Μίνι Συνέντευξη

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1. Μιζεριαζω μεχρι τελικης πτωσεως
2. Πολλα που λογω διαθεσης δεν
3. Να ντυθεις, να βαφτεις (η οχι) και να βγεις

1. Ποιο ηταν το τελευταιο ταξιδι που εκανες?
2. Γιατι μας ειναι τοσο δυσκολο να σκεφτουμε τους αλλους?
3. Ο βροχερος καιρος σε φτιαχνει η σε ριχνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
1. Βουλγαρία, το καλοκαίρι
2. Γιατί δεν μένει αρκετός χρόνος ανάμεσα στα διαλείματα που σκεφτόμαστε τον εαυτό μας.
3 Με φτιάχνει!

1. Γιατί συμμετέχεις σε forum(s)?
2. Έχεις πει ψέμματα για την ηλικία σου;
3. Έχεις σκεφτεί ποτέ να απατήσεις το έτερον ήμισυ; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Ποιο ηταν το τελευταιο ταξιδι που εκανες?
2. Γιατι μας ειναι τοσο δυσκολο να σκεφτουμε τους αλλους?
3. Ο βροχερος καιρος σε φτιαχνει η σε ριχνει;

1. Πήγα 12 μέρες Κίνα, στη Shanghai...
2. Γιατί κολλάμε σε μιζέριες και εγωισμούς...?
3. Αν είναι η συγκάτοικος σπίτι, με χαλάει... πέρα από την πλακα, δεν τον αντέχω για πολύ, αλλα κατ' αρχήν με φτιάχνει!!!

1. Ποιο ήταν το τελευταίο αλτρουιστικό πράγμα που έκανες?
2. Σου αρέσει η βανίλια?
3. Τι παπούτσια φοράς τώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1. Γιατί συμμετέχεις σε forum(s)?
2. Έχεις πει ψέμματα για την ηλικία σου;
3. Έχεις σκεφτεί ποτέ να απατήσεις το έτερον ήμισυ; :redface:

1. Γιατι σκοτωνω ευχαριστα την ωρα μου
2. Δε χρειαστηκε μεχρι τωρα :p
3. Θεωρητικα μονο "πως θα ηταν αααααααααααααν..."

1. Ποιο ήταν το τελευταίο αλτρουιστικό πράγμα που έκανες?
2. Σου αρέσει η βανίλια?
3. Τι παπούτσια φοράς τώρα?


1. Φιλοξενησα κοσμο :p
2. Ναι
3. Σαγιοναρες αλλα σαν να παρακρυωσε ο καιρος..

1. Σε φωναζει το σοι με κανενα περιεργο υποκοριστικο;
2. Ποια ειναι η πιο βαρετη δουλεια του σπιτιου;
3. Πως ειναι διακοσμημενο το δωματιο σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
1. Σε φωναζει το σοι με κανενα περιεργο υποκοριστικο;
2. Ποια ειναι η πιο βαρετη δουλεια του σπιτιου;
3. Πως ειναι διακοσμημενο το δωματιο σου;

1) Η μάνα μου μουλάρα, η αδερφή μου γαιδούρα κι ο πατέρας μου παλιοτόμαρο... :confused:
2) Το σιδεροοοοοοοοοοο :/:
3) Παλιακό ύφος, σιδερένιο κρεβάτι, απαλός φωτισμός, κάτι γκραβούρες γυμνά στους τοίχους, κουνουπιέρα από πάνω απ το κρεβάτι... κάτι σε ρομαντικό και παλιό θα έλεγα :P



1) αν έπρεπε να καταστρέψεις τον εχθρό σου, τι τρόπο θα διάλεγες?
2) η κηπουρική είναι καλύτερη απ τη μαγειρική ή το αντιστροφο και γιατι?
3) πρέπει να σταματησει η απεργια των δασκάλων? όποια και αν ειναι η απαντηση δικαιολογησε το γιατι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1. Σε φωναζει το σοι με κανενα περιεργο υποκοριστικο;
2. Ποια ειναι η πιο βαρετη δουλεια του σπιτιου;
3. Πως ειναι διακοσμημενο το δωματιο σου;

