Μίνι Συνέντευξη

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
1. Ναι.
2. Παρασκευή απόγευμα!!!
3. Όχι κάτι συγκεκριμένο αλλά όλο και κάτι θα προκύψει!



1. Σου αρέσει να κοιμάσαι νωρίς και να ξυπνάς νωρίς ή να κοιμάσαι αργά και να ξυπνάς αργά?
2. Σε ποιους θα πάρεις δώρο τα Χριστούγεννα?
3. Ποιο είναι το αγαπημένο σου μέρος για διακοπές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
1. Σου αρέσει να κοιμάσαι νωρίς και να ξυπνάς νωρίς ή να κοιμάσαι αργά και να ξυπνάς αργά?
2. Σε ποιους θα πάρεις δώρο τα Χριστούγεννα?
3. Ποιο είναι το αγαπημένο σου μέρος για διακοπές?

1. Μου αρεσει να ξυπναω αργα αλλα ομολογουμενως νιωθω πιο καλα οταν ξυπνησω νωρις το πρωι και δραστηριοποιηθω! Αλλη ζωντανια!
2. Στους γονεις μου, τον αδερφο μου, τον φιλο μου και την κολλητη μου. Και σε κανεναν αλλο φιλο αν μου ερθει καμια καλη ιδεα! (παει θα ξεφραγκιαστω!)
3. Νησι, ωραια παραλια, καλοκαιρι, θαλασσα, ηλιος... Οποιοδηποτε μερος με αυτα τα χαρακτηριστικα!


1. Ποιο ειναι το αγαπημενο σου e-steki topic?
2. Τι θα κανεις το βραδυ?
3. Ποιο ειναι το πιο σημαντικο πραγμα που εχεις κρατησει μυστικο απο τους γονεις σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1. Ποιο ειναι το αγαπημενο σου e-steki topic?
2. Τι θα κανεις το βραδυ?
3. Ποιο ειναι το πιο σημαντικο πραγμα που εχεις κρατησει μυστικο απο τους γονεις σου?

1.Θελει και ρωτιμα; Η κουβεντουλα:D:P
2.Παιζει να παω με την κοπελα μου σε μια φιλη της, παιζει να παμε με την κοπελα σε μια καφετερια και παιζει και να κατσω σπιτακι μου με την κοπελα μου:D
3.Χμμ... Δεν ξερω... Βασικα δεν θυμαμε τπτ που να τους εχω κρατισει κρυφο...

1.για πιον λογο γραφτικες στο στεκι;
2.καραφλα η μακρι μαλλι;
3.ειμαι η δεν ειμαι βαρεμενο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
1.για πιον λογο γραφτικες στο στεκι;
2.καραφλα η μακρι μαλλι;
3.ειμαι η δεν ειμαι βαρεμενο;

1.εεε για πάρα πολλούς λόγους όπως για να συζητάω με διάφορα ατομα διάφορα θέματα...
2.μακρύ δαγκωτό
3.ελα μωρε δεν είσαι τουλάχιστον εγω δεν νομίζω πως εισαι...:P

Ερωτήσεις:
1.Τι ώρα περίπου ξυπνάς τα σαββατοκυριακα??
2.Κάθε πότε βγαίνεις έξω??
3.Ποιό είναι το αγαπημενο σου συγκρότημα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1.Τι ώρα περίπου ξυπνάς τα σαββατοκυριακα??
2.Κάθε πότε βγαίνεις έξω??
3.Ποιό είναι το αγαπημενο σου συγκρότημα??

1.Αναλογα... Αλλες κατα τις 11, αλλες κατα τις 2....
2.οποτε μου την δωσει, συνιθος παρασκευη και σαββατο βγαινω παντος
3.Metallica

1.Πιο ειναι το αγαπημενο σου τραγουδι;
2.Οι στοιχοι πιου τραγουδιου ειναι κα την γνωμη σου πιο ουσιαστικοι και εχουν μια ρεαλιστικη ριζα;
3.Τι χρωμα ειναι το κινιτο σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
1. With or without you - U2
2. Δεν μου έρχεται κάτι συγκεκριμένο τώρα :worry:
3. Ασημένιο




1. Ποιο μέλος από το στέκι πιστεύεις ότι έχει τα πιο πολλά μηνύματα?!!
2. Τι τρως το πρωί?
3. Τελευταίο τραγουδάκι που άκουσες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1. Duuuunno
2. Καφε με ο,τι υπαρχει
3. Vnv nation -chrome

