Μίνι Συνέντευξη

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ε με τετιο μυαλο και τετια σκεψη που εχω....

(ναι το ξερω ειμαι κ*λ*ψωναρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
1.Δεν βαζεις καμια ερωτιση για μενα;
2.πως θα τα καταφερω;
3.Πιος ειμαι; Που παω; Που βαδιζω;

1. ναι
2. οχι
3. είσαι ο ποιος. Πας αριστερά. Στο μονοπάτι.

1. Πιστεύετε ότι η επόμενη ερώτηση του kronou θα είναι κάτι στο στυλ "δε ξέρω τι να βάλω για αυτό σας ρωτάω γιατί δε ξέρω τι να βάλω?"
2. Γιατί ο kronos εφόσον δε ξέρει τι ερωτήσεις να βάλει απαντάει σε αυτό το θρεαντ?
3. Βαρέθηκες να διαβάζεις ερωτήσεις του κρόνου στο στύλ "δε-ξέρω-τι-ερώτηση-να-βάλω"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
1. ναι
2. οχι
3. είσαι ο ποιος. Πας αριστερά. Στο μονοπάτι.

1. Πιστεύετε ότι η επόμενη ερώτηση του kronou θα είναι κάτι στο στυλ "δε ξέρω τι να βάλω για αυτό σας ρωτάω γιατί δε ξέρω τι να βάλω?"
2. Γιατί ο kronos εφόσον δε ξέρει τι ερωτήσεις να βάλει απαντάει σε αυτό το θρεαντ?
3. Βαρέθηκες να διαβάζεις ερωτήσεις του κρόνου στο στύλ "δε-ξέρω-τι-ερώτηση-να-βάλω"?

1 μάλλον ναι
2 ο ίδιος ξέρει
3 μην γίνεσαι κακό παιδάκι:P

1 πόσες ώρες έιναι οι περισσότερες που έχεις μείνει ξύπνιος?
2 πόσο ήταν η μεγαλύτερη σχέση σου?
3 χώρισες με κ'άποιο άτομο και ακόμα χτυπας την κεφάλα σου στον τοίχο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
1. Γύρω στις 20
2. Δεν είχα ποτέ σχεση
3. Δες απο πάνω :P

1. Πόσο ψηλός είσαι?
2. Ποιόν τύπο κοπέλα/άντρα προτιμάς? (με τι χαρακτηριστικά)
3. Πόσες ώρες κοιμάσε?
4. Πόσο συχνά βλέπεις ταινίες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

1 πόσες ώρες έιναι οι περισσότερες που έχεις μείνει ξύπνιος?
2 πόσο ήταν η μεγαλύτερη σχέση σου?
3 χώρισες με κ'άποιο άτομο και ακόμα χτυπας την κεφάλα σου στον τοίχο?:P

1.24
2.Α, δεν θυμαμε ποτε τα ειχαμε φτιαξει, ξερω οτι σταματισαμε μολις τελιωσαμε το νηπιαγωγιο:P
3.Οχι, αλλα μαλλον θα την χτυπαω σε λιγο...


1.Γιατι το θειο βρεφος ειναι κακο;
2.Γιατι το θειο βρεφος δεν καταλαβενει οτι βαριεμε και πρεπει καπος να σκωτωσω (πολλα ω δεν εβαλα; ) την ωρα μου;
3.Γιατι το θειο βρεφος χρεισιμοποιει την μεθοδο μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
1. Γιατί γεννήθηκε κακό
2. Δες απο πάνω (σκΟτωσω)
3. Γιατί και αυτός βαριέται (χρΗσιμοποιεί)

1.Γιατί δεν απάντησες στις ερωτήσεις μου?
2.Γιατί δεν κοιτάς αν κάποιος έχει ποστάρει πριν απαντήσεις?
3.Γιατί να χτυπάς την κεφάλα σου?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
1 γιατί δεν τις είδε
2 γιατί οταν απάντησε δεν είχε ακόμα δημοσιευτεί το ποστ σου
3 γαι την κοπέλα που έχει μπερδευτεί