1.Μονο ο ξαδερφος μου με φωναζει αλλιως αλλα δεν ειναι περιεργο, απλα με λεει "Τασαρα"
2.Οτιδηποτε εχει να κανει με σφουγκαρια, σκουπες η σφουγκαριστρες
3.Γεματο με αφησες συγκροτιματων, αφισες με Harley, διακριτικα αυτοκινιτων, πινακιδες μηχανακιων, ενα κρανος, αφισες της Εθνικης ελλαδος μπασκετ απο το Eurobasket 2005 και της Εθνικης ποδοσφαιρου απο το Euro, μια Ελληνικη σημαια και μια φοτογραφια της αδερφης μου. Ολα αυτα πανω σε εναν μπλε τοιχο

1.Τι ειναι το πιο τρελο πραγμα που εχεις κανει;
2.Εχεις κανενα εγκαυμα; Και αν ναι που; (μολις απεκτισα αλλα 3 στην τεραστια οπως συνιδιτοποιησα συλογη μου και θελω να δω ποσο μεγαλη ειναι πραγματικα...)
3.Πως ειναι η αγαπημενη σου μπλουζα;
4.Πια ειναι η γνωμη σου για τον Zakk Wylde (zdoing.....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
1.οκ δέν είναι τοοόσο τρελό αλλά έκλεισα κινητά για τρείς μέρες και πηγα σε ένα κοντινό νησάκι με την κολλητη μου και το αγόρι μου..
2.ναι στις αρχες του καλοκαιριου απο εξατμιση ενος γνωστου μου..γκρρρρρ(άν και φεύγει...)
3.τέλεια..μαύρη με ωραιές λεπτομερειες(βασικα μαρεσει να ασχολουμαι με ρουχα και εχω και αλλα κομματια αγαπημενα..)
4.δεν τον ξερω...!!σορρυ:P


οι δικες μου τωρα....

1.Πως θα θελες να περνας τα Χριστουγεννα?
2.καφες η τσαι?
3.πως σαρεσει να χαλαρωνεις;
:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
1.Πως θα θελες να περνας τα Χριστουγεννα?
2.καφες η τσαι?
3.πως σαρεσει να χαλαρωνεις;
:happy:
1) στανταρ χουχουλιάρικα, βόλτες στην Ερμού και στο σύνταγμα, με δέντρο και σπίτι στολισμένο, με τζάκι αναμένο, χριστουγεννιάτικα τραγούδια στο cd κλπ :P
2) καφές με χίλια
3) κάνοντας διαλογισμό


και οι δικές μου.... μιας που δεν τις απαντήσατε :P
1) αν έπρεπε να καταστρέψεις τον εχθρό σου, τι τρόπο θα διάλεγες?
2) η κηπουρική είναι καλύτερη απ τη μαγειρική ή το αντιστροφο και γιατι?
3) πρέπει να σταματησει η απεργια των δασκάλων? όποια και αν ειναι η απαντηση δικαιολογησε το γιατι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
1. Αναλόγως τι μου έχει κάνει ...
2. Και τα δύο είναι άστα να πάνε
3. Τι με νοιάζει εμένα αφού στο σχολείο μου δεν κάνουν ...