1. Αγαπημενο κλαμπ;
2. Τι θα κανεις σημερα;
3. Κρασια με φιλους σε σπιτι η εξοδος σε φουλαρισμενο μπαρ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
1. Αγαπημενο κλαμπ;
2. Τι θα κανεις σημερα;
3. Κρασια με φιλους σε σπιτι η εξοδος σε φουλαρισμενο μπαρ;



3. Sagria Don Simon με μηλαράκι στο σπίτι και ραχατιλίκι, with or without company..

1. Ένα Clubίδιον που θα συνδύαζε music of Cuba, μεθυστικά χρώματα ενός ονειρόκοσμου και ανθρώπους από κάποιο άλλο κόσμο ή διάσταση...

Θα σέρβιρε σε μουσικά κρυστάλλινα ποτήρια που θα μιλούσαν και τα ποτά δε θα περιείχαν αλκοόλη αλλά μία ουσία που θα έκαιγε με την πιο όμορφη γλύκα οισοφάγο, καρδιά και συκώτι χωρίς όμως να δημιουργεί εθισμό αλλά μόνο μια παροδική ευεξία και γαλήνη..

Αλλά, επειδή δε μπορούμε να τα έχουμε όλα, αγαπημένο κλάμπ είναι το κλάμπ σάντουιτς!!!!!

2. Θα πιώ παγωμένο χυμό mango και θα φιλοσοφήσω λίγο για τα θαυμαστά, τα θαυμάσια και τα βλακώδη..



Εγωτησούλες:

1. Twix, Kinder Bueno ή Toffifee ?

2. Πόση άραγε βλακεία να κρύβεται μέσα μας όταν εξαιτίας εγωισμών δεν βλέπουμε το προφανές που μας καίει και μας εκθέτει ανεπανόρθωτα ζητώντας και τα ρέστα πολλές φορές λες και άλλοι φταίνε για τη δική μας προσωπική βλακεία ?

3. Ποιό είναι το νόημα της ζωής κατά τη γνώμη σου ?

4. Τί είναι υπερβατικό για σένα ?

5. Με τι θα παρομοίαζες τη μοναξιά εκτός από ένα βλέμμα που υψώνει, φέγγοντας τις ελπίδες μιας καρδιάς ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγωτησούλες:

1. Twix, Kinder Bueno ή Toffifee ?

2. Πόση άραγε βλακεία να κρύβεται μέσα μας όταν εξαιτίας εγωισμών δεν βλέπουμε το προφανές που μας καίει και μας εκθέτει ανεπανόρθωτα ζητώντας και τα ρέστα πολλές φορές λες και άλλοι φταίνε για τη δική μας προσωπική βλακεία ?

3. Ποιό είναι το νόημα της ζωής κατά τη γνώμη σου ?

4. Τί είναι υπερβατικό για σένα ?

5. Με τι θα παρομοίαζες τη μοναξιά εκτός από ένα βλέμμα που υψώνει, φέγγοντας τις ελπίδες μιας καρδιάς ?

1. Kinder Bueno χαλαρά!
2. Ανθρώπινο είναι.
3. Υπάρχει;
4. Η αγάπη.
5. Με τοίχο.

1. Τι κάνεις όταν μελαγχολείς χωρίς λόγο;
2. Θεωρείς ότι είσαι σωστός απέναντι στους φίλους σου;
3. Σου την σπάνε οι σοβαροί άνθρωποι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
1. Τι κάνεις όταν μελαγχολείς χωρίς λόγο;
2. Θεωρείς ότι είσαι σωστός απέναντι στους φίλους σου;
3. Σου την σπάνε οι σοβαροί άνθρωποι;

1. Απολαμβάνω την μοναξιά μου...Ωραία μουσικούλα, ποτάκι και τσιγαράκι:)
2. Ναι...νομίζω :P
3. Οι σοβαροί όχι...οι σοβαροφανής όμως πολύ!

