Μίνι Συνέντευξη

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ερωτήσεις...
1. Πες μας μια φαντασίωση σου (Something Kinky... τα του τύπου, να πάω με 2 λεσβίες απορρίπτονται!!! )...
2. Πες μας το ποιο extreme πράγμα που έχεις κάνει...
3. Σε έχουν πάρει ποτέ αυτόφωρο ?

1. Γμτ τις πιο πολλές τις έχω πραγματοποιήσει. Αυτή που πάντως ευχάριστα ξανάκανα είναι να είμαι η σκλάβα του για ένα ολόκληρο σ/κ! :redface:
2. Χμμμ.. Εxtreme sports δεν κάνω, άρα θα δηλώσω την φορά που έκανα σεξ στις τουαλέτες της δεξίωσης που έκανε η μαμά μου για τον (προφανώς δεύτερο) γάμο της! :redface:
3. Όσι.

Τα γίδια και για τον επόμενο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Ερωτήσεις...
1. Πες μας μια φαντασίωση σου (Something Kinky... τα του τύπου, να πάω με 2 λεσβίες απορρίπτονται!!! )...
2. Πες μας το ποιο extreme πράγμα που έχεις κάνει...
3. Σε έχουν πάρει ποτέ αυτόφωρο ?[/quote]


πάμε...
1. να ενωθώ μαζί του στην κορυφή του βουνού, όπου θα είμαστε μόνο εμείς κ κανείς άλλος!!!!
2. σεξ σε εξετάσεις!!! βγήκα για να πάω τουαλέτα, κ κατέληξα στην αγκαλιά του:whistle:
3. τσουκου!!

κ πάμε μια από τις ίδιες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ερωτήσεις...
1. Πες μας μια φαντασίωση σου (Something Kinky... τα του τύπου, να πάω με 2 λεσβίες απορρίπτονται!!! )...
2. Πες μας το ποιο extreme πράγμα που έχεις κάνει...
3. Σε έχουν πάρει ποτέ αυτόφωρο ?

1. Αυτό με τη σκλάβα της Kajira καλό μου ακούστηκε!!
2. Extreme με την έννοια του ηλίθιου ήταν αυτό με τον πρώην, Harley και βουρ στη Μάνη, αυτός χωρίς κράνος κι οι γονείς σε πλήρη άγνοια...
3. Όχι!

Ερωτήσεις:
1. για αγοράκια: τι θα έκανες αν η κοπέλα σου μετά από πολύ καιρό σχέσης σου αποκάλυπτε ότι έχει προσποιηθεί κάθε οργασμό;
για κοριτσάκια: τι θα έκανες αν τα 'χες με κάποιον που δε σε ένοιαζε, άρα είχες προσποιηθεί στο κρεβάτι, αλλά ολοξάφνου τον ερωτευόσουν (ναι, μετά από κάποιο καιρό σχέσης) και ήθελες να το ξέρει;
2. Ππώς το τρίβουν το πιπέρι;
3. Ξέρεις να κάνεις παστίτσιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. για αγοράκια: τι θα έκανες αν η κοπέλα σου μετά από πολύ καιρό σχέσης σου αποκάλυπτε ότι έχει προσποιηθεί κάθε οργασμό;
2. Πώς το τρίβουν το πιπέρι;
3. Ξέρεις να κάνεις παστίτσιο;
  1. Το σεξ όπως και να το κάνουμε είναι βασικό συστατικό κάθε σχέσης. Σε μία υγιή σχέση κατ' εμέ πρέπει στον τομέα σεξ να περνάνε καλά και οι δύο. :)
  2. Ρώτα το μανάβη.:P
  3. Όχι.
Ερωτήξεις:
  1. Πες μας ένα βίτσιο σου.
  2. Πότε έκανες τελευταία φορά μπάνιο στη θάλασσα;
  3. Η καλύτερη εκδρομή έβερ;
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ερωτήξεις:
  1. Πες μας ένα βίτσιο σου.
  2. Πότε έκανες τελευταία φορά μπάνιο στη θάλασσα;
  3. Η καλύτερη εκδρομή έβερ;
:)

1.BDSM!!!!!
2.Θα ταν Σεπτεμβρης μαλον.
3.Καρλσρούη, 2006, τελεια! και τα γυρω γυρω φυσικα... στουτγγάρδη,χαυδελβεργη, στρασβουργο κλπ!


