Θέλω...

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Θελω να παω για τσιπουρα και ας μην εχει θαλασσινα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Θέλω να πάω για κατούρημα όπου να 'ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Να κάνουν δώρο αυτό στον borat

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
θέλω ένα τίποτα, με μπόλικο καθόλου....και ανάπαυση!

θέλω ένα τίποτα, με μπόλικο καθόλου....και ανάπαυση!

ψέματα είπα, ένα τέτοιο θέλω....




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Θελω να κοιμηθω αλλα να παω και για μπανιο;

Τι να κανω ρε γαμωτο; :confused:


Υγ. Μηπως να πηγαινα για μπανιο και να σαπιζα στην παραλια..; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Θέλω
ΝΑ ΣΠΑΣΩ ΤΟ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ!

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
θέλω να γίνει ένας ισχυρός σεισμός, μήπως και μπουν μερικά μυαλά στη θέση τους, μαζί και το δικό μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
θέλω να γίνει ένας ισχυρός σεισμός, μήπως και μπουν μερικά μυαλά στη θέση τους, μαζί και το δικό μου....
Αυτά έλεγε κι ο Νικόλας και τον αυτοκτόνησαν.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
θέλω να γίνει ένας ισχυρός σεισμός, μήπως και μπουν μερικά μυαλά στη θέση τους, μαζί και το δικό μου....
Πρόσεξε τι εύχεσαι... :worry: :P

Θέλω παγωτό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Βατόμουρο :D (πώς μου ρθε;; )

Θέλω να αλλάξουν τα πρόσωπα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Βατόμουρο :D (πώς μου ρθε;; )

Είσαι έγκυος! Συγχαρητήρια! Θα γίνεις μανούλα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Είσαι έγκυος! Συγχαρητήρια! Θα γίνεις μανούλα!:clapup:

Επειδή θέλω παγωτό βατόμουρο;;; Άντε καλέ!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να γράψω Ηλεκτρονική ΙΙ χωρίς διάβασμα, γίνεται; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Να γράψω Ηλεκτρονική ΙΙ χωρίς διάβασμα, γίνεται; :P

Για σένα γίνεται!!! Όταν ήσουν στην κοιλιά της μαμάς σου δεν πέρναγαν από τον ομφάλιο λώρο τροφές αλλά τα 60 πολυτεχνικά μαθήματα, έτσι τα χεις έμφυτα!:D

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ωραία θα ευχηθώ κάτι άλλο.


ΘΕΛΩ να πάρει ο Λυκ πτυχίο ΤΩΡΑ.

Για να πηγαίνουμε μετά χαλαροί για ξανθιές! :D




Μπύρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Ωραία θα ευχηθώ κάτι άλλο.


ΘΕΛΩ να πάρει ο Λυκ πτυχίο ΤΩΡΑ.

Για να πηγαίνουμε μετά χαλαροί για ξανθιές! :D




Μπύρες!

Σ' ευχαριστώ πολύ Γιώργο μου!!! Κι εγώ το θέλω το πτυχίο τώρα!!:D

Καλά ε, έχω πιεί ένα λίτρο μπύρα επί πόσες ώρες (τη λιβανίζω) και συγκεντρώθηκα μια χαρούλα και διαβάζω σαν ....τρελός!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Ωραία θα ευχηθώ κάτι άλλο.


ΘΕΛΩ να πάρει ο Λυκ πτυχίο ΤΩΡΑ.

Για να πηγαίνουμε μετά χαλαροί για ξανθιές! :D




Μπύρες!



ειλικρινα σας το ευχομαι ολοψυχα:clapup::clapup::clapup::clapup:

πρωτη φορα στη ζωη μου ευχομαι να παρει πτυχιο καποιος τοσο πολυ:D:D:D ουτε οταν θα το περνα εγω δεν εκανα ετσι:D:D:P:P:P

ισως επειδη περναμε με το βαλτερακο τα παθη του και συμπαραστεκομεθα:redface::)
με το καλο βρε :)

επισης ολα τα παιδια μας αχου τα μωρε εδω ολα μα ολα να περασουνε οσο πιο πολλα μαθηματα μπορουνε:clapup::clapup:

επισης θελω να περασουν γρηγορα οι μερες μεχρι τη παρασκευη...

επισης να εχει ολο το κοσμο και μας καλα στην υγεια ο θεουλης....

ξεχασα κατι??:worry:
καλα ελπιζω να μη μου πει ουστ ο θεος με τοσα που ζηταω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top