Μίνι Συνέντευξη

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1. προτείνετε ασχολίες μέχρι να πάει 5
2. εσύ πότε θα γίνεις μάνα?
3. θα΄θελες να 'χες περίπτερο?


1 χμ, ειναι μολις 4.15, να μετρησεις μεχρι το 45χ60 :P :hehe:
2 ελα μ ντες. τον παρακαλαω αλλα λεει τι να τα κανει ΔΥΟ μωρα :P:hehe:
3 εννοειται οχι

1.προλαβαινω το μιτινκ του στεκιου η θα χασω το μιτινκ της ανταλλαγης για χαρη του?
2.να την παρω τη δουλεια και ας ελπιζουμε οτι θα στρωσει η να παει να #$#%^# και να αραζω σπιτακι μου τα πρωινα?
3.εγω ποτε θα γινω μανα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
1.προλαβαινω το μιτινκ του στεκιου η θα χασω το μιτινκ της ανταλλαγης για χαρη του?
2.να την παρω τη δουλεια και ας ελπιζουμε οτι θα στρωσει η να παει να #$#%^# και να αραζω σπιτακι μου τα πρωινα?
3.εγω ποτε θα γινω μανα?
  1. Τελικά ήρθες :P
  2. Ναι μωρέ!!
  3. Κάτσε να σου βάλει πρώτα στεφάνι ο άλλος (το μικρό στεφάνι όχι το μεγάλο :P)

Μάι τερν:

1. Τι σε προβληματίζει αυτόν τον καιρό;
2. Ποιο είναι το τελευταίο DVD που αγόρασες;
3. Τι ώρα ξυπνάς το πρωί;



:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
  1. Κάτσε να σου βάλει πρώτα στεφάνι ο άλλος (το μικρό στεφάνι όχι το μεγάλο :P)
Μάι τερν:

1. Τι σε προβληματίζει αυτόν τον καιρό;
2. Ποιο είναι το τελευταίο DVD που αγόρασες;
3. Τι ώρα ξυπνάς το πρωί;



:)


define μικρο και μεγαλο στεφανι ντιαρ.

1.επαγγελματικα βασικα.
2.δεν εχω αγορασει ουτε ενα, έβah!
3.προσπαθω νωρις αλλα κανενας δε βοηθαει. αν ειμαι τυχερη και χτυπησει ενα συγκεκριμενο κινητο (που ειναι καλο να χτυπαει :P) κατα τις 10-11-12-1.

1.ποια ειναι η μεγαλυτερη παραξενια σου? (καντη και ενα κοπι πειστ στο αντιστοιχο θρεντ ε! να γελασουμε κ λιγο :P)
2.Ποσο διηρκησε η μεγαλυτερη σχεση σου? (σοβαρη)
3. ...και ποσο η μικροτερη? (οτι να ναι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
define μικρο και μεγαλο στεφανι ντιαρ.
Μικρό στεφάνι: Στο γάμο! :D
Ε, όσο για το μεγάλο στεφάνι... Πού αλλού βλέπεις μεγάλα στεφάνια; :P:P
Στις κηδίες ωρέ!


1.ποια ειναι η μεγαλυτερη παραξενια σου? (καντη και ενα κοπι πειστ στο αντιστοιχο θρεντ ε! να γελασουμε κ λιγο :P)
2.Ποσο διηρκησε η μεγαλυτερη σχεση σου? (σοβαρη)
3. ...και ποσο η μικροτερη? (οτι να ναι)

  1. Αν και γράφω και με τα δύο χέρια (στο κίμπορτ καλέ) έχω μονίμως το αριστερό μου χέρι στο alt-tab για να αλλάζω σελίδα όταν κάποιος μπαίνει μέσα στο δωμάτιό μου.. :P Τώρα μάλιστα κάνω και το άλλο: το ποντίκι μου έχει δύο παράπλευρα κουμπιά. Τα έχω ρυθμίσει έτσι ώστε μόλις έρχεται κάποιος, πατάω το αριστερό και όλα γίνονται μίνιμάιζ. Πατάω μετά το δεξί για επαναφορά! :P:P
  2. :P
  3. :P

Πάμε μια απ' τα ίδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
1.ποια ειναι η μεγαλυτερη παραξενια σου? (καντη και ενα κοπι πειστ στο αντιστοιχο θρεντ ε! να γελασουμε κ λιγο :P)
2.Ποσο διηρκησε η μεγαλυτερη σχεση σου? (σοβαρη)
3. ...και ποσο η μικροτερη? (οτι να ναι)

