Μίνι Συνέντευξη

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
1.Δε μιλάω πολύ :P
2.2
3.Καμία σχέση ;P

ίδγιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
1.ποιο ειναι το μεγαλυτερο σου προτερημα?
2.εχεις μακρια μαλλια?
3,ποσα ατομα εχεις φιλοξενησει ταυτοχρονα, το ανωτατο?

Απαντήσεις
1.Δεν ξέρω :P
2.Ναι
3.Τέσσερα, αλλά όχι εγώ, οι γονείς μου :P Εγώ προς το παρόν κανένα.

Ερωτήσεις
1.Κάτι που κάνεις φανατικά χρόνια τώρα;
2.Κάτι που σου σπάει τα νεύρα ενώ το θεωρείς παράλογο (να σου σπάει τα νεύρα);
3.Κάτι ηλίθιο που υπάρχει στη ζωή σου και δεν ξεκολλάει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
1.Κάτι που κάνεις φανατικά χρόνια τώρα;
2.Κάτι που σου σπάει τα νεύρα ενώ το θεωρείς παράλογο (να σου σπάει τα νεύρα);
3.Κάτι ηλίθιο που υπάρχει στη ζωή σου και δεν ξεκολλάει;

1. Διάβασμα. Από κουτιά cornflakes και τόμους λογοτεχνίας μέχρι εγκυκλοπαίδειες και glamour. Δεν σνομπάρω κανένα ανάγνωσμα :P Τελευταία επειδή χρησημοποιώ πολύ λεωφορείο έχω πάντα κάτι να διαβάζω για να μην είναι χαμένος χρόνος ;)
2. Οι αργοί άνθρωποι (τρώνε αργά, ετοιμάζονται αργά κτλ )
3. Μπα...


Στην παραλία...
1. ρακέτες ή βόλει;
2. ηλιοθεραπεία ή ομπρελίτσα;
3. ρηχά ή βαθιά;

Και μία bonus: τι προτιμάτε, ζέστη ή κρύο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
Στην παραλία...
1. ρακέτες ή βόλει;
2. ηλιοθεραπεία ή ομπρελίτσα;
3. ρηχά ή βαθιά;

Και μία bonus: τι προτιμάτε, ζέστη ή κρύο;



1. Ρακέτες...
2. Ηλιοθεραπεία...
3. Βαθιά....



Και οι δικές μου τώρα...
1. Προτιμάτε παραλία με πετρούλες ή άμμο;
2. Σας αρεσει να ταξιδευετε με αεροπλάνο ή καράβι;
3. Στην παραλία παιζεται ρακέτες ή μπάλλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
1. Άμμος, φυσικά...
2. Αεροπλάνο, μειώνει τον χρόνο ταξιδιού, αυξάνει αυτόν της διασκέδασης
3. Αναλόγως την παρέα, αλλά συνήθως ρακέτες

1. Οι μεγαλύτερες σε διάρκεια διακοπές σου διήρκεσαν...
2. Η μεγαλύτερη σε διάρκεια σχέση ήταν...
3. Η μεγαλύτερη στεναχώρια που είχες στη ζωή σου ήταν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
1. Οι μεγαλύτερες σε διάρκεια διακοπές σου διήρκεσαν...
2. Η μεγαλύτερη σε διάρκεια σχέση ήταν...
3. Η μεγαλύτερη στεναχώρια που είχες στη ζωή σου ήταν...


1) 20 μέρες! πριν 3-4 χρόνια (Δε θυμάμαι!) ξεφραγγιάστηκα αλλά... άξιζε!
2) 11 χρόνια :knife:(ο πρώην άντρας μου)
3) έχω τρεις πολύ πολύ μεγάλες στεναχώριες.... νομίζω χωρίς να είμαι και εκατό τις εκατό σίγουρη ότι νικάει ο θάνατος της μαμάς μου τον Οκτώβρη που πέρασε


Ερωτήσεις
1) πιστεύεις ότι υπάρχει ανιδιοτελής αγάπη ανάμεσα στους ανθρώπους? (δεν ρωτάω για τη σχέση μάνας και παιδιού)
2) ο μεγαλύτερος φόβος έρχεται απ τον εαυτό σου ή στον προκαλούν οι γύρω σου? το έχεις σκεφτεί ποτέ?
3) ποια ήταν η μεγαλύτερη απογοήτευση που έχεις πάρει από συνανθρώπους σου (όχι σχέση κλπ... συνανθρώπους)
4) έχεις κοιτάξει ποτέ τον καθρέφτη και να νιώσεις ντροπή για κάτι που έχεις σκεφτεί ή έχεις κάνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
1. Οι μεγαλύτερες σε διάρκεια διακοπές σου διήρκεσαν...
2. Η μεγαλύτερη σε διάρκεια σχέση ήταν...
3. Η μεγαλύτερη στεναχώρια που είχες στη ζωή σου ήταν...


