Καπνίζεις;

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
ναι δυστηχως αλλα συμφωνω με χακουνα

δε το πιστεύω kakerlak δε το περίμενα αυτό από σένα
τα μωρουλάκια δε καπνίζουν :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Φυσικά όχι :sick::sick::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Ναί κ πλέον προσπαθώ να το κόψω μιας κ μου δημιουργεί σιγά σιγά προβλήματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Ο-Χ-Ι και ούτε πρόκειται ποτέ:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Το τσιγάρο είναι θλιβερή εξάρτηση.
Κάπνιζα για κανά 2 μήνες πριν από ένα εξάμηνο και το έχω κόψει εδώ και πολύ καιρό.

Αγχωμένη μαλακία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

triantk

Νεοφερμένος

Ο triantk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Οχι δεν καπνιζω...
Το θεωρω εξαιρετικα ανοητο.!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Και καλά κάνεις και εγώ προσπαθώ να το κόψω 3 μέρες ήμουν άνευ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris883

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dimitris883 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους!Προσπαθω να κοψω το καπνισμα εδω και 6 μηνες περιπου.Καπνιζω γυρω στα 7 χρονια.Εχω αρχισει και πιστευω πως δεν θα το κοψω οριστικα ποτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potmos

Νεοφερμένος

Ο Λουκᾶς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Μόλις άναψα το μετά δείπνον σιγαρέττο.

https://www.lifo.gr/content/x6/567.html?theme=print
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iduna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Iduna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Καπνιζα για πολυ λιγο στις αρχες του 2007 γιατι ειχαν γινει διαφορα με "φιλους" και ειχα μεινει εντελως μονη μου (στο σχολειο δλδ δεν ειχα ΚΑΝΕΝΑΝ κι εκτος αυτου ολοι με αγνοουσαν επιδεικτηκα). Τωρα που το σκεφτομαι ακομα να καταλαβω γιατι φερθηκα τοσο ανοητα. Ε, με τουτα και μ' εκεινα καταλαβα πως ειναι βλακεια οχι μονο να τ' αρχισεις αλλα και για τετοιους λογους που αφορουν τοσο ηλιθια ατομα.
Γνκ ποτε δε μου κανε ιδιαιτερη αισθηση το τσιγαρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
οχι φυσικα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους!Προσπαθω να κοψω το καπνισμα εδω και 6 μηνες περιπου.Καπνιζω γυρω στα 7 χρονια.Εχω αρχισει και πιστευω πως δεν θα το κοψω οριστικα ποτε!

πλάκα κάνεις...
κάπνιζα 20 χρόνια και το έκοψα... δε θα το κόψεις εσύ με τα 7? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris883

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dimitris883 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
πλάκα κάνεις...
κάπνιζα 20 χρόνια και το έκοψα... δε θα το κόψεις εσύ με τα 7? ;)
Δεν ξερω αν τα 7 χρονια διαφερουν πολυ απο τα 20 στο θεμα του εθισμου ,αλλα σιγουρα εγω δυσκολευομαι πολυ να το κοψω.Ειναι και θεμα χαρακτηρα !Παντως δεν το βαζω κατω !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Βασικα θελει μια κι εξω. Οχι "ενα τσιγαρακι ακομα και μετα τελος.." :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris883

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dimitris883 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Ναι αλλα αυτο το "ενα τσιγαρακι και μετα τελος" ειναι και το δυσκολοτερο σημειο στην διακοπη του.Αυτες τις στιγμες θελουμε να νικησουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menace82

Νεοφερμένος

Ο Αντώνιος Δημόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Καπνίζω και μου αρέσει πολύ.
Φυσικά, εάν έχω στην παρέα μου κάποιον που δεν καπνίζει, δεν θα καπνίσω και εγώ. Μπορώ να κρατηθώ και μέρες.

Βασικα θελει μια κι εξω.

Πολύ λίγοι τα έχουν καταφέρει έτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Πολύ λίγοι τα έχουν καταφέρει έτσι...

Ισως. Ο μπαμπας μου παντως μετα απο μια 25ετια -περιπου- το εκοψε μαχαιρι και τωρα πλησιαζει τα 10 χρονια χωρις να καπνιζει.
Το ιδιο και η ΚΕ αν δεν κανω λαθος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ισως. Ο μπαμπας μου παντως μετα απο μια 25ετια -περιπου- το εκοψε μαχαιρι και τωρα πλησιαζει τα 10 χρονια χωρις να καπνιζει.
Το ιδιο και η ΚΕ αν δεν κανω λαθος..

yeap... Μια κι έξω... μόνο έτσι γίνεται
κι ο πατέρας μου κάπου 25 χρόνια κομμένο το έχει με αυτόν τον τρόπο....
ο γαμπρός μου και η αδερφή μου που το έκοψαν κι αυτοί την χρονιά που πέρασε, κι αυτοί με μια κι έξω το έκοψαν :)

το έχω πει πολλές φορές... είναι στο μυαλό... και δεν επιτρέπεται ούτε τζούρα μετά.. όχι τσιγαράκι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Δεν καπνίζω και δεν έχω καπνίσει ποτέ.
Εκτός από όλα τα γνωστά ανθυγιεινά, το θεωρώ και πάρα πολύ αντιαισθητικό. Επίσης αηδιάζω όταν βλέπω αποτσίγαρα, τασάκια ή στάχτες, ειδικά πάνω στο τραπέζι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Δεν καπνίζω και δεν έχω καπνίσει ποτέ.
Εκτός από όλα τα γνωστά ανθυγιεινά, το θεωρώ και πάρα πολύ αντιαισθητικό. Επίσης αηδιάζω όταν βλέπω αποτσίγαρα, τασάκια ή στάχτες, ειδικά πάνω στο τραπέζι.

Αυτό. Και δεν μπορώ ειλικρινά να καταλάβω πώς αντέχουν οι καπνιστές την έλλειψη όσφρησης και την γεύση του καπνού στο στόμα τους. Μυρίζω τον καπνό από χιλιόμετρα μακριά, και με ενοχλεί τόσο πολύ, δεν μπορώ να καταλάβω πως οικειοθελώς τον διατηρείς μέσα στο στόμα σου. :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top