1. Όταν κάποιος κάθεται στο κρεβάτι μου με τα ρουχα που φορούσε έξω γίνομαι έξαλλη! :worry:
2. 4μίσι χρόνια..
3. ..μια νύχτα! ;):redface::D

Γιώργο, αν θες απαντάς, αλλά εγώ πάω για νάνι στο μεταξύ! :P

1. Τι λες; Θα απαντήσει ο Γιώργος ή θα προλάβει άλλος; :P
2. Κάνει νύστα ή μόνο εγώ νυστάζω;
3. Από πότε έχεις να κάνεις καθαρισμό δοντιών; (έχω ραντεβού αύριο στον οδοντίατρο, εξ' ου και το φλας! :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1. Τι λες; Θα απαντήσει ο Γιώργος ή θα προλάβει άλλος; :P
2. Κάνει νύστα ή μόνο εγώ νυστάζω;
3. Από πότε έχεις να κάνεις καθαρισμό δοντιών; (έχω ραντεβού αύριο στον οδοντίατρο, εξ' ου και το φλας! :D)


1.εγω θα προλαβωωω!!!
2.κανει πολλη νυστα αποψε ρε!!!!
3.τι μου το θυμισες τωρα ρε συ. ψαχνω οδοντιατρο γιατι αυτη που ειχα δε με ικανοποιει γενικα.

1.κανας καλος οδοντιατρος καπου ευκολα (η οκ, και δυσκολα) προσβασιμος εν αθηναις?
2.τι θα κανετε στη γιορτη της γυναικας? λεω να το καψω :P
3.πηλιο η ζαγοροχωρια για χειμερινες διακοπες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
1.εγω θα προλαβωωω!!!
2.κανει πολλη νυστα αποψε ρε!!!!
3.τι μου το θυμισες τωρα ρε συ. ψαχνω οδοντιατρο γιατι αυτη που ειχα δε με ικανοποιει γενικα.

1.κανας καλος οδοντιατρος καπου ευκολα (η οκ, και δυσκολα) προσβασιμος εν αθηναις?
2.τι θα κανετε στη γιορτη της γυναικας? λεω να το καψω :P
3.πηλιο η ζαγοροχωρια για χειμερινες διακοπες?
1.Νι, έναν :P
2.Απεργία πείνας
3.Πήλιο

1.Πόσα ποστ θα έχει ο Γιώργος σε ένα μήνα;
2.Υπάρχει κάτι που ο Γιώργος δε ξέρει σε σχέση με το στέκι;
3.Είμαι καλά;

αυτά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
1.κανας καλος οδοντιατρος καπου ευκολα (η οκ, και δυσκολα) προσβασιμος εν αθηναις?
2.τι θα κανετε στη γιορτη της γυναικας? λεω να το καψω :P
3.πηλιο η ζαγοροχωρια για χειμερινες διακοπες?

1. Σου συστήνω ανεπιφύλακτα τον δικό μου στην Χαλκίδα!ΤΕΛΕΙΟΣ!Θα πάθεις την πλάκα σου!Έχει πελάτες από Σαλόνικα!
2. Τίποτα το ιδιαίτερο:P
3. Ζαγόρια for ever! (και αν το αποφασίσεις,εννεοείται πως θα βρεθούμε Γιάννενα!;))


1. Πότε είναι η γιορτή της γυναίκας??:P
2. Ο άντρας έχει γιορτή?
3.Τι θα μαγειρέψεις αύριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
1.Πόσα ποστ θα έχει ο Γιώργος σε ένα μήνα;
2.Υπάρχει κάτι που ο Γιώργος δε ξέρει σε σχέση με το στέκι;
3.Είμαι καλά;

αυτά :P
  1. Είθαι κακόθ!
  2. Το admin control panel σου κάνει; :teasing:
  3. Όχι :bleh:
Μια απ' τα ίδια, δεν πιάνομαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1.Πόσα ποστ θα έχει ο Γιώργος σε ένα μήνα;
2.Υπάρχει κάτι που ο Γιώργος δε ξέρει σε σχέση με το στέκι;
3.Είμαι καλά;

