Μίνι Συνέντευξη

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
1 είσαι ευχαριστημένη με τα λεφτά που παίρνεις?
2 έχεις πει ψέμματα ποτέ για να μην πας στην δουλειά?
3 κάνει αυτό που σου αρέσει?


1. όχι ΒΕΒΑΙΑ!!!!!:/:
2. ΦΥΣΙΚΑ!!!! :P
3. Ευτυχώς... ναι :)


βάζω :)

1. ένα πολύ μακρινό σου όνειρο που ελπίζεις να πραγματοποιηθεί
2. μακρινός προορισμός για διακοπές που έχεις ορκιστεί ότι κάααααποια στιγμή στη ζωή σου θα πας
3. η πιο μακρινή σου ανάμνηση απ όταν ήσουν παιδι


κάτι με έπιασε με το... μακρινο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
1. Να πετάξω ! (Σοβαρά μιλάω)
2. Μάτσου πίτσου ή κάπως έτσι!
3. 2-3 χρονών κυνηγούσα να σφάξω την αδερφή μου με κατσαβίδι :/: (Ακόμα παιδί είμαι :D)

1. Να ζήσω ή να πεθάνω;
2. Πόσα λεφτά θα ήθελες για να πραγματοποιήσεις το πιο τρελό σου όνειρο;
3. Θα πετούσες αβγό στην Βέρα Λάμπρου (Εγώ προσωπικά ολόκληρες κότες)

4. Πορτοκάλι ή μανταρίνι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1. Nα ζήσεις... Γιατί όχι δλδ????
2. Βρε δώσε μου εσύ όσα περισσότερα κ τα κανονίζω εγώ!
3.Wgaf about her???
4.Μανταρίνι :D



ερωτήσεις
1.έχω βρει ξενοδοχείο για 3 από τις 4 μερές των διακοπών μου. Να το αφήσω χύμα ή να συνεχίσω [μετά τα πρώτα 100 τηλέφωνα που έχω ήδη κάνει] να ψάχνω?

2. Έχετε νιώσει ποτέ ότι άτομα που θεωρούν εαυτούς έξυπνα μάλλον είναι παντελώς ηλίθια?

3. Αν δεν μπορείτε να απαλλαγείτε από την παρουσία τους... τι κάνετε για να καλμάρετε τα νεύρα σας????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
1. Συνέχισε για καλό και για κακό
2. Πολλές φορές
3. Τους βρίζω άγρια

1. Αν ερχόταν ένας εξωγήινος και σου χτύπαγε την πόρτα τι θα έκανες;
2. Τι λες υπάρχει ζωή έξω από την γη;
3. Θα αγόραζες ποτέ τσόντα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space:
1. Αν ερχόταν ένας εξωγήινος και σου χτύπαγε την πόρτα τι θα έκανες;
2. Τι λες υπάρχει ζωή έξω από την γη;
3. Θα αγόραζες ποτέ τσόντα;

1.θα τον κοιταγα σαν (σ)εξωγηινη
2.εννοειται οτι ναι. και δεν ειναι απαραιτητο να εχει κεφαλι, χερια και ποδια
3.εννοειται, αμα δε μπορουσα να την κατεβασω δλδ! :D

ερωτησεις
1.το σκ να αραξω σε χοτελ, η στην κλασσικη ξαπλωστρα που ειναι και δοκιμασμενη, για το βραδυ?
2.απο σεπτεμβρη να συνεχισω bellydance (και εχοντας ηδη κανει οριτζιναλ μαθηματα απο τουρκαλες και (κ)αραβιδες ολο τον αυγουστο) η να ξεκινησω aikido και να τους σπασω ολους στο ξυλο?
3.πηγε 4.30. ποτε θα ρθει που θελω να τον δω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
1.το σκ να αραξω σε χοτελ, η στην κλασσικη ξαπλωστρα που ειναι και δοκιμασμενη, για το βραδυ?

Χοτέλ εννοείται

2.απο σεπτεμβρη να συνεχισω bellydance (και εχοντας ηδη κανει οριτζιναλ μαθηματα απο τουρκαλες και (κ)αραβιδες ολο τον αυγουστο) η να ξεκινησω aikido και να τους σπασω ολους στο ξυλο?

Χανούμισσα του σουλτάνου ή άγγελος του Τσάρλι?

Χμμμ..και τα δύο μπορεί να χρειαστούν σε ώρα ανάγκης :P :P

3.πηγε 4.30. ποτε θα ρθει που θελω να τον δω?

