Μίνι Συνέντευξη

vanilia

Νεοφερμένος

Η vanilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
΄΄
Ενδιάμεσα λοιπόν απ αυτές τις αγκύλες στο κέιμενο, σβήνεις ότι δεν σε ενδιαφέρει και κρατας το υπόλοιπο.
Ετσι γίνεται η παράθεση :)


Σ'ευχαριστω για την βοηθεια :thumbsup: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Στα "δυσκολα" ξεσπας η τα κρατας μεσα σου?
2. Διπλωματια η ξεκαθαρες κουβεντες εστω κι'αν αυτες πονανε?
3. Επαναλαμβανεις τα λαθη σου?

1. Αρχικά τα κρατάω. Ελπίζω πλέον να ξεσπάω εγκαίρως, πριν τα ψυχοσωματικά.
2. Ξεκάθαρες. Δυστυχώς.
3. Μία φορά το έκανα και δεν το ξανακάνω.

1. Αν δεν έβρισκες δουλειά ατον τομέα σου, τι άλλη θα έβρισκες;
2. Τι σου λείπει;
3. Έχεις πάει ποτέ σε extreme park;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1. Αν δεν έβρισκες δουλειά ατον τομέα σου, τι άλλη θα έβρισκες;
2. Τι σου λείπει;
3. Έχεις πάει ποτέ σε extreme park;

1.σε αλλο τομεα.marketing,management,κι αλλα ακομα.
Γιαυτο εχω πολλες official δουλειες και οχι μια:)
2.ελα μου ντε! τι?? ουτε γω η ιδια δε ξερω. η υποτροφια ισως.
3.πως το εννοεις αυτο? κατι σε adventure xtreme η κατι που γινεται μοδα τωρα και ειναι sex playground? :Pστο δευτερο παντως θα ψηνομουν:whistle:

1.η ατακα που σε εκφραζει περισσοτερο αυτο το καιρο?
2.ησουν ποτε το τριτο ατομο σε μια σχεση και αν ναι,πως κατεληξες?
3.που ονειρευεσαι τις επομενες (χειμερινες η θερινες) διακοπεσ σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1.η ατακα που σε εκφραζει περισσοτερο αυτο το καιρο?
2.ησουν ποτε το τριτο ατομο σε μια σχεση και αν ναι,πως κατεληξες?
3.που ονειρευεσαι τις επομενες (χειμερινες η θερινες) διακοπεσ σου?

1. Όλα καλά θα πάνε---μάλλον!
2. Ναι. ύστερα από 6 μήνες που "κρυβόμουν" [έβλεπα και τους 2 καθημερινά] αποφάσισα ότι δεν μου αξίζει αυτό, ότι δεν αξίζει και στην κοπέλα (η οποία είναι πολυ΄καλός άνθρωπος και πλεόν στενοχωριέμαι που ξέρω ότι είναι ακόμα με αυτόν-που δεν είναι και της τα έχει ξανακάνει) μάζεψα τα κομμάτια μου, κανόνισα διακοπές με φίλες, έσβησα το κιν του από τη μνήμη και δεν ξανασήκωσα τηλ/ξαναπήρα τηλ ποτέ ως σήμερα 3 χρόνια μετά.

3. Σπίτι μου... μου έχει λήψει...


ερωτήσεις
1.θα πάρεις άδεια στις γιορτές/θα κάνεις κάτι?
2. πως σας αρέσει να περνάτε τα σαββατόβραδα σας?
3. ποιον θεωρείται το πιο κοντινό σας άνθρωπο αυτό τον καιρό?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ερωτήσεις
1.θα πάρεις άδεια στις γιορτές/θα κάνεις κάτι?
2. πως σας αρέσει να περνάτε τα σαββατόβραδα σας?
3. ποιον θεωρείται το πιο κοντινό σας άνθρωπο αυτό τον καιρό?


1. Δεν ξέρω αν θα δουλεύω τότε... αλλά ελπίζω να είμαι με την οικογένειά μου!!
2. Με τον ιχλίμπεντιχ και... σινεμά; ποτάκι; κάτι απλό πάντως...
3. πάντα οι γονείς, τώρα κι ο ιχλίμπεντιχ.

