Θέλω...

sophie_96

Well-known member

Η sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,193 μηνύματα.
Να λιώνω θάλασσα όλη μέρα :P

NastStorm

Well-known member

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Θελω να σβηστουν οι φωτιες στην Κινεττα και στις γυρω περιοχες.

sophie_96

Well-known member

Η sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,193 μηνύματα.
3o χωνάκι παγωτό στην σειρά :P

Kiris

New member

Ο Kiris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Θελω να σταματήσουν να χάνονται ζωές στην Ελλάδα, επειδή δεν σεβόμαστε τίποτα!

νΑίφος

New member

Η νΑίφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Θέλω να κλείσει κάποιος τον διακόπτη με την ζέστη. Φτάνει..!

sophie_96

Well-known member

Άλλους 3 μήνες καλοκαίρι :P

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,594 μηνύματα.

sophie_96

Well-known member

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,954 μηνύματα.
Να πάψουν οι καθημερινές μπόρες στο λεκανοπέδιο της Αττικής.
Υγρασία που επιτείνει την αίσθηση της ζέστης, κουφόβραση...
Θέλω τα καλοκαιρινά απομεσήμερα να επιστρέψουν στην "κανονικότητά" τους.

sophie_96

Well-known member

ηρεμία :P

Marjoriee26

Well-known member

Η Marjoriee26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
θελω ενα .....ενα......chipotle lol

sophie_96

Well-known member

να βάλω τα κλάματα !

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,954 μηνύματα.
Να παραμείνω για διακοπές εδώ που είμαι (τουλάχιστον)μέχρι τον Οκτώβρη.

sophie_96

Well-known member

να πω κάτι, αλλά φοβάμαι :P

sophie_96

Well-known member

να είμαι ευτυχισμένη :/:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...