Μία ερώτηση σ' ένα τζίνι

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Τζίνακι πες μου σε παρακαλω τους αριθμούς τζοκερ προτο λοττο εθνικο λαικο κινο σουπερ3 εξτρα5 για τα επόμενα 100 χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Mόνο μία ζώνη έχει ο Ρεμπεσκές;

όχι δα. έχω πολλές, όλες ίδιες


που είναι και τα κλειδιά μου????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Nα σαι καλα ρε Φοι
Είχα χάσει και ένα σωβρακο πρόπερσι, μήπως το βλέπεις πουθενά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Nα σαι καλα ρε Φοι
Είχα χάσει και ένα σωβρακο πρόπερσι, μήπως το βλέπεις πουθενά?


Χμμμ, μήπως είναι στην Αλόνησο; Εκεί θυμάμαι είχα βρει το παντελόνι σου!!! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Όχι, είναι μαζί με τα ξυριστικά σου στα ανοιχτά της Θάσου:P

Ti pίνει ο Rempeskes?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roza6658

Νεοφερμένος

Η roza6658 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Καλο μου Τζινι θα περασω τις πανελληνιες???????????????????????:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλο μου Τζινι θα περασω τις πανελληνιες???????????????????????:(
Το καλό τζίνι: "Θα τις περάσεις, τώρα σε ποια σχολή θα μπεις, αυτό είναι άλλη ερώτηση" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Που είναι το κασκόλ μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
"γιατί σε μένα;.."

:confused:

πς. θα θελα πολύ να ακούσω μία ικανοποιητική εξήγηση σε αυτό, που ουδείς άνθρωπος -τελικά- μπορεί να δώσει ;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
"γιατί σε μένα;.."

:confused:

πς. θα θελα πολύ να ακούσω μία ικανοποιητική εξήγηση σε αυτό, που ουδείς άνθρωπος -τελικά- μπορεί να δώσει ;p

Χα χα! Θα σου πω κάτι που έχει γράψει ο Great Chaos κάμποσες φορές μέσα στο στέκι και μου αρέσει πολύ! :P

Εάν ρωτάς το Χάος, το Θεό...ό,τι τέλος πάντων βρίσκεται εκεί έξω, "γιατί σε μένα;" η απάντηση είναι: "Γιατί έχεις κάτι που μου τη δίνει" :P:D




Γιατί δεν απαγορεύεται η χρήση ΙΕ δια νόμου; Τόσοι άλλοι browsers υπάρχουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Χα χα! Θα σου πω κάτι που έχει γράψει ο Great Chaos κάμποσες φορές μέσα στο στέκι και μου αρέσει πολύ! :P

Εάν ρωτάς το Χάος, το Θεό...ό,τι τέλος πάντων βρίσκεται εκεί έξω, "γιατί σε μένα;" η απάντηση είναι: "Γιατί έχεις κάτι που μου τη δίνει" :P:D

λες ε;.. :hmm::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
"γιατί σε μένα;.."

:confused:

πς. θα θελα πολύ να ακούσω μία ικανοποιητική εξήγηση σε αυτό, που ουδείς άνθρωπος -τελικά- μπορεί να δώσει ;p

Το μέλι και τα λουλούδια, γλυκειά μου, δεν το προτιμούν μόνον οι μέλισσες, νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Αν ξαφνικά εμφανιζόταν ένα τζίνι και σας έλεγε να του κάνετε μια ερώτηση,τι ερώτηση θα του κάνατε? Μονο μια ερωτηση θα μπορούσατε να το ρωτήσετε για το παρελθόν,το παρόν,το μέλλον ή οτιδήποτε άλλο... Τι θα ρωτούσατε? :)

Ποιός με καταράστηκε όταν γεννήθηκα και τί να κάνω για να ξεφύγω απ'την κατάρα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
xm...

αμα ήταν ωραίο το τζίνι θα το περνα να φύγουμε, δεν έχω όρεξη για κουβέντες!!
:clapup:

(στην πραγματικότητα δε θέλω να ξέρω τίποτα για το μέλλον μου. Το παρελθόν μου το αφήνω συνήθως πίσω, το παρόν μου το δουλεύω ασταμάτητα. Οπότε, άσε καλύτερα, τσάμπα άγχη και τσάμπα απορίες!!:D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Να μαζέψει και να πάρει πίσω όλες τις κατάρες που παραδέρνουν τους φίλους μου και να τις τσουβαλιάσει στην τσέπη του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
τι να πρωτορωτησω και τι να μου πρωτοπει το καημενο και αυτο... νομιζω οτι θα καταληγαμε να πινουμε σπραιτ παρεα να λεμε τον πονο μας... :P
αυτο να μου λεει γιατι δεν μπορει να γευτει ολα τα ωραια του να εισαι ανθρωπος , να νιωθεις, να πονας , να χαιρεσαι , να αγαπας και γω να προσπαθω να τον πεισω οτι εκει που ειναι μια χαρα ειναι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Μπόρεσε ο φίλος μου ο Λόρυ να περάσει τις συμπληγάδες, μ' εκείνον τον βράχο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
τι να πρωτορωτησω και τι να μου πρωτοπει το καημενο και αυτο... νομιζω οτι θα καταληγαμε να πινουμε σπραιτ παρεα να λεμε τον πονο μας... :P

:lol::lol::lol::lol:
κάποιος να της πει ότι στις στιγμές κορύφωσης και έντονης αποσυμπίεσης συναισθημάτων , διαλέγουμε ένα βαρύ ποτό - αμάν δεν έχει δει ποτέ να τα πίνουνε ο χρόνης εξαρχάκος με τον φαίδωνα γεωργίτση ενώ ο πουλόπουλος τραγουδά <<μην του μιλάτε του παιδιού>>.Βασικά δεν ήτανε ο εξαρχάκος - αλλά είχα πει στον δαλιανίδη να τον βάλει :/:

Αν ξαφνικά εμφανιζόταν ένα τζίνι και σας έλεγε να του κάνετε μια ερώτηση,τι ερώτηση θα του κάνατε? Μονο μια ερωτηση θα μπορούσατε να το ρωτήσετε για το παρελθόν,το παρόν,το μέλλον ή οτιδήποτε άλλο... Τι θα ρωτούσατε? :)

<<Πώς χωράς μέσα σε ένα λυχνάρι ;>>

καλά , θα με εξαφάνιζε . Θα ρωτούσα :
<<πότε θα είναι η πιο ευτυχισμένη στιγμή της ζωής μου για να ξέρω και να της δώσω την πρέπουσα σημασία>>

π.σ. τι κλισέ θεέ μου - βασικά δεν θα άντεχα και θα ρωτούσα αν ο αλαντίν χάρισε ποτέ το μαγικό χαλί στον λευτέρη πανταζή και αν ναι τι πήρε για αντάλλαγμα ; αυτόγραφο;:worry:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol:
κάποιος να της πει ... ενώ ... τραγουδά <<μην του μιλάτε του παιδιού>>...
....


(... μήπως αν του μιλούσατε, θα παρατούσε το σπράιτ, για κάποιο άλλο; Λέω...!)

Τι να 'χει η Ημισέληνος και ρίχνει τη σκιά της;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top