1 γιατί είσαι ξύπνιος τέτοια ώρα?
2 αύριο θα ξυπνήσεις ότι ωρα θες?
3 πώς θα περάσεις αύριο την μέρα σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
1. Γιατί βαριέμαι
2. Ναι
3. Θα κάτσω στον υπολογιστή και ίσως πάω θάλασσα

1. Πόσο ψηλός είσαι?
2. Ποιόν τύπο κοπέλα/άντρα προτιμάς? (με τι χαρακτηριστικά)
3. Πόσες ώρες κοιμάσε?
4. Πόσο συχνά βλέπεις ταινίες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
1. Γιατί βαριέμαι
2. Ναι
3. Θα κάτσω στον υπολογιστή και ίσως πάω θάλασσα

1. Πόσο ψηλός είσαι?
2. Ποιόν τύπο κοπέλα/άντρα προτιμάς? (με τι χαρακτηριστικά)
3. Πόσες ώρες κοιμάσε?
4. Πόσο συχνά βλέπεις ταινίες?

1 1.80
2 ψηλό, μελαχρινό, κοντα μαυρα μαλλιά, έντονα μάτια και αρρενωπό(τον έχω βρει:clapup:)
3 λίγες 5 περίπου
4 1 την εβδομάδα και αν


1 εσένα πως σου αρέσει το ταίρι σου?
2 σε νησί είσαι τώρα?
τί τάξη θα πας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Χμμμ,

1. Ψηλός μελαχρινός
2. Ναι
3. Α' λυκείου

1. Σου αρέσουν οι μεγαλούπολεις?
2. Ταξιδέυεις συχνά με τραίνο?
3. Πας σινεμά με το ταίρι σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
1 ανάλογα την περιοχή
2 όχι
3 όχι δεν μας πολυαρεσει προτιμούμε ντιβιντι

1 ποια τα στοιχεια της τέλεια σχέσης για εσενα?
2 με τι θες να ασχοληθείς?
3 σε ποιο νησί είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1 ποια τα στοιχεια της τέλεια σχέσης για εσενα?
2 με τι θες να ασχοληθείς?
3 σε ποιο νησί είσαι?

1.Δεν ξερω.. αν ειμαι τυχερος θα σου πω σε μερικες μερες
2.Θελω να γινω πιλοτος
3. Στην Ροδο φυσικα


1.Το εχω κρυωσει μεσα στο καλοκαιρι τι σας λεει;
2.Τι να κανω για να σταμιτιση να τρεχει η μυτη μου;
3. Τι την επιασε (την μυτη) της τελευτεες ωρες και τρεχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
1.Το εχω κρυωσει μεσα στο καλοκαιρι τι σας λεει;
2.Τι να κανω για να σταμιτιση να τρεχει η μυτη μου;
3. Τι την επιασε (την μυτη) της τελευτεες ωρες και τρεχει;


1. εμένα προσωπικά τίποτα αλλά είμαι σίγουρη ότι του demelene του λεει πολλά :lol:
2. να της βγάλεις τα αθλητικά :lol: (πάνε φαρμακείο και πάρε ένα ντιζοφρίν :P)
3. φαντάζομαι ότι όταν φτάσεις εκεί που πρέπει να σταματήσει να τρέχει! :P (μου ήρθε ιδέα! πάρτη τηλ και πες της ότι είσαι αρρωστούλης να έρθει να σου κάνει παρέα :clapup:)




1. ανάμεσα στο παγωτό βανίλια και το μίλκ σείκ σοκολάτα, τι διαλέγεις?
2. ελληνικός, φραπε, φρέντο ή κάτι άλλο?
3. ποιο είναι το αγαπημένο σου καλοκαιρινό άρρωμα?
4. το αγαπημένο σου γιαούρτι?
5. τρως παξιμάδια? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
1.μιλκσεικ σοκολατα
2.φραπε αυτη τη στιγμη
3.αυτη την εποχη βαζω μονο after shave(ενα str8..)
4.νουνου 10% λιπαρα :D
5.μερικες φορες

Ερωτησεις

1.εχει ζεστη εξω?
2.κροκος η ασπραδι?
3.coca cola ή coca cola light?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
1. Ναι
2. Κρόκος
3. Coca Cola light (+Mentos:P)

