Μίνι Συνέντευξη

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1. Σου αρέσει η νύχτα;
2. Θεωρείς τον εαυτό σου και τον χαρακτήρα σου απόλυτα διαμορφωμένο και πιστεύεις ότι δεν θα αλλάξουνε επάνω σου πολλά πράγματα πιά;
3. Δυσκολεύεσαι να βρεις ερωτήσεις για τη μίνι συνέντευξη; :D

1.Ναι
2.Οχι, ειμαι ακομα εφηβος οποτε πολλα πραγματα θα αλλαξουν
3.Ριξε μια ματια στης ερωτισεις μου και θα καταλαβεις:P

1.Τι σαμπουαν χρησιμοποιεις;
2.Εχεις κανενα απο τα ποτιρια με φοτο σου πανω;
3.Ονειρεμενο οχημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
1.Τι σαμπουαν χρησιμοποιεις;
2.Εχεις κανενα απο τα ποτιρια με φοτο σου πανω;
3.Ονειρεμενο οχημα;

1. Pantene Pro-v!
2. Οχι!
3. old mini cooper!!!!!:inlove::inlove:


1. Σου αρεσουν τα πυροτεχνηματα?
2. Πινεις αλκοολ?
3. Τι θα κανεις το βραδυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Επειδή δεν απάντησε κανείς στις ερωτήσεις της crazy lover μας και για να μην μείνει παραπονεμένη, να απαντήσω εγώ.:)
1.Προτιμας ενα παραθαλασσιο μερος ή ενα νησι?
2.Σε φοβιζει το αγνωστο?
3.Τι ακριβως εφαγες την τελευταια φορα που εφαγες???:P
1. Φυσικά ένα ολόκληρο νησί, αυτονόητο δεν είναι;
2. Φυσικά και πάλι, αλλά κάποιες φορές με εξιτάρει κιόλας.
3. Κοτόπουλο πανέ, παϊδάκια και πατάτες τηγανητές. Είχαμε ποικιλία:P
1. Σου αρεσουν τα πυροτεχνηματα?
2. Πινεις αλκοολ?
3. Τι θα κανεις το βραδυ?
1. Ναιιιιιιι!!!:clapup: Τα μεγάλα μεγάλα
2. Όχι σκέτο:P. Αλκοολούχα ποτά ναι ;)
3. Θα τελειώσω την πτυχιακή μου επιτέλους!!


1. Πόσες γλώσσες μιλάς;
2. Παίζεις κάποιο μουσικό όργανο;
3. Θεωρείς τον εαυτό σου αθλητικό τύπο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
1. Πόσες γλώσσες μιλάς;
2. Παίζεις κάποιο μουσικό όργανο;
3. Θεωρείς τον εαυτό σου αθλητικό τύπο;

1. Εκτός από ελληνικά άλλες 2 και κάνω απόπειρες εδώ και 2 χρόνια για τρίτη με θλιβερά αποτελέσματα.:P
2. Πιάνο, αλλά σχεδόν το έχω ξεχάσει και θέλω να μάθω κανονάκι.
3. Όχι, αλλά δεν είμαι και ξάπλα όλη μέρα.

1. Έχεις πει ποτέ για κάποιον "να ήμουν αυτός";
2. Θες να μοιάζεις με τους άλλους ή να διαφέρεις;
3. Έχεις κλάψει από έρωτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
1. Έχεις πει ποτέ για κάποιον "να ήμουν αυτός";
2. Θες να μοιάζεις με τους άλλους ή να διαφέρεις;
3. Έχεις κλάψει από έρωτα;


1. οχι, αλλά έχω πει ότι θέλω να καταφέρω στη ζωή μου να προσφέρω τα μισά απ όσα μου πρόσφερε αυτός
2. ειμαι αυτό που ειμαι και το αποδεχομαι.. τωρα αν μοιάζω ή όχι με τους άλλους δεν το ξέρω... πάντως είτε ναι είτε όχι, δεν ειναι σκόπιμο... γιατί δεν εχω προσπαθήσει για τίποτα απ τα δυο στη ζωή μου
3. φυσικά! και παραπάνω από μια φορές (για την ακρίβεια ούτε που θυμαμαι ποσες πολλες φορές! :P)



