Μίνι Συνέντευξη

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
1) Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδες;
2) Πόσους καφέδες ήπιες σήμερα;
3) Είσαι εθισμένος σε κάτι;
4) Τι χρώμα στυλό προτιμάς;
5) Είσαι αλλεργικός/η σε κάτι;
6) Σε ποιό μέρος πήγες την τελευταία φορά διακοπές;

  1. το μαυρο κυκνο!
  2. κανεναν!
  3. στο ιντερνετ. το καπνισμα το εκοψα, ΥΓΕΙΑ!
  4. μπλε!
  5. αποτι ξερω, οχι, δοξα τω θεω! ΥΓΕΙΑ!
  6. καλαματα!


Ερωτήσεις:
1. Ποιό μέλος του φόρουμ συμπαθείς πάρα πολύ;
2. Ποιό είναι το πιο αντιπαθητικό μέλος του φόρουμ για εσένα;
3. Όταν αντιπαθείς κάποιον του το δείχνεις ή όχι;
4. Είσαι κοινωνικός-ή;


  1. πολλα ειναι! ας πω τωρα τη μιςςκιτουλα και την ιζι!:redface:
  2. ο εντμουντ! με το ζορυ κρατιεμαι να μη τον κανω μπαν!
  3. ρωτηστε τον ιδιο!:mad:
  4. ετσι και ετσι. ΥΓΕΙΑ να εχουμε!

ιδιες!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Ποιό μέλος του φόρουμ συμπαθείς πάρα πολύ;
2. Ποιό είναι το πιο αντιπαθητικό μέλος του φόρουμ για εσένα;
3. Όταν αντιπαθείς κάποιον του το δείχνεις ή όχι;
4. Είσαι κοινωνικός-ή;
1.Πολλα...
2.Πολλα...:/:
3.Ναι
4.Αναλογα την διαθεση

Ιδιες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
1) Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδες;
2) Πόσους καφέδες ήπιες σήμερα;
3) Είσαι εθισμένος σε κάτι;
4) Τι χρώμα στυλό προτιμάς;
5) Είσαι αλλεργικός/η σε κάτι;
6) Σε ποιό μέρος πήγες την τελευταία φορά διακοπές;

1.Platoon
2.Κανέναν
3.Στο Internet, στην κόκα κόλα, τις ταινίες
4.Μπλε μαρκοδοράκι ή πράσινο
5.Όχι από όσο ξέρω
6.Στη Χαλκιδική


α) Αγαπημένο τραγούδι;
β) Τι θα ήθελες να κάνεις επαγγελματικά αν μπορούσες να διαλέξεις ότι να ναι και ήξερες ότι θα ήσουν πετυχημένος;
γ)Τι γνώμη έχεις για τον γάμο;
δ)Τι φαγητό δεν θα μπορούσες με τίποτα να φας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
α)boom-pod
b)κατι σε σχεση με τους υπολογιστες
c)if you live single your pocket will be jingle
d)μπιζελια


α)αγαπημενο αθλημα
β)αγαπημενο μαθημα
γ)σε ποια χωρα θα ηθελες να ζεις
δ)σε τι εισαι καλος
δ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
α)αγαπημενο αθλημα
β)αγαπημενο μαθημα
γ)σε ποια χωρα θα ηθελες να ζεις
δ)σε τι εισαι καλος
δ)

α) Μπάσκετ
β) Χημεία :D
γ) Την τρέλλα της Ελλάδας θα την βρεις αλλού;;;:D:D:P:P
δ) Σε πολλά ;)


α) Ποιον επισκέφθηκες τελευταία φορά;
β) Ποιο είναι το αγαπημένο σου site;
γ) Όταν έχεις νεύρα τα κρατάς(και την πληρώνει αυτός που δεν φταίει) ή το εκδηλώνεις (και ηρέμησες);;
δ) Αν είχες 1 ευρώ τι θα αγάραζες;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
α) Ποιον επισκέφθηκες τελευταία φορά;
β) Ποιο είναι το αγαπημένο σου site;
γ) Όταν έχεις νεύρα τα κρατάς(και την πληρώνει αυτός που δεν φταίει) ή το εκδηλώνεις (και ηρέμησες);;
δ) Αν είχες 1 ευρώ τι θα αγάραζες;;

