Μίνι Συνέντευξη

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
1.Μονο με την ΑΕΚ :redface: :D
2.Αναρχια
3.Περιπου

ιδιες, βαριεμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
1. Είστε κολλημένοι με κάτι(ομάδα, κόμμα, θρησκεία), και αν ναι τί?
2. Φασισμός ή αναρχία?
3. Είστε ευχαριστημένοι με τον εαυτό σας αυτή την περίοδο?

1 με τιποτα
2 αναρχία
3.θέλω να χάσω 5 κιλάκια

τα ίδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
1. Είστε κολλημένοι με κάτι(ομάδα, κόμμα, θρησκεία), και αν ναι τί?
2. Φασισμός ή αναρχία?
3. Είστε ευχαριστημένοι με τον εαυτό σας αυτή την περίοδο?

1.όχι
2.φασισμός:P
3.όχι:D [ναι...ενώ τις άλλες ήμουν:D:P:D]

τις ίδιες...[φούνες βάλε άλλες:P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
1. Είστε κολλημένοι με κάτι(ομάδα, κόμμα, θρησκεία), και αν ναι τί?
2. Φασισμός ή αναρχία?
3. Είστε ευχαριστημένοι με τον εαυτό σας αυτή την περίοδο?

1. Με πολλά... Ολυμπιακός, μουσική, ταξίδια...
2. Είπαμε και παραπάνω... κανένα στην απόλυτη μορφή του... κάπου ενδιάμεσα.!
3. Ποτέ δεν είμαι...

Ερωτήσεις:
1. Είστε κολλημένοι με κάτι(ομάδα, κόμμα, θρησκεία), και αν ναι τί?
2. Ποιο είναι το τραγούδι που αντικατοπτρίζει την ψυχική σας διάθεση αυτο το καιρό ?
3. Είστε ευχαριστημένοι με τον εαυτό σας αυτή την περίοδο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
1.Με τη σοκολάτα...:clapup:
2.here without you:'(
3.Όχι...:(



1.Εισαι συνεπης στα ραντεβου σου?
2.Σε εχουν στησει ποτε;Αν ναι,ποση ωρα;
3.Ποιο ειναι το τραγουδι που οταν το ακους "κοβεις φλεβα";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
1. Ναι.
2. Nαι, η κολλητή μου, 1 ώρα..
3. Πολλά, δν θυμάμαι κάποιο συγκεκριμένο τώρα..



1. Πώς ένιωσες στο πρώτο σου ραντεβού?
2. Τι ώρα ξυπνάς τις Κυριακές?
3. Αγαπημένος καλλιτέχνης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1. Σχετικα
2. Μεχρι μια ωρα, αλλα το μετανιωνει ακομη :p
3. "Hurt"

1. Τι φορας?
2. Τι δουλεια κανεις;
3. Ποιο ειναι το αγαπημενο σου περιοδικο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
1. Τζιν μαύρο με μπαρέτες κ μαύρη μπλούζα.
2. Δν δουλεύω!
3. Vogue



1. Ατάκα που λες αυτό τον καιρό?
2. Τι σε τσαντίζει τρομερά?
3. Αγαπημένο site?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RaVeN

Νεοφερμένος

Ο RaVeN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
1. Ατάκα που λες αυτό τον καιρό?
2. Τι σε τσαντίζει τρομερά?
3. Αγαπημένο site?


1) Γέρασα // Τα νεύρα μου
2) Μμμμ, να μην με προσέχουν όταν μιλάω :angry:
3) thepiratebay


-------------------------------------------------------

1. Αν ήσουν ήρωας παιχνιδιού, ποιός θα ήσουν;
2. Τι θα έπινες αν δεν υπήρχε ο φραπές; :hmm::hmm:
3. Τι προτιμάς να κάνεις όταν ακυρώνεται μια έξοδος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1. Αν ήσουν ήρωας παιχνιδιού, ποιός θα ήσουν;
2. Τι θα έπινες αν δεν υπήρχε ο φραπές; :hmm::hmm:
3. Τι προτιμάς να κάνεις όταν ακυρώνεται μια έξοδος;

1. H Christie του τεκκεν, σλαπ σλαπ
2. Freddoccino με εξτρα δοση καραμελα παρακαλω
3. Να κανονιζω μια καινουρια

1. Τι θα κανεις σημερα;
2. Βγαινεις οπως και δηποτε καθε Σαββατο βραδυ;
3. Αγαπημενο ποιημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1. Τι θα κανεις σημερα;
2. Βγαινεις οπως και δηποτε καθε Σαββατο βραδυ;
3. Αγαπημενο ποιημα;


1.μαλλον τιποτα, ποναω...
2.σχεδον ποτε δε βγαινω σαββατο βραδυ..!
3.δεν εχω,δε μαρεσουν.

