Μίνι Συνέντευξη

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1. Συνεχειαααα..
2. Σε μια απ'τις συναυλιες μου
3. Οφ κορς, απλα οπως παντα δεν απευθυνονται σε ολους

1. Τι χρωμα ειναι το ΜΠΑΝΙΕΡΟ σου?
2. Ποτε ενιωσες οτι πιανεις πατο?
3. Τρως υποβρυχιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina:
1. Τι χρωμα ειναι το ΜΠΑΝΙΕΡΟ σου?
2. Ποτε ενιωσες οτι πιανεις πατο?
3. Τρως υποβρυχιο?


1. lollllllllllll Καφέ σοκολά απ έξω κόκκινο από μέσα :P
2. Πριν από 6 χρόνια δεν ένοιωσα απλά ότι πιάνω πάτο...τον έπιασα κι όλας :P
3. να το τρώω όχι... το πίνω όμως ;)



1. είναι πάρα πολύ αργά για να ψάξω να πάω κάπου 4ήμερο τον 15αύγουστο?
2. να σκοτώσω το αφεντικό που μόλις χτες μας είπε ότι μας δείνει υποχρεωτική άδεια το σάββατο και την δευτέρα?
3. τελικώς να πάω κάπου ή να κάτσω σπίτι να κάνω και οικονομία?
4. αν ναι, που να πάω? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
1. είναι πάρα πολύ αργά για να ψάξω να πάω κάπου 4ήμερο τον 15αύγουστο?
2. να σκοτώσω το αφεντικό που μόλις χτες μας είπε ότι μας δείνει υποχρεωτική άδεια το σάββατο και την δευτέρα?
3. τελικώς να πάω κάπου ή να κάτσω σπίτι να κάνω και οικονομία?
4. αν ναι, που να πάω? :P

1. Ποτέ δεν είναι αργά...
2. Όχιιιι, παραπονιάρα!! Δεν φτάνει που σου έδωσε άδεια; Για έλα δες το δικό μου αφεντικό... :/:
3. Αν μπορείς να πας, τότε να πας!!
4. Οπουδήποτε ήσυχα!! :D

Ερωτήσεις:
1. Θα βγεις το βράδυ για την γιορτή του φεγγαριού;
2. Σου αρέσει να κοιτάς τα άστρα το βράδυ ή τα βαριέσαι αυτά (όπως κι εγώ);
3. Αν είχες ένα κέικ τώρα, τι γεύση θα προτιμούσες να έχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
Ερωτήσεις:
1. Θα βγεις το βράδυ για την γιορτή του φεγγαριού;
2. Σου αρέσει να κοιτάς τα άστρα το βράδυ ή τα βαριέσαι αυτά (όπως κι εγώ);
3. Αν είχες ένα κέικ τώρα, τι γεύση θα προτιμούσες να έχει;

1 όχι:/:
2 με τις ώρες μου είμαι
3 βανίλια

1 εσύ θα πας το βράδυ στην γιορτή του φεγγαριού?
2 σε ποιό νησί πήγες πιο πρόσφατα?
3 ποιό νησί είναι το αγαπήμένο σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
1 εσύ θα πας το βράδυ στην γιορτή του φεγγαριού?
2 σε ποιό νησί πήγες πιο πρόσφατα?
3 ποιό νησί είναι το αγαπήμένο σου?

