Θέλω...

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΜΟΥ!:baby: :bounce: :bounce: :bounce:

Θα αρχισω να μοιραζω δωρεαν μπυρες!

Γκρουμπφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
εγώ συνέβαλλα μόλις τώρα στην αύξηση του κάρμα σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
εγώ συνέβαλλα μόλις τώρα στην αύξηση του κάρμα σου :P


:yahoo: :yahoo: :yahoo: :panwkatw: :panwkatw:

Το Σαββατο το πρωι θα εχεις τη μπυρα σου!!:beer:

Το ξερα οτι καταφερνεις πιο πολλα με το να κλαιγεσαι παρα με την αξια σου...:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
..να σταματήσει πια αυτή η γκαντεμιά που κάθε χρόνο με αφήνει μόνη σε άδειο σπίτι στην γιορτή μου!
Πότε γιορτάζεις?? Χμ.. έχεις ακούσει για την πείρα μου στα πάρτυ έκπληξη????:D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
να φτιάξει ο καιρός και να πάω πάλι για μπανάκιι
:D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πότε γιορτάζεις?? Χμ.. έχεις ακούσει για την πείρα μου στα πάρτυ έκπληξη????:D :D

Χτες ήταν! :D Του χρόνου πάλι! :D

Θέλω να ακούσω την φωνή του.. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
:yahoo: :yahoo: :yahoo: :panwkatw: :panwkatw:

Το Σαββατο το πρωι θα εχεις τη μπυρα σου!!:beer:

Το ξερα οτι καταφερνεις πιο πολλα με το να κλαιγεσαι παρα με την αξια σου...:devil:



μπύρα; :P δε πίνω μπύρα μόνο γαλατάκι :P

χαλαρά τα καταφέρνω με το να κλαίγομαι πολύ καλύτερα χοχοχο ας κλάψω λοιπόν : :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Χτες ήταν! :D Του χρόνου πάλι! :D

Θέλω να ακούσω την φωνή του.. :inlove:


Χρόνια Πολλά!!!Ούτε που το ήξερα!!!!Κρίμα... πραγματικά θα σου έλεγα να ερχόσουν στο σπίτι της κολλητής μου που μαζευτήκαμε μεγάλη παρεούλα, να τα γιορτάζατε μαζί!!! :D :D :D :D
Πάντως.. σου εύχομαι Χρόνια Πολλά!!!!Κλισέ... αλλά πάνω από όλα υγεία.. και άφθονο πλούτο στην καρδιά!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θέλω να καταλάβει ότι αυτό που κάνει είναι κακό και να διωρθώσει τα πράγματα, οι φιλίες είναι να πέρνεις και να δίνεις όχι να πέρνεις πολλά και να το ανταποδήδεις με κακία, γιατί κακία είναι αυτό που κάνεις:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
...να μετανιώσει για όλα όσα μου είπε κ να ζητήσει μια ειλικρινή συγγνώμη!!!

α ναι!!!!!!!!! κ θέλω να σας δω όλους το σάββατο κ να σηκώουμε την κηφισιά στο πόδι:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Να εχω εδώ και τωρα ετοιμη την εργασια αρχιτεκτονικης . Γινεται:|:hmm:?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
παστιτσιο...................


απο τα χερια του μωρου μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Να πάνε όλα καλά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
να φαω απογορευμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Να ηρεμήσω, να χαλαρώσω και να πάνε όλα καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
..να φάω τσίζμπεργκερ και πατατούλες και ν'αράξω σπιτάκι μου ήρεμα και χαλαρά (με το φαγητάκι και τα τσιγαράκια μου),γιατί μου το γ@μήσανε πάλι.... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
..να φάω τσίζμπεργκερ και πατατούλες και ν'αράξω σπιτάκι μου ήρεμα και χαλαρά (με το φαγητάκι και τα τσιγαράκια μου),γιατί μου το γ@μήσανε πάλι.... :mad:

καλή φάση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
θελω τουρτα φραουλα!!! αλλα να μην παχαινει... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
...να πάω σπίτι μου ΤΩΡΑ! Όχι αύριο, τώρααα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
να πληρωθώ άμεσα λέμεεεεε:D :D :D ... ή να το θέσω αλλιώς.. να πληρώνομαι Κάθε Μέρα!!!!!!!!!:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top