1.3 μήνες όταν ήμουν μικρη!!!
2.1,5 χρονος
3.όταν πέθανε η νονά μου..


Ιδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
1.3 μήνες όταν ήμουν μικρη!!!
2.1,5 χρονος
3.όταν πέθανε η νονά μου..


Ιδιες

τι ίδιες καλέ :P
προηγούνται οι δικές μου που τις πήδηξες :P
(προφανώς γράφαμε μαζί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ερωτήσεις
1) πιστεύεις ότι υπάρχει ανιδιοτελής αγάπη ανάμεσα στους ανθρώπους? (δεν ρωτάω για τη σχέση μάνας και παιδιού)
2) ο μεγαλύτερος φόβος έρχεται απ τον εαυτό σου ή στον προκαλούν οι γύρω σου? το έχεις σκεφτεί ποτέ?
3) ποια ήταν η μεγαλύτερη απογοήτευση που έχεις πάρει από συνανθρώπους σου (όχι σχέση κλπ... συνανθρώπους)
4) έχεις κοιτάξει ποτέ τον καθρέφτη και να νιώσεις ντροπή για κάτι που έχεις σκεφτεί ή έχεις κάνει?

1)¨οχι... ε...δεν ξέρω πως αλλιώς να το θέσω!οκ... μερικές φο΄ρες δεν είναι τραβηγμένα τα πράγματα αλλά γενικά όχι..

2) ΑΠό μένα... νομιζω...
3) όταν κάποια που νόμιζα φίλη προτίμησε τον "εύκολο" δρόμο σε μια δύσκολη στιγμή μου [δλδ το να με αγνοήσει παραδειγματικά]
4) ΔΥΣΤΥΧΩΣ ναι...

μια από τα ίδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ερωτήσεις
1) πιστεύεις ότι υπάρχει ανιδιοτελής αγάπη ανάμεσα στους ανθρώπους? (δεν ρωτάω για τη σχέση μάνας και παιδιού)
2) ο μεγαλύτερος φόβος έρχεται απ τον εαυτό σου ή στον προκαλούν οι γύρω σου? το έχεις σκεφτεί ποτέ?
3) ποια ήταν η μεγαλύτερη απογοήτευση που έχεις πάρει από συνανθρώπους σου (όχι σχέση κλπ... συνανθρώπους)
4) έχεις κοιτάξει ποτέ τον καθρέφτη και να νιώσεις ντροπή για κάτι που έχεις σκεφτεί ή έχεις κάνει?

1. Δύσκολη και σπάνια... αλλά ναι... με δουλειά και τύχη, τη βρίσκεις.
2. Χμ... Δύσκολο να διακρίνει κανείς ποια βιώματα και διαβάσματα έχουν σφραγιστεί καλά πάνω στην ψυχούλα μας, κι έχουν γίνει πια μέρος του εαυτού μας... αλλά πιστεύω πιο πολύ από τους γύρω είναι.
3. Από φίλους, που δε μου στάθηκαν ή και με επιβάρυναν, σε μία φάση δύσκολη... με χωρισμό, σοκαριστική συμπεριφορά από τον πρώην, πολλές δυσκολίες στη σχολή και την πορεία μου στο μέλλον, απότομη αύξηση βάρους και μοναξιά μετά στο εξωτερικό...
4. Ναι. Ειδικά την περίοδο της βουλιμίας.