αυτά :P

1.στανταρ κανα 8αρι χιλιαδες.
2.ισως.:bleh:
3.ισως!!!:bleh::bleh::bleh:

1. Σου συστήνω ανεπιφύλακτα τον δικό μου στην Χαλκίδα!ΤΕΛΕΙΟΣ!Θα πάθεις την πλάκα σου!Έχει πελάτες από Σαλόνικα!
2. Τίποτα το ιδιαίτερο:P
3. Ζαγόρια for ever! (και αν το αποφασίσεις,εννεοείται πως θα βρεθούμε Γιάννενα!;))

1.να σε πω ντιαρ, δε μου στελνεις ενα πμ με ινφο (τηλεφωνο, διευθυνση κλπ) και ποσο παει το μαλλι περιπου, σε ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ?
2.αχα! κατσε να κατσει η φαση ομως πρωτα!!

1. Πότε είναι η γιορτή της γυναίκας??:P
2. Ο άντρας έχει γιορτή?
3.Τι θα μαγειρέψεις αύριο?


1.πεμπτη νομιζω, την αλλη.
2.μπα!
3.μαλλον τπτ, γιατι ετσι κι αλλιως δε θα προλαβω να το φαω:P



same!
1.κανας καλος οδοντιατρος καπου ευκολα (η οκ, και δυσκολα) προσβασιμος εν αθηναις?
2.τι θα κανετε στη γιορτη της γυναικας? λεω να το καψω :P
3.πηλιο η ζαγοροχωρια για χειμερινες διακοπες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1.κανας καλος οδοντιατρος καπου ευκολα (η οκ, και δυσκολα) προσβασιμος εν αθηναις?
2.τι θα κανετε στη γιορτη της γυναικας? λεω να το καψω :P
3.πηλιο η ζαγοροχωρια για χειμερινες διακοπες?

1. Ψυχικό έχω έναν, Κατσαδώρος!
2. Πότε είναι; Να αρχίσω τις μπηχτές...
3. ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ!!!!!

Ερωτήσεις:
1. Πότε πήγες για πρώτη φορά θέατρο;
2. Θα έστελνες τα παιδιά σου στο σχολείο που πήγαινες;
3. Μιλάς ιταλικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

1. Πότε πήγες για πρώτη φορά θέατρο;
2. Θα έστελνες τα παιδιά σου στο σχολείο που πήγαινες;
3. Μιλάς ιταλικά;

1.Δεν θυμαμε, παντος ειμουν πολυ μικρος
2.Αν συνεχιζε να εχει καλη φημη και τα παιδια δεν θελανε να πανε σε καπιο αλλο, ναι
3.οχι


1.Ακουσες το demo μας; (λες και δεν ξερω πιοι το εχουν ακουσει:P)
2.Ακους μεταλ;
3.Πιο ειναι το αγαπημενο σου τραγουδι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
1.Ακουσες το demo μας; (λες και δεν ξερω πιοι το εχουν ακουσει:P)
2.Ακους μεταλ;
3.Πιο ειναι το αγαπημενο σου τραγουδι;


1. όχι
2. Όχι
3.Καζούλης λύς τα μαλιά σου κιάκουσέ με να ρθω λίγο και να δώωω
πως περιγράφει το κορμί σου τ'ασπρο σου το νυχτικόοοο


1.Ονειρέυεσε;
2.Πές ένα επικείνινό πράγμα που έκανες;
3.Βρήζεις σαν νταλικιέρης/σα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
1.Ονειρέυεσε;
2.Πές ένα επικείνινό πράγμα που έκανες;
3.Βρήζεις σαν νταλικιέρης/σα;

Απαντήσεις:
1)Ναι :)

2)Έφτανα στα σύνορα Ελλάδας-Τουρκίας,βράδυ,χωρίς να έχω διαβατήριο και χωρίς να έχει ιδέα κανείς για το πού βρίσκομαι..ευτυχώς,τελευταία στιγμή,βρήκαμε τον @$#@ κόμβο προς Σουφλί και την γλυτώσαμε φθηνά... :worry:

3)Όχι,καμία σχέση..η μόνη όμως στιγμή που "νταλικοφέρνω" ελαφρώς,είναι όταν παίζω παιχνίδια στο πισι ή βλέπω θρίλερ,κλπ,και αγχώνομαι/τρομάζω... :redface: :P

Ερωτήσεις:
1)Θα πας πουθενά το Σ/Κ..?