α)τη ξαδερφη μου.
β)e-steki.gr καλε τι ρωτας? :P
γ)την πληρωνει αυτος που δε φταιει φυσικα! :P
δ)ουτε για σοκολατα δε φτανει το ενα ευρω πια. :(

ιδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
α) Ποιον επισκέφθηκες τελευταία φορά;
β) Ποιο είναι το αγαπημένο σου site;
γ) Όταν έχεις νεύρα τα κρατάς(και την πληρώνει αυτός που δεν φταίει) ή το εκδηλώνεις (και ηρέμησες);;
δ) Αν είχες 1 ευρώ τι θα αγάραζες;;
α) Την φιλη μου
β) e-steki!
γ) Αυτος που δεν φταιει την πληρωνει.
δ) Τιποτα

Ιδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-gatofilos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο e-gatofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
1)Έναν φίλο μου
2)facebook
3)Τα κρατάω
4)Άλλο 1 ευρώ
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
1)ΟΣΦΠ ή ΠΑΟ?
2)Αγαπημένος τραγουδιστής?
3)Αγαπημένος ηθοποιός?
4)Μαύρο ή άσπρο
5)Αν ήσουν εκατομμυριούχος τι θα έκανες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
1)ΟΣΦΠ ή ΠΑΟ?
2)Αγαπημένος τραγουδιστής?
3)Αγαπημένος ηθοποιός?
4)Μαύρο ή άσπρο
5)Αν ήσουν εκατομμυριούχος τι θα έκανες?


  1. ΠΑΟ φυσικα, τι ρωτας και εσυ! :D
  2. χμ... πολλοι ειναι, ας πω νοτη τωρα!
  3. edward norton!
  4. ασπρο!
  5. θα φροντζα να πληρωθουν τα χρεη των κοντινων μου προσωπων και θα βοηθουσα αν καποιος ειχε αναγκη και ζηταγε τη βοηθεια μου!

  1. ανησυχεις πιο πολυ για να κανεις τα πραγματα σωστα ή για να κανεις τα σωστα πραγματα?
  2. εισαι εσυ το ειδος του φιλου, που θα ηθελες εσυ να εχεις φιλο?
  3. τι ειναι χειροτερο? να χανεις επαφη με καποιον φιλο που μετακομιζει μακρυα, ή με καποιον που μενει διπλα στο σπιτι σου?
  4. για ποιο πραγμα εισαι περισσοτερο ευγνωμον?
  5. πατας το κουμπι του ανσανσερ περισσοτερες απο μια φορες? πιστευεις οτι αυτο θα κανει το ανσανσερ πιο γρηγορο?
  6. θυμασαι εκεινη τη στιγμη πριν 5 χρονια η οποια σε ειχε αναστατωσει τοσο πολυ? εχει καμια σημασια πια?
  7. αν οχι τωρα, ποτε?
  8. θα προτιμουσες να ειχες λιγοτερο απο μια βαρετη δουλεια ή περισσοτερο απο μια ενδιαφερουσα?
  9. τι αγαπας? εχει σχεση με αυτο που αγαπας καποια προσφατη ενεργεια σου?
  10. εαν μαθαινουμε απο τα λαθη μας, γιατι φοβομαστε τοσο να κανουμε λαθη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
  1. ανησυχεις πιο πολυ για να κανεις τα πραγματα σωστα ή για να κανεις τα σωστα πραγματα?
  2. εισαι εσυ το ειδος του φιλου, που θα ηθελες εσυ να εχεις φιλο?
  3. τι ειναι χειροτερο? να χανεις επαφη με καποιον φιλο που μετακομιζει μακρυα, ή με καποιον που μενει διπλα στο σπιτι σου?
  4. για ποιο πραγμα εισαι περισσοτερο ευγνωμον?
  5. πατας το κουμπι του ανσανσερ περισσοτερες απο μια φορες? πιστευεις οτι αυτο θα κανει το ανσανσερ πιο γρηγορο?
  6. θυμασαι εκεινη τη στιγμη πριν 5 χρονια η οποια σε ειχε αναστατωσει τοσο πολυ? εχει καμια σημασια πια?
  7. αν οχι τωρα, ποτε?
  8. θα προτιμουσες να ειχες λιγοτερο απο μια βαρετη δουλεια ή περισσοτερο απο μια ενδιαφερουσα?
  9. τι αγαπας? εχει σχεση με αυτο που αγαπας καποια προσφατη ενεργεια σου?
  10. εαν μαθαινουμε απο τα λαθη μας, γιατι φοβομαστε τοσο να κανουμε λαθη?