1. Ουυυυυ ναι, μέχρι την βεράντα
2. Στην Σύρο
3. Η Ικαρία

Ερωτήσεις:
1. Τι θα έκανες αν καταλάβαινες ότι το έταιρον ήμισυ σε έχει φλομώσει στο ψέμα;
2. Ποιος είναι ο χειρότερος εφιάλτης που είδες ποτέ;
3. Αν ήσουν αυτοκίνητο, τι μάρκα και τι μοντέλο θα ήσουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1. Παιρνω φορα, σουτ, ΓΚΟΛ.
2. Ο θανατος ενος αγαπημενου προσωπου
3. Δεν εχω ιδεα απο αυτοκινητα, αλλα μια (ροζ.. κιτς κιτς!) καντιλακ θα ταν μια χαρα :p

1. Ονειρεμενος προορισμος για διακοπες?
2. Τι δεν αποχωριζεσαι ποοοοτε?
3. Τι εφαγες σημερα? :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina:
1. Ονειρεμενος προορισμος για διακοπες?
2. Τι δεν αποχωριζεσαι ποοοοτε?
3. Τι εφαγες σημερα? :X

1.Δεν εχω
2.Τον εγκεφαλο μου
3.Δεν εφαγα ακομα (Τωρα ξυπνισα ωρεεεεεεε)


1.Τι δουλεια θα ηθελες να κανεις;
2.Με τι μισθω θα εισουν οικονοποιημενος/μενη;
3.Γιατι καθομαι και ασχολουμε μαζι σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
1.Τι δουλεια θα ηθελες να κανεις;
2.Με τι μισθω θα εισουν οικονοποιημενος/μενη;
3.Γιατι καθομαι και ασχολουμε μαζι σας;

1) εισοδηματίας
2) 5.000 euro τη βραδια...
3) ανεχόμαστε την ανορθογραφία σου :P

1) Όταν τρως ζάχαρη και μετά χτυπάς μπριτζόλα, κάθε πότε σκέφτεσαι το ταίρι σου?
2) Έστω οτι υπάρχει ο προμεταβυζαντινός κυβιστικός εξπρεσιονισμός. Ποιος θα ήταν ο κύριος εκπρόσωπος του κατα τη γνώμη σου?
3) Οδηγάς στο δρόμο. Μυρίζεις το τζατζίκι απο το στόμα του οδηγού του διπλανου αυτοκινήτου. Αυτός γυρίζει και σε κοιτάει με νόημα. Ανοίγεις το ραδιόφωνο ή όχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από theio_vrefos:
1) Όταν τρως ζάχαρη και μετά χτυπάς μπριτζόλα, κάθε πότε σκέφτεσαι το ταίρι σου?
2) Έστω οτι υπάρχει ο προμεταβυζαντινός κυβιστικός εξπρεσιονισμός. Ποιος θα ήταν ο κύριος εκπρόσωπος του κατα τη γνώμη σου?
3) Οδηγάς στο δρόμο. Μυρίζεις το τζατζίκι απο το στόμα του οδηγού του διπλανου αυτοκινήτου. Αυτός γυρίζει και σε κοιτάει με νόημα. Ανοίγεις το ραδιόφωνο ή όχι?

1. Πριν την ζάχαρη και μετά τη μπριζόλα... Καλά είναι λες; Φτάνει; :hmm:
2. Εσύ βέβαια!!! :D
3. Όχι... το είχα ήδη ανοίξει για να καλύψει την μυρωδιά του τζατζικιού! :P

Ερωτήσεις:
1. Αν μπορούσες να αλλάξεις την ζωή σου με οποιουδήποτε άλλου, ποιανού την ζωή θα ήθελες να ζεις;
2. Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που μετάνιωσες που δεν έκανες αν κι είχες την ευκαιρία;
3. Αν θα είχες την δυνατότητα να γνωρίσεις μόνο ένα άτομο από το φόρουμ, ποιο θα ήθελες να ήταν αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Αν μπορούσες να αλλάξεις την ζωή σου με οποιουδήποτε άλλου, ποιανού την ζωή θα ήθελες να ζεις;
2. Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που μετάνιωσες που δεν έκανες αν κι είχες την ευκαιρία;
3. Αν θα είχες την δυνατότητα να γνωρίσεις μόνο ένα άτομο από το φόρουμ, ποιο θα ήθελες να ήταν αυτό;

