Θέλω...

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.
..λίγο ακόμα και θα νικήσω τον Hunter! (άσχετο) :P

(Ευχαριστώ chica_loca :) )

io-io

New member

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,841 μηνύματα.
Εγω παλι θελω παγωτο... αλλα να μην παχαινειιιιιιιιιιιιιιιιιιι...

Κακή Επιρροή

New member

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.
..να μάθω τι κάρμα έχει η Κουέ για να βάλω στόχους! :P 3.82;;;; Δεν παλεύεται καλέ!! :P Ευχαριστώ πάντως DrStrangeLove! :kissing:

(Θα με μπανάρει αύριο πρωί πρωί χαλαρά.. :P)

:laugh: :laugh: :laugh:

θέλω να πάω σπιτι μου να ξανακοιμηθώ :P

viki_thess

New member

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,814 μηνύματα.
κι εγω θελω να ανεβει το καρμα μου...:P :P :P
οχι οτι θελω να περασω καποιον ....ετσι απλα.... :P :P :P
για να βλεπω ψηφους...οχι αρνητικες