1. Ποιο κινητό έχεις;
2. Βαριέσαι;
3. Πιστεύεις στην υπογραφή της Κακής επιρροής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
1) αν έπρεπε να καταστρέψεις τον εχθρό σου, τι τρόπο θα διάλεγες?
2) η κηπουρική είναι καλύτερη απ τη μαγειρική ή το αντιστροφο και γιατι?
3) πρέπει να σταματησει η απεργια των δασκάλων? όποια και αν ειναι η απαντηση δικαιολογησε το γιατι :P

1) Ψυχική βία:P
2) Κηπουρική > μαγειρική ... στην μαγειρική κάθεσαι πάνω απο ένα κατσαρόλι και σκας... στην κηπουρική ασχολείσαι με την φύση... τουλάχιστον αυτή είναι η γνώμη μου...:worry:
3) Δεν ξέρω τι παίζεται,.. αλλά έχει παρατραβήξει το όλο θέμα με τις απεργίες νομίζω... Εντάξει το υπουργείο ίσως δεν ήταν τόσο συνεπή με τα καινούργια βιβλία αλλά και οι δάσκαλοι βρίσκουν στο παραμικρό να κάνουν απεργία:/:

1) Σου αρέσει η μαγειρική?
2) Ποιό είναι το αγαπημένο σου φαγητό?
3) Ο lost_in_space που ήταν και έλειπε τόσο καιρό?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Εγώ φταίω που καθόμουν και έγραφα και ανέλυα το θέμα και με πρόλαβε ο lost_in_space...Ο επόμενος να πάρει διπλή μερίδα παρακαλώ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Ναι!!!
2. Ασιατικό γενικά!
3. Πήγε να ταΐσει τις κατσίκες.
και...

1. Nokia 6600
2. Μπα, ποτε ξανά!
3. Xm, πρέπει να σκεφτώ και ως ξανθιά, δεν είναι το forte μου

1. Ποιο είναι το αγαπημένο σου χρώμα?
2. Ποίους έχεις γνωρίσει από εδώ?
3. Να δω Scrubs?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
1. Δεν έχω :P
2. Εμένα και εμένα
3. Αν σου αρέσει δες το :P

1. Γιατί ο Νικόλας θέλει να μάθει που χάθηκα, μήπως είναι σια και με παρακολουθεί;
2. Η γίδι γιατί είναι ξανθιά και δεν σκέφτετε;
3. Που πήγε η μαυρίλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1. Γιατί ο Νικόλας θέλει να μάθει που χάθηκα, μήπως είναι σια και με παρακολουθεί;
2. Η γίδι γιατί είναι ξανθιά και δεν σκέφτετε;
3. Που πήγε η μαυρίλα;

1.Δεν ειναι αυτο, αμα σου πω θα φριξεις οποτε δεν σου λεω
2.Μαλλον γιατι τα εβαψε (χωρις παρεξηγση γιδακι ε, πλακιτσα κανουμε)
3.Εγω εδω την εχω, αλλα δεν με αφηνουν να την διαδωσω

1.Τι χρωμα ειναι το κινιτο σου;
2.Να εχω μια αρκετα μεγαλη αλυσιδα πιασμενη στο παντελονη που να εχει τα κλειδια μου πανω και να φενετε η ειναι καραποζερικο;
3.Γιατι δεν με αφηνετε να διαδωσω την μαυριλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
1. Χρυσαφί :P
2. Ότι θες πιδι μ.
3. Γιατί σε αγαπάμε και θέλουμε να έχεις πολύ μαυρίλα :D

1. Γιατί θα φρίξω;
2. Πόσο κάνει μια καλή ηλεκτρική και ένας καλός ενισχητής;
3. Αξίζει να πάρω ηλεκτρική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1
1. Γιατί θα φρίξω;
2. Πόσο κάνει μια καλή ηλεκτρική και ένας καλός ενισχητής;
3. Αξίζει να πάρω ηλεκτρική;