ιδιες!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ερωτήξεις:
  1. Πες μας ένα βίτσιο σου.
  2. Πότε έκανες τελευταία φορά μπάνιο στη θάλασσα;
  3. Η καλύτερη εκδρομή έβερ;
:)

1. Η ώρα που... είναι χαρούμενος... απογείωση...
2. Τέλη Οκτώβρη!
3. Μεγάλο Πάπιγκο, Σανγκάη...


Ερωτήσεις:
1. για αγοράκια: τι θα έκανες αν η κοπέλα σου μετά από πολύ καιρό σχέσης σου αποκάλυπτε ότι έχει προσποιηθεί κάθε οργασμό;
για κοριτσάκια: τι θα έκανες αν τα 'χες με κάποιον που δε σε ένοιαζε, άρα είχες προσποιηθεί στο κρεβάτι, αλλά ολοξάφνου τον ερωτευόσουν (ναι, μετά από κάποιο καιρό σχέσης) και ήθελες να το ξέρει;
2. Ππώς το τρίβουν το πιπέρι;
3. Ξέρεις να κάνεις παστίτσιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. για αγοράκια: τι θα έκανες αν η κοπέλα σου μετά από πολύ καιρό σχέσης σου αποκάλυπτε ότι έχει προσποιηθεί κάθε οργασμό;
για κοριτσάκια: τι θα έκανες αν τα 'χες με κάποιον που δε σε ένοιαζε, άρα είχες προσποιηθεί στο κρεβάτι, αλλά ολοξάφνου τον ερωτευόσουν (ναι, μετά από κάποιο καιρό σχέσης) και ήθελες να το ξέρει;
2. Ππώς το τρίβουν το πιπέρι;
3. Ξέρεις να κάνεις παστίτσιο;
Ίδιες ερωτήσεις, ίδιες απαντήσεις:
  1. Το σεξ όπως και να το κάνουμε είναι βασικό συστατικό κάθε σχέσης. Σε μία υγιή σχέση κατ' εμέ πρέπει στον τομέα σεξ να περνάνε καλά και οι δύο. :)
  2. Ρώτα το μανάβη.:P
  3. Όχι.
Ερωτήξεις:
  1. Μιλάς συχνά με τα αδέρφια σου;
  2. Ποιος συνφορουμίτης πιστεύεις ότι είναι καλύτερος στο κρεβάτι;
  3. Πότε έχεις γενέθλια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ερωτήξεις:
  1. Μιλάς συχνά με τα αδέρφια σου;
  2. Ποιος συνφορουμίτης πιστεύεις ότι είναι καλύτερος στο κρεβάτι;
  3. Πότε έχεις γενέθλια;

1. Εμ, όχι θα 'θελα...
2. Η Κουέ!!!
3. 24.7 ;) Θα μου πάρεις δώρο;;;




Ερωτήσεις:
1. για αγοράκια: τι θα έκανες αν η κοπέλα σου μετά από πολύ καιρό σχέσης σου αποκάλυπτε ότι έχει προσποιηθεί κάθε οργασμό;
για κοριτσάκια: τι θα έκανες αν τα 'χες με κάποιον που δε σε ένοιαζε, άρα είχες προσποιηθεί στο κρεβάτι, αλλά ολοξάφνου τον ερωτευόσουν (ναι, μετά από κάποιο καιρό σχέσης) και ήθελες να το ξέρει;
2. Ππώς το τρίβουν το πιπέρι;
3. Ξέρεις να κάνεις παστίτσιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. για κοριτσάκια: τι θα έκανες αν τα 'χες με κάποιον που δε σε ένοιαζε, άρα είχες προσποιηθεί στο κρεβάτι, αλλά ολοξάφνου τον ερωτευόσουν (ναι, μετά από κάποιο καιρό σχέσης) και ήθελες να το ξέρει;
2. Ππώς το τρίβουν το πιπέρι;
3. Ξέρεις να κάνεις παστίτσιο;

1. αν και δεν παίζει :P υποθέτω ότι θα του έλεγα... "μωράκι μου.... πρέπει να σου πω ότι έχεις βελτιωθεί πααααααααααααρα πολύ στο σέξ... έχω σταματήσει εδώ και καιρό να προσπιούμαι" :P
2. δεν ξέρω για τους άλλους αλλά εγώ το τρίβω με ειδικό μύλο :D
3. αστεία ερώτηξις... :P