1. Πού ονείρευσαι να περάσεις ςτα Χριστούγεννα;
2. Έχεις κάποιο φίλο, τον οποίο νιώθεις μεν φίλο, αλλά με τον οποίο μπορείς να κάνεις λίγα πράγματα;
3. Τι θα φας απόψε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
ερωτήσεις
1.θα πάρεις άδεια στις γιορτές/θα κάνεις κάτι?
2. πως σας αρέσει να περνάτε τα σαββατόβραδα σας?
3. ποιον θεωρείται το πιο κοντινό σας άνθρωπο αυτό τον καιρό?
1.Ποιες γιορτες?:P Μαλλον θα κατεβω Αθηνα...
2.Αναλογα τη διαθεση......
3.Τη μαμα μου:)
1.Ενα ονειρο (ή στοχος) που εχεις αυτο το καιρο?
2.Ποσες γλωσσες ξερεις?
3.Τρως κινεζικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ωραία! τα μπερδέψατε κι εγώ η κακομοίρα πρέπει να απαντήσω σε πολλές απαντήσεις! :P:P:P (βαράτε με κι ας κλαιω! :P)

1. Πού ονείρευσαι να περάσεις ςτα Χριστούγεννα;
2. Έχεις κάποιο φίλο, τον οποίο νιώθεις μεν φίλο, αλλά με τον οποίο μπορείς να κάνεις λίγα πράγματα;
3. Τι θα φας απόψε;


1. είχαμε σχεδιάσει να περάσουμε πρωτοχρονιά στο Παρίσι κάτω απ τον πύργο του Αιφελ... τώρα... ιδέα δεν έχω τι θα κάνουμε :(
2. Νομίζω ναι....
3. έφαγα, χοιρινές πανσετούλες με πατατούλες στο φούρνο *σλουρπ*

1.Ενα ονειρο (ή στοχος) που εχεις αυτο το καιρο?
2.Ποσες γλωσσες ξερεις?
3.Τρως κινεζικο?

1. στόχος: να κρατηθώ υγιής και στα πόδια μου ώσπου να περάσει κι αυτή η φουρτούνα
2. Πάρα πολύ καλά, μία (και δυο ακόμα κάτι λίγα)
3. Με τρέλλα όμως!



ερωτήσεις μου
1. αν έπρεπε να διαλέξεις ανάμεσα σε έναν φίλο φίδι και σε έναν συγγενή φίδι, ποιόν θα διάλεγες να κρατήσεις στη ζωή σου?
2. όταν έχεις παράπονα, τα δείχνεις με τον τρόπο σου ή τα εκφράζεις με λόγια?
3. κρεμάς μούτρα σε ανθρώπους που αγαπάς? αν ναι, βρίσκεις κάποιο νόημα σε αυτό? αν όχι, οι άλλοι σου κρατάνε?
4. ποιο κομμάτι του εαυτου σου δεν θα έδινες ποτε και για τίποτα σε κανέναν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
1. αν έπρεπε να διαλέξεις ανάμεσα σε έναν φίλο φίδι και σε έναν συγγενή φίδι, ποιόν θα διάλεγες να κρατήσεις στη ζωή σου?
2. όταν έχεις παράπονα, τα δείχνεις με τον τρόπο σου ή τα εκφράζεις με λόγια?
3. κρεμάς μούτρα σε ανθρώπους που αγαπάς? αν ναι, βρίσκεις κάποιο νόημα σε αυτό? αν όχι, οι άλλοι σου κρατάνε?
4. ποιο κομμάτι του εαυτου σου δεν θα έδινες ποτε και για τίποτα σε κανέναν?
1.Τον συγγενή φίδι:PΌ,τι και να κάνει παραμένει συγγενής;)
2.Με λόγια
3.Ναι κρατάω.Αλλά δεν ξέρω αν έχει ουσιαστικό νόημα.;)Οι άλλοι δεν μου κρατάνε πάντως:P
4.Την εξυπνάδα μου θα έλεγα(και τις ικανότητες στα αθλήματα):clapup:

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ

1.Ποιο είναι το δυνατό σου σημείο σαν χαρακτήρας?
2.Ποιο είναι το μεγαλύτερο μειονέκτημά σου?
3.Ποιο είναι το μεγαλύτερο λάθος που έχεις κάνει στη ζωή σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1. Ειλικρινης
2. Ειλικρινης
3. Ειλικρινα δεν ξερω :p

1. Σ'αρεσε το σημερινο επεισοδιο παρα πεντε?
2. Τι δουλεια κανεις?
3. Τι δουλεια θα ηθελες να κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Σ'αρεσε το σημερινο επεισοδιο παρα πεντε?
2. Τι δουλεια κανεις?
3. Τι δουλεια θα ηθελες να κανεις?