1.Βρε αστο που σου λεω... Εκτος και αν τα θελει ο κολος σου (μεταφορικα και κυριολεκτικα)
2.Αναλογα πως το ενοεις, καλα για εναν αρχαριο με ενα ~200αρι για κιθαρα και ενα ~100αρι για ενισχυτη εισαι πολυ καλος (φυσικα αμα δωσεις παραπανω ακομα καλυτερα), αν μιλαμε για μεσεω επιπεδο θες ενα ~600-700αρι για κιθαρα και κανα 250-300αρι για ενισχυτη αλλα μπαινουν στο κολπο και πεταλακια κλπ, και φυσικα οσο ανεβενουμε επιπεδο ανεβενουν και τα ποσα (εγω πχ εχω κιθαρα 230? και θελω να παρω μια που κανει 800 αλλα δεν εχω μαζεψει ακομα αρκετα, και εναν ενιχσυτη των 400)
3.Αν το γουσταρεις αξιζει και παρααξιζει

1.Θες να αρχισεις ηλεκτρικη;
2.Θες να γινεις μουσικος;
3.Καλα ρε; Τωρα το θιμιθικες; Στα γεραματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
1. Θελώ
2. Δεν ξέρω
3. Παππούς ε? :P

1. Τι θέλει ο κώλος μου;
2. Θέλω μια ηλεκτρική και ενισχυτή έτσι για πλακα για να μαθω
3. Είναι πολύ αργά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1. Τι θέλει ο κώλος μου;
2. Θέλω μια ηλεκτρική και ενισχυτή έτσι για πλακα για να μαθω
3. Είναι πολύ αργά;

1.Τι δηλωνει ο Νικολας;
2.Παρε αυτην τοτε, μια χαρα για αρχαριους χωρις πολλα πολλα και ιδιετερα ευελικτη κιθαρα και ενισχυτη αλλα σου κανει;) Μονο προσεξε, εχει αλλες 2 στο site και ενω σου δειχνει μπλε αυτη ειναι μαυρη, εχει και μια κοκκινι και μια μπλε, απο τους τιτλους να τα βλεπεις (στα λεω γιατι φιλος μου την πατισε, αν και του βγηκε σε καλο τελικα) https://www.musicorama.gr/eshop/product_info.php?cPath=1_11_1106&products_id=1959
3.Οχι ρε συ, πλακα σου κανω... Σαμπως εγω που αρχισα περσυ αρχισα νωρις; Φτανει να το θες;)

1.Σε επιασε και εσενα το πνευμα τις μουσικης για τα καλα ε;
2.Θα κανεις μαθηματα η αυτοδιδακτος;
3.Στοχος; Απλα να μαθεις να βγαζεις κανα τραγουδακι με ταμπλατουρα η να παμε για γερα πραγματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
1. Με έχει ποιάσει από τα 13 αλλά τώρα πορώθηκα άγρια
2. Λέω στην αρχή αυτοδίδακτος και μετά από κανα μήνα μαθήματα
3. Για αρχή ταμπλατούρες και νότες μετά θα γίνω διάσημος κιθαρήστας :P

1. Τι δηλώνει ο Νικόλας; (Θα έχει λόξιγκα το παιδί με τόσα που είπαμε :P)
2. Είναι δύσκολες οι νότες;
3. Σε πόσο καιρό θα μπορώ να παίζω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
(virtual μαθηματα κιθαρας το καναμε:P)
1.Ε αν δεν τα πιανεις δεν μπορω και να λεω κακιες για το παιδακι... μαλλον για σενα θα πρεπει να ρχησω να λεω...
2.Αναλογα, να κατσεις αυτοδιδακτος να μαθεις να διαβαζεις πενταγραμο και να το βγαζεις στην κιθαρα αστο... θα φας την ζωη σου αδικα
3.Αναλογα και αυτο... Εγω το πρωτο μου riff το εβγαλα πριν αρχισω μαθηματα, την πρωτη μερα που ειχα την κιθαρα στα χερια μου, αλλα για να μαθω ολοκλιρο κοματι που να ειναι και μιας α δυσκολιας μου πειρε ενα τετραμινο.


1.Γιατι βαριεμε;
2.Να παω α δω μια ταινια που εχει στην τηλεωραση που εχει φαση αλλα την εχω δει ενα σορο φορες;
3.Τι γλυκο να φαω που δεν εχω τπτ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top