Μίνι Συνέντευξη

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
1.Γράψε λίγους στίχους απο ένα τραγούδι που σε αγγίζουν
2.Τι χρώμα είναι οι κουρτίνες στο δωμάτιο σου;
3.Ποιό είναι το πιο περίεργο εσώρουχο που έχεις;



1) ποιος εχει λογο στην αγαπη ποιος να εχει την ευθυνη ....
2) μπλε με καφε
3)ενα στρινγκ με φερμουαρ μπροστα:redface:



ιδιες,,,,,,,,,,,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Να απαντήσω κι εγώ στις ερωτήσεις μου; :P

1."Lots of people talk but few of them know" - Led Zeppelin
2.Είναι λευκές καιπρόσφατα έφαγαν καταλάθος ένα γκρι spray :P Η μαμά είπε θα της αλλάξουμε πια στο καινούριο σπίτι και φάνηκε πολύ θυμωμένη :whistle:
3.Ένα βρακάκι με κίτρινες-μαύρες ρίγες, γνωστό και ως "μέλισσα" :P

Ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1.Γράψε λίγους στίχους απο ένα τραγούδι που σε αγγίζουν
"Egoism dictates human relations
A world where fashion outshines morality
Here success is written in blood-red colours
Designed by the thirst for power

Gather the faithful and propose a toast
To the epoch of indifference"

In Flames - Colony - Track 02. Ordinary story

2.Τι χρώμα είναι οι κουρτίνες στο δωμάτιο σου;
Curtains are for posers.I have solar panels.

3.Ποιό είναι το πιο περίεργο εσώρουχο που έχεις;
Eνα που με εχει ταραξει στις ερωτησεις.


Θα σπασω την αλυσιδα επαναληψης ερωτησεων με νεες (χωρις να χω διαβασει τις 3394049393 προηγουμενες σελιδες).

1.Aν ησουν αυτοκινητο , ποιο θα ησουν και γιατι.
2.Ποια ειναι η πιο μακρινη τοποθεσια απο το σπιτι σου, που εχεις βρεθει ;
3.Σου προτεινουν να πας σε μια αποστολη...σε υποβρυχιο. Πας ;
4.Εχεις δυνατοτητα να γνωρισεις 3 ατομα ζωντα ή νεκρα και να τους κανεις μια ερωτηση. Ποιους, ποια ερωτηση και γιατι.
5.Θα εμπαινες σε μαχητικο τζετ αεροσκαφος για ασκησεις επιδειξης ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
1.Aν ησουν αυτοκινητο , ποιο θα ησουν και γιατι.
2.Ποια ειναι η πιο μακρινη τοποθεσια απο το σπιτι σου, που εχεις βρεθει ;
3.Σου προτεινουν να πας σε μια αποστολη...σε υποβρυχιο. Πας ;
4.Εχεις δυνατοτητα να γνωρισεις 3 ατομα ζωντα ή νεκρα και να τους κανεις μια ερωτηση. Ποιους, ποια ερωτηση και γιατι.
5.Θα εμπαινες σε μαχητικο τζετ αεροσκαφος για ασκησεις επιδειξης ;

Απαντήσεις:

1. Θα ήμουν το Citroen C4!!!! 3πορτο, το πιο γρήγορο στην κατηγορία του κ φυσικά με όλα τα κομφορ(την τέλεια αεροτομήηηηη) Από τότε που το είδα το έχω ερωτευτεί!!!!
2. Στην Βενετία τον Ιούλιο του 1996 με τον μπαμπά μου!
3. Με τίποτα!!! Έχω πελαγοφοβία, θα με πιάσει κρίση πανικού... Εδώ στην τηλεόραση δεν μπορώ να δώ τον βυθό, σιγά μη τον ζήσω κιολας!! Μπρρρρρρ!!:)
4. Καταρχην αν μπορούσα να μιλήσω με κάποιον νεκρό πρώτα από όλα θα μίλαγα με τον φίλο μου τον Γιώργο κ ας έκαιγα την μία από τις 3 ευκαιρίες μου να γνωρίσω κάποιον. Θα τον ρώταγα αν είναι καλά κ θα του ζήταγα συγνώμη που δεν ήμουν στην κηδεία του.:( Αυτό δεν θα ήθελα να γνωρίσω κ να ρωτήσω κάποιον γνωστό κάτι...
5. Όχι!!! Είμαι φοβιτσιάρα!!! Το παραδέχομαι!!:redface::redface:

Οι ίδιες ερωτήσεις!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
1.Aν ησουν αυτοκινητο , ποιο θα ησουν και γιατι.
2.Ποια ειναι η πιο μακρινη τοποθεσια απο το σπιτι σου, που εχεις βρεθει ;
3.Σου προτεινουν να πας σε μια αποστολη...σε υποβρυχιο. Πας ;
4.Εχεις δυνατοτητα να γνωρισεις 3 ατομα ζωντα ή νεκρα και να τους κανεις μια ερωτηση. Ποιους, ποια ερωτηση και γιατι.
5.Θα εμπαινες σε μαχητικο τζετ αεροσκαφος για ασκησεις επιδειξης ;

Χμμ, να ωραίες ερωτήσεις!

