Μίνι Συνέντευξη

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
1. Φραπέ!
2. Με αρκούδια :D
3. όχι!!





1. Ποιο πράγμα σε ανατριχιάζει?
2. Ποιο πράγμα σε αηδιάζει?
3. Ποιο πράγμα σε φοβίζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
1. Ποιο πράγμα σε ανατριχιάζει?
2. Ποιο πράγμα σε αηδιάζει?
3. Ποιο πράγμα σε φοβίζει?


1. κάτι spooky καταστάσεις :worry:
2. οι κατσαρίδες :sick:
3. Το απολυτο σκοτάδι :'( (το απόλυτο όμως... αυτό που δεν βλέπεις ούτε τη μύτη σου!!! :'( )



1. ΠΡΕΠΕΙ να διαλέξεις ανάμεσα σε.... α) σχέση που σου είναι πιστός/ή αλλά αδιάφορος γενικά και σε β) σχέση που σου είναι άπιστος/η αλλά γεμάτη πάθος και έρωτα... τι θα διάλεγες? :P
2. Υπάρχει κάποιο άτομο απ το περιβάλλον σου που ο,τι μα ό,τι συμβουλές σου δώσει τις ακούς πιστά επειδή το εμπιστεύεσαι με τυφλά μάτια?
3. Αν σου έλεγαν να διαλέξεις... θα ζήσεις ή εσύ ή το παιδί του γείτονα... ποιός θα διάλεγες να πεθάνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
1. α
2. Χμμμ εσύ:redface::P
3. Το παιδί του γείτονα [αυτό που στριγγλίζει απο τις 7 το πρωί παρακαλώ:P]

1. Ποιά είναι η αγαπημένη σου ταινία?
2. Ποιό είναι το αγαπημένο σου τραγούδι?:P
3. Να βγω το βράδυ και να αρχίσω πάλι να τον ψάχνω ή να πάω σινεμά και να προσπαθήσω να τον ξεχάσω?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1. Ποιά είναι η αγαπημένη σου ταινία?
2. Ποιό είναι το αγαπημένο σου τραγούδι?:P
3. Να βγω το βράδυ και να αρχίσω πάλι να τον ψάχνω ή να πάω σινεμά και να προσπαθήσω να τον ξεχάσω?:worry:
1.Χμμ... Κατι μεταξη Dudesons the movie, Cobra και Easy Rider
2.Κατι μεταξυ God Of Thunder-KISS, Harwester Of Sorrow-Metallica,Sad But True-Metallica και Suicide Messiah- Black Label Society
3.Να βγεις το βραδυ και να μην τον ψαξεις.Περνα απο ακαδιμια και αμα ειναι εκει μην τον πλησιασεις καν, ετσι θα σκληραγωγιθεις και θα τον ξεχασεις πιο ευκολα. Αμα ειμαι και εγω εκει θα σε συγκρατισω:P

1.Γιατι εχει φαι κολιμα ο νικολας;
2.Ειμαι καμενος;
3.Να παρω ενα mp3 player;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
3.Να βγεις το βραδυ και να μην τον ψαξεις.Περνα απο ακαδιμια και αμα ειναι εκει μην τον πλησιασεις καν, ετσι θα σκληραγωγιθεις και θα τον ξεχασεις πιο ευκολα. Αμα ειμαι και εγω εκει θα σε συγκρατισω:P

Ναι, αλλά άμα περάσω θα είναι 99,99% εκεί και μετά δεν θα αντέξω και θα τον ακολουθήσω για δω που συχνάζει:P

1.Γιατι εχει φαι κολιμα ο νικολας;

Γιατί άραγε?:P

2.Ειμαι καμενος;

Ναι, ναι είσαι... περνάω δίπλα σου και ούτε που με είδες... Ε Λ Ε Ο Σ !!

3.Να παρω ενα mp3 player;

να πάρεις:P
----------

1. Πως θα τον ξεχάσω?:P
2. Σε ποιά ταινία να πάω?
3. Γιατί βαριέμαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ναι, αλλά άμα περάσω θα είναι 99,99% εκεί και μετά δεν θα αντέξω και θα τον ακολουθήσω για δω που συχνάζει:P
Και εγω τι κανω; (καλα αλλα κανω αλλα νταξει... θα προσπαθισω και να σε συγκρατισω...)