Ερωτήσεις
1. Όταν κάνεις βαλίτσα ξεχνάς πάντα κάτι;
2. Πόσο συχνά ταξιδεύεις;
3. Θεωρείς ότι είσαι σωστός/η απέναντι στην/ον συντροφό σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Ερωτήσεις
1. Όταν κάνεις βαλίτσα ξεχνάς πάντα κάτι;
2. Πόσο συχνά ταξιδεύεις;
3. Θεωρείς ότι είσαι σωστός/η απέναντι στην/ον συντροφό σου;

Απαντήσεις:
1)πάντα,αλλά μόνο όταν πακετάρω για την επιστροφή... :redface:
2)δυστυχώς,καθόλου συχνά.. :( τα καλοκαίρια όμως,του δίνω και καταλαβαίνει..! :clapup: :P
3)όχι.. :no:

Ερωτήσεις:
1)ποιο είναι το αγαπημένο σου soundtrack από ταινία..?
2)είχες κάποιο "είδωλο" στα εφηβικά σου χρόνια κι αν ναι,ποιο και γιατί..?
3)αν μπορούσες να ζεις σε μια άλλη χώρα/πόλη,ποια θα ήταν αυτή..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1)ποιο είναι το αγαπημένο σου soundtrack από ταινία..?
2)είχες κάποιο "είδωλο" στα εφηβικά σου χρόνια κι αν ναι,ποιο και γιατί..?
3)αν μπορούσες να ζεις σε μια άλλη χώρα/πόλη,ποια θα ήταν αυτή..?

1. Αυτό του Pulp Fiction.
2. Τον Αλκίνοο Ιωαννίδη. Μεγάλη αγάπη!:redface: Επειδή ενσάρκωνε τον τέλειο άντρα για εμένα! Και είναι υπέροχος καλλιτέχνης.
3. Αθήνα και μόνο.

1. Εσύ θα ήθελες να ζήσεις αλλού κι αν ναι πού;
2. Πόσες φορές έχεις ερωτευτεί;
3. Τα αγαπημένα σου δημητριακά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
1. Εσύ θα ήθελες να ζήσεις αλλού κι αν ναι πού;
2. Πόσες φορές έχεις ερωτευτεί;
3. Τα αγαπημένα σου δημητριακά;


1. Από εκεί που ζω τώρα...εννοείται πως ναι, θέλω να μείνω αλλού... Το νέο μέρος αρχίζω και το σκέφτομαι από τώρα ώστε του χρόνου να μεταφερθώ :D
2. Νομίζω τελικά μόνο 2 φορές....
3. Σοκολάτα να έχουν και γίνονται αγαπημένα αυτόματα :P

Ερωτήσεις:
1. Τι θα ήθελες να κάνεις τώρα;
2. Ένα όνειρο σου που θες να πραγματοποιήσεις;
3. Are u in love;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Τι θα ήθελες να κάνεις τώρα;
2. Ένα όνειρο σου που θες να πραγματοποιήσεις;
3. Are u in love;


1. Αυτο που εκανα και χτες το βραδυ: Μαγειρεψαμε με φιλους και μετα φτιαξαμε cocktail και γιναμε λιωμα:P
2. Να κανω παντα πραγματα που με κανουν ευτυχισμενη ειναι το πιο μεγαλο ονειρο μου... και μεχρι τωρα το εχω καταφερει πολλες φορες!:D
3. Ναι!!!!!!!!:clapup::redface:



1. Πεινας?
2. Εγω ναι! Τι να φαω που εχουν κλεισει και τα σουπερ μαρκετ?
3. Εισαι ακαταστατη/ος? Σε τι κατασταση ειναι τωρα το δωματιο σου?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
1. Πεινας?
2. Εγω ναι! Τι να φαω που εχουν κλεισει και τα σουπερ μαρκετ?
3. Εισαι ακαταστατη/ος? Σε τι κατασταση ειναι τωρα το δωματιο σου?:P

1. Πεινούσα κι έφαγα κάτι μπιφτεκάκια που τα έπλασα με τα χεράκια μου (με μοσχαρίσιο κιμά, λίγη τριμμένη φρυγανιά, αλατοπίπερο, ριγανίτσα και δύο φετούλες μπέϊκον ψιλοκομμένες, μια κουταλιά μουστάρδα, μισό ξερό κρεμμύδι ψιλοκομμένο, λίγο χυμό πορτοκάλι-καρότο και λίγο λάδι και ζύμωμα τρελλό και παλαβό!) μαζί με πατατούλες φούρνου...

νια νια νια νιααα νια.. ..νια νια!