1. έχεις νοιώσει να σε εκβιάζουν συναισθηματικά οι άνθρωποι με τις πράξεις τους?
2. τι θα έδινες με μεγαλύτερη άνεση στον φτωχό των φαναριών.... ένα ευρώ ή το τόστ που θα έτρωγες εσύ στη δουλειά?
3. Φρέσκο ή συμπικνωμένο γάλα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
1. ναι
2. ευρώ!
3. φρέσκο



1. Μπύρα ή κρασί?
2. Κωμωδία ή δράμα?
3. Κάθε πότε πηγαίνεις για ψώνια?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Απαντήσεις:
1)μπύρα..και κόκκινο κρασάκι όταν έχει πολύ κρύο.. :)
2)κωμωδία..
3)όποτε έχω λεφτά..

Ερωτήσεις:
1)ποιο είναι το αγαπημένο σου αντικείμενο,που θεωρείς ότι έχει μεγάλη -συναισθηματική- αξία για'σενα και γιατί..?
2)όταν έχει πανσέληνο,σεληνιάζεσαι..? :P
3)τι έκανες σήμερα..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
1. Μπύρα ή κρασί? ------------------ κρασί
2. Κωμωδία ή δράμα?---------------
κωμωδία
3. Κάθε πότε πηγαίνεις για ψώνια?!------
όποτε έχω αρκετά χρήματα


1. Τι θα ήθελες να σου συμβεί αύριο?
2. Ποιό λάθος σου επαναλαμβάνεις?
3. Τι θα ήθελες να έχει το σπίτι σου που δεν έχει?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
1)ποιο είναι το αγαπημένο σου αντικείμενο,που θεωρείς ότι έχει μεγάλη -συναισθηματική- αξία για'σενα και γιατί..?
2)όταν έχει πανσέληνο,σεληνιάζεσαι..? :P
3)τι έκανες σήμερα..?


4. Τι θα ήθελες να σου συμβεί αύριο?
5. Ποιό λάθος σου επαναλαμβάνεις?
6. Τι θα ήθελες να έχει το σπίτι σου που δεν έχει?


1.Δεν έχω αγαπημένο αντικείμενο και πάντα εκνευρίζομαι με αυτήν την ερώτηση :mad::(:P
2.Απ' ό,τι φαίνεται, ναι :P
3.Πήγα να δω το ντέρμπυ.
4.Κάτι ευχάριστο επιτέλους!
5.Το να μειώνω τον εαυτό μου :/:
6.Μπιλιάρδο`~!


1.Ποια ήταν η πιο όμορφη μέρα της ζωής σου; :)
2.Βλ. ερώτηση για αγαπημένα αντικείμενα :P
3.Εχεις κλάψει ποτέ διαβάζοντας κάποιο βιβλίο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
[/font][/color][/b][/color]

1.Ποια ήταν η πιο όμορφη μέρα της ζωής σου; :)
2.Βλ. ερώτηση για αγαπημένα αντικείμενα :P
3.Εχεις κλάψει ποτέ διαβάζοντας κάποιο βιβλίο;

1. Το πρώτο μου ραντεβού με ένα αγόρι που ήμουν ερωτευμένη μαζί του :redface: (μετά είναι η τελευταία μέρα μου στο σχολείο καθώς είχαν πάει καλά και οι πανελλήνιες)
2. δένομαι πολύ με αντικείμενα γενικά, θα μπορούσα να πω ένα αρκουδάκι που μου είχε πάρει μικρή η μητέρα μου :redface:
3. ναι (κλαίω εύκολα είναι η αλήθεια ), ένα από τα πολλά είναι το διήγημα "Το αμάρτημα της μητρός μου" του Βιζυηνού. Επίσης συγκινούμαι με ποιήματα του Καβάφη πολύ.

1. Εχεις κάνει κάτι που παραβαίνει τις ηθικές σου αρχές;
2. Έχεις πάει ποτέ σε ψυχολόγο;
3. Ποια είναι η αγπημένη σου σοκολάτα :P;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1.Ποια ήταν η πιο όμορφη μέρα της ζωής σου; :)
2.Βλ. ερώτηση για αγαπημένα αντικείμενα :P
3.Εχεις κλάψει ποτέ διαβάζοντας κάποιο βιβλίο;

1. Μέχρι τώρα... στιγμές χαλάρωσης από διακοπές... και πιο πρόσφατα, πολλές στην αγκαλιά του... :redface:
2. Εμ, το ελεφαντάκι με το οποίο κοιμάμαι από 8ημερών...
3. Είχα βουρκώσει στο Αγριόκυκνοι, οι τρεις κόρες της Κίνας!