1. Πως θα τον ξεχάσω?:P
2. Σε ποιά ταινία να πάω?
3. Γιατί βαριέμαι?

1.Σου ειπα παραπανω
2.Δεν ξερω τι παιζει, πηγενε στο Παλλας ομως, το μετροπολ μου την σπαει:P
3.Γιατι βαριετε και ολος ο υπολιπος κοσμος ισως;

1.Πως να τον συμαζεψουμε ρε παιδια;
2.Εχει κανεις καμια ιδεα;
3.Πιος θα βαλει καμια ερωτισουλα αντι για μενα που ξεμινα απο ιδεες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
1. Μπα,δεν μου έρχεται τπτ
2. όχιιι!!
3. Εγω!!!




1. Αγαπημένο αντικείμενο?
2. Έχεις βγάλει τα χειμωνιάτικά σου ρούχα?
3. Είσαι μόνος/η σπίτι τώρα?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
2. όχιιι!!
3. Εγω!!!




1. Αγαπημένο αντικείμενο?
2. Έχεις βγάλει τα χειμωνιάτικά σου ρούχα?
3. Είσαι μόνος/η σπίτι τώρα?!
  1. Το κοκκινο φωτιστικο που εχω στη κρεβατοκαμαρα μου!
  2. Ναι, τα εχω βγαλει ολα.
  3. Οχι!
1. Καθε ποσο ψωνιζεις τα καινουρια σου ρουχα, παπουτσια κτλ.?
2. Ποσο συχνα πας κομμωτηριο?
3. Εισαι ευχαριστημενος (-η) με τη δουλεια σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
1. Καθε ποσο ψωνιζεις τα καινουρια σου ρουχα, παπουτσια κτλ.?
2. Ποσο συχνα πας κομμωτηριο?
3. Εισαι ευχαριστημενος (-η) με τη δουλεια σου?

1. Πολύ συχνά δυστυχώς.
2. Όταν δεν πάει άλλο.:P
3. Ναι, πάρα πολύ(με την κανονική, όχι τώρα που είμαι φοιτήτρια πάλι!).

1. Ποιό είναι το καλύτερο ταξίδι που έχεις πάει;
2. Πότε έκανες κάτι για το οποίο είσαι υπερήφανος;
3. Ποιούς ανθρώπους αντιπαθείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
1. Ποιό είναι το καλύτερο ταξίδι που έχεις πάει;
2. Πότε έκανες κάτι για το οποίο είσαι υπερήφανος;
3. Ποιούς ανθρώπους αντιπαθείς;

1.Ιταλία-Ελβετία, το 2004 με το σχολείο :)
2.Δε μπορώ να θυμηθώ κάτι συγκεκριμένο, πάντα όμως είμαι περήφανος όταν λέω την αλήθεια, ακόμα και σε ασήμαντα πράγματα.
3.Τους ψεύτες και τους παρτάκηδες.

1.Πού θα ήθελες να ήσουν τώρα;
2.Δε νιώθεις πολλές φορές ότι πολλά γεγονότα στη ζωή σου επαναλαμβάνονται;:hmm:
3.Αγαπημένη ταινία; :) (την έχουμε σκίσει αυτή την ερώτηση :bleh:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
1. Σε ένα κρουαζιερόπλοιο στον Ειρηνικό Ωκεανό!
2. ΠΑΡΑ πολλές φορές
3. Stand My Me :D





1. Τι ακούς τώρα?
2. Θα πας πουθενά απόψε? Πού?
3. Τι ζώδιο είσαι?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.

1. Τι ακούς τώρα?
2. Θα πας πουθενά απόψε? Πού?
3. Τι ζώδιο είσαι?!

1. Έχω τηλεόραση ανοιχτή...
2. Κάτι λένε για club και δυτική μεριά, αλλά μάλον για βόρεια για ποτάκι με κόβω...
3. Λέων!!!

1. Εσύ τι ζώδιο είσαι;
2. Έφαγες βραδινό;
3. Πότε "τα έσπασες" τελευταία φορά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
1. Ταύρος!!
2. Όχι,έφαγα τουρτίτσα όμως!
3. Δν θυμάμαι :redface:



1. Πότε έχεις γενέθλια?
2. Τι ώρα γεννήθηκες?
3. Ποια ήταν η πρώτη σου λέξη?!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1. Πότε έχεις γενέθλια?
2. Τι ώρα γεννήθηκες?
3. Ποια ήταν η πρώτη σου λέξη?!!