1. Έχεις air-condition?
2. Έχεις μεθύσει ποτέ?
3. Έχεις πάει σε παραλία .... γυμνιστών?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
1 Ναί
2 όχι
3 ναι


1 ο αγαπημένος σου καφες?
2 το πιο παράξενο όνομα που έχεις ακούσει?
3 το αγαπημένο σου όνομα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
1. Έχω δοκιμάσει μόνο φραπέ και λίγο φρέντο (ενός φίλου) και νομίζω ο φρέντο είναι καλύτερο
2. Χμμ Ναβουχοδονόσωρ?:P
3. πάντως το Νικόλας δεν μ' αρέσει...! Ας πούμε,... Αρτέμης?:P

1. Που έχει παραλίες γυμνιστών? :redface:
2. Ποιό είναι το αγαπημένο σου βιβλίο?
3. Ποιός είναι ο αγαπημένος σου συγγραφέας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
1. Έχω δοκιμάσει μόνο φραπέ και λίγο φρέντο (ενός φίλου) και νομίζω ο φρέντο είναι καλύτερο
2. Χμμ Ναβουχοδονόσωρ?:P
3. πάντως το Νικόλας δεν μ' αρέσει...! Ας πούμε,... Αρτέμης?:P

1. Που έχει παραλίες γυμνιστών? :redface:
2. Ποιό είναι το αγαπημένο σου βιβλίο?
3. Ποιός είναι ο αγαπημένος σου συγγραφέας?


1 Εγώ είχα πάει στο μέρος μου (Κρήτη)
2 Κώδικας Ντα Βίτσι
3 Ζωρς Σαρρη


1 είσαι ρομαντικός?
2 πες μας μια ρομαντική στιγμή που έχεις ζήσει ή θες να ζήσεις
3 είχες κάποιο παράξενο κατοικίδιο ποτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
1. Νομίζω πως ναι:redface:
2. Δεν έχω ζήσει καμία ακόμα. Θα ήθελα να ζήσω κάποια στιγμή με κάποιο αγόρι κάτι σε στύλ αγκαλίτσα-φιλάκι σε απόμερο παγκάκι με φεγγάρι ή ηλιοβασίλεμα:inlove::inlove::inlove:
3. Μόνο κάτι χρυσόψαρα είχα... άρα μάλλον όχι

1. Από ποιό μέρος είσαι?(όνομα χωριού ή πόλης)
2. Ποιά ήταν η πιο ερωτική στιγμή που είχες?
3. Πόσους συντρόφους έχεις αλλάξει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
1. Νομίζω πως ναι:redface:
2. Δεν έχω ζήσει καμία ακόμα. Θα ήθελα να ζήσω κάποια στιγμή με κάποιο αγόρι κάτι σε στύλ αγκαλίτσα-φιλάκι σε απόμερο παγκάκι με φεγγάρι ή ηλιοβασίλεμα:inlove::inlove::inlove:
3. Μόνο κάτι χρυσόψαρα είχα... άρα μάλλον όχι

1. Από ποιό μέρος είσαι?(όνομα χωριού ή πόλης)
2. Ποιά ήταν η πιο ερωτική στιγμή που είχες?
3. Πόσους συντρόφους έχεις αλλάξει?

1. Κρήτη/Μονεβάσια
2. Όταν στην 6η δημοτικού χόρευα μπλουζ σε ένα πάρτυ με το κοριτσακι που μου αρεσε και μου έδωσε σε ανύποπτη στιγμή φιλάκι στο μάγουλο.
3. Εάν βάλεις και τις ξεπέτες, καμιά 10ρια.

1) Ο νικόλας17 είναι γκέι? (no offence)
2) Πόσους πόντους είναι η μέση σου?
3) Ας πούμε ότι έχεις μια πυρηνική βόμβα στα χέρια σου η οποία ανατινάζεται σε 10 λεπτά και δε μπορείς να κάνεις τίποτα για να τη σταματήσεις. Πάνω σου έχεις 1 κουτί σπίρτα, αποσμητικό axe, κόλλες χαρτιού, σχοινί 5 μέτρων, πυξίδα, 2 συνδετήρες, μαγνήτη σε σχήμα πέταλο και ένα μπουκάλι νερό. Τι κάνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top