Δεν ξέρω πότε...ελπίζω ήδη να συναντηθήκατε



Ερωτήσεις

1.Σε παίρνει ένας γνωστός τηλ στις 5 το πρωί ενώ κοιμάσαι .
Το σηκώνεις και το πρώτο πράγμα που σε ρωτάει είναι ʽʼγιατί δεν κοιμάσαι ?ʼʼ Τι κάνεις?

2.Είσαι επιτέλους με το νέο σου αμόρε για καφέ στο πρώτο ραντεβού και σου μιλάει συνέχεια για την/τον πρώην. Τι κάνεις?

3.Να κόψω πέρα ή να το αφήσω να εξελιχθεί και όπου πάει?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
1. "Γιατί είσαι εσύ λαλάκας και με ξυπνάς"
2. Της δίνω την καρτούλα ενός φίλου μου ψυχιάτρου με ειδικότητα στους μανιακούς. :P
3. Όπου πάει

1. Σου φένομαι φανατισμένος; :P
2. Σου φένομαι να έχω ψυχολογικά; :P
3. Σου 'χει τύχει ποτέ να σου βγάλει κάποιος όπλο μες στη μέση του δρόμου;
4. Πως φαντάζεσαι τον θάνατο;
5. Πιστεύεις στην ύπαρξη του θεού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space:
1. Σου φένομαι φανατισμένος; :P
2. Σου φένομαι να έχω ψυχολογικά; :P
3. Σου 'χει τύχει ποτέ να σου βγάλει κάποιος όπλο μες στη μέση του δρόμου;
4. Πως φαντάζεσαι τον θάνατο;
5. Πιστεύεις στην ύπαρξη του θεού;

1.Πες μου εστω και εναν που να μην ειναι
2.Δεν θα το ελεγα ακριβος ετσι αλλα μπορεις να το πεις και ετσι
3.Ψευτικο ναι, αεροβολο ναι, κανονικο οχι
4.Ειτε κατι πολυ γλυκο ειτε κατι που δεν το καταλαβενεις
5.Δεν ειμαι συγουρος αλλα εχω μια κλιση στο οτι δεν πιστευω


1.Πως φανταζεσε τα γεραματα σου;
2.Ποσα παιδια θες να κανεις;
3.Σε τι ηλικια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
1. Σε ένα στενό φέρετρο...
2. 2-3
3. μετά τα 35

1. Θες να παντρευτείς;
2. Σου αρέσουν οι Twisted Sister;
3. Πως είναι η μέρα εκεί;
4. Περπατάς γρήγορα ή αργά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1. Θες να παντρευτείς;
2. Σου αρέσουν οι Twisted Sister;
3. Πως είναι η μέρα εκεί;
4. Περπατάς γρήγορα ή αργά;

1. Σέλω! Αλλά όχι ακόμα :)
2. Ποίοι ειν' τούτοι? :worry:
3. Ζέστη ρε γμτ! Μόνο για γραφείο κ δουλειά δεν είναι!!!
4.Γρήγορα. Συνήθεια βλέπεις [μια ζωή καθυστερώ κ τρέχω να προλάβω!]


1. Ποιοι είναι οι Twisted Sister?:worry::P
2.Έχει δίκιο η κατερίνα στην υπογραφή της? ("μη μαλώνεις ποτέ με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας")
3.Τι να φάω το μεσημέρι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
1. Κάποιοι...
2. Ναι
3. Τα πόδια σου :P

1. Να δώσω κουτουλιά στην οθόνη;
2. Φοβάσαι τους λύκους;
3. Σου αρέσει το κινέζικο; (μπλιαχ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space:
1. Να δώσω κουτουλιά στην οθόνη;
2. Φοβάσαι τους λύκους;
3. Σου αρέσει το κινέζικο; (μπλιαχ)

Απαντήσεις
  • άμα φορέσεις κράνος, go for it
  • δεν είμαι η κοκκινοσκουφίτσα καρδιά μου :P
  • :thumbsup:
Ερωτήσεις
  • Τι δε σου αρέσει καθόλου στην εμφάνισή σου και γιατί?
  • Ο καλύτερος μεζές για ουζάκια
  • Αγκαλίτσες ή κόντρες?
  • Είσαι στο τρένο και απέναντι βλέπεις τον άντρα/ γυναίκα της ζωής σου και ερωτεύεσαι κεραυνοβόλα. .Στην επόμενη στάση κατεβαίνεις και βιάζεσαι επειδή έχεις ήδη αργήσει σε σημαντικό επαγγελματικό ραντεβού. Τι κάνεις?
  • Κόκκινες γόβες ή σανdάλια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από prime:
Ερωτήσεις
  • Τι δε σου αρέσει καθόλου στην εμφάνισή σου και γιατί?
  • Ο καλύτερος μεζές για ουζάκια
  • Αγκαλίτσες ή κόντρες?
  • Είσαι στο τρένο και απέναντι βλέπεις τον άντρα/ γυναίκα της ζωής σου και ερωτεύεσαι κεραυνοβόλα. .Στην επόμενη στάση κατεβαίνεις και βιάζεσαι επειδή έχεις ήδη αργήσει σε σημαντικό επαγγελματικό ραντεβού. Τι κάνεις?
  • Κόκκινες γόβες ή σανdάλια?