1. Εχεις κάνει κάτι που παραβαίνει τις ηθικές σου αρχές;
2. Έχεις πάει ποτέ σε ψυχολόγο;
3. Ποια είναι η αγπημένη σου σοκολάτα :P;

1. Χθες είπα ένα μικρό ψέμα σε έναν καλό μου φίλο. Κατά τ' άλλα όχι.
2. Ναι.
3. Kinder!!!

1. Εσένα ποια ήταν πιο όμορφη μέρα σου;
2. Τι κάνεις όταν θέλεις κακάκια αλλά φως δε βλέπεις;;;
3. Έχεις φιλήσει ποτέ σκύλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
1. Εσένα ποια ήταν πιο όμορφη μέρα σου;
2. Τι κάνεις όταν θέλεις κακάκια αλλά φως δε βλέπεις;;;
3. Έχεις φιλήσει ποτέ σκύλο;

1. Πραγματικά δεν έχω κάνει τέτοια κατάταξη. Να ανησυχώ; (μπορεί να πάει σαν ερώτηση μετά)
2. Δεν μου έχει τύχει, αλλά υπάρχουν διάφορα τρόφιμα που βοηθάνε. Δεν θυμάμαι όμως ακριβώς, γιαυτό μην σε πάρω στο λαιμό μου.
3. Όχι. Έχω φιλήσει γάτα όμως, πιάνει;

1. Θα φιλούσες ποτέ σκύλο;
2. Τρως χόρτα;
3. Πόσο εύκολα σε παίρνει ο ύπνος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1. Θα φιλούσες ποτέ σκύλο;
2. Τρως χόρτα;
3. Πόσο εύκολα σε παίρνει ο ύπνος;

1.άμα μου δίνανε ένα ποσό που να το δικαιολογεί... :whistle:
2.Ναι
3.εξαιρετικά εύκολα....


ερωτήσεις
1.Γιατί να φιλήσεις ένα σκύλο?
2.τρώς μπρόκολο?
3.σου αρέσει το "πολύ την κυριακή"?

[η έμπνευση έπιασε πάτο....]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vanilia

Νεοφερμένος

Η vanilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
ερωτήσεις
1.Γιατί να φιλήσεις ένα σκύλο?
2.τρώς μπρόκολο?
3.σου αρέσει το "πολύ την κυριακή"?

[η έμπνευση έπιασε πάτο....]


1. Γιατι τον αγαπας :inlove:
2. Οχι
3. Οχι



1. Σκυλο η γατα?...
2...Γιατι?
3. Στειρωση στα αδεσποτα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
1. Σκύλος (παρ' όλο που έχω γάτες)
2. Γιατί από μικρή είχα σκύλους και γιατί είναι πιο εκφραστικά ζώα :)
3. Ναι.



1. Θα μάζευες ποτέ ένα αδέσποτο αντί να αγοράσεις?
2. Πόσες συσκευές τηλεφώνου έχεις σπίτι σου?
3. Πόσα γεύματα τρως την ημέρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Θα μάζευες ποτέ ένα αδέσποτο αντί να αγοράσεις?
2. Πόσες συσκευές τηλεφώνου έχεις σπίτι σου?
3. Πόσα γεύματα τρως την ημέρα?

1. Μόνο μαζεύω, ποτέ δε θα αγόραζα άλλο ζωντανό.
2. Εμ, σταθερά... καμιά δεκαριά (αχ μη ρωτάτε!!), κινητά... εγώ δύο! Στα ξένα μόνο τα δύο κινητά...
3. Τέσσερα καλέ!

1. Ποιο είναι το αμάξι των ονείρων σου;
2. Πού θέλεις να είσαι το Πάσχα;
3. Πώς έχεις τα μαλλιά σου τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
1. Όχι κάτι συγκεκριμένο,ένα τζιπάκι ας πούμε!
2. Στο εξωτερικό.
3. Κάτω,ισιωμένα!