1. Δεν τρελάθηκα...
2. Τώρα τίποτα!! mantenuta!!!
3. Σκηνογραφία;

1. Δεν το έχει παρα/αυτώσει ο Παπακαλιάτης;
2. Γιατί η τηλεόραση έχει μόνο βλακείες;
3. Έχεις πάει ποτέ σε ψυχολόγο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1. Δεν τον αντεχα ποτε ετσι κι αλλιως
2. Ελα ντε
3. Ναι

1. Τι οθονη εχεις?
2. Τι κινητο?
3. Κινητο με καλη καμερα, ραδιοφωνο, μπ3, και απ'ολα, η ξεχωριστα γκατζετακια για ολα αυτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
1. Τι οθονη εχεις?
2. Τι κινητο?
3. Κινητο με καλη καμερα, ραδιοφωνο, μπ3, και απ'ολα, η ξεχωριστα γκατζετακια για ολα αυτα?


1. Apple Powerbook G4, 15,4 ιντσούλες (Lap top για όσους δε γνωρίζουν, άρα δε θα μπορούσα να μιλήσω για οθόνη αποσπασματικά) και σύντομα αντικατάσταση από Mac Book Pro με Intel Core 2 Duo στα 2,33 GHz επίσης στις 15,4'' που με έχουν καραβολέψει...

2. Sony Ericsson K750i (δώρο)

3. Εξαρτάται αν γυρεύεις ποιότητα ή οικονομικότητα...Εγώ με το κινητούλι άραξα, πάντως..και δώσε mp3 και δώσε και ραδιόφωνο και φωτογραφιούλες ..

...αν έχεις υψηλές απαιτήσεις που δε χρυσώνουν το χάπι τα σύγχρονα κινητά-πολυεργαλεία τότε και μόνο τότε σου συνιστώ να κάνεις μια μεμονωμένη αγορά...



1. Τέσσερα (4) αγόρια πιάστηκαν στη τουαλέτα του σχολείου με μια κοπέλα ...βιαστές ή πουτάνα?

2. Better reign in hell or serve in heaven ?

3. Σου αρέσει το σκόρδο ?

4. Το τρώς το τζατζίκι ?

5. Αντιστοίχισε μια λεξούλα που σου'ρχεται στο μυαλό με τις εξής:

e-steki, avaptistos, μοίρα, ευκαιρία, χρήματα, βρέχει, σέξ, άγγελοι, δαίμονες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1. Τέσσερα (4) αγόρια πιάστηκαν στη τουαλέτα του σχολείου με μια κοπέλα ...βιαστές ή πουτάνα?

αν και είναι περίεργες φάσεις εκεί στα 16, δεν μου αρέσει κανένας από τους 2 χαρακτηρισμούς [ είναι από αυτά που καλύτερα να μην γίνονται] μάλλον θα έλεγα ότι πρόκειται για 8 (+3 κοπέλες στο χώρο) που δεν κατάφεραν να ελέγξουν τις ορμόνες τους και τα πράγματα βγήκαν εκτός ελέγχου. Στα δια ταύτα στο πλευρό της κοπέλας θα στεκόμουν γιατί πέραν του κοινωνικού στιγματισμού που υφίστανται όλοι, η κοπέλα αισθάνεται-νομίζω- χειρότερα αυτή τη στιγμή...

2. Better reign in hell or serve in heaven ?

:hmm::hmm::hmm:
the first I think... ή μάλλον εξαρτάται... define: hell, heaven

3. Σου αρέσει το σκόρδο ?
:tongue:
4. Το τρώς το τζατζίκι ?
δες 3

5. Αντιστοίχισε μια λεξούλα που σου'ρχεται στο μυαλό με τις εξής:

e-steki, avaptistos, μοίρα, ευκαιρία, χρήματα, βρέχει, σέξ, άγγελοι, δαίμονες..