1.τι εκανες που παραβαινει τις ηθικες σου αρχες?
2.ποιο ηταν το τελευταιο ταξιδι σου?
3.ποιον στεκιτη θα μπορουσες να ερωτευτεις? (εμφνισιακα η απο αυτα που γραφει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
1.τι εκανες που παραβαινει τις ηθικες σου αρχες?
2.ποιο ηταν το τελευταιο ταξιδι σου?
3.ποιον στεκιτη θα μπορουσες να ερωτευτεις? (εμφνισιακα η απο αυτα που γραφει)
  1. Δεν μου 'ρχεται κάτι στο νου... :hmm: Πάντως θα ένοιωθα πολύ άσχημα εάν δεν κρατούσα κρυφά τα λόγια εμπιστοσύνης των άλλων :worry: (κοινώς μυστικά ;))
  2. Χμ, Βερολίνο το φθινόπωρο.. ΤΕΛΕΙΟ :yahoo:
  3. Όχι, πες μου, περίμενες να σου απαντήσω;
    :P
Ερωτήσεις:

1. Τι χρώμα μαλλιά έχεις; (αν έχεις :P)
2. Πόσα λεφτά ξοδεύεις το μήνα;
3. Της Giovanna: ποιον στεκίτη θα μπορούσες να ερωτευτείς; (εμφνισιακά ή από αυτά που γράφει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
1. Κοκκινα.
2. Ανάλογα.. Μπορεί 10 ευρώ, μπορεί 100 :P
3. Συμφωνω με το Γιωργάκη!




1. Με ποιον μιλησες τελευταια φορα στο μσν?
2. Αγαπημένο ρούχο?
3. Σε ποιο μουσείο πήγες τελευταία φορα?!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
1. Με ποιον μιλησες τελευταια φορα στο μσν?
2. Αγαπημένο ρούχο?
3. Σε ποιο μουσείο πήγες τελευταία φορα?!! :P

  1. Εδώ δεν θυμάμαι τι έφαγα χθες βράδυ, θα θυμάμαι αυτό; :P
  2. Το δερμάτινο μπυφανάκι μου :bleh:
  3. Μουσείο;; :confused: Τι είναι αυτό; Τρώγεται; :P
Ερωτήσεις

1. Τι να κανω που εχουμε μονο ντολμαδακια, πειναω σαν λυκος αλλα δεν μου αρεσουν τα ντολμαδακια; :P
2. Τρως παξιμάδια; :P
3. Της Giovanna: ποιον στεκίτη θα μπορούσες να ερωτευτείς; (εμφνισιακά ή από αυτά που γράφει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ερωτήσεις

1. Τι να κανω που εχουμε μονο ντολμαδακια, πειναω σαν λυκος αλλα δεν μου αρεσουν τα ντολμαδακια; :P
2. Τρως παξιμάδια; :P
3. Της Giovanna: ποιον στεκίτη θα μπορούσες να ερωτευτείς; (εμφνισιακά ή από αυτά που γράφει)

1. Yπάρχουν κάτι ωραία μαγαζάκια , deliverάδικα λέγονται στην καθομιλουμένη :P, που φέρνουν όόόότι φαί τραβάει η όρεξή σου :P
2. ε... :confused:..ναι... :worry:
3.δεδομένου ότι εμφανισιακά δεν έχω γνωρίσει κανένα [παρά μόνο από φοτός] έχω κάποιον στο μυαλό μου από τον τρόπο που γράφει, αλλά... πραγματικά πιστεύεις ότι θα σου πω????? :D:P:P

Ερωτήσεις
1. Τι θα έκανες αν έχανες ένα deadline εξαιτίας της κλειστής σχολής? [πάει ο Καναδάαααας :'(:'(:'(:'( ) Σε ποιον θα ξέσπαγες για να ηρεμήσεις???:P
2. Τι θα φας σήμερα?
3. Τι θα πέρνατε μαζί σας σε ένα επαγγελματικό ταξίδι 2 εβδομάδων για να μην κόψεις τις φλέβες σου τον εκτός δουλειάς χρόνο?
4. Της Giovanna: ποιον στεκίτη θα μπορούσες να ερωτευτείς; (εμφνισιακά ή από αυτά που γράφει) :P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ερωτήσεις
1. Τι θα έκανες αν έχανες ένα deadline εξαιτίας της κλειστής σχολής? [πάει ο Καναδάαααας :'(:'(:'(:'( ) Σε ποιον θα ξέσπαγες για να ηρεμήσεις???:P
2. Τι θα φας σήμερα?
3. Τι θα πέρνατε μαζί σας σε ένα επαγγελματικό ταξίδι 2 εβδομάδων για να μην κόψεις τις φλέβες σου τον εκτός δουλειάς χρόνο?
4. Της Giovanna: ποιον στεκίτη θα μπορούσες να ερωτευτείς; (εμφνισιακά ή από αυτά που γράφει) :P:P:P:P:P