2. Ένα σαντουιτσάκι με 2 φετούλες από τρικαλινό τυρί, μία φετούλα καπνιστή γαλοπούλα, λίγο μαρουλάκι φρέσκο και τρυφερό και φετούλες τομάτας :)

Αν δεν έχεις τα υλικά για σαντουιτσίδια, κάνε μια στραπατσάδα (τοματούλα τριμμένη μαζί με αυγουλάκια με γλυκειά πάπρικα και τηγάνι)

Συνδύασε ο,τι υπάρχει...μεγαλούργησε!

3. Ακατάστατος όχι αλλά το σπίτι έχει κάτι αρκούδες στο πάτωμα...

Αρκούδα: στρατιωτικός όρος, υποδηλώνει την έλλειψη καθαριότητας του πατώματος που ως αποτέλεσμα έχει τη συσσωμάτωση της σκόνης σε μεγάλα χνούδια, ήτοι "αρκούδες"...



Έρωτος - ήσεις:

1. Πού έχει χαθεί η Μοντερέητορ Κλέφτρα? (χωρίς οέο) :worry:

Οι απαντήσεις της και οι τετραγωνισμένες της απόψεις έχουν λείψει...

2. Έχεις κάνει ποτέ έρωτα μέσα στη μπανιέρα ? Αναλύστε τους τρόπους...(Ανάπτυξη)


3. Τί θα'θελες να έκανες τώρα?


4. Τί γνώμη έχεις για τη πάρτυ μου ? (ελεύθερη ανάλυση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
1. Πού έχει χαθεί η Μοντερέητορ Κλέφτρα? (χωρίς οέο) :worry:
2. Έχεις κάνει ποτέ έρωτα μέσα στη μπανιέρα ? Αναλύστε τους τρόπους...(Ανάπτυξη)
3. Τί θα'θελες να έκανες τώρα?
4. Τί γνώμη έχεις για τη πάρτυ μου ? (ελεύθερη ανάλυση)

1. σε προσωπικές της υποθέσεις
2. κοντέβω τα 36... φυσικά ναι
3. να έβρισκα κάτι τόσο ενδιαφέρον ώστε να έπερνε το μυαλό μου απ τις σκέψεις
4. Για την πάρτη σου.... δεν γνωρίζω και πολλά... δε θα μπορούσα να έχω και σίγουρη και κατασταλαγμένη άποψη για έναν άνθρωπο που ΑΠΛΑ έχω διαβάσει κάποιες αράδες.... παρόλα αυτά, αν και πολλές φορές μου αρέσεις, επίσης πάρα πολλές φορές με κουράζεις με τα τεράστια και γραφικά σου ποστ που κατ εμε σε κατατάσουν στην κατηγορία troll.
Εκει που σκέφτομαι... μα τι γαμ@τος τύπος... την επομενη με ξενερώνεις σε βαθμό που θέλω να αυτοκτονήσω με συνδετήρα....
Δεν ξέρω αν αυτό είναι το φυσικό σου ή απλά σου βγαίνει εδώ μέσα, αλλά στο χαλαρό σου και στο ευχάριστο σου είσαι πολύ πιο ευχάριστος τύπος...
και πολύ πιο αληθινός... (μου αρέσεις πολύ καλύτερα όταν είσαι απλά... άνθρωπος κι όχι ο Καρυωτάκης)



ερωτήξεις μου

1. αν ήταν να πεθάνει σήμερα η μάνα σου ή ένα σου ξαδέρφι που είναι 30 ετων κι έχει κι ένα μωρό και μια γυναίκα εγγυο... ποιον θα διάλεγες?
2. πιστεύεις ότι οι Moderator είναι κάτι που περισσεύει απ το στέκι ή ορθά υπάρχει?
3. Η Ζωή έχει τρία γραμματα... πως γίνεται όμως η Ελπίδα να μας πηδ@ει μονίμως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1. Τι ψυχοπλακωμα ειναι αυτο? Δεν απανταω! :X
2. Παντου πρεπει να κανει καποιος τη βρωμικη δουλεια :p
3. Εχει περισσοτερα, το δικαιουται! :hehe:

