Μίνι Συνέντευξη

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Σου έδινε κάποιος 1.000.000.000.000? αρκεί να σκότωνες ένα άγνωστο κινεζάκι 5 χρόνων με μαχαίρι. Φυσικά κάνεις δεν θα το μάθαινε. Θα δεχόσουν την συμφωνία; Απάντησε ειλικρινά και μην ξεχνάς τα 1.000.000.000.000?
2. Θα προτιμούσες να κάψεις το μοναδικό έγγραφο που υπάρχει που αποδεικνύει ότι δεν υπάρχει θεός ή μια αδέσποτη γάτα;
3. Αν είχα ανοιχτό το κάρμα τι ψήφο θα μου έδινες; :D
  1. Αν ήταν με άλλον τρόπο θα το συζητούσα, αλλά όχι και με μαχαίρι. Θα πρέπει μετά να βάλω πλυντήριο. :confused:
  2. Ε το πρώτο φυσικά.
  3. Μωρέ άνοιξέ το εσύ και θα σου δώσουμε ό,τι έχουμε να σου δώσουμε. :P
Βάζω:
  1. Ποια στιγμή της ζωής σου θυμάσαι ως τώρα και γιατί; Αν θέλεις, περίγραψέ τη μας. :)
  2. Πόσο υπομονετικός/ή είσαι; Θεωρείς ότι κάνει καλό ή ότι βλάπτει;
  3. Αν είχε ο Πάνος ανοιχτό κάρμα τι θα του έδινες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τα ίδια..........

:hehe:

1. Θα συμφωνούσα
2. Συμφωνώ, το έγγραφο αυτό είναι πολιτισμός.
3. +5:hehe:

Ερωτήσεις:
Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος:
  1. Ποια στιγμή της ζωής σου θυμάσαι ως τώρα και γιατί; Αν θέλεις, περίγραψέ τη μας. :)
  2. Πόσο υπομονετικός/ή είσαι; Θεωρείς ότι κάνει καλό ή ότι βλάπτει;
  3. Αν είχε ο Πάνος ανοιχτό κάρμα τι θα του έδινες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
  1. Ποια στιγμή της ζωής σου θυμάσαι ως τώρα και γιατί; Αν θέλεις, περίγραψέ τη μας. :)
  2. Πόσο υπομονετικός/ή είσαι; Θεωρείς ότι κάνει καλό ή ότι βλάπτει;
  3. Αν είχε ο Πάνος ανοιχτό κάρμα τι θα του έδινες; :P

1. Θυμάμαι κάθε στιγμή της ζωής μου από τις ποιο έντονες ως τις πιο χαλαρές.
2. Είμαι τόσο υπομονετικός σε σημείο που κάνει τους άλλους να εκνευρίζονται.
Για μένα καλό είναι, για τους άλλους δεν ξέρω.
3. Απάντησα παραπάνω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ρε συ, δεν μπορείς να ψηφίσεις τον εαυτό σου. :P



ΥΓ> Εναλλακτικά για την ερώτηση 3: "Πιστεύεις ότι είναι καλό να κάνουμε σχέδια ή να μην κάνουμε για να μην απογοητευτούμε αν δεν βγουν;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ρε συ, δεν μπορείς να ψηφίσεις τον εαυτό σου. :P
admin είμαι, ότι θέλω κάνω :hehe:

ΥΓ> Εναλλακτικά για την ερώτηση 3: "Πιστεύεις ότι είναι καλό να κάνουμε σχέδια ή να μην κάνουμε για να μην απογοητευτούμε αν δεν βγουν;"
Είμαι υπερ το σχεδίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Έχω μπερδευτεί λίγο σχετικά με το ποιες είναι οι ερωτήσεις :P
  1. Ποια στιγμή της ζωής σου θυμάσαι ως τώρα και γιατί; Αν θέλεις, περίγραψέ τη μας.
  2. Πόσο υπομονετικός/ή είσαι; Θεωρείς ότι κάνει καλό ή ότι βλάπτει;
  3. Πιστεύεις ότι είναι καλό να κάνουμε σχέδια ή να μην κάνουμε για να μην απογοητευτούμε αν δεν βγουν;
1. Είναι 3-4 στιγμές στη ζωή μου μέχρι τώρα που δεν νομίζω ότι θα ξεχάσω μέχρι τα γεράματα αλλά δεν νομίζω ότι μπορώ να τις περιγράψω.
2. Δεν έχω υπομονή. Ειδικά με τους ηλίθιους ανθρώπους. Πάντως δεν νομίζω ότι κάνει κακό, μάλλον καλό θα έλεγα.
3. Πιστεύω ότι πρέπει να κάνουμε όνειρα και μάλιστα πολλά, ο όρος σχέδια δεν με καλύπτει και τόσο όμως, ίσως γιατί πρόκειται για κάτι πιο περιορισμένο και συγκεκριμένο. Πάντως σίγουρα δεν θα βγουν όλα ;)

