Θέλω...

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
NA BΡΕΞΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

καλε ελα εδω, εδω βρεχει τοσες μερες τωρα.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Ε καλά δεν είναι και κανονική βροχή. Περισσότερο σε μπουρίνι φέρνει παρά σε πρωτοβρόχι!


Και για να μην βγω εκτός θέματος θα πρωτοτυπήσω και θα πω ότι αυτη τη στιγμή θέλω εκείνον και μεσοπρόθεσμα το πτυχίο μουυυυυ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
να χαλαρώσω και να ηρεμήσω... και σύντομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
να ειχα αλλη μια μερα στην διαθεση μου.. να τα κανω ολα τελεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
Θέλω:

Εκείνη! (βραχυ (SW)μεσο(AM)μακρο(FM)πρόθεσμα, σε κατάθεση, delivery, ουγγιές χρυσού και σε κωδικοποίηση εμπιθρί για να την ακούω και να γουσταίρνω)

Το πτυχίο μου (αυτό στην ώρα του και κόψτε τις αηδίες με τα Χ-πρόθεσμα, βαριέμαι άλλη λογιστική!:P)

Να χω ρίξει πέντε-έξι μονάδες στη Λογιστική σήμερα και να τα σπάσω όλα απ' τη χαρά μου, αν βγεί όντως τέτοιος βαθμός (θα χω ξεφορτωθεί τα βάρη του Καχιασβίλι με δαύτο το θαύμα):clapup:

Να φάω!:|

Να περάσω λίγο χρόνο χωρίς να σκέφτομαι πως έχω κάποια υποχρέωση σε Χ μέρες, απλά άδειο μυαλό και ηρεμία.:)

Να βάλω 24 Μεγαμπίτια χωρίς να με τρέχουν και να τους βρίζω τα σπίτια!:|

Να αρχίσω στις μπούφλες εσένα που διαβάζεις το μήνυμά μου, γιατί είσαι κουτσομπόλης/α και ανήθικος/η να διαβάζεις προσωπικά θέλω των άλλων. Ούστ!:P (Εξαιρείται εκείνη, έχει βαρύ χέρι, ακόμα μαζεύω το κάταγμα στο φρύδι!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θέλω:

Εκείνη! (βραχυ (SW)μεσο(AM)μακρο(FM)πρόθεσμα, σε κατάθεση, delivery, ουγγιές χρυσού και σε κωδικοποίηση εμπιθρί για να την ακούω και να γουσταίρνω)

Το πτυχίο μου (αυτό στην ώρα του και κόψτε τις αηδίες με τα Χ-πρόθεσμα, βαριέμαι άλλη λογιστική!:P)

Να χω ρίξει πέντε-έξι μονάδες στη Λογιστική σήμερα και να τα σπάσω όλα απ' τη χαρά μου, αν βγεί όντως τέτοιος βαθμός (θα χω ξεφορτωθεί τα βάρη του Καχιασβίλι με δαύτο το θαύμα):clapup:

Να φάω!:|

Να περάσω λίγο χρόνο χωρίς να σκέφτομαι πως έχω κάποια υποχρέωση σε Χ μέρες, απλά άδειο μυαλό και ηρεμία.:)

Να βάλω 24 Μεγαμπίτια χωρίς να με τρέχουν και να τους βρίζω τα σπίτια!:|

Να αρχίσω στις μπούφλες εσένα που διαβάζεις το μήνυμά μου, γιατί είσαι κουτσομπόλης/α και ανήθικος/η να διαβάζεις προσωπικά θέλω των άλλων. Ούστ!:P (Εξαιρείται εκείνη, έχει βαρύ χέρι, ακόμα μαζεύω το κάταγμα στο φρύδι!)
Κι εγώ μια απ' τα ίδια θέλω. :hehe:


Οκ, αντί για χρηματοοικονομικά θέλω να περάσω τα μαθήματά μου και να μην έχω χρωστούμενα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Θέλω να φύγω απο δώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
να πανε ολα καλα αυριο...
να μην με κοροιδεψει αυτος!!!!
να κανω αυτο που εχω στο μυαλο μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
να πεταξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
..να γινει σημερα.
..και να ειναι και ξεκαθαρο το τοπιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
1. Να κόψω το κάπνισμα
2. Τώρα που θα ξεκινήσω gym να εξακολουθήσω να είμαι σταθερή στις επισκέψεις μου
3. Να κάνω αμαρτίες
4. Να κάνω sex (μάλλον το 3 πάει μαζί με το 4)
5. Να μου μείνουν αυτά που έχω στην άκρη
6. Να γίνω ακόμα πιο ξανθιά
7. Να παραμείνω όπως είμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
6. Να γίνω ακόμα πιο ξανθιά

:confused::confused::confused::confused::confused:
εγινες ξανθια καλο μου????


εγω θελω να μαθω αν το χαμστερακι θα ερθει τελικα προς τα μερη μας σε 2 εβδομαδες.. ;) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
θέλω να μάθω από που την βρήκε αυτήν την υπέροχη φωτο με τα δέντρα το evouli.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
να μαθω ποιοι ειναι οι δολοφονοι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Να σας γνωρίσω όλους/όλες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
..να ερθει σημερα για να τελειωνει αυτη η κατασταση. Κουραστικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
θέλω να μάθω από που την βρήκε αυτήν την υπέροχη φωτο με τα δέντρα το evouli.

κατ'αρχην ευχαριστω πολυ.. :redface:
κατα δευτερον, εβαλα κατι για horizon και pics στο google και μου εβγαλε πολλες, μεσα σ'ολες και αυτην... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
:confused::confused::confused::confused::confused:
εγινες ξανθια καλο μου????


εγω θελω να μαθω αν το χαμστερακι θα ερθει τελικα προς τα μερη μας σε 2 εβδομαδες.. ;) :D

Είναι ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ να μην έρθω να σας δω. Είστε οι ελάχιστες εξαιρέσεις..;) KAI TO ΞΕΡΕΙΣ, δεν χρειάζεται να λέμε πολλά Ευούλι μου, sms..later;)

Κανένα καλό και σχετικά οικονομικό hotel εκεί κοντά για να κάνω book υπάρχει ;;; E-MAIL ME:P:P:P:P:P

Καλά ούτε που το ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
..μια απαντηση. Θετικη κατα προτιμηση. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
έτσι όπως τα έκανα, μακάρι να ήξερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top