είναι το ατού σου;
3, Είσαι το αγαπημένο παιδί των γονιών σου;


1. Eίμαι εντελώς απαισιόδοξος.
2. Η μεγάλη, χοντρή και αδιάκριτη μύτη μου.
3. Τι να σου πω, δεν μου μιλάνε.


Ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1.δεν ξερω πως..αλλα περιεργως γινεται παντα αυτο το κατι που θελω
2. δειχνω ξινη..αλλα δεν ειμαι
3. αμε....

ιδιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
1. Έχεις κάποιο "χάρισμα";
2. Ποιό θεωρείς ότι είναι το ατού σου;
3, Είσαι το αγαπημένο παιδί των γονιών σου;

1. Καμιά φορά δουλεύει η διαίσθηση. Α.. και κάνω περίεργα πράγματα με τα χέρια και τα δάχτυλα μου.. :D Κι επίσης μπορώ να κάνω την κοιλιά μου να φαίνεται σαν να είμαι τουλάχιστον πέντε μηνών έγκυος! :P
2. Δίνω πολλές ευκαιρίες (καλο και κακό αυτό), διαβάζω γρήγορα (βοήθησε στη σχολή :D), είμαι αυθόρμητη!
3. Νι. Μοναχοπαίδι γαρ! :D

Γίδιες, είναι ωραίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
1) Ναι :P
2) Όταν θέλω είμαι πολύ κοινωνική και μπορώ να πείθω τους άλλους επίσης ότι λέω κάτι σοβαρό ενω δεν έχω ιδέα τι λέω. :P Eπίσης είμαι, όμορφη, έξυπνη, τσαχπίνα, και άλλα τέτοια :P
3) Όχι, μας αγαπόυν όλους

ερωτήσεις μου

1) Ποτε θα κάνει ξαστεριά?
2) Λες η κορπσς μπράιντ να έχει πλάκα και απο κοντά?
3) Ποια η γνώμη σου για το αποτέλεσμα των εκλογών?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
1) Ποτε θα κάνει ξαστεριά?
2) Λες η κορπσς μπράιντ να έχει πλάκα και απο κοντά?
3) Ποια η γνώμη σου για το αποτέλεσμα των εκλογών?


1) "Ξαναρώτα με Aύριο"
2) Γιατί, έχει και από μακριά; :P
3) Έγιναν εκλογές;; Πότε πρόλαβαν; :confused:


Τις ίδιες ανέμπνευστες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1) Ποτε θα κάνει ξαστεριά?
2) Λες η κορπσς μπράιντ να έχει πλάκα και απο κοντά?
3) Ποια η γνώμη σου για το αποτέλεσμα των εκλογών?

1. Οταν θα φλεβαρισει, να παρεις το ντουφετσι σου καλου κακου.
2. Γιατι εχει κι απο μακρια? :mountzes:
3. Υιιικ.

1. Ποιο ειναι το αγαπημενο σου περιοδικο?
2. Το πιο μακρινο σου ταξιδι?
3. Κοβεις εισιτηριο στα μεσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
1. Ποιο ειναι το αγαπημενο σου περιοδικο?
2. Το πιο μακρινο σου ταξιδι?
3. Κοβεις εισιτηριο στα μεσα?

1. Τα έχω κόψει να σου πω...
2. Αραβία... νομίζω :hmm: Ναι, Αραβία! :)
3. Έχω κάρτα!


1. Θα φιλοξενούσες ποτέ έναν άγνωστο στο σπίτι σου όπως κάνουν αυτοί?: https://www.couchsurfing.com/
2. Θα άφηνες ένα βιβλίο στο δρόμο όπως κάνουν αυτοί?: https://www.bookcrossing.com/
3. Ποιο είναι το πιο παρακινδυνευμένο πράγμα που έκανες ποτέ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1. Θα φιλοξενούσες ποτέ έναν άγνωστο στο σπίτι σου όπως κάνουν αυτοί?: https://www.couchsurfing.com/
2. Θα άφηνες ένα βιβλίο στο δρόμο όπως κάνουν αυτοί?: https://www.bookcrossing.com/
3. Ποιο είναι το πιο παρακινδυνευμένο πράγμα που έκανες ποτέ?

1. Γιεαπ
2. Γιεαπ
3. Βγηκα απο ασανσερ ενω ειχε κολλησει στη μεση του πατωματος του ενος οροφου. Νιεχ, πολυ φλωρα ειμαι.

Τα γιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
1) το έχω κάνει
2) το κάνω
3) μπήκα στο ασανσέρ της κορπς

ta ίδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ερωτησεις μανταμιτσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top