Καπνίζεις;

geo221297

Νεοφερμένος

Η geo221297 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Όχι και δεν πρόκειται. Βρωμάει φριχτά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Δυστυχώς είμαι καπνιστής. Περισσότερο καπνίζω από συνήθεια και όχι επειδή το ευχαριστιέμαι. Λίγα είναι τα τσιγάρα που απολαμβάνω πραγματικά. :( Καπνίζω περίπου 20 τσιγάρα ημερησίως από το 25άρι πακέτο των Winston lights.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Troll:
Λίγα είναι τα τσιγάρα που απολαμβάνω πραγματικά. :(

Και με μενα συνεβαινε αυτο και μολις το συνειδητοποιησα ξενερωσα τρομερα. Και μετα πηρα την αποφαση να το μειωσω δραστικα, να καπνιζω δλδ 1-2 τη μερα (αν και δεν εκανα ποτε πανω απο 8) Τελικα το εκοψα μαχαιρι και ησυχασα!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,895 μηνύματα.
Εδω κι ενάμιση μήνα το έχω κόψει μαχαίρι μετά από 6 χρόνια συνεχούς δραστηριότητος. Ελπίζω να διατηρηθεί αυτή η αποχή και να μη το ξαναρχίσω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Με τσιγάρο ή χωρίς, είσαι Άρχοντας πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,895 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
Με τσιγάρο ή χωρίς, είσαι Άρχοντας πάντως!

Ευχαριστώ ρε παλικάρι!:) Κι εσυ καταπληκτικός!;)

υγ1: θα νομίσουν οτι αλληλογλυφόμεθα βέβαια αλλά ξέρεις...πολύ που με νοιάζει! Εξάλλου η φιλοφρόνηση κερδίζεται, δεν χαρίζεται.:)

υγ2: Έκανα κι εναν καταπληκτικό καθαρισμό στα δόντια, αστράφτουν και κάθε σημάδι του καπνίσματος πήγε βόλτα. Καιρός για πιό υγιείς συνήθειες.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Ευχαριστώ ρε παλικάρι!:) Κι εσυ καταπληκτικός!;)

υγ1: θα νομίσουν οτι αλληλογλυφόμεθα βέβαια αλλά ξέρεις...πολύ που με νοιάζει! Εξάλλου η φιλοφρόνηση κερδίζεται, δεν χαρίζεται.:)

υγ2: Έκανα κι εναν καταπληκτικό καθαρισμό στα δόντια, αστράφτουν και κάθε σημάδι του καπνίσματος πήγε βόλτα. Καιρός για πιό υγιείς συνήθειες.:clapup:

valder παιζει να εκοψες το τσιγαρο μονο για το κιτρινισμα στα δοντια?:P (εκοψες και καφε?) παντως εγω πιστευω οτι χρειαζεται πιο συχνο βουρτσισμα και listerine...αληθεια τι εγινε και το εκοψες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Όχι, δεν μου αρέσουν τα τσιγάρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Δεν καπνίζω, έχω δοκιμάσει, με χάλασε απίστευτα πολύ. Όταν λέμε πολύ, πολύ! Ζαλιζόμουν απίστευτα και ξέρασα κιόλας. Μάλλον τα πνευμόνια μου δεν το αντέχουν. Όχι ότι θα ήθελα να καπνίζω άλλωστε. Ενοχλητική μυρωδιά, γεύση και ο καπνός. Ιδιαίτερα ενοχλητικό η κοπέλα που φιλάς να έχει καπνίσει. Απαίσια γεύση... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
χμμ..τώρα εγώ τι ν'απαντήσω εδώ..? :hmm:

συνήθως
,όχι,δεν καπνίζω..υπάρχουν στιγμές όμως,που γουστάρω τρελά και μπορεί να κάνω κανα πακετάκι..επομένωςσωστή απάντηση,μάλλον είναι ότι καπνίζω,αλλά όχι συστηματικά...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εγω οχι.. καπνιζα παλια στο σχολειο αλλα αφενος μεν τα πνευμονια μου δεν το σηκωναν αφετερου δε βρωμοκοπουσα πατοκορφα και ετσι το σταματησα.. πλεον θεωρω τον εαυτο μου πολυ ηλιθιο που καπνιζε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Όχι και ουτε θα καπνίσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έως τώρα, τουλάχιστον, δεν το 'χω δοκιμάσει καν. :)




Ξέρετε πόσα λεφτουδάκια μένουν στην άκρη;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Αυτό με τα λεφτάκια ξαναπέστο... Δεν μπορώ να καταλάβω τι καταλαβαίνουν αυτοί που καπνίζουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudess f

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
παρόλο που όλη η παρέα μου καπνίζει είμαι η μόνη που αντιστέκομαι..
το θεωρώ βλακεία να μαυρίζω τα πνευμόνια μου, να κιτρινίζουν τα δόντακια μου , να βρωμοκοπάω από πάνω έως κάτω και να σπαταλάω χρήματα για κάτι τόσο καταστροφικό..
προτιμώ καθαρή αναπνοή, λευκά δοντάκια και ...χρήματα για shopping therapy..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αυτό με τα λεφτάκια ξαναπέστο...

Ξέρετε πόσα λεφτουδάκια μένουν στην άκρη;; :P



Δεν μπορώ να καταλάβω τι καταλαβαίνουν αυτοί που καπνίζουν...
Πρώτ' απ' όλα μην καταδικάζεις κάτι (σόρρυ αν δεν το εννούσες έτσι, αλλά εγώ αυτό κατάλαβα :)), γιατί ποτέ δεν ξέρεις πώς θα στα φέρει η ζωή. ;)



Υπάρχουν άτομα που το βλέπουν ως ευχαρίστηση ή ως "φαγητό" το οποίο δεν παχαίνει. Υπάρχουν πάλι τα άτομα που το βλέπουν ως συνήθεια και παίρνουν την απόφαση να το κόψουν. :)


//Άσχετο πάντως, είχα δει νομίζω σ' ένα ντοκυμαντέρ ότι με τις ουσίες που περιέχει το τσιγάρο αυξάνεται η παραγωγή των εγκεφαλικών υγρών, με αποτέλεσμα να οξύνονεται [σ' αυτό το διάστημα] ο εγκέφαλός σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ναι καπνίζω όχι πάαααρα πολύ μισό πακέτο την μέρα εδώ και 8 ολόκληρα χρόνια, προσπαθησα πολλές φορές τίποτα.....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
οχι δεν καπνιζω...αυτο δεν σημαινει οτι δεν το δοκιμασα ομως...δεν χανετε και τπτ οσοι δεν το δοκιμασατε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Κάπνιζα στο γυμνάσιο-λύκειο 2-3 χρόνια. Ευτυχώς πήρα χαμπάρι νωρίς την ηλιθιότητα που με έδερνε και το έκοψα. Εκτός των χρημάτων και της υγείας πολύ ενοχλητικό είναι ότι μυρίζουν τα μαλλά σου, τα ρούχα σου κλπ και είσαι αποκρουστικός στους μη καπνιστές.

Πλεον δεν μου αρέσει και πολύ να καπνίζουν μπροστά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top