1. Νομίζω για να κάνω τα σωστά πράγματα.
2. Αμμμ, νομίζω ναι.
3. Προφανώς με αυτόν που μένει δίπλα. Με τον άλλον, δικαιολείται κιόλας λόγω απόστασης, αλλά με τον άλλον;:confused:
4. Αμμ στους γονείς μου ας πούμε που με μεγάλωσαν σωστά - τουλάχιστον έτσι πιστεύω.
5. ΧΑΑΧΑΧαχΑΧ ναι το κάνωωωωω! Βασικά, συνήθως το κάνω επειδή βαριέμαι να περιμένω και δεν έχω τι να κάνω, οπότε το πατάω.
6. Αμμμ τη θυμάμαι, νομίζω έχει ακόμα σημασία, παρόλο που πέρασε μιας και άλλαξαν κάποια πράγματα τότε στη ζωή μου. Αλλά κάτσε αυτό δεν ήταν πριν 5, αλλά πριν 4.:eek:
7. Αμμ απάντησα.:redface:
8. :confused: νομίζω το 1ο; Ας μην επαναλάβω, γιατί θα πω κοτσάνα.
9. Πολλά αγαπάω. Αμ αν εννοείς πράγματα όπως δουλειά ορ κάτι τέτοιο, τότε όχι.
10. Γιατί είμαστε ΚΟΤΕΣ.


οι ερωτήσεις είναι γαμάτες, εννοείται ΙΔΙΕΣ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
  1. ανησυχεις πιο πολυ για να κανεις τα πραγματα σωστα ή για να κανεις τα σωστα πραγματα?
  2. εισαι εσυ το ειδος του φιλου, που θα ηθελες εσυ να εχεις φιλο?
  3. τι ειναι χειροτερο? να χανεις επαφη με καποιον φιλο που μετακομιζει μακρυα, ή με καποιον που μενει διπλα στο σπιτι σου?
  4. για ποιο πραγμα εισαι περισσοτερο ευγνωμον?
  5. πατας το κουμπι του ανσανσερ περισσοτερες απο μια φορες? πιστευεις οτι αυτο θα κανει το ανσανσερ πιο γρηγορο?
  6. θυμασαι εκεινη τη στιγμη πριν 5 χρονια η οποια σε ειχε αναστατωσει τοσο πολυ? εχει καμια σημασια πια?
  7. αν οχι τωρα, ποτε?
  8. θα προτιμουσες να ειχες λιγοτερο απο μια βαρετη δουλεια ή περισσοτερο απο μια ενδιαφερουσα?
  9. τι αγαπας? εχει σχεση με αυτο που αγαπας καποια προσφατη ενεργεια σου?
  10. εαν μαθαινουμε απο τα λαθη μας, γιατι φοβομαστε τοσο να κανουμε λαθη?

