Θέλω...

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Να σχολάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Να με πάρουν τηλέφωνο και να μου πουν οτι δεν χρειάζεται να πάω αύριο στην δουλειά! Θέλω να ξυπνήσω ότι ώρα γουστάρω, χωρίς να βάλω το καταραμένο το ξυπνητήρι και να σαπίσω όλη μέρα σπίτι! Πφφφφ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μια καληνυχτα...:baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Να με πάρουν τηλέφωνο και να μου πουν οτι δεν χρειάζεται να πάω αύριο στην δουλειά! Θέλω να ξυπνήσω ότι ώρα γουστάρω, χωρίς να βάλω το καταραμένο το ξυπνητήρι και να σαπίσω όλη μέρα σπίτι! Πφφφφ!!!!
Ναι, ειναι μια πολυ πιθανη εκδοχη. Να ποσταρεις να μας πεις τι εγινε ή καλυτερα το μεσημερακι που θα γυρισεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ναι, ειναι μια πολυ πιθανη εκδοχη. Να ποσταρεις να μας πεις τι εγινε ή καλυτερα το μεσημερακι που θα γυρισεις. :P

Το μεσημεράκι δεν θα έχω πάει ακόμα! :P

Θέλω να γυρίσω ο χρόνος πίσω για να μπορέσω να κλείσω αύριο 12ωρο ύπνου! :(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Το μεσημεράκι δεν θα έχω πάει ακόμα! :P

Θέλω να γυρίσω ο χρόνος πίσω για να μπορέσω να κλείσω αύριο 12ωρο ύπνου! :(:P

Ε, αμα καθεσαι phoebe μεχρι τις 5 δεν προλαβαινεις να κοιμηθεις, ενοειται. Εκτος κι αν δουλευεις τωρα; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ariadnium

Νεοφερμένος

Η ariadnium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
θελω ενα γυρο με πολλες πολλες πατατες και μια τεραστια σοκολατα και οση ωρα τουλαχιστον τα σκεφτομαι να μην σκεφτομαι συγχρονως και το διαβασμα..γινεται?????:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
να μου πεις πως θα τα κάψεις μετά όλα αυτά άμα είναι να τα φάω και εγώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ariadnium

Νεοφερμένος

Η ariadnium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
το θεμα ειναι οτι μενω μονο στη σκεψη ομως δεν παχαινεις με την σκεψη !!εκει εχουν 0 θερμιδες και 0 λιπαρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
θέλω να σου δόσω +1 για τις ωραίες σου σκέψεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ariadnium

Νεοφερμένος

Η ariadnium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
και -1 για το γεγονος που δεν τις κανω πραξεις..παλι 0...φτουσουυυυ!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Θα το πω και ας γίνομαι γραφικός.


Θέλω κατούρημα και βαριέμαι.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Θελω να μην απογοητευομαι πλεον απο ασχημες (εως απαραδεκτες) συμπεριφορες κοντινων και μη προσωπων, αν και αρχιζω και συμβιβαζομαι με την ολη φαση.

Ισως να πιστευα περισσοτερα σε μενα... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ειναι θεμα χαρακτηρα αυτο.. τραστ μι ;)
αν μπορεις να το αλλαξεις θα εισαι ευτυχης και σ'αυτο τραστ μι:)
εγω δεν τα καταφερα ακομα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ariadnium

Νεοφερμένος

Η ariadnium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
θελω να γραψω καλα σημερα γινεται??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ggeorge1976

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Θέλω να σβηστούν από το μυαλό μου τα λάθη του παρελθόντος για να μη με σκοτώνουν καθημερινά οι τύψεις για το πόσο ηλίθια φέρθηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
να καταλάβω αν τρόω δούλεμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!Eua!!!

Νεοφερμένος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
θελω διακοπεεεεεεεεεεεες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Simel

Νεοφερμένος

Η Simel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Θέλω να πάω για έναν καφέ,μια βόλτα ΜΟΝΗ ΜΟΥ..και να χαζεύω τον κόσμο..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Να σταματήσω να είμαι αναβλητική :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top