1. Κατά πάσα πιθανότητα Mustang. Ταιριάζει στην προσωπικότητά μου νομίζω.
2. Αγία Πετρούπολη, Ρωσία
3. Φυσικά! Κάθε νέα εμπειρία καλοδεχούμενη, και όσο πιο επικίνδυνη τοσο καλύτερα! (αν και σιγά το επικίνδυνο πράμα το υποβρύχιο...)
4. Αυτή είναι δύσκολη ερώτηση. Θα ήθελα να γνωρίσω τον Che Guevara, το Mahatma Gandhi και τον J.R.R Tolkien αλλά τι θα ρωτούσα τον καθένα...δεν ξέρω! Μάλλον θα τους άφηνα να μιλάνε και θα άκουγα με το στόμα ανοιχτό.
5. Ναιαιαιαι!!!!! Μικρή ήθελα απελπισμένα να γίνω πιλότος αλλά αναγκάστηκα να εγκαταλείψω αυτό το όνειρο πολύ νωρίς οταν σε ηλικία 10 χρονών φόρεσα γυαλιά...άσε, μεγάλο τραύμα! Αχχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κατι ξεχασες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Oooops, sorry! Αφού είπα ότι είναι ωραίες οι ερωτήσεις, πάμε τις ίδιες να τις απαντήσει και κανένας αλλος! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
(το τοπικ εχει 44958393 σελιδες γιατι φυσιλογικο ειναι να θελουν περισσοτεροι απο ενας να απαντησουν σε ενα σετακι ερωτησεων, δε πειραζει :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1.Aν ησουν αυτοκινητο , ποιο θα ησουν και γιατι.
2.Ποια ειναι η πιο μακρινη τοποθεσια απο το σπιτι σου, που εχεις βρεθει ;
3.Σου προτεινουν να πας σε μια αποστολη...σε υποβρυχιο. Πας ;
4.Εχεις δυνατοτητα να γνωρισεις 3 ατομα ζωντα ή νεκρα και να τους κανεις μια ερωτηση. Ποιους, ποια ερωτηση και γιατι.
5.Θα εμπαινες σε μαχητικο τζετ αεροσκαφος για ασκησεις επιδειξης ;


1.yaris.ειναι το πρωτο που οδηγησα.
2.τι ειναι πιο μακρια? το βερολινο η η μαδριτη?
3.ναι, αρκει να ημουν πισω το σαββατοκυριακο.
4.Το Δημητρη, το στεφανο, μαλλον και το μπαμπα μου. δε σας λεω τι.
5.whynot? μια χαρα μου ακουγεται!


τελειες, παμε τις ιδιεςς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1.Aν ησουν αυτοκινητο , ποιο θα ησουν και γιατι.
2.Ποια ειναι η πιο μακρινη τοποθεσια απο το σπιτι σου, που εχεις βρεθει ;
3.Σου προτεινουν να πας σε μια αποστολη...σε υποβρυχιο. Πας ;
4.Εχεις δυνατοτητα να γνωρισεις 3 ατομα ζωντα ή νεκρα και να τους κανεις μια ερωτηση. Ποιους, ποια ερωτηση και γιατι.
5.Θα εμπαινες σε μαχητικο τζετ αεροσκαφος για ασκησεις επιδειξης ;

1.Ford Mustang του 67, γιατι απλα ειναι η Mustang....
2.Το Sundsvall
3.Αν ειναι για πολυ λιγο χρονικο διαστιμα ισως, αλλα μαλλον οχι
4.Dimebag Darrell, Zakk Wylde και James Hetfield. Στον πρωτο δεν θα εκανα ερωτιση, και μονο που θα τον εβλεπα θα ειχα χασει τα λογια μου, τον Wylde θα τον ρωταγα γιατι ενω μπορει να παιξει πολυ δυσκολα πραγματα στην κιθαρα του, τα κομματια του ειναι πολυ απλα και μονο τα σολο δυσκολα και τον James Hetfield θα τον ρωταγα γιατι να φυγει τοσο πολυ απο το αρχικο του στυλ
5.Φυσικα