1. Δεν ανησυχώ για τίποτα όλα καλά τα κάνω και όποιος λέει το αντίθετο να του πέσουν τα μαλλιά.
2. Χαζή ερώτηση, είμαι ο φίλος του φίλου μου και ο εχθρός του εχθρού μου ακόμη και αν είναι ο εαυτός μου. Οπότε θα απαντήσω ναι.
3. Να μένει δίπλα στο σπίτι σου το κωλόπαιδο που βάζει τέρμα τη μουσική όποτε του καπνίσει. Αν έμενα δίπλα πραγματικά θα με είχα σκοτώσει.
4. Που δεν με έχει πατήσει ακόμη φορτηγό στο δρόμο. Με τέτοια αφηρημάδα είναι απορίας άξιον πως έχω επιβιώσει στη ζούγκλα
5. Εκείνη τη στιγμή (στην οποία έχω στήσει κάποιον) το σκέφτομαι, ναι
6. Ναι. Την θυμάμαι σαν τώρα. Την έλεγαν Σβετλάνα, πέρασε από δίπλα μου κοιτάξαμε ο ένας τον άλλο και τελικά ονειρευτήκαμε μαζί το σεξουαλικό μέλλον μας. Αχ αχ αχ αχ...
7. Σε λίγο.
8. Θα προτιμούσα να ζούσα στις παλιές εποχές που οι σκλάβοι θα δούλευαν για εμένα.
9. Τον εαυτό μου. Αγόρασα σουβλάκια για το τρελό αγόρι μου (εμένα δηλαδή).
10. Δεν μπορώ να απαντήσω. Η τελειότητα που με διακατέχει, μου απαγορεύει να κάνω λάθη. Ρώτα κάποιον άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
ανησυχεις πιο πολυ για να κανεις τα πραγματα σωστα ή για να κανεις τα σωστα πραγματα?
Ανησυχώ μήπως δεν κάνω τα πράγματα που θέλω στο σωστό χρόνο, πριν να είναι αργά ...

εισαι εσυ το ειδος του φιλου, που θα ηθελες εσυ να εχεις φιλο?
Μπα, με τέτοιο χαοτικό χαρακτήρα θα σκοτωνόμασταν. Ψάχνω στους άλλους όσα δεν έχω εγώ

τι ειναι χειροτερο? να χανεις επαφη με καποιον φιλο που μετακομιζει μακρυα, ή με καποιον που μενει διπλα στο σπιτι σου?
Αν ήσασταν πολύ κοντά όσο διήρκησε η φιλία, νομίζω πως πονάει σχεδόν το ίδιο.

για ποιο πραγμα εισαι περισσοτερο ευγνωμον?
Για τις αρχές και τις αξίες που μου έμαθαν, για την ανιδιοτελή προσφορά και προθυμία των δικών μου τόσα χρόνια, για το ότι μου πάνε όλα ευνοϊκά χωρίς πολύ πόνο ή σημαντικές απώλειες μέχρι στιγμής

πατας το κουμπι του ανσανσερ περισσοτερες απο μια φορες? πιστευεις οτι αυτο θα κανει το ανσανσερ πιο γρηγορο?
Χαχα, όχι! Άμα ακούω κάποιον από την πολυκατοικία να το κρατάει και βιάζομαι, συνήθως το βαράω για να τρομάξει και να αφήσει την πόρτα :P

θυμασαι εκεινη τη στιγμη πριν 5 χρονια η οποια σε ειχε αναστατωσει τοσο πολυ? εχει καμια σημασια πια?
Όλα έχουν σημασία, απλώς έχουν τόση όση τους δίνουμε

αν οχι τωρα, ποτε?
Αν όχι εμείς, ποιοι;

θα προτιμουσες να ειχες λιγοτερο απο μια βαρετη δουλεια ή περισσοτερο απο μια ενδιαφερουσα?
Μη μου πεις πως σκέφτονται να αυξήσουν το 8ωρο; :eek: :ropalo:

τι αγαπας? εχει σχεση με αυτο που αγαπας καποια προσφατη ενεργεια σου?
Το Θεό και όσους μ'αγαπάνε :) Για τον εαυτό μου δεν παίρνω όρκο

εαν μαθαινουμε απο τα λαθη μας, γιατι φοβομαστε τοσο να κανουμε λαθη?
Υπάρχει χρονοκαθυστέρηση μέχρι τη μάθηση οπότε νιώθουμε λουζέρια σε περίπτωση αποτυχίας :/:

Ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
  1. ανησυχεις πιο πολυ για να κανεις τα πραγματα σωστα ή για να κανεις τα σωστα πραγματα?
  2. εισαι εσυ το ειδος του φιλου, που θα ηθελες εσυ να εχεις φιλο?
  3. τι ειναι χειροτερο? να χανεις επαφη με καποιον φιλο που μετακομιζει μακρυα, ή με καποιον που μενει διπλα στο σπιτι σου?
  4. για ποιο πραγμα εισαι περισσοτερο ευγνωμον?
  5. πατας το κουμπι του ανσανσερ περισσοτερες απο μια φορες? πιστευεις οτι αυτο θα κανει το ανσανσερ πιο γρηγορο?
  6. θυμασαι εκεινη τη στιγμη πριν 5 χρονια η οποια σε ειχε αναστατωσει τοσο πολυ? εχει καμια σημασια πια?
  7. αν οχι τωρα, ποτε?
  8. θα προτιμουσες να ειχες λιγοτερο απο μια βαρετη δουλεια ή περισσοτερο απο μια ενδιαφερουσα?
  9. τι αγαπας? εχει σχεση με αυτο που αγαπας καποια προσφατη ενεργεια σου?
  10. εαν μαθαινουμε απο τα λαθη μας, γιατι φοβομαστε τοσο να κανουμε λαθη?
~. Το 1ο νομίζω.
~. Δεν θα το έλεγα.Θα μπορούσα να είμαι πιο σωστή σε μερικά θέματα,αλλά δεν το κάνω.
~. Μάλλον με αυτόν που μένει κοντά μου.
Είναι κάπως πιο φυσιολογικό να "χαθείς" με τον άλλο, όταν υπάρχει μεγάλη απόσταση.
~. Για 1-2 άτομα που έχω στη ζωή μου.
~. Όχι δεν το κάνω. Δεν μπαίνω καν σε ασανσέρ βασικά. Έχω κλειστοφοβία. :P
~. Όχι,δεν έχει. Μεγαλώνεις και καταλαβαίνεις ότι υπάρχουν σημαντικότερα προβλήματα στον κόσμο.
~. Σε 2 μήνες.
~. Περισσότερο από μια ενδιαφέρουσα.
~. Τι αγαπώ? Λίγα πράγματα,πολύ.
~. Κάνω συνέχεια λάθη. Ελπίζω πως θα έρθει κάποια στιγμή που θα έχω μάθει τόσα απ'αυτά,που δεν θα ξανακάνω.
Αλλά μάλλον αυτό δεν θα γίνει ποτέ.


Ίδιες. =D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
1.ανησυχεις πιο πολυ για να κανεις τα πραγματα σωστα ή για να κανεις τα σωστα πραγματα?
2.εισαι εσυ το ειδος του φιλου, που θα ηθελες εσυ να εχεις φιλο?
3.τι ειναι χειροτερο? να χανεις επαφη με καποιον φιλο που μετακομιζει μακρυα, ή με καποιον που μενει διπλα στο σπιτι σου?
4.για ποιο πραγμα εισαι περισσοτερο ευγνωμον?
5.πατας το κουμπι του ανσανσερ περισσοτερες απο μια φορες? πιστευεις οτι αυτο θα κανει το ανσανσερ πιο γρηγορο?
6.θυμασαι εκεινη τη στιγμη πριν 5 χρονια η οποια σε ειχε αναστατωσει τοσο πολυ? εχει καμια σημασια πια?
7.αν οχι τωρα, ποτε?
8.θα προτιμουσες να ειχες λιγοτερο απο μια βαρετη δουλεια ή περισσοτερο απο μια ενδιαφερουσα?
9.τι αγαπας? εχει σχεση με αυτο που αγαπας καποια προσφατη ενεργεια σου?
10.εαν μαθαινουμε απο τα λαθη μας, γιατι φοβομαστε τοσο να κανουμε λαθη?

1. ανησυχώ για να κάνω τα πράγματα σωστά
2. όχι
3. με καποιον που μενει διπλα στο σπιτι σου
4. για την υπομονή μου
5. όχι δεν το πατάω παραπάνω από 1
6. ναι έχει
7. και αύριο μέρα είναι
8. περισσότερο από μία ενδιαφέρουσα
9. τον Κόσμο μου
10. πρέπει να αποδεχτθούμε και συνέπειες μετά τα λάθη!