1. Έχεις ζήσει ποτέ κάτι το ξεχωριστό ένα βράδυ με Πανσέληνο;
2. Πιστεύεις ότι τα μαθηματικά και η μουσική μοιάζουν πολύ;
3. Πόσο πολύ σου αρέσει το νερό; (λίμνες, ποτάμια, θάλασσες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
1. Ναι φυσικά, και ποιος δεν έχει ζήσει άλλωστε......
2. Οχι, δε νομίζω οτι μοιάζουν.
3. Δεν θα μπορούσα να ζήσω χωρίς νερό, σε ένα βουνό ξερό για παράδειγμα, με τίποτα όμως.



Ιδιες..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1. Έχεις ζήσει ποτέ κάτι το ξεχωριστό ένα βράδυ με Πανσέληνο;
2. Πιστεύεις ότι τα μαθηματικά και η μουσική μοιάζουν πολύ;
3. Πόσο πολύ σου αρέσει το νερό; (λίμνες, ποτάμια, θάλασσες)

1.ναι.ηταν η μερα που εφευγα απο μηλο, μετα απο ενα μηνα εθελοντικη εργασια εκει. ενιωθα οτι αφηνω πισω μου πολυ αγαπημενους ανθρωπους, και ενα πολυ αγαπημενο τοπο... και ημουν και με το φιλο μου τοτε, πολυ ερωτευμενη.. ενα γεματο φεγγαρι παντα σε κανει να τα βλεπεις ολα πολυ πολυ αλλιως!

2.βασικα πιστευω οτι δε μοιαζουν ΚΑΘΟΛΟΥ.

3.απιστευτα πολυ! αν και ειμαι ζωδιο της φωτιας, χαλαρα θα μπορουσα να ζησω μεσα στο νερο...! (ασχετο με τα ζωδια:P)


1.οι κλυτερες διακοπες της ζωης σου που ηταν?
2και με τι παρεα?
3.εχεις κανει καπου διακοπες ΜΟΝΟΣ-Η? εστω για ενα σκ?
4.εχεις αυτοκινητο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
1.ναι.ηταν η μερα που εφευγα απο μηλο, μετα απο ενα μηνα εθελοντικη εργασια εκει. ενιωθα οτι αφηνω πισω μου πολυ αγαπημενους ανθρωπους, και ενα πολυ αγαπημενο τοπο... και ημουν και με το φιλο μου τοτε, πολυ ερωτευμενη.. ενα γεματο φεγγαρι παντα σε κανει να τα βλεπεις ολα πολυ πολυ αλλιως!

2.βασικα πιστευω οτι δε μοιαζουν ΚΑΘΟΛΟΥ.

3.απιστευτα πολυ! αν και ειμαι ζωδιο της φωτιας, χαλαρα θα μπορουσα να ζησω μεσα στο νερο...! (ασχετο με τα ζωδια:P)


1.οι κλυτερες διακοπες της ζωης σου που ηταν?
2και με τι παρεα?
3.εχεις κανει καπου διακοπες ΜΟΝΟΣ-Η? εστω για ενα σκ?
4.εχεις αυτοκινητο?