Ερωτήσεις:
1. Ποιοι ξέρουν το μεγαλύτερό σου μυστικό;
2. Κοιτάς συχνά το κενό, αναρωτιόμενος/-η τι στο καλό θα απογίνεις;
3. Ποιον δε θέλεις να χάσεις με τίποτα από τη ζωή σου; Μόνο ένα άτομο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Ποιοι ξέρουν το μεγαλύτερό σου μυστικό;
2. Κοιτάς συχνά το κενό, αναρωτιόμενος/-η τι στο καλό θα απογίνεις;
3. Ποιον δε θέλεις να χάσεις με τίποτα από τη ζωή σου; Μόνο ένα άτομο...



1.η κολλητη μου.και η αλλη κολλητη μου. νομιζω μονο αυτες.
2.μπα, σχεδον ξερω.:)
3.μαμα!


1.θα πηγαινες ποτε να παιξεις σε τηλεπαιχνιδι?
2.σε ριαλιτι?
3.Ποιον δε θέλεις να χάσεις με τίποτα από τη ζωή σου; Μόνο ένα άτομο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
1.θα πηγαινες ποτε να παιξεις σε τηλεπαιχνιδι?
2.σε ριαλιτι?
3.Ποιον δε θέλεις να χάσεις με τίποτα από τη ζωή σου; Μόνο ένα άτομο...
1.Όχι
2.Όχι
3.Τον έχασα αλλά είναι ο κύκλος της ζωής i guess

1.Πού θα πας διακοπές (ή πηγες);
2.Ρομαντικό αγνάντεμα του ηλιοβασιλέματος χύμα με μπύρες στο χέρι ή χλιδάτο μαγαζί;
3.Σ' αρέσει η μοναξιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1.Πού θα πας διακοπές (ή πηγες);
2.Ρομαντικό αγνάντεμα του ηλιοβασιλέματος χύμα με μπύρες στο χέρι ή χλιδάτο μαγαζί;
3.Σ' αρέσει η μοναξιά;

1ελαφονησο, ευβοια(χμ), παιζει και κανα κοντινο νησι.
2.χυμα καραχυμα!
3.ΟΧΙ....!!!!!


ΙΔΙΕΣ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1.Πού θα πας διακοπές (ή πηγες);
2.Ρομαντικό αγνάντεμα του ηλιοβασιλέματος χύμα με μπύρες στο χέρι ή χλιδάτο μαγαζί;
3.Σ' αρέσει η μοναξιά;

1. Χαλκιδικη και Βαρκελωνη..ισως και καπου αλλου αν περισσεψει τιποτα :D
2. Με μπυρες στο χερι σαφως, η ειμαστε καρμιρηδες η οχι :D
3. Αναλογα με τις ωρες μου..η βαβουρα θελω, η κανεναν γυρω μου

1. Κερναω αποψε εγω, εσυ η μισα μισα? :P
2. Ποια ειναι η τελευταια ταινια που ειδες;
3. Ποιο ειναι το αγαπημενο σου θεματακι στα φορα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
1.Εγώ, είμαι large :bleh:
2.Το death proof!
3.Χμ, δε ξέρω...

γίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
1. Κερναω αποψε εγω, εσυ η μισα μισα? :P
2. Ποια ειναι η τελευταια ταινια που ειδες;
3. Ποιο ειναι το αγαπημενο σου θεματακι στα φορα;

οτι κατσει εκεινη την ωρα
9 μηνες
σχεδον ολα

γιδιεεεεεεεεεεεες (μαρεσουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ακομα και να πειτε "τις ιδιες" βαριεστε! ΟΥΥΥΥΥΥΥ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
οκ!!!!!!!!!!!!!?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
1. Κερναω αποψε εγω, εσυ η μισα μισα? :P
2. Ποια ειναι η τελευταια ταινια που ειδες;
3. Ποιο ειναι το αγαπημενο σου θεματακι στα φορα;

Απαντήσεις
1.Μισά μισά, i prefer
2.Serpico
3.Σχολιασμός Ειδήσεων

Ερωτήσεις
1.Φως vs Σκοτάδι
2.Ζέστη vs Κρύο
3.Παρέα vs Μοναξιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ερωτήσεις
1.Φως vs Σκοτάδι
2.Ζέστη vs Κρύο
3.Παρέα vs Μοναξιά

1. φώς
2. ζέστη
3. Παρέα

Ερωτήσεις

1.τι χρώμα έχει για σένα η άνοιξη;
2. Πές μας ένα σχήμα που σου αρέσει
3.πόσα λεπτά μακρυά είναι η δουλειά σου απο το σπίτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top