2)Τι θα κάνεις απόψε το βράδυ..?

3)(κλεμμένο μερικώς,απ'τη mania..:P) Ποιο είναι το πιο επικίνδυνο πράγμα που έχεις κάνει ποτέ..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.

Ερωτήσεις:
1)Θα πας πουθενά το Σ/Κ..?

2)Τι θα κάνεις απόψε το βράδυ..?

3)(κλεμμένο μερικώς,απ'τη mania..:P) Ποιο είναι το πιο επικίνδυνο πράγμα που έχεις κάνει ποτέ..?

1. Όχι,έχω σχέδια για εδώ.
2. Μάλλον τσιπουράδικο και μετά ποτάκι αλλά ακόμα νωρίς είναι.
3.Γεννήθηκα!:P

Έλα μια απ'τα ίδια λέμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.

Ερωτήσεις:
1)Θα πας πουθενά το Σ/Κ..?

2)Τι θα κάνεις απόψε το βράδυ..?

3)(κλεμμένο μερικώς,απ'τη mania..:P) Ποιο είναι το πιο επικίνδυνο πράγμα που έχεις κάνει ποτέ..?

1. Μπα, στο χωριό θα μείνω! Έχουμε σχέδια για Fondue, ελληνικό ταβερνί και brunch με ένα παλιό λουκάνικο!!
2. Θα βρεθώ μαζί του και θα δούμε ταινία!
3. Στη Μάνη, στη μηχανή του πάνω, αυτός χωρίς κράνος, οι γονείς μου να μην ξέρουν τίποτα...

Ερωτήσεις:
1. Εσύ τι θα κάνεις το σκ;
2. Κάνεις συχνά κοιλιακούς;
3. Πού έκανες τις πιο όμορφες διακοπές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Εσύ τι θα κάνεις το σκ;
2. Κάνεις συχνά κοιλιακούς;
3. Πού έκανες τις πιο όμορφες διακοπές;
  1. Θα δείξει, δεν έχω κανονίσει κάτι. :)
  2. Όταν κοιμάμαι :P
  3. Καμένα Βούρλα, καλοκαίρι 2006 :) (σε πεντάστερο :P)
Ερωτήξεις:
  • Τι σε κάνει ευτυχισμένο/η; Αν όχι, τι σε εμποδίζει και δεν είσαι;
  • Υποκρίνεσαι στο σαικς;
  • Πόσους σκληρούς δίσκους έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
  1. Τι σε κάνει ευτυχισμένο/η; Αν όχι, τι σε εμποδίζει και δεν είσαι;
  2. Υποκρίνεσαι στο σαικς;
  3. Πόσους σκληρούς δίσκους έχεις;


1.χαμογελα αγαπημενων ανθρωπων :)
2.συνηθως οχι, αλλα το εχω κανει.
3.τεσσερις!

τις ιδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ερωτήξεις:
  • Τι σε κάνει ευτυχισμένο/η; Αν όχι, τι σε εμποδίζει και δεν είσαι;
  • Υποκρίνεσαι στο σαικς;
  • Πόσους σκληρούς δίσκους έχεις;
  1. Η καλή παρέα! :)
  2. Not yet! :P
  3. Ε, έναν; Τι να σου πω; :D
[Για ζουρλομανδύα ντουγρού, μιλάω στον εαυτό μου :P]


Μάι τερν:

  1. Νιώθεις ότι ως τώρα έχεις ζήσει καλά τη ζωή σου;
  2. Πόσα χιλιόμετρα διανύεις κάθε μέρα;
  3. Πώς περνάς αυτόν τον καιρό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Νιώθεις ότι ως τώρα έχεις ζήσει καλά τη ζωή σου;
  1. Πόσα χιλιόμετρα διανύεις κάθε μέρα;
  2. Πώς περνάς αυτόν τον καιρό;

1. Ναι!!!
2. H δουλειά είναι 2.5 χιλιόμετρα, άρα 5 κάθε μέρα... και το Kung Fu 6, άρα άλλα 12, αλλά μόνο 2-3 φορές την εβδομάδα... το σπίτι του είναι γύρω στα 10...
3. Καλά!

Ερωτήσεις:
1. Είχες ωραίο Σαββατοκύριακο;
2. Σου αρέσει να καθαρίζεις;
3. Έχεις χάσει πολλά λεφτά ποτέ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top