1. Τρως κρέας ή είσαι χορτοφάγος?
2. Πότε μέθυσες τελευταία φορά που να μη θυμάσαι τίποτα?
3. Έκανες ποτέ καμιά τρέλλα?



ps γιδάκι ΜΠΡΑΒΟ για την απάντηση no1 :) Κι εμείς τα 3 σκυλιά που είχαμε τα είχαμε μεζέψει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1. Τρως κρέας ή είσαι χορτοφάγος?
2. Πότε μέθυσες τελευταία φορά που να μη θυμάσαι τίποτα?
3. Έκανες ποτέ καμιά τρέλλα?
1. ¨οχι μόνο τρώώ...παράτρώω!
2.χμμμ...αν δεν κάνω μεγάλο λάθος πριν 3 σάββατα... η 4? κάπου εκεί [είχα ξεμάθει και μου πεσε βαρύ! :redface: :P ]
3. δεν ξέρω πως το εννοείς. το πιο "τρελό" που έχω κάνει -μάλλον- είναι ότι πέταγα 6 το πρωί και 3.30 μπήκα στο αμάξι για να πάω να δω κάποιον για 10' με αποτέλεσμα μέχρι να γυρίσω, να βρω ταξί κτλ κινδύνευσα να χάσω την πτήση [ έφτασα αεροδρόμιο στις 5.15]

ερωτήσεις
1. περιμένετε από τον άλλο να σας "νιώσει" στο πως είστε/νιώθετε ή του εξηγείτε με λόγια?
2.Σας έχει τύχει ποτέ να νιώθετε θυμό [όχι απλά νεύρα και τσαντίλα] χωρίς να υπάρχει συγκεκριμένος λόγος?
3.Αν ναι, πως εκτονώνεστε? Αν όχι, πως τα καταφέρνετε :P ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ερωτήσεις
1. περιμένετε από τον άλλο να σας "νιώσει" στο πως είστε/νιώθετε ή του εξηγείτε με λόγια?
2.Σας έχει τύχει ποτέ να νιώθετε θυμό [όχι απλά νεύρα και τσαντίλα] χωρίς να υπάρχει συγκεκριμένος λόγος?
3.Αν ναι, πως εκτονώνεστε? Αν όχι, πως τα καταφέρνετε :P ?

1. Χμ, συγκοινωνούντα δοχεία... Λίγο θα "κόψω κίνηση" να έχω δει ότι με πιάνει στα βασικά, μετά θα ανοιχτώ, λίγο θα τον τσιγκκλίσω... Γενικά αν πρέπει όμως μιλάω, ίσως πολύ έξω από τα δόντια...
2. Ναι.
3. Ναι, είτε με ξύλο, είτε μιλάω με φίλες, είτε (παλιά αλλά το ξεπέρασα) με φαΐ...

1. Πώς είναι από τη φύση σου τα μαλλιά σου;
2. Τα βάφεις/ισιώνεις;
3. Έχεις κατοικίδιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
ερωτήσεις
1. περιμένετε από τον άλλο να σας "νιώσει" στο πως είστε/νιώθετε ή του εξηγείτε με λόγια?
2.Σας έχει τύχει ποτέ να νιώθετε θυμό [όχι απλά νεύρα και τσαντίλα] χωρίς να υπάρχει συγκεκριμένος λόγος?
3.Αν ναι, πως εκτονώνεστε? Αν όχι, πως τα καταφέρνετε :P ?

1. Βασικά δεν γουστάρω να βάζω τον άλλο σε διαδικασία Πυθίας, οπότε λέω συνήθως αν έχω κάτι! Αλλά υπάρχουν άτομα που με διαβάζουν ανοιχτό βιβλίο, οπότε δεν χρειάζεται να το προσπαθήσω πολύ.
2. Πάντα νομίζω υπάρχει λόγος, ακόμα κι αν δεν είναι εμφανής. Προσπαθώ να τον βρω.
3. Ακόμα και στον συγκεκριμένο θυμό χρειάζεται εκτόνωση!:) Εγώ το κάνω με αναλυτικές συζητήσεις, κλάμα μερικές φορές, δυνατή μουσική ή φωτογράφιση.

Γίδι:

1. Σπαστά και καστανά σκούρα.
2. Έχω κάνει φόρμα.
3. Όχι.

1. Θες να καταλαβαίνουν οι άλλοι αν έχεις κάτι μαζί τους ή είσαι άτομο που τα μαζεύει;
2. Πώς αντιδράς σε μια επιθυμητή ερωτική προσέγγιση;
3. Φούστα ή παντελόνι;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top