1. ΟΛΑ μαρεσουν. αντε, για να απαντησω κατι, θα πω τη ζυμαρουλα μου-εε, την κοιλιτσα μου εννοούσα!:redface:
2. χταποδακι fan speaking!
3.:bigarmhug
4. του δινω την καρτα μου, ενα φιλι στο μαγουλο και μια εξυπνη ατακα να χει να θυμαται, και τρεχω ΠΡΩΤΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ και μετα στο ραντεβου.
5.κοκκινες γόβες!

ερωτησεις
1. μηχανή ή αυτοκίνητο?
2.εμποδιο στη ζωή καποιου, αλλα όντας ευτυχισμένος/η και ζώντας όσο εντονα ονειρευόσουν , ή εισαι σωστός/ή απέναντι στους άλλους και ζεις τη ζωή σου χωρίς ενδιαφέρον?
3.καλά εσώρουχα: καθε μέρα, γιατί έτσι μας αρεσει και γουστάρουμε να νιώθουμε θεές ή μονο για ειδικές περιπτώσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
1. μηχανή ή αυτοκίνητο?
2.εμποδιο στη ζωή καποιου, αλλα όντας ευτυχισμένος/η και ζώντας όσο εντονα ονειρευόσουν , ή εισαι σωστός/ή απέναντι στους άλλους και ζεις τη ζωή σου χωρίς ενδιαφέρον?
3.καλά εσώρουχα: καθε μέρα, γιατί έτσι μας αρεσει και γουστάρουμε να νιώθουμε θεές ή μονο για ειδικές περιπτώσεις?

1.Μηχανη
2.Δεν καταλαβα την ερωτιση... ε, ειμαι και με 5 ωρες υπνο και εχω πεθανει στην κουρασι,,,,:redface:
3.Μαλλον δεν με αφορα η ερωτιση...


1.Ο Γουλη ο μαυρος θερμαστης απο: Α) Το Τσιμπουτι, Β)Την ακτη του Ελαφαντοστου, Γ) Την Αρμιδα
2.Ελληνικα νησια η Κουβα;
3.Δερματινο μπουφαν η παντελονη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
1. Τσιμπουτί
2. ΚΟΥΒΑ
3. Μπουφάν

1. Χειμώνας ή Καλοκαίρι
2. Να πάρω τα βουνά;
3. Σου αρέσει η Ferrari;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
1 Χειμώνας
2 πάμε παρακάτω
3 καθόλου


1 θα βγεις σήμερα??
2 πού σκέφτεσαι να πας??
3 με φίλους ή με τον δεσμό σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
1 θα βγεις σήμερα??
2 πού σκέφτεσαι να πας??
3 με φίλους ή με τον δεσμό σου?

1.Δεν νομιζω
2.Στο διαλο
3.Μονος μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ερωτήσεις κύριε πλανήτη περικαλώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καθε φορα της ξεχναω και καθε φορα μου την λετε... δεν μπορειτε να απαντισετε στης προιγμουνες, να εφευρετε δικες σας η εστω να βαλει καπιος αλλος και ολο με κανετε να αιστανομαι το μαυρο προβατο;:( :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P


1.Γιατι ζεις;
2.Γιατι εισαι αυτος/αυτοι που εισαι;
3.Γιατι νυσταζω;
4.Γιατι απαντας σαν λαλακας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
1. Για να παιθάνω :D
2. Γιατί είμαι ελατωματικό μοντέλο λαλάκα φτιαγμένο από τον Θεό
3. Γιατί κοιμήθηκες 5 ώρες!
4. Αυτό παραπάει δεν θα με πεις εσύ λαλάκα το ξέρω ότι είμαι :P

1. Γιατί όλοι με λένε λαλάκα σε σημείο που να είμαι σίγουρος πως είμαι;
2. Να φάω παγωτό ή να μη φάω;
3. Να πηδήξω από την ταράτσα;
4. Πόσο είναι το φυσιολογικό μέγεθος του λούτσου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top