1. Κανενός. Δε ζηλεύω κανέναν τόσο, ώστε να θέλω τη ζωή του. Και δε θα αποχωριζόμουν ποτέ και για τίποτα τη δική μου ζωή, με όλα τα στραβά της.
2. Πιο πολλά "φοιτητικά" πράγματα... Interrail όσο ήμουν φοιτήτρια, κάμπινγκ, κάποιες εθελοντικές εργασίες...
3. Χμμμ... μάλλον τον Dark_Kronos, μου δίνει την εντύπωση πολύ γλυκού παιδιού! :)

1. Αν είχες 3000 ευρώ μόνο για αύριο, τι θα έκανες;
2. Πώς φαντάζεσαι την ιδανική πρόταση γάμου; (οκ, σιροπιαστή ερώτηση)
3. ΤΙ θα άλλαζες στο σύντροφό σου -μέχρι 3 πράγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι:
1. Αν είχες 3000 ευρώ μόνο για αύριο, τι θα έκανες;
2. Πώς φαντάζεσαι την ιδανική πρόταση γάμου; (οκ, σιροπιαστή ερώτηση)
3. ΤΙ θα άλλαζες στο σύντροφό σου -μέχρι 3 πράγματα!

1.ιδανικό! θα νοικιαζα πριβέ καραβάκι για βόλτα στο βόσπορο με -σχεδον εστω- πανσέληνο, χαμαμ και ατελειιιιιιιιιιιιιωτο μασαζ στο χοτελ με ανοιχτη ακροαση και πολυωρο τηλεφωνημα στην ελλαδα, Vip class στο αεροπλάνο-και ολα αυτα επι δυο ετσι? ;)

2.ωχ! τελεια ερωτηση! εχω σκεφτει μονο πως θα ανακοινωσω την εγκυμοσυνη μου... την προταση δε την εχω σκεφτει καθολου! χμ....:hmm:
αχχχ!!! σοροπια, κολλαω ολόκληρη...
Η ΤΕΛΕΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ θα ηταν ΦΩΝΑΧΤΑ σε κοσμο! και κατα προτιμηση, ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ! η εστω, κατα τη διαρκεια ενος ταξιδιου... :) :clapup: :P

3.εεε??? μμμ...θα τα κανω λιγο μπαχαλο σε αυτη την ερωτηση... μιας και δεν υπαρχει σαφες target ... μυρωδια...κατασταση ζωης (ειδικα εσυ με πιανεις!) και στροφες στο μυαλο!


ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
1. τι λατρευεις στον συντροφο σου? (για να μη λεμε μονο τα κακα) ;)
2.ποιο ειναι το πιο απαγορευμενο πραγμα για σενα? (υλικο η πνευματικο)
3.τι φορας για να εντυπωσιασεις? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
Η ΤΕΛΕΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ θα ηταν ΦΩΝΑΧΤΑ σε κοσμο! και κατα προτιμηση, ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ! η εστω, κατα τη διαρκεια ενος ταξιδιου... :) :clapup: :P

καλή φάση. και να κρατάς το χερούλι της εξόδου κινδύνου βεβαίως βεβαιώς... :P

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
1. τι λατρευεις στον συντροφο σου? (για να μη λεμε μονο τα κακα) ;)
2.ποιο ειναι το πιο απαγορευμενο πραγμα για σενα? (υλικο η πνευματικο)
3.τι φορας για να εντυπωσιασεις? :D
1. χμ, κόφτο δούλεμα, ντάτσει; :mad: :P
2. το κρεμμύδι :worry:
3. τίποτα :D

ερωτήσεις μετά την τουαλέτα, αναμείνατε στο ακουστικό σας.