1. Ξέρεις που είναι το σημείo G ???
2. Αν ναι, δώσε ακριβή περιγραφή που βρίσκεται μπας και το βρει και κανας άλλος! :P Αν όχι, ελπίζω τουλάχιστον να ξέρεις ποιό είναι το σημείο βρασμού των υγρών! Αν δεν το ξέρεις ούτε αυτό, google it Και γράψτο :P
3. Εχεις φαντασιωθεί ή έχεις κάνει ποτέ παιχνίδι με αντικείμενα της στιγμής που βρέθηκαν μπροστα σου? Πχ... ζαρζαβατικά του ψυγείου, αγγουράκια, μπανάνες, ραπανάκια κλπ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
1. Ξέρεις που είναι το σημείo G ???
2. Αν ναι, δώσε ακριβή περιγραφή που βρίσκεται μπας και το βρει και κανας άλλος! :P Αν όχι, ελπίζω τουλάχιστον να ξέρεις ποιό είναι το σημείο βρασμού των υγρών! Αν δεν το ξέρεις ούτε αυτό, google it Και γράψτο :P
3. Εχεις φαντασιωθεί ή έχεις κάνει ποτέ παιχνίδι με αντικείμενα της στιγμής που βρέθηκαν μπροστα σου? Πχ... ζαρζαβατικά του ψυγείου, αγγουράκια, μπανάνες, ραπανάκια κλπ :P
  1. Σημείο G; Τι είναι αυτό; Τρώγεται; :P
  2. Στο νερό είναι οι 100 βαθμοί κελσίου, νι. :D
  3. Νι, φαντασίωση #12596
Ερωτήξεις:
  • Σ' αρέσουν οι σεξισώσεις;
  • Έχεις χρησιμοποιήσει ποτέ λιωμένη σοκολάτα, ανανά, κτλ. κτλ. κτλ.;
  • Η πιο αστεία ατάκα που έχεις πει....;
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
  • Σ' αρέσουν οι σεξισώσεις;
  • Έχεις χρησιμοποιήσει ποτέ λιωμένη σοκολάτα, ανανά, κτλ. κτλ. κτλ.;
  • Η πιο αστεία ατάκα που έχεις πει....;
:P

1. Αμέεεε!!!
2. Σαντιγί, αλλά χάλια τα 'κανα... ;)
3. "γκουχ ΓΚΟΥΧ ΓΚΟΥΧ...
...
καλέ από τη μύτη μου βγήκε πριν!!"

Ερωτήσεις: τις ίδιες...

ΚΑΙ: Κουέ... πώς ακριβώς βοηθάει αυτό που λες, στην ερώτησή μου νούμερον ένα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ερωτήξεις:
  • Σ' αρέσουν οι σεξισώσεις;
  • Έχεις χρησιμοποιήσει ποτέ λιωμένη σοκολάτα, ανανά, κτλ. κτλ. κτλ.;
  • Η πιο αστεία ατάκα που έχεις πει....;
:P

1.αμί
2.ναι! κυριως σιροπια βεβαια.
3.ασε μας τωρα καλε που θα βγαλουμε τ απλυτα στη φορα :P

same.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΚΑΙ: Κουέ... πώς ακριβώς βοηθάει αυτό που λες, στην ερώτησή μου νούμερον ένα;;;


του δημιουργείς ταυτόχρονα την ασφάλεια ότι πλέον είναι σούπερ και είναι όλα μια χαρά στην ερωτική ζωή ενώ του λες και την αλήθεια με λιγο χιούμορ μέσα
εαν δε, δεις οτι στραβωνει, του λες ότι έκανες πλάκα φυσικά :redface:
δυσκολο πολύ πάντως να πεις κάτι τέτοιο και δεν ξέρω για ποιό λόγο να το πει κανείς ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Offtopic mode: Ναι, είναι δύσκολο. Ε, το συζητούσαν δύο κοπέλες πίσω μου στο τραμ, πίστευαν ότι κανείς δε θα καταλαβαίνει ελληνικά...

Αλλά τι εννοείς να μην το πει, να μείνει μαζί του και... όχι κούκου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
  • Σ' αρέσουν οι σεξισώσεις;
  • Έχεις χρησιμοποιήσει ποτέ λιωμένη σοκολάτα, ανανά, κτλ. κτλ. κτλ.;
  • Η πιο αστεία ατάκα που έχεις πει....;

    1. Αν στην σεξίσωση έχουμε 7χ*χ και 2χ*y με 1C τότε μπορώ να πω ακόμα και οτι τις λατρεύω!!!
    * οπου C είναι η στημένη κάμερα σε τριποδάκι

    2. Αμε, αμε... μ'αρεσουν τα παιχνιδάκια... το καλύτερο ήταν με ενα βίτσιο με καυτή λιωμένη σοκολάτα! η μλκια είναι οτι με έψησε να το κάνει και αυτή και τσουρουφλίστικα γμ τη πανακόλα μου!!!