1. Θα έριχνα ένα κλάμα και θα ξέσπαγα σε αυτούς που έχω οικειότητα.
2. Τορτελίνια.
3. Βιβλία, MP3 player, laptop. Και οδηγό πόλης! Στάνταρ θα ξέκλεβα χρόνο.
4. Λυσσάξατε! Είναι ένας που γράφει τέλεια αλλά δεν έχω ιδέα πως είναι και ένας που εμφανισιακά είναι 100% του γούστου μου.:P Ποιοί; Με την απορία θα μείνετε (χ*****ατε, αλλά τέλος πάντων:D ). Πάντως το steki έχει εμφανίσιμα παιδιά, να λέμε του στραβού το δίκιο.

1. Τι θα έκανες αν στην είχαν σπάσει πολύ οι γνωριμίες σου στην ξένη χώρα που μένεις λίγους μήνες;:worry:
2. Τι στυλ ντυσίματος σου αρέσει;
3. Που διοχετεύεις τα δημιουργικά σου ένστικτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
1. Θα έριχνα ένα κλάμα και θα ξέσπαγα σε αυτούς που έχω οικειότητα.
2. Τορτελίνια.
3. Βιβλία, MP3 player, laptop. Και οδηγό πόλης! Στάνταρ θα ξέκλεβα χρόνο.
4. Λυσσάξατε! Είναι ένας που γράφει τέλεια αλλά δεν έχω ιδέα πως είναι και ένας που εμφανισιακά είναι 100% του γούστου μου.:P Ποιοί; Με την απορία θα μείνετε (χ*****ατε, αλλά τέλος πάντων:D ). Πάντως το steki έχει εμφανίσιμα παιδιά, να λέμε του στραβού το δίκιο.

1. Τι θα έκανες αν στην είχαν σπάσει πολύ οι γνωριμίες σου στην ξένη χώρα που μένεις λίγους μήνες;:worry:
2. Τι στυλ ντυσίματος σου αρέσει;
3. Που διοχετεύεις τα δημιουργικά σου ένστικτα;

1. θα συνέχιζα να ψ'αχνω κ να ψάχνω...
2. το άνετο
3. στο σεξ...:P εντάξει κ στο σανίδι όπως επίσης στο pc με τις συγγραφικές/ποιητικές μου ανησυχίες:)

1. ποιο μέρος θα προτιμούσες να πας στην ελλάδα με το αμορ τον χειμώνα;
2. ποιον θα ήθελες να σβήσεις από πρωσόπου γης;
3. έχεις άτομα που μπορείς να ξυπνήσεις στα άγρια μεσάνυχτα για να του πεις ένα προβληματισμό σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
μμμ πρέπει να είναι ελλάδα? ... ξερ εγώ.... βόλο
2. πολλά ....
3. ναι τον φίλο μου και την αδελφούλα μου

1. θα πατε ταξιδι τους επόμενους 2 μήνες?

2. τι σπουδαζεις /σες?

3. τι δουλεια κανεις ή θές να κάνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
1. Μπα. Αν και ποτέ δεν ξέρεις - μπορεί να σκάσει και κάνα 3ημεράκι κάπου!
2. Νομική τελείωσα, αλλά δεν το πολυλέω :D
3. Γραμματέας είμαι, αλλά ελπίζω σύντομα να βρω κάτι καλύτερο, που όμως δεν θέλω να έχει σχέση με τις σπουδές μου.

1. Είσαι ευτυχισμένος/η νομίζεις;
2. Αν ναι, τι σε κάνει ευτυχισμένο/η; Αν όχι, τι σε εμποδίζει και δεν είσαι;
3. Υπάρχει κάτι που θέλεις να αλλάξεις επάνω σου ή γενικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
1. θα πατε ταξιδι τους επόμενους 2 μήνες?

2. τι σπουδαζεις /σες?

3. τι δουλεια κανεις ή θές να κάνεις?

1. Θα πάω Λονδίνο σε 10 μέρες.
2. ΦΠΨ με κατεύθυνση Ψυχολογία και τώρα κάνω το μεταπτυχιακό μου στην Ειδική Αγωγή!
3. Ειδική παιδαγωγός (αυτό που κάνω) ή θεραπεύτρια μέσω τέχνης ή φωτογράφος.

1. Τι σου την σπάει στον εαυτό σου;
2. Τι θα έκανες αν σου την σπάγανε οι παρέες σου στην ξένη χώρα που μένεις (επιμένω.:D );
3. Παίρνεις πρωτοβουλίες στα ερωτικά σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top