Τις ιδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
1.Aν ησουν αυτοκινητο , ποιο θα ησουν και γιατι.
2.Ποια ειναι η πιο μακρινη τοποθεσια απο το σπιτι σου, που εχεις βρεθει ;
3.Σου προτεινουν να πας σε μια αποστολη...σε υποβρυχιο. Πας ;
4.Εχεις δυνατοτητα να γνωρισεις 3 ατομα ζωντα ή νεκρα και να τους κανεις μια ερωτηση. Ποιους, ποια ερωτηση και γιατι.
5.Θα εμπαινες σε μαχητικο τζετ αεροσκαφος για ασκησεις επιδειξης ;

1. Θα ήθελα την ταχύτητα μιας Veyron αλλά το στυλ τείνει πολύ προς ένα βανάκι της VW.
2.Αγία Πετρούπολη, Στοκχόλμη, Όσλο ή Ελσίνκι; Μην ανοίγω χάρτες τώρα.
3.Ναι, μέσα :P
4.Τον Ρίτσο, τον Hitler και τον Bill Murrey. Τον Ρίτσο απλά θα ήθελα να τον δω και να του πω ένα ευχαριστώ, τον Hitler θα είχα πολλά πράγματα να τον ρωτήσω, και τον Bill Murrey θέλω να τον κάνω μια αγκαλιά :P
5.Ναι, μέσα επίσης :P

Τις ίδιες με μία ακόμα:

6.Αν ήσουν χαρακτήρας απο κινηματογραφική ταινία ή τηλεοπτική σειρά, ποιός θα ήσουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
1. mini cooper γιατί μαρέσει
2. αυστραλία..
3. Χαλαρά.
4. Τη γιαγιά μου και τους 2 παππούδες μου και τους ρωταώ πως περνάν εκεί πάνω... :(
5. δε ξέρω.. ίσως.. αν είχε κάποιο κέρδος..
6. Ο Καμπαμαρού.


--------------------------------------------------

1. Ποιόν αγαπάς πιο πολύ στον κόσμο;
2. Θα ήθελες να πεθάνεις νέος;
3. Σαρέσουν τα ροδάκινα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1.μαμα!!!!!!!!!!
2.ΟΧΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3.Νι.

1.ποτε πηγες τελευταια φορα σινεμα?
2.εχεις παει ποτε στο mall σε gold class?
3.και αν ναι, τι μαμ εκανες και ποσο πηγε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
1.Κάπου το Πάσχα ήταν, στο Fountain...
2.Δεν πάω ποτέ
3.-

1.Σε ποια ταινία έκλαψες περισσότερο; :P
2.Αγαπημένο video-game;
3.Σου αρέσει ο super mario? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
1.Σε ποια ταινία έκλαψες περισσότερο; :P
2.Αγαπημένο video-game;
3.Σου αρέσει ο super mario? :P

1. Στην Πολίτικη Κουζίνα και στο City of God, στη σκηνή που
πυροβολάει το μικρό παιδάκι στο πόδι
Πρέπει να είναι και οι μόνες που έχω κλάψει.
2. Μedal of Honor
3.Έλιωνα, λέμε :P

ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
1) Στο "στάσου πλάι μου"
2) Football Manager 2007
3) Oχι, αλλά μου αρέσει ο super Mario Fragoulis...


Τα γίδια......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1.Σε ποια ταινία έκλαψες περισσότερο; :P
2.Αγαπημένο video-game;
3.Σου αρέσει ο super mario? :P

1. Στο the Notebook, Dancer in the Dark, Big Fish, 25th Hour, Amores Perros... Ε, ρε, κλάμα!!!
2. Τέτρις!!!
3. Καλέ ήμουν ερωτευμένη μαζί του... ;)

Τις κατσίκες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Απαντήσεις:

1) βασικά,σχεδόν σε όλες κλαίω,αλλά πιο πολύ σε:"Titanic","A walk to remember","Mar adentro","The bodyguard","Braveheart"..καλά,ας σταματήσω καλύτερα εδώ,γιατί θα ξημερώσουμε.. :redface: :P

2)"The longest journey" και η συνέχειά του,το "Dreamfall"..

3)Είχα φάει γερό κόλλημα επί 3χρόνια.. :P

Ερωτήσεις:
Πάμε πάλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι......... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
1.Σε ποια ταινία έκλαψες περισσότερο; :P
2.Αγαπημένο video-game;
3.Σου αρέσει ο super mario? :P

1σε παρα πολλες
2τετρις... αλλα κ πολλες αλλα
3παρα πολυ παιδικος ερωτας αλλα κ ο Λουιτζη δεν πηγενε πισω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1.Σε ποια ταινία έκλαψες περισσότερο; :P
2.Αγαπημένο video-game;
3.Σου αρέσει ο super mario? :P

1.Δεν εχω κλαψει με ταινια...
2.Diablo II
3.Φυσικα:D

ιδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top