    3. ΧΑαχαΧΑχΑχαΧΑ ρε γμτ μετά αισθάνθηκα πάρα πολύ άσχημα, ευτυχώς που και αυτή ήταν λίγο στην κοσμάρα της τελικά γουσταρε!χαχχααχ μέγα βίτσιο!
    για την ιστορία η ατάκα ήταν... "In your FACE!!! slam dunk!!!" και υπόθηκε πριν απο αρκετά χρόνια
  • Πολύ kinky οι ερωτήσεις .... μ' αρέσουν.... ο επόμενος παρακαλώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
  • Σ' αρέσουν οι σεξισώσεις;
  • Έχεις χρησιμοποιήσει ποτέ λιωμένη σοκολάτα, ανανά, κτλ. κτλ. κτλ.;
  • Η πιο αστεία ατάκα που έχεις πει...
Κίνκυ και να τις αφήσω έτσι δεν γίνεται! :P

1. Εννοείται. Κι όσο πιο κίνκυ και πρωτότυπες, τόσο το καλύτερο! ;)
2. Προφιτερόλ έχω χρησιμοποιήσει.. πιάνεται; :D
3. Την πρώτη φορά που έπιασα τον ..αχχχχμμμ κάποιου του είπα πως είναι σαν βιοχλαπάτσα! :P (..και μου το ανταπέδωσε πιο μετά λεγοντάς μου ότι το ..αχχχμ μου μυρίζει σαν τυρόπιτα! :P)

Ερωτήξεις:

1. Πες ένα ρεκόρ που έχεις κάνει στο σεξ.
2. Πόσους ερωτικούς συντρόφους είχες;
3. Ποιο είναι το πιο περίεργο μέρος που έκανες σεξ;

(Ναι, ναι, εκεί το μυαλό μου! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ερωτήξεις:

1. Πες ένα ρεκόρ που έχεις κάνει στο σεξ.
2. Πόσους ερωτικούς συντρόφους είχες;
3. Ποιο είναι το πιο περίεργο μέρος που έκανες σεξ;

(Ναι, ναι, εκεί το μυαλό μου! :P)

1.το καναμε 13 φορες σε 24 ωρες....:D
ευτυχως δεν τελειωσε ολες (γιατι θα ημουν πραγματικος αποχυμωτης:redface:)

2.για την ηλικια μου οχι πολλους:P θα στο απαντησω προσωπικα αν ενδιαφερεσαι παντως;)

3.σε δημοσιο εξωτερικο χωρο, στο village στο παγκρατι!


και το δικο μου μυαλο εκει, βαζω ιδιες!!! Γεια σου ρε Καγιρακι τσιφτικο και καραμπουζουκλιδικο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
1. 7 φορές σε λιγότερες από 7 ώρες
2. 4
3. σε έναν λιμενοβραχίονα :D

Για τον επόμενο:
1. Έχεις συμμετάσχει σε τρίο;
2. Έχεις γνωρίσει τον απόλυτο έρωτα;
3. Τι "παράξενο" έχεις δοκιμάσει κάνοντας σεχ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
1. Ναι
2. Δεν πιστεύω σε έρωτες
3. Κρέπα σοκολάτα μπανάνα....


Πάμε παρακάτω.......
1. Κάνεις γυμνισμό;
2. Ποιο είναι το ρεκόρ σου σε μια μέρα;
3. Τι σου αρέσει να κάνεις περισσότερο μετά το σεξ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Για τον επόμενο:
1. Έχεις συμμετάσχει σε τρίο;
2. Έχεις γνωρίσει τον απόλυτο έρωτα;
3. Τι "παράξενο" έχεις δοκιμάσει κάνοντας σεχ;
1. Ναι στο τρίο κλαρίνο :P
2. Ναι
3. Κρύα πίτσα :tongue:

Τα ίδια....


Πάμε παρακάτω.......
1. Κάνεις γυμνισμό;
2. Ποιο είναι το ρεκόρ σου σε μια μέρα;
3. Τι σου αρέσει να κάνεις περισσότερο μετά το σεξ;

Καλά ο,τι να ναι:clapup:
Συνεχίζω
1. Ο,τι θέλει το κοινό μου:P
2. 3850 φορές :P
3. Να τρώω τηγανιτές πατάτες :P

Τα ίδια
3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top