1. Θα διέγραφες οριστικά από τη ζωή σου έναν άνθρωπο;
2. Αν είχες 5λεπτά ζωής θα μαγείρευες ή θα σκούπιζες:confused: ;
3. Περπατάς σε ένα δάσος και ξαφνικά βλέπεις ένα ζώο. Τι ζώο είναι αυτό και πώς ενεργείς επάνω του;
4. Φαντάσου μια τραπεζαρία. Πώς είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
1. Θα διέγραφες οριστικά από τη ζωή σου έναν άνθρωπο;
2. Αν είχες 5λεπτά ζωής θα μαγείρευες ή θα σκούπιζες:confused: ;
3. Περπατάς σε ένα δάσος και ξαφνικά βλέπεις ένα ζώο. Τι ζώο είναι αυτό και πώς ενεργείς επάνω του;
4. Φαντάσου μια τραπεζαρία. Πώς είναι?

1. Ναι, και το έχω κάνει κάποιες φορές, αλλά όχι εύκολα. Πρέπει να με απογοητεύσει πραγματικά πολύ για να φτάσω σε αυτό το σημείο.
2. Θα σκούπιζα! Μου φαίνεται πιο διασκεδαστικό! :P
3. Σκιουράκι και πάω κοντά να το χαζέψω! :D
4. Μεγάλη, βαριά, ξύλινη με πολλές, πολλές καρέκλες γύρω!

ίδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
1. Θα διέγραφες οριστικά από τη ζωή σου έναν άνθρωπο;
2. Αν είχες 5λεπτά ζωής θα μαγείρευες ή θα σκούπιζες:confused: ;
3. Περπατάς σε ένα δάσος και ξαφνικά βλέπεις ένα ζώο. Τι ζώο είναι αυτό και πώς ενεργείς επάνω του;
4. Φαντάσου μια τραπεζαρία. Πώς είναι?

  1. Από τη στιγμή που δεν συμβάλλει στην αυτοβελτίωσή μου και δεν έχω καλές σχέσεις , γιατί όχι? Το έχω κάνει, δεν ήταν εύκολο, αλλά η ζωή είναι μικρή και έχουμε κι άλλες δουλειές.
  2. Θα σκούπιζα.
  3. Αρκούδα! Παίρνω την καραμπίνα μου *ΜΠΑΜ* και αποκτώ νέο χαλί.
  4. Ξύλινη. γτφ

Νέες :

  1. Ποιό θεωρείς ότι είναι το μεγαλύτερό σου επίτευγμα ως τώρα?
  2. Ονομάτισε τρία πράγματα που δεν μπορείς να ανεχτείς στις διαπροσωπικές σχέσεις.
  3. Ποια σειρά παρακολουθείς αυτόν τον καιρό?
  4. Ιδανικό μέρος για διακοπές?
  5. Αν σου περίσσευαν 1000 ευρώ και μπροούσες να τα διαθέσεις σε μια ασχολία ποια θα ήταν αυτή?
  6. Πώς διαχωρίζεις τον έρωτα από την σαγήνη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Νέες :

  1. Ποιό θεωρείς ότι είναι το μεγαλύτερό σου επίτευγμα ως τώρα?
  2. Ονομάτισε τρία πράγματα που δεν μπορείς να ανεχτείς στις διαπροσωπικές σχέσεις.
  3. Ποια σειρά παρακολουθείς αυτόν τον καιρό?
  4. Ιδανικό μέρος για διακοπές?
  5. Αν σου περίσσευαν 1000 ευρώ και μπροούσες να τα διαθέσεις σε μια ασχολία ποια θα ήταν αυτή?
  6. Πώς διαχωρίζεις τον έρωτα από την σαγήνη?

