Μάντεψε Ποιος?!

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
New Kids on the Block??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Κανένα από τα δύο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Back Street Boys
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Nope.. αλλά χαίρομαι που τους αναφέρεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είναι λίγο μαυριδεροί η ιδέα μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Ναι είναι λίγο σκούροι, απλά να σας πω ότι αυτήν την στιγμή το συγκρότημα (γιατί περί συγκροτήματος πρόκειται) δεν αποτελείται αποκλειστικά από 5 μέλη, απλά αυτοί είναι ο πυρήνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lala

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άσπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
buena vista social club.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Όσι, τους έχουμε παίξει ήδη αυτούς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μπακ στριτ μπόις(το σκότωσα το ξέρω) ή λαλακια είπα πάλι;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μπακ στριτ μπόις(το σκότωσα το ξέρω) ή λαλακια είπα πάλι;:P

Το ειπα εγω πριν...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είναι λατίνοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Όσι, είναι Βρετανοί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Boy band?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
1) Ως γενικό χαρακτηρισμό για την μουσική τους, η Wikipedia δίνει τον εξής: Alternative Electronica, με επιρρόες breakbeat, dub και ragga(muffin), και μετράνε ήδη 12 χρόνια στην δισκογραφία, με το πιο πρόσφατο cd τους (Best Of) να κυκλοφορεί τον Μάρτιο του 2007.

2) Στην ουσία, πρόκειται για μια μπάντα που σχηματίστηκε στα πλαίσια ενός summer workshop, που σκοπό είχε να διδάξει στα Ασιατόπουλα τα βασικά της μουσικής τεχνολογίας (στο Λονδίνο όλα αυτά). Στις μέρες μας αυτό θα είχε γίνει reality show.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Asian Dub Foundation :hmm::);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Λοιπόοοοοον..

Έχω να σας πω 7 πράγματα..

1) Ναι, είναι οι Asian Dub Foundation, μπράβο Chim..

2) Το pc μου κράσαρε σήμερα το βραδάκι, και έχασα όλα μου τα αρχεία (ευτυχώς όχι τα προγράμματα).

3) Ανάμεσα σε αυτά τα αρχεία, χάθηκαν και οι εικονίτσες, αλλά και τα σκορ σας, και η λίστα με αυτά που είχα ήδη χρησιμοποιήσει (τα κατέγραφα ώστε να μην βάζω το ίδιο παραπάνω από μιά φορές), και διάφορα άλλα αρχεία που με βοηθούσαν να συντονιστώ.

4) Θα πρέπει να εγκαταλείψω αυτό το πνευματικό μου τέκνο, λόγω όλων των παραπάνω, καθώς και γιατί ο ελεύθερος χρόνος μου φέτος θα είναι λιγοστός, και θέλω να είμαι εντάξει απέναντι στις υποχρεώσεις μου (ιντερνετικές και μη).

5) Για να μην στεναχωρηθείτε, τα ανθρωπάκια αυτά δεν τα έφτιαξα εγώ, οπότε δεν έχασα κανενός είδους πνευματικό έργο, απλά οι λίστες που τόσο με βοηθούσαν δεν υπάρχουν πια, και γενικά, μετά από όλο αυτό δεν βρίσκομα στην κατάλληλη διάθεση για να συνεχίσω το παιχνίδι. Ελπίζω να με καταλαβαίνετε λιγουλάκι.

6) Αν κάποιος θέλει να συνεχίσει το παιχνίδι, ας μου στείλει πμ.

7) Δεν έχει.

Αυτά από εμένα.. Δέχομαι συλληπητήρια για το πισί. Ευχαριστώ. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Λοιπόοοοοον..

Έχω να σας πω 7 πράγματα..

1) Ναι, είναι οι Asian Dub Foundation, μπράβο Chim..

2) Το pc μου κράσαρε σήμερα το βραδάκι, και έχασα όλα μου τα αρχεία (ευτυχώς όχι τα προγράμματα).

3) Ανάμεσα σε αυτά τα αρχεία, χάθηκαν και οι εικονίτσες, αλλά και τα σκορ σας, και η λίστα με αυτά που είχα ήδη χρησιμοποιήσει (τα κατέγραφα ώστε να μην βάζω το ίδιο παραπάνω από μιά φορές), και διάφορα άλλα αρχεία που με βοηθούσαν να συντονιστώ.

4) Θα πρέπει να εγκαταλείψω αυτό το πνευματικό μου τέκνο, λόγω όλων των παραπάνω, καθώς και γιατί ο ελεύθερος χρόνος μου φέτος θα είναι λιγοστός, και θέλω να είμαι εντάξει απέναντι στις υποχρεώσεις μου (ιντερνετικές και μη).

5) Για να μην στεναχωρηθείτε, τα ανθρωπάκια αυτά δεν τα έφτιαξα εγώ, οπότε δεν έχασα κανενός είδους πνευματικό έργο, απλά οι λίστες που τόσο με βοηθούσαν δεν υπάρχουν πια, και γενικά, μετά από όλο αυτό δεν βρίσκομα στην κατάλληλη διάθεση για να συνεχίσω το παιχνίδι. Ελπίζω να με καταλαβαίνετε λιγουλάκι.

6) Αν κάποιος θέλει να συνεχίσει το παιχνίδι, ας μου στείλει πμ.

7) Δεν έχει.

Αυτά από εμένα.. Δέχομαι συλληπητήρια για το πισί. Ευχαριστώ. :/:

Δεν πειράζει βρε Μολκάκι :console::console:. Πάντως προσπάθησε κανένα recovery αν και και εγώ δεν μπορώ να βοηθήσω και πολύ :(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μην σε νοιαζει για το παιχνιδι ρε μολκα! Χαλαρα! παιχνιδι ητανε αλλωστε!
Εγω δυστιχος αυτην την εποχη δεν εχω ορεξη να παρω την ευθινη του παιχνιδιου αλλα αμα δεν θελισει καπιος αλλος μπορει να σου στειλω καπιο πμ καπια στιγμη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Το παιχνίδι, με το χρίσμα της Μόλκα :P, το αναλαμβάνω εγώ. Από αύριο ξεκινάμε, και ελπίζω να έχει συμμετοχή ε. Οι πόντοι σας μετράνε κανονικά.

ψ: το παιχνίδι είναι της Μόλκα, μέχρι και το τελευταίο ποστ :P εγώ απλά βοηθάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ουφ, ξεκινάμε κι ο Θεός βοηθός. (molka θαυμάζω το κουράγιο σου που το είχες τόσο καιρό αυτό το παιχνίδι)



Εύκολο ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 15 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top