1 ολλανδια κ λιμνη πλαστειρα με το μωρο μου
3 νο νο
4 νο νο δεν το χρειαζομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
1. Eλαφόνησο........
2....... με όλη την παρέα σε απαρτία
3. Ναι, και πολύ περισσότερο από ένα σ/κ και πέρασα υπέροχα αφού γνώρισα ένα σωρό κόσμο.
4. Ναι




Τις ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Σου έδινε κάποιος 1.000.000.000.000? αρκεί να σκότωνες ένα άγνωστο κινεζάκι 5 χρόνων με μαχαίρι. Φυσικά κάνεις δεν θα το μάθαινε. Θα δεχόσουν την συμφωνία; Απάντησε ειλικρινά και μην ξεχνάς τα 1.000.000.000.000?
2. Θα προτιμούσες να κάψεις το μοναδικό έγγραφο που υπάρχει που αποδεικνύει ότι δεν υπάρχει θεός ή μια αδέσποτη γάτα;
3. Αν είχα ανοιχτό το κάρμα τι ψήφο θα μου έδινες; :D

Φοβερές ερωτήσεις! :D

1. Μου βάζεις δύσκολα και σκέψου πόσα πέρασα.. :whistle::P
2. Φυσικά την γάτα, μόνο και μόνο για να τρίψω το άλλο χαρτί στη μούρη όλων των παπάδων και υποκριτών θρησκόληπτων! :mad:
3. +5. Δεν κάνουμε λαλακίες με τους αντμίνς! :P:P


Εδιτ: Ουπς.. μόλις είδα πως "πήδηξα" ολόκληρη σελίδα που δεν είδα. Αγνοήστε με, είναι αργά, έχω και ξανθές τούφες.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
οποτε εγω τι να απαντησω τωρα??

στου πανου...

1. κατα 99.5% δεν θα το εκανα.
2.θα προτιμουσα να καψω το χαρτι.
3. μαλλον -2. σορι:P


σειμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1.Ηλικρινα δεν ξερω... τα μηδενικα ειναι πολλα, αλλα το κινεζακι ειναι μολις 5, και πρεπει και με μαχαιρι....:/:
2.Το χαρτι, αλλωστε αμα λαβουμε απαντιση σε αυτο θα χαθει ενα τεραστιο θεμα, που μαλλον πρεπει να υπαρχει
3. μηδεν η 1 μαλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Ερωτήσεις:
1. Σου έδινε κάποιος 1.000.000.000.000� αρκεί να σκότωνες ένα άγνωστο κινεζάκι 5 χρόνων με μαχαίρι. Φυσικά κάνεις δεν θα το μάθαινε. Θα δεχόσουν την συμφωνία; Απάντησε ειλικρινά και μην ξεχνάς τα 1.000.000.000.000�
2. Θα προτιμούσες να κάψεις το μοναδικό έγγραφο που υπάρχει που αποδεικνύει ότι δεν υπάρχει θεός ή μια αδέσποτη γάτα;
3. Αν είχα ανοιχτό το κάρμα τι ψήφο θα μου έδινες;

1. Όχι, με τίποτα.-
2. Επειδή δεν ασχολούμαι με θρησκείες, ούτε πιστεύω ιδιαίτερα αλλά ούτε με ενοχλεί αν και ποιος και πόσο πιστεύει... Κι επειδή το έγγραφο για το θεό δε θα σήμαινε με τίποτα τη λήξη της ανάγκης για πίστη, του ανθρώπου, και τη φθορά στην εκκλησία... θα έσωζα το γατάκι...
3. Κάτι ίσα θετικό, αλλά όχι πολύ μεγάλο, γιατί όσο μπαίνω είσαι εσύ σχετικά εκτός (βλ εξετάσεις) και δε νιώθω ότι σε ξέρω καθόλου... αλλά σέβομαι τη δουλειά που έχετε ρίξει εδώ.

Ερωτήσεις:
1. Πώς θα ένιωθες, αν σχεδόν όλοι οι συνάδελφοί σου έχουν εμπλακεί κάποια στιγμή σε σεξουαλικά μικροσκάνδαλα (ναι, και μεταξύ τους);
2. Πώς σε φαντάζεσαι σε 10 χρόνια;
3. Θα ζούσες για πάντα στην Ευρώπη, εκτός Μεσογείου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lala

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άσπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Πώς θα ένιωθες, αν σχεδόν όλοι οι συνάδελφοί σου έχουν εμπλακεί κάποια στιγμή σε σεξουαλικά μικροσκάνδαλα (ναι, και μεταξύ τους);
2. Πώς σε φαντάζεσαι σε 10 χρόνια;
3. Θα ζούσες για πάντα στην Ευρώπη, εκτός Μεσογείου;


Απαντήσεις
1. Περίεργα..και θα προτιμούσα να αποφεύγω τις πολλές οικειότητες!
2. Με οικογένεια μάλλον..
3. Εκτός Μεσογείου ε? Δύσκολο! Μου αρέσει πολύ ο ήλιος..

Ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Πώς θα ένιωθες, αν σχεδόν όλοι οι συνάδελφοί σου έχουν εμπλακεί κάποια στιγμή σε σεξουαλικά μικροσκάνδαλα (ναι, και μεταξύ τους);
2. Πώς σε φαντάζεσαι σε 10 χρόνια;
3. Θα ζούσες για πάντα στην Ευρώπη, εκτός Μεσογείου;

1.χμμμ περίεργα... και θα προτιμούσα να μείνω όσο πιο "καθαρή" γίνεται [και να ΜΗΝ μαθαίνω λεποτομέριες όσο γίνεται--κοινώς "πάω στη δουλειά για να δουλέψω" mode]

2.ναι και εγώ μάλλον με οικογένεια. Το εναλλακτικό σενάριο είναι αγκαλιά με έναν... παπαγάλο :P

3. Ναι. Αλλά θα ερχόμουν για διακοπές προς Μεσόγειο :D

εντιτ: α ναι...τις ίδιες !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1. Πώς θα ένιωθες, αν σχεδόν όλοι οι συνάδελφοί σου έχουν εμπλακεί κάποια στιγμή σε σεξουαλικά μικροσκάνδαλα (ναι, και μεταξύ τους);
2. Πώς σε φαντάζεσαι σε 10 χρόνια;
3. Θα ζούσες για πάντα στην Ευρώπη, εκτός Μεσογείου;

1.Δικη τους δουλεια ειναι, εμενα τι με νοιαζει;
2.με πολους διαφορετικους τροπους... πραγματικα δεν ξερω....
3.Δεν νομιζω να μπορουσα να κανω κατι τετιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Πώς θα ένιωθες, αν σχεδόν όλοι οι συνάδελφοί σου έχουν εμπλακεί κάποια στιγμή σε σεξουαλικά μικροσκάνδαλα (ναι, και μεταξύ τους);
2. Πώς σε φαντάζεσαι σε 10 χρόνια;
3. Θα ζούσες για πάντα στην Ευρώπη, εκτός Μεσογείου;

1. Εζησα κάτι τέτοι πολύ πολύ πρόσφατα, μέχρι και οι εφημερίδες μας γράψανε.
Είχε πολύ πλάκα να βλέπεις ξαφνικά πρόσωπα που ήταν υπέρανω πάσης υποψίας, ανωτέρους σου, να καταρρέουν μπροστά σου ως προσωπικότητες.
2. Ελπίζω ακριβώς όπως τώρα, και 10 χρόνια μεγαλύτερο.
3. Οχι, ποτέ και για κανένα λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Πώς θα ένιωθες, αν σχεδόν όλοι οι συνάδελφοί σου έχουν εμπλακεί κάποια στιγμή σε σεξουαλικά μικροσκάνδαλα (ναι, και μεταξύ τους);
2. Πώς σε φαντάζεσαι σε 10 χρόνια;
3. Θα ζούσες για πάντα στην Ευρώπη, εκτός Μεσογείου;

* δεν θα με πειραζε...αλλα δεν θα ηθελα να εχω καμια αναμειξη
* να ξερω 2 γλωσσες επιπλεον... να εχω αγορασει σπιτι...
* ναιιιιιιιιιιι

ιδιες μ'αρεσεουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
1. Δε θα ήθελα να έχω καμία ανάμειξη. Από εκεί και πέρα, εφόσον οι μεταξύ μας επαγγελματικές σχέσεις ήταν καλές, θα μου ήταν αδιάφορο.
2. Σε 10 χρόνια ε; Με τον άνδρα μου και τα παιδιά μου, στο δικό μας σπίτι, έχοντας πλέον διοριστεί.
3. Δεν ξέρω αν θα μπορούσα... Λατρεύω τον ήλιο και τη θάλασσα...

Ερωτήσεις:
1. Έχεις ποτέ "καεί" από έρωτα;
2. Θεωρείς ότι ο άνθρωπος είναι πολυγαμικό ή μονογαμικό ον;
3. Αν σε απατούσε ο σύντροφός σου, θα ήθελες να το μάθεις -από τον ίδιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top