  1. Αφενός το ότι έχω προσληφθεί σε μεγάλο ερευνητικό ίδρυμα του εξωτερικού. Αφετέρου το ότι με την έρευνα που έχω έως τώρα πραγματοποιήσει έβαλα ένα μικρό λιθαράκι στην μελλοντική υλοποίηση φθηνού και αποτελεσματικού ιατρικού εξοπλισμού.
  2. Δεν θα πω τα κλασικά (υποκρισία, κτλ). Αντίθετα:
    • Έλλειψη οργάνωσης. Μου ανάβουν τα λαμπάκια όταν δεν έχει κάποιος ένα έστω υποτυπώδες πρόγραμμα στην ζωή του.
    • Αχαριστία. Πες κι ένα ευχαριστώ, δεν χάθηκε ο κόσμος. Έστω και για τους τύπους.
    • Δεν μπορώ να με κόβουν στην μέση όταν μιλάω. Οκ, και λάθος να είμαι, άσε με να ολοκληρώσω και μετά πες ό,τι θες.
  3. Δεν παρακολουθώ. Γυρίζω την δική μου.
  4. Οι άλπεις. Πολύ όμορφο τοπίο, απέραντα λιβάδια την άνοιξη, πράσινο, ωραίο κλίμα και πολλά ζωάκια. Από προβατάκια μέχρι μεγάλες αγελάδες που κάνουν "μουυυ".
  5. Θα πέρναγα λίγο καιρό σε κάποια κοιλάδα ή σε κάποιο ορεινό μέρος της Ουαλίας, της Ιρλανδίας, της Ν. Ζηλανδίας ... you get my point.
  6. Σαγήνη: οι πρώτες εντυπώσεις που σε ελκύουν. Έρωτας: συναίσθημα που αναπτύσσεται με τον χρόνο.
Νέες:

  1. Ποια η σχέση σου με τον εαυτό σου; Τι έχεις στόχο να διορθώσεις για να νιώσεις καλύτερα;
  2. Ποιες είναι οι φιλοδοξίες σου στον επαγγελματικό τομέα;
  3. Και ποιες είναι οι φιλοδοξίες σου στον προσωπικό τομέα;
  4. Πόσο χρόνο δίνεις στον εαυτό σου για να ασχοληθεί με τον επαγγελματικό τομέα; Πόσο με τον προσωπικό;
  5. Θα έφευγες ποτέ στο εξωτερικό για να ικανοποιήσεις τις φιλοδοξίες σου που περιέγραψες στις ερωτήσεις (2) και (3); Γιατί ναι/όχι; Θα σε κράταγε πίσω κάτι από τα παραπάνω;
  6. Σε ποια περίοδο της ζωής σου αισθάνθηκες περισσότερο ερωτευμένος/η από ποτέ; Υπό ποιες συνθήκες; Με ποιον άνθρωπο; Τελικά τι αποτέλεσμα είχε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
  1. Ποια η σχέση σου με τον εαυτό σου; Τι έχεις στόχο να διορθώσεις για να νιώσεις καλύτερα;
  2. Ποιες είναι οι φιλοδοξίες σου στον επαγγελματικό τομέα;
  3. Και ποιες είναι οι φιλοδοξίες σου στον προσωπικό τομέα;
  4. Πόσο χρόνο δίνεις στον εαυτό σου για να ασχοληθεί με τον επαγγελματικό τομέα; Πόσο με τον προσωπικό;
  5. Θα έφευγες ποτέ στο εξωτερικό για να ικανοποιήσεις τις φιλοδοξίες σου που περιέγραψες στις ερωτήσεις (2) και (3); Γιατί ναι/όχι; Θα σε κράταγε πίσω κάτι από τα παραπάνω;
  6. Σε ποια περίοδο της ζωής σου αισθάνθηκες περισσότερο ερωτευμένος/η από ποτέ; Υπό ποιες συνθήκες; Με ποιον άνθρωπο; Τελικά τι αποτέλεσμα είχε;
Χρυσό μου αυτό δεν είναι mini συνέντευξη, ωριαία εκπομπή χωρίς διαφημίσεις καλύπτεις. :P Άντε να το κουνήσουμε λίγο...
  1. Υπέροχη, περνάμε πολύ καλά μαζί. Νιώθω ήδη καλά, αν θέλω κι άλλο ίσως το ρίξω στη δίαιτα. :P
  2. I don't know. I just want to be a great artist. :)
  3. Δεν έχω φιλοδοξίες γι' αυτόν. Μου το έχω απαγορεύσει. Είμαι ο forever alone. :P
  4. Όσο χρειάζεται κατά περιόδους. Είναι ζυγαριά, πότε γέρνει στη μια πλευρά, πότε στην άλλη και πότε ισορροπεί.
  5. Αν έκρινα πως θα με βοηθήσει, ναι.
  6. Σε μια που προσπαθώ να ξεχάσω. Δε θα πω περισσότερα. Έληξε όμορφα πάντως.