1. πού είδατε την πανσέληνο;
2. πόσα κουνούπια σας έφαγαν; (εγώ από αύριο θα χρησιμεύω και ως στραγγιχτήρι για μακαρόνια)
3. σε πιο ρουθούνι σας βγαίνουν πιο έξω οι τρίχες;
4. γιατί σας ρωτάω στον πληθυντικό; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
1. πού είδατε την πανσέληνο;
2. πόσα κουνούπια σας έφαγαν; (εγώ από αύριο θα χρησιμεύω και ως στραγγιχτήρι για μακαρόνια)
3. σε πιο ρουθούνι σας βγαίνουν πιο έξω οι τρίχες;
4. γιατί σας ρωτάω στον πληθυντικό; :hmm:

1.στον υπνο μου
2.ενα
3.κανενααααα!
4.γιατι εισαι πανεξυπνος:)




ps. σουρωτηρι λεγεται καρντια μου!!!!

1.ο γουικ ειναι πανεξυπνος η το παιζει?
2.να παρω δυο μικρες βαλιτσες η μια μεγαλη?
3.τι κανεις τετοια ωρα ξυπνιος καλεεεε...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
1.ο γουικ ειναι πανεξυπνος η το παιζει?
2.να παρω δυο μικρες βαλιτσες η μια μεγαλη?
3.τι κανεις τετοια ωρα ξυπνιος καλεεεε...?

1) Είναι έξυπνος
2) 1.5 μεσαία
3) Προσπαθώ να ξεφύγω από τις Ερυνιες.

Ερωτήσεις.

1) Έστω ότι γίνεσαι μοντεράτορ στο στέκι για μια ημέρα. Ποιο είναι το αγαπημένο σου αρκουδάκι?
2) Ποιο εμότικον απο αυτά που βρίσκονται δίπλα όταν γράφουμε τα ποστ σας τι δίνει περισσότερο?
3) Έστω ότι περπατάτε σε ένα στενό και απέναντι σας βλέπετε ένα απίστευτο ξανθό άλογο να έρχεται προς το μέρος σας. Που παρκάρατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από theio_vrefos:
1) Έστω ότι γίνεσαι μοντεράτορ στο στέκι για μια ημέρα. Ποιο είναι το αγαπημένο σου αρκουδάκι?
2) Ποιο εμότικον απο αυτά που βρίσκονται δίπλα όταν γράφουμε τα ποστ σας τι δίνει περισσότερο?
3) Έστω ότι περπατάτε σε ένα στενό και απέναντι σας βλέπετε ένα απίστευτο ξανθό άλογο να έρχεται προς το μέρος σας. Που παρκάρατε?


1) :confused: (Αλλά μου αρέσουν πολύ τα αρκούδάκια που έχει κατά περιόδους η crazy helen :D )
2) κανένα :P (χμμμμμμμμ έστω αυτο... :( επειδή είναι αυτό που είναι :P )
3) όπου βρω.... ξέρεις πόσο δύσκολο είναι να βρεις θέση να παρκάρεις εκεί που κυκλοφορούν απίστευτα ξανθά άλογα? :P




1) Υπάρχει κάποιος τρόπος να κερδίσω το λόττο? Αν μου πει καποιος το πως και το κερδίσω, υπόσχομαι να το μοιραστούμε φίφτι φίφτι :P
2) Ποιό είναι το ποσόν που αν το κέρδιζες θα σταματούσες να δουλεύεις φορ έβερ? :D
3) Συμφωνείς ότι ενώ δεν κάνουν τα χρήματα την ευτυχία, ότι όμως, δημιουργούν καλές προϋποθέσεις? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
1) Υπάρχει κάποιος τρόπος να κερδίσω το λόττο? Αν μου πει καποιος το πως και το κερδίσω, υπόσχομαι να το μοιραστούμε φίφτι φίφτι :P
2) Ποιό είναι το ποσόν που αν το κέρδιζες θα σταματούσες να δουλεύεις φορ έβερ? :D
3) Συμφωνείς ότι ενώ δεν κάνουν τα χρήματα την ευτυχία, ότι όμως, δημιουργούν καλές προϋποθέσεις? :P