1.25-9-91
2. δεν ξερω
3. μπαμπα

1.τι εφαγεσ για βραδυ;
2.βγηκες σημερα;
3.γιατι μου φενετε οτι ο Νικολας δεν θελει να μου μιλισει απο κοντα (αυτο ητανε μπιχτη...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
1.τι εφαγεσ για βραδυ;
2.βγηκες σημερα;
3.γιατι μου φενετε οτι ο Νικολας δεν θελει να μου μιλισει απο κοντα (αυτο ητανε μπιχτη...)

1.Σουβλάκια με πατάτες τηγανητές.
2.Σπάνια βγαίνω Σάββατο Βράδυ.
3.ΔΞ/ΔΑ


1. Η πιο αγαπημένη σου εορτή;
2. Κοίταξε κάτω από το γραφείο σου και πες μου τι βλέπεις.
3. Η τελευταία ταινία που είδες ποιά ήταν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1. Η πιο αγαπημένη σου εορτή;
2. Κοίταξε κάτω από το γραφείο σου και πες μου τι βλέπεις.
3. Η τελευταία ταινία που είδες ποιά ήταν;
1.Το Πασχα
2.Ενα subwoofer, τα ποδια μου, ενα σορο καλωδια και μια μπαρα που κραταει τα ποδια του γραφειου ανοιχτα
3.Easy Rider, αλλα οχι ολοκληρη, δεν προλαβα να δω το τελος γιατι επρεπε να φυγω. Ολοκληρη ητανε η Dudesons The Movie (απιστευτο γελιο.... πολυ καλητεροι απο τους Jackass οι τυποι!)

1.Γιατι βαριεμε;
2.Να δω TV, συναβλια τον Metallica η το τελος του Easy Rider;
3.Να φτιαξω μια μεγαλη φοτο του πατερα μου απο τον στρατο για να του την κανω δωρο να την εχει στον τοιχο (σε κορνιζα φυσικα) η οχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1.Γιατι βαριεμε;
2.Να δω TV, συναβλια τον Metallica η το τελος του Easy Rider;
3.Να φτιαξω μια μεγαλη φοτο του πατερα μου απο τον στρατο για να του την κανω δωρο να την εχει στον τοιχο (σε κορνιζα φυσικα) η οχι;

1. Έλα ντε, κι εγώ σε νιώθω...!
2. Easy Rider... άργησα όμως να απαντήσω, εεε;;
3. Ναιιι!!!

1. Τι να κάνω απόψε;
2. Τι θα κάνεις απόψε;
3. Πότε αγχώθηκες τελευταία φορά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
1. Βγες έξω για κανένα ποτό ή τπτ τέτοιο :)
2. Θα κάτσω σπίτι,στο κρεβάτι μου,να πιω κανένα ζεστό..Τρελή διασκέδαση,ε? :(
3. Ακριβώς πριν 2'




1. Η πρώτη σου σχέση,πόσο κράτησε?
2. Το πρωί τι τρως/πίνεις?
3. Τι ώρα σκοπεύεις να ξυπνήσεις αύριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.

1. Η πρώτη σου σχέση,πόσο κράτησε?
2. Το πρωί τι τρως/πίνεις?
3. Τι ώρα σκοπεύεις να ξυπνήσεις αύριο?

1. 4χρόνια... πολλά.
2. Γιαούρτι, δημητριακά και λίγες σταφίδες! Αν το γιαούρτι είναι άσπρο ρίχνω κανέλα, αλλιώς έτσι. Πού και πού καφέ...!
3. Χμ, αν κοιμηθώ όντως νωρίς, κατά τις 10;

1. Πότε θέλεις να παντρευτείς;
2. Ποιο είναι το πρώτο πράγμα που φοράς το πρωί;
3. Πόσες ώρες κοιμάσαι κάθε μέρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.


1.Δεν είναι της μόδας ο γάμος στις μέρες μας!
2.Το σουτιεν μου
3.8

1.ποια η μεγαλύτερη κοτσανα που έχεις ακούσει?
2.τι χρώμα βρακί φορας τώρα?
3.το τελευταιο πράγμα που κάνεις πριν κοιμηθείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top