Δε θα σας βασανίσω με τις ίδιες. Λοιπόν...
  1. Πες μας μια παράξενη συνήθειά σου που δεν πιστεύεις πως έχουν πολλοί άνθρωποι.
  2. Αν σου χάριζαν ένα σπίτι, σε ποια πόλη θα ήθελες να είναι;
  3. Πώς φαντάζεσαι αυτό το σπίτι;
  4. Είχες ποτέ κατοικίδιο;
  5. Σου αρέσει το χιόνι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Χρυσό μου αυτό δεν είναι mini συνέντευξη, ωριαία εκπομπή χωρίς διαφημίσεις καλύπτεις. :P Άντε να το κουνήσουμε λίγο...
  1. Υπέροχη, περνάμε πολύ καλά μαζί. Νιώθω ήδη καλά, αν θέλω κι άλλο ίσως το ρίξω στη δίαιτα. :P
  2. I don't know. I just want to be a great artist. :)
  3. Δεν έχω φιλοδοξίες γι' αυτόν. Μου το έχω απαγορεύσει. Είμαι ο forever alone. :P
  4. Όσο χρειάζεται κατά περιόδους. Είναι ζυγαριά, πότε γέρνει στη μια πλευρά, πότε στην άλλη και πότε ισορροπεί.
  5. Αν έκρινα πως θα με βοηθήσει, ναι.
  6. Σε μια που προσπαθώ να ξεχάσω. Δε θα πω περισσότερα. Έληξε όμορφα πάντως.

Δε θα σας βασανίσω με τις ίδιες. Λοιπόν...
  1. Πες μας μια παράξενη συνήθειά σου που δεν πιστεύεις πως έχουν πολλοί άνθρωποι.
  2. Αν σου χάριζαν ένα σπίτι, σε ποια πόλη θα ήθελες να είναι;
  3. Πώς φαντάζεσαι αυτό το σπίτι;
  4. Είχες ποτέ κατοικίδιο;
  5. Σου αρέσει το χιόνι;


1.Η πρώτη με δυσκόλευσε αλλά μου αρέσει να οδηγώ με όπισθεν.Σχεδόν ψυχαναγκαστικά και πολύ συχνά (οκ προφανώς προσέχω να μην υπάρχουν θύματα :P )

2.Σε αυτή που σπουδάζει η αδερφή μου.Λ.Α

3.Με πισίνα να βλέπει το Hollywood hills

3.2 φορές,ουσιαστικά όμως καμία ήταν του ευρύτερου ''πατρικού'' μου και ήμουν σχεδόν πάντα επισκέπτης.

4.Το λατρεύω.Νομίζω ότι δε πάω καλά μάλιστα σε ότι αφορά το κόλλημα μου με αυτό.


Οι δικές μου.

1.Η πιο μεγάλη προσωπικότητα στην Ιστορία;

2.Εχεις αδέρφια;

3.Πως τα πας μαζί τους;Aν δεν έχεις θα ήθελες να έχεις;

4.H αγαπημένη σου πόλη στην Ελλάδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
1. Ξέρω γω...Λέγανε καλά λόγια για έναν Λεωνίδα.
2.Ναι, 3.
3.Τα πάμε μέτρια. ;)
4.Θεσσαλονίκη:clapup:

Οι δικές μου:

Αγαπημένο εμότικον;

Εχεις γάτα/ες?

Αγαπημένος καφές;

Τι κινητό έχεις;

Ακούς ελληνική ή ξένη μουσική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top