1) Συμπληρώνεις όλα τα κουτάκια.
2) Δε θα μπορούσα να μην έχω επαγγελματικό προσανατολισμό στη ζωή μου, ακόμα και εάν είχα όλα τα λεφτά που χρειαζόμουν.
3) ναι

1) Έστω ότι μέσα σε 5'' μπορείτε να βρεθείτε με μαγικό τρόπο οπουδήποτε στη γη. Ποιο είναι το καταλληλότερο εμότικον για να βάλετε στην απάντηση σας για αυτή την ερώτηση?
2) Σας ανακοινώνουν ότι έχετε 15 λεπτά και 37'' ζωής ακριβώς. Πόσο νερό πίνετε?
3) α) Στη περίπτωση που δε πίνετε κανένα, για τον οποιοδήποτε λόγο, μήπως ξεχάσατε ότι το νερό είναι ζωή και μπορεί να κάνετε το 1UP?
3) β) Στη περίπτωση που πίνετε περισσότερα από 3, για τον οποιοδήποτε λόγο, μήπως έχετε χάσει την αίσθηση του χρόνου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1. Τζαμπι?? :jumpy:
2. Πινω ακριβως 300ml
3. Στην περιπτωση που πιουμε ακριβως 300 ml? :mad:

1. Γιατι εισαι ξυπνιος ΤΟΣΟ νωρις???
2. Τι θα κανεις το βραδυ? (χωρις υπονοουμενο :hehe: )
3. Τι ακους τωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina:
1. Γιατι εισαι ξυπνιος ΤΟΣΟ νωρις???
2. Τι θα κανεις το βραδυ? (χωρις υπονοουμενο :hehe: )
3. Τι ακους τωρα?

1. Αχμμ νωρίς το μεσημέρι; Θα ξαπλώσω σε λίγο. Δουλεύω και το απόγευμα.
2. Λέω έτσι για αλλαγή να αράξω στον υπολογιστή.
3. Manowar τον τελευταίο τους δίσκο Warriors of the World

Ερωτήσεις:
1. Αν ήταν στο χέρι σου, πόσες ώρες θα κοιμόσουν κάθε μέρα;
2. Πιστεύεις στην μοίρα;
3. Τι γλώσσα θα ήθελες να ξέρεις και γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
1 γύρω στις 10
2 έτσι κι έτσι
3 αραβικά δεν ξερω μου φαίνεται η πιο παράξενη, σε σχέση με τις υπόλοιπες:redface:


1 ποιό πιστεύεις οτι είναι το πιο όμορφο χαρακτηριστικό σου?
2 ποιό σου λένε οι άλλοι οτι είναι?
3 τί θα άλλαζες στον χαρακτήρα σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι:
3. Χμμμ... μάλλον τον Dark_Kronos, μου δίνει την εντύπωση πολύ γλυκού παιδιού! :)
Ευχαριστω πολυ γιδακι μου!!!!!


Αρχική Δημοσίευση από bunny:
1 ποιό πιστεύεις οτι είναι το πιο όμορφο χαρακτηριστικό σου?
2 ποιό σου λένε οι άλλοι οτι είναι?
3 τί θα άλλαζες στον χαρακτήρα σου?
1.Χμμμ τα μουσια μου
2.Αλλοι μου λενε τα ματια μου, αλλοι τα μαλλια μου
3.Τιποτα, αυτος ειμαι, ετσι βγηκα ετσι θα μεινω. Τι κιαν εχω τα 10000κακα, ετσι ειμαι φτιγμενος για να ειμαι.


1.Γιατι ολοι ρωτανε "Τι θα αλλαζες στον εαυτο σου" η κατι σχετικο;
2.Τι λετε να ειναι το πρωτο πραγμα που θα κανω μετο που θα πατισω στην Ροδο;
3.Να παω να μεινω στον θειο μου η στην θεια μου οταν θα λειπει ο πατερας μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top