Θα 'θελα να 'ξερα...

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Δεν περίμενα να το έλεγα ποτέ μου αυτό αλλά
θα ήθελα να ήξερα αν σου λείπω καθόλου;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,458 μηνύματα.
... αν θα μου πηγαίνει το τζίντζερ μαλλί :bleh:
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
θα θελα να ξερα ποτέ επρεπε να σταματήσω…
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,458 μηνύματα.
...αν θα ψηλωσω κι'άλλο
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Θα θελα να ξερα πόσες θερμιδες είχαν τα μελομακάρονα που έφαγα 😭
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,458 μηνύματα.
...σε τι ηλικία θα πεθάνω
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Θα ήθελα να ήξερα αν πιστεύουν ότι μπορούν να υποτιμάνε τη νοημοσύνη μου…
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
[...] αν στο δικό σου θέατρο είμαι εγώ ο πρωταγωνιστής ή ακόμα ένας κομπάρσος.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,458 μηνύματα.
...αν θα χιονιζει
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Θα θελα να ξερα, αν θα μπορέσω κάποτε να ερωτευτώ ξανά…
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,010 μηνύματα.
Θα θελα να ξερα αν αρκεί να φάει την πυρηνική κατακέφαλα ένας, δυο ή όλοι μαζί και να τελειώνω να παω να κανω κανα Χριστούγεννο για να μη τους αλλάξω τον αδόξαστο μερα που ειναι.
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Θα θελα να ξερα αν αρκεί να φάει την πυρηνική κατακέφαλα ένας, δυο ή όλοι μαζί και να τελειώνω να παω να κανω κανα Χριστούγεννο για να μη τους αλλάξω τον αδόξαστο μερα που ειναι.
Πατα το
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,010 μηνύματα.

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,010 μηνύματα.

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Θα θέλα να ξερα γιατί πίνω τόσο σκατενιο κρασί σήμερα…
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
[...] αν τα λεφτά κουβαλάνε τα περισσότερα μικρόβια, διότι έχω τόσα χρόνια ν' αρρωστήσω.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,010 μηνύματα.
...αν ψήσω λουκάνικα πικάντικα τωρα θα είναι μεγάλη καφρίλα τετοια μέρα;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,458 μηνύματα.
...για ποιο λόγο πρέπει να πέφτουν βλεφαρίδες μέσα στο μάτι μου, ααααα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top