Μάντεψε το μέλος

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,701 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,280 μηνύματα.
Θα έβαζα εσένα, αλλά είναι αδύνατο να σε περιγράψω με τρεις μόνο λέξεις
Να ξέρεις μόλις μπήκες στις μεγάλες συμπάθειες του Βάλντερ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ποιος βάζει τώρα;
Εσύ, μιας και ο Βάλντερ δεν πρόλαβε και μάντεψες πρώτη το γκαζάκι
Αν δεν μπορείς να βρεις νομίζω πως έχεις το δικαίωμα να πας πάσο και να πει όποιος θέλει
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 500 μηνύματα.
Εσύ, μιας και ο Βάλντερ δεν πρόλαβε και μάντεψες πρώτη το γκαζάκι
Αν δεν μπορείς να βρεις νομίζω πως έχεις το δικαίωμα να πας πάσο και να πει όποιος θέλει
Νομίζω θα πάω πάσο γιατί έχω κολλήσει εντελώς
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,701 μηνύματα.
Λιεπόν.

Παμε κατι αλλιώτικο:

Γάτες, κεφαλαίαμικράυπογραμμισμένα, σωσώ
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,146 μηνύματα.
Λιεπόν.

Παμε κατι αλλιώτικο:

Γάτες, κεφαλαίαμικράυπογραμμισμένα, σωσώ
Πουπουλινα που ολοι την αγαπαμε και ολοι της πάμε κόντρα :P

πανελλήνιες, ελπίδα, γάτες, γυναικα του μικρο
 

gazaki voutaniou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η 2-προπανόλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 114 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.

gazaki voutaniou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η 2-προπανόλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 114 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 500 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,280 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,146 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,280 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,146 μηνύματα.
@Ουριήλ

mod, δε μας δίνει το τσατ :(
Ποιος απο τους 4;;;;
Θα πω @Himela. (αυτη μολις δει το ονομα μου θα αρχισει να βαραει τον εαυτο της και δικαολογημενα με τις μαλακιες που έχω κανει χιχι, συγνωμη εκ των υστερων :give_rose:)


Μαθηματικό, Νομική, υπερ της ουκρανίας, αντιεξωτερικιστής
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,170 μηνύματα.
@Panzerkampfwagen
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΠΑΟΚ, Βίβλος, party animal.
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,280 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,146 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,280 μηνύματα.
χαλαρός, τροτσκιστής, αριστερός, φασαίος (στο μιουζικ τειστ :P)
Πωωω κόντεψα να σκάσω μέχρι να το βρω, @dum dum boy

Άμα δε βάλω σε λίγα λεπτά βάλτε εσείς, εγώ δεν ξέρω ποιον να βάλω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λοιπόν

First Dates, Μαρίνα Σάττι, κοινωνικοπολιτικά θρεντ
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,146 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top