1. Τι δουλειες εχεις να κανεις αυριο?
2. Εχεις μικρο αδερφακι που καποτε σε βασανιζε να το κουβαλας παντου μαζι σου στις εξοδους?
3. Ποσο καιρο διηρκησε η μεγαλυτερη σου σχεση μεχρι τωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
1) Αυριο τυπικα ξεκιναω δουλεια
2) Οχι ειμαι το μικροτερο απο 4 :(
3) 4 μηνες - ελεος και πολυ ειναι

-------------------------------------------

1) σου αρεσε ο νεος james bond? :P
2) τι θα φας αυριο για πρωινο ;;;
3) ποτε πηγες σε παρτακι τελευταια φορα ;

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
1. Τι δουλειες εχεις να κανεις αυριο?
2. Εχεις μικρο αδερφακι που καποτε σε βασανιζε να το κουβαλας παντου μαζι σου στις εξοδους?
3. Ποσο καιρο διηρκησε η μεγαλυτερη σου σχεση μεχρι τωρα?


1. Να επικυρώσω κάτι χαρτιά στο ΚΕΠ και στη συνέχεια να πάω στο Γεωπονικό Πανεπιστήμιο για να τα καταθέσω ώστε να έχω δικαίωμα συμμετοχής στις κατατακτήριες εξετάσεις και επ'ευκαιρίας να βρώ κάποιους καθηγητές να πάρω ύλη και αν είμαι τυχερούλι κανένα βιβλίο..

2. Τι πιο γλυκό να είσαι στα μάτια ενός παιδιού, το μεγάλο αδέρφι ?

3. 2,5 χρόνια, μπασταρδεμένα όμως...(ενδιάμεσοι χωρισμοί + σχέση εκ του μακρόθεν)


Ερωτησουλίτσες:

1. Πώς αυτοκτονείς με συνδετήρα και πώς με ένα λουκάνικο πρασάτο Τρικάλων ?

2. Τί θα σε έκανε ευτυχισμένο/η ?

3. Πώς λένε τη σάλτσα μακαρονάδας που μιλάει και πώς αυτή που κάνει πιάτσα ?

4. Αν έπρεπε αναγκαστικά να επιλέξεις ανάμεσα σε παιδεία, ψωμί ή ελευθερία τί θα διάλεγες?

5. Με θέλεις ερωτικά κι αν ναι τι μπορούμε να κάνουμε γι'αυτό ? Αν όχι τι πρέπει να κάνω ώστε να με θέλεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToSoDouLa

Νεοφερμένος

Η ToSoDouLa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ερωτησουλίτσες:
1. Πώς αυτοκτονείς με συνδετήρα και πώς με ένα λουκάνικο πρασάτο Τρικάλων ?
2. Τί θα σε έκανε ευτυχισμένο/η ?
3. Πώς λένε τη σάλτσα μακαρονάδας που μιλάει και πώς αυτή που κάνει πιάτσα ?
4. Αν έπρεπε αναγκαστικά να επιλέξεις ανάμεσα σε παιδεία, ψωμί ή ελευθερία τί θα διάλεγες?
5. Με θέλεις ερωτικά κι αν ναι τι μπορούμε να κάνουμε γι'αυτό ? Αν όχι τι πρέπει να κάνω ώστε να με θέλεις?

1. Δυστυχώς η φαντασία μου δε φτάνει ως εκεί, δε βρίσκω τρόπο να αυτοκτονήσεις με συνδετήρα. όσο για το λουκάνικο, αν το αφήσεις να χαλάσει, μια δηλητηρίαση θα την πάθεις, από εκεί και πέρα....
2. Απλά πραγματάκια... Μου αρκεί να είναι καλά(από κάθε άποψη) η οικογένεια και οι φίλοι μου, θέλω το πτυχίο μου με καλό βαθμό, ένα όμορφο, έξυπνο και πετυχημένο άντρα να μ' αγαπάει και να μου κάνει όλα τα χατήρια, μια επιταγούλα στο όνομα μου(το ποσό θα το συμπληρώσω εγώ, μην ανησυχείς).
3. Πέστο και πουτανέσκα!!
4. Ελευθερία I guess.
5. Όχι :P Τι μπορείς να κάνεις; Χμ... Δεν ξέρω.

Ερωτήσεις:
1.
Τι θα κάνεις τα Χριστούγεννα; Θα πας κάπου;
2. Τι θα ήθελες περισσότερο αυτή τη στιγμή;
3. Τι ώρα ξυπνάς συνήθως το πρωί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top