Θέλω...

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Να φάω.
:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Στατιστικολόγος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
να σε πάρω αγκαλιά
να σε γεμίσω με φιλιά
να μη το μάθει άλλος κανείς
συνωμοσία της σιωπής

Η αγάπη μου ένα βράδυ
γλυκό φιλί θα γίνει
και θα 'ρθει στο σεντόνι σου
τίποτα να μη μείνει...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
...Να είναι ψέματα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
.. να ρθω να σε βρω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
να τελειωσει γρηγορα η φετινη σχολικη χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Στατιστικολόγος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
το κορμί σου ν’ αγγίζεις
θέλω να κοιτάω...
Από την ηδονή να δακρύζεις
θέλω να κοιτάω...

Τις αισθήσεις μου ερεθίζεις
θέλω να κοιτάω...
να μη σταματάς ότι αρχίζεις
θέλω να κοιτάω...


:redface: :redface: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
... μόνο εμένα να θέλεις.
Θέλω να μην είσαι τεμπέλης.
Θεεεεελω να μου λες τα ανείπωτααα.
Θεεεεεεεεεελω να μη μου λείπει τίποτααα.
Θέλω όλη μέρα να λείπω.
Θέλω μεζονέτα με κήπο.
Θέλω να είμαι το μωρό σου το μονάκριβο.
Θέλω το νυφικό μου να είναι πανάκριβο.
Θέλω να είσαι ο τέλειος εραστής.
Θέλω ποτέ σου να μην κουραστείς.
Θέλω να με πνίγεις στα ερωτόλογα.
Θέλω καταθέσεις και ομόλογα.
Θέλω να μην μπαίνεις εμπόδιο στα πλάνα μου.
Θέλω να λατρεύεις τη μάνα μου.

Τι μαλακίες είναι αυτές
Που θες για να γουστάρεις
Δεν πα' να θέλεις ότι θες
Τα αρχ%$%^* μου θα πάρεις

Αι σιχτίρ κάργια!
:lol::hehe::hehe: Σταρόβας :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μύριαμ4

Νεοφερμένος

Η Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Να πάρω ρολόι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Να μην φύγω από την πατρίδα :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μύριαμ4

Νεοφερμένος

Η Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Να κάνω ταξίδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μύριαμ4

Νεοφερμένος

Η Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Θέλω να πάω Αγγλία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
8ελω....
....ενα σουφλε σοκολατασ με παγωτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
θέλω να μου δώσεις το κινητό σου ή το skype σου για να μιλάμε γιατί μου αρέσεις τρελά αλλά είμαι κότα και κολώνω να στο πω :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
θέλω να μου δώσεις το κινητό σου ή το skype σου για να μιλάμε γιατί μου αρέσεις τρελά αλλά είμαι κότα και κολώνω να στο πω :bounce:

πες του το και ίσως να σου βγει και σε καλό, ποτέ δεν ξέρεις.

θέλω..να βρω κάποιον που να τον παίρνω τηλέφωνο στις 4 το ξημέρωμα, να του λέω τον πόνο μου και να μην νευριάζει. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
πες του το και ίσως να σου βγει και σε καλό, ποτέ δεν ξέρεις.
κο κο κο κο. είπες κάτι; :P

θέλω..να βρω κάποιον που να τον παίρνω τηλέφωνο στις 4 το ξημέρωμα, να του λέω τον πόνο μου και να μην νευριάζει. :hehe:
παίρνε εμένα. δεν κοιμάμαι πριν τις 4 γιατί το ξενυχτάω παίζοντας Subway Surfers. άρρωστη :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
κο κο κο κο. είπες κάτι; :P
Υπάρχει εδώ καμία κοτούλα; :P
παίρνε εμένα. δεν κοιμάμαι πριν τις 4 γιατί το ξενυχτάω παίζοντας Subway Surfers. άρρωστη :hehe:
Σοβαρά τώρα; Κάθε μέρα η ίδια κατάσταση; Εγώ το βαριέμαι ολίγον αυτό, θα σε χω υποψη μου!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Υπάρχει εδώ καμία κοτούλα; :P
μάντεψε :P

Σοβαρά τώρα; Κάθε μέρα η ίδια κατάσταση; Εγώ το βαριέμαι ολίγον αυτό, θα σε χω υποψη μου!:whistle:
that's the point:P θέλω κάτι να με κάνει να βαρεθώ και να νυστάξω. δεν την παλεύω με το μάτι γαρίδα κάθε βράδυ :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ελα μωρέ, κάποτε θα γίνεις πιο γενναία.
that's the point:P θέλω κάτι να με κάνει να βαρεθώ και να νυστάξω. δεν την παλεύω με το μάτι γαρίδα κάθε βράδυ :crazy:
Παίζε παίζε κάποτε θα το βαρεθείς.

ον τοπικ: θελω να μαθω επιτελους τι θέλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
να κοιτάξω τον εαυτό μου... να είμαι πάνω από όλα καλά και να βρω τι με κάνει ευτυχισμένη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
μια αγκαλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top