Μία ερώτηση σ' ένα τζίνι

songless_bird

New member

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 284 μηνύματα.
ποτε κ πως θα πεθαινα....
η
πως θα καταλυξει η σχεση μου
Νομιζω οτι δεν θα το ηθελες :worry: Θα επιρρεαζε ολη σου τη ζωη(που θα σου απεμενε..).Πχ αν ηξερες οτι θα πεθανεις σε τρεις μερες, νομιζω οτι δεν θα σε ενοιαζε να κανεις πραγματα που πριν ειχες φραγμους και δεν θα τα εκανες γιατι σκεφτοσουν τις επιπτωσεις...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

New member

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
ισωσ ομως θα προλαβενα να κανω πραγματα που ηθελα να κανω στο μελλον

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

New member

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Χμ..Θα το ρωταγα ποτε και ποιον θα παντρευτω! (αυτο μου ηρθε τωρα):P

DrJ7000

New member

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Tους αριθμούς του joker στην επόμενη κλήρωση. :D

Vkey

New member

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.
Το ίδιο με την Gio....
Πότε και ποιον θα παντρευτώ....να το πω και στη μαμά μου να ησυχάσει η γυναίκα :P

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.
Το ίδιο με την Gio....
Πότε και ποιον θα παντρευτώ....να το πω και στη μαμά μου να ησυχάσει η γυναίκα :P

Η X-Girl είναι! ;)
Κι εγώ αυτό νόμιζα..
Και... θα συμφωνήσω!!

Bill_1992

New member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Μέχρι ΠΟΥ θα φτάσουν οι άνθρωποι πια??:P

Demelene

New member

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.
Μέχρι ΠΟΥ θα φτάσουν οι άνθρωποι πια??:P
Αυτό το ερώτημα το έχει απαντήσει ήδη το Startrek. Μα καλά δεν βλέπεις :hmm: ? Μάλιστα έχει θέσει και χρονοδιάγραμμα που μου διαφεύγει τώρα.:D

kleftra

New member

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Πότε επιτέλους θα πάρω την φετινή μου άδεια;:mad:

Founes

New member

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,072 μηνύματα.
αφου μία = κάμια... "Μπορώ να έχω 3 ευχές, παρακαλώ???"

Demelene

New member

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.
αφου μία = κάμια... "Μπορώ να έχω 3 ευχές, παρακαλώ???"
Θα έχει και αναδρομικότητα αυτό?

]ifrit[

New member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.
Αν υπάρχει θεός θα ρώταγα. Ετσι, να μην βασανιζόμαστε κιόλας.

Πάντως αν υπάρχει, την βάψαμε :bleh:

prime

New member

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Απλά θα ρωτούσα ένα «γιατί» χωρίς καμία άλλη διευκρίνιση.
Το γιατί αυτό θα περιλάμβανε όλα τα γιατί που μπορεί να φανταστεί κανείς.
Από κει και πέρα υπομονή και όποιος αντέξει.:P

evouli

New member

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 802 μηνύματα.

Demelene

New member

Απλά θα ρωτούσα ένα «γιατί» χωρίς καμία άλλη διευκρίνιση.
Το γιατί αυτό θα περιλάμβανε όλα τα γιατί που μπορεί να φανταστεί κανείς.
Από κει και πέρα υπομονή και όποιος αντέξει.:P

Έτσι μάλλον θα ήταν η απάντηση :angelnot: :bleh: :hello:

crazy lover

New member

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Καλυτερα να μην το ρωταγα τπτ γιατι ισως αυτο που θα ακουγα να μην μου αρεσε...:worry:

mania

New member

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.
Πότε θα πεθάνω:)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kristalia

New member

Η kristalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Τι θα είμαι στην επόμενη ζωή μου ??? ;)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

New member

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.
Ποιο θα είναι το αποτέλεσμα του τελικού του champions league ?
Επειτα θα έβαζα όλα τα λευτά μου στο στοίχημα.......:clapup: :clapup: :clapup:

OxynteS

New member

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Θα βρω ποτέ τον έρωτα της ζωής μου; :loveangel

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...