παρέα, παράξενος, την καθορίζουμε, δυνατότητα, θέλω :P, χειμώνιασε, ευχαρίστηση, γαλήνη, Καρβέλας :P:P




ερωτήσεις:
1.Θα αντέχατε μια σχέση εξ' αποστάσεως (πεπερασμένης διάρκειας)?
2. Μιλώντας για μεγάλους ανθρώπους πιο θεωρείτε το μεγαλύτερο πρακτικό πρόβλημα σε μια σχέση εξ'αποστάσεως?
3.Συμβίωση (μόνιμη όμως, όπως ο τύπος από το θα βρεις το δασκαλό σου με τη Σολωμού που αν και κάναν παιδί δεν παντρεύτηκαν) ή γάμος?
4.Γιατί? (όποια κ αν είναι η απάντηση στο 4)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ερωτήσεις:
1.Θα αντέχατε μια σχέση εξ' αποστάσεως (πεπερασμένης διάρκειας)?
2. Μιλώντας για μεγάλους ανθρώπους πιο θεωρείτε το μεγαλύτερο πρακτικό πρόβλημα σε μια σχέση εξ'αποστάσεως?
3.Συμβίωση (μόνιμη όμως, όπως ο τύπος από το θα βρεις το δασκαλό σου με τη Σολωμού που αν και κάναν παιδί δεν παντρεύτηκαν) ή γάμος?
4.Γιατί? (όποια κ αν είναι η απάντηση στο 4)

1. Δε νομίζω... Είχα μπει στο λούκι και... δεν.
2. Ακριβώς αυτό: η ηλικία. Οι άνθρωποι γίνονται σιγά σιγά λιγότερο ελαστικοί. Άρα και μόνο η "νέας τεχνολογίας" επικοινωνία και το "ταξίδι"...!
3. Γάμος!!!!!!!!!!
4. Αυτό έμαθα, αυτό εμπιστεύομαι. Δεν είμαι τόσο μοντέρνα.

1. Εσύ σκέφτεσαι το γάμο σου;
2. Πόσα παιδιά θέλεις να κάνεις;
3. Αν αυτός ήταν από άλλο μέρος...; πώς θα γεφυρώνατε την απόσταση;
4. Γιατί όλοι μιλάνε για γάμους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
1. Εσύ σκέφτεσαι το γάμο σου;
2. Πόσα παιδιά θέλεις να κάνεις;
3. Αν αυτός ήταν από άλλο μέρος...; πώς θα γεφυρώνατε την απόσταση;
4. Γιατί όλοι μιλάνε για γάμους;


1. τον σκέφτηκα και τον έκανα 2 φορές στη ζωή μου :P
2. μέχρι πριν χάσω τη μαμά μου ήθελα 2.... με το που την έχασα κατάλαβα ότι οφείλω στο παιδί μου να του χαρίσω αδερφάκι να μην ειναι μονο του οταν φυγω
3. Πιστεύω οτι η αγάπη υπερνικά τετοια εμπόδια... η κουλτούρα ειναι πιο σημαντικο προβλημα... πως να παντρεψεις κουλτουρα ήθη και έθιμα γενιών ολοκληρων αλλα και παλι... οταν θες, όλα γίνονται :) Μέση οδος....
4. ισως γιατι κανει κρυο και ειναι το χουχουλιασμα στη μέση? :P Φευγει το καλοκαιρι και οι περιπετειες και ερχεται στο μυαλο μας το μονιμο και σταθερο


1. Ζωή για μια ωρα όρθιος ή για πέντε χρονια καθηλωμένος/η άρρωστος/η σε κρεβάτι?
2. Το πιο μακρυνο ταξίδι που εχεις κανει
3. αν έπρεπε να ζησεις σε αλλη χωρα επειδη βρηκες το άλλο σου μισο... ναι η όχι?
4. τι ειναι πιο σημαντικο πιστευεις... να αγαπας ή να σε αγαπούν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1. Και για πεντε λεπτα ορθιος.
2. Δεν εκανα ταξιδια μακριναααα..τα χρονια μου ειχαν ριζες, ηταν δεεεεντρα..
3. Οχι
4. Μποθ

1. Κεφια η νευρα μ'αυτον τον καιρο?
2. Ποτε αρρωστησες τελευταια φορα?
3. Σε ποσες μερες περναει το κρυωμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Κεφια η νευρα μ'αυτον τον καιρο?
2. Ποτε αρρωστησες τελευταια φορα?
3. Σε ποσες μερες περναει το κρυωμα?

1. Αδιάφορα. Ή και κέφια, όπως το έθεσε η Κουέ στην κουβεντούλα!!
2. Τον Αύγουστο...
3. Εξαρτάται τι κάνεις... Αν μείνεις μέσα και κοιμηθείς καλά, δε μερικές μέρες!!

1. Ποιο είναι το πιο όμορφο δώρο που σου έχουν κάνει;
2. Ποιο είναι το δώρο που έκανες εσύ και ένιωσες πιο περήφανη για τον εαυτό σου;
3. Έχεις πάει για χειμερινή κολύμβηση ποτέ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
1. Ζωή για μια ωρα όρθιος ή για πέντε χρονια καθηλωμένος/η άρρωστος/η σε κρεβάτι?
2. Το πιο μακρυνο ταξίδι που εχεις κανει
3. αν έπρεπε να ζησεις σε αλλη χωρα επειδη βρηκες το άλλο σου μισο... ναι η όχι?
4. τι ειναι πιο σημαντικο πιστευεις... να αγαπας ή να σε αγαπούν?


1. Ζωή για μια ώρα στο κρεβάτι κάνοντας αρρωστημένο σέξ...

2. Με το μυαλό ως τη Κούβα και τη Κίνα...με το σώμα μέχρι κάτι κατσικοχώρια στη Σάμο...

3. Καραναί..

4. Να έχεις αγαπηθεί, μακράν..what's more inspiring...

Το να αγαπάς είναι καθαρά ιδιωτική σου υπόθεση και έχει σχέση με την ικανότητα σου να αγαπάς...το να αγαπιέσαι όμως είναι το μέγιστο κέρδος και αυτό που αξιώνει τη ζωή μας στο έπακρο...


Ερωτησούλες ενός αβάπτιστου:

1. Πότε έκανες σεξ, τελευταία ? (Ακριβής ημερομηνία και χρονολογία, μη τα πάρω!)

2. Αυνανίζεσαι?

3. Περιέγραψε μου ένα σύντομο story το οποίο θα εμπεριέχει ή θα ξεκινάει με τις λέξεις "Τα αστροπερίχυτα περιβόλια"..

4. Έστρωσες χαλιά? Άν όχι τι περιμένεις? Τον Πάκμαν (=Πακιστανό) να στα στρώσει? Άν ναι γιατί τα είχες μαζέψει? Για να τα ξαναστρώνεις?

5. Τη σημαία της 28ης Οκτ. τη μάζεψες απο το μπαλκόνι ή την αφήνεις να μουλιάσει, να βγεί ο ήλιος να στεγνώσει και μετά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Ερωτησούλες ενός αβάπτιστου:

1. Πότε έκανες σεξ, τελευταία ? (Ακριβής ημερομηνία και χρονολογία, μη τα πάρω!)

2. Αυνανίζεσαι?

3. Περιέγραψε μου ένα σύντομο story το οποίο θα εμπεριέχει ή θα ξεκινάει με τις λέξεις "Τα αστροπερίχυτα περιβόλια"..

4. Έστρωσες χαλιά? Άν όχι τι περιμένεις? Τον Πάκμαν (=Πακιστανό) να στα στρώσει? Άν ναι γιατί τα είχες μαζέψει? Για να τα ξαναστρώνεις?

5. Τη σημαία της 28ης Οκτ. τη μάζεψες απο το μπαλκόνι ή την αφήνεις να μουλιάσει, να βγεί ο ήλιος να στεγνώσει και μετά?

1) κάπου μέσα στο 2006:/:
2) μόνη μου ποτέ:P
3) Σάββατο βράδυ στο Γ.Ν.Ι.Χ:clapup:
4) Ναι :D
5) Δεν έχω μπαλκόνι καρδιά μου;)


Ερωτήσεις.
Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι, απαντήστε στις παραπάνω ερωτήσεις του avaptistou
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Βρε παιδιά, απαντάτε στις τελευταίες...

1. Ποιο είναι το πιο όμορφο δώρο που σου έχουν κάνει;
2. Ποιο είναι το δώρο που έκανες εσύ και ένιωσες πιο περήφανη για τον εαυτό σου;
3. Έχεις πάει για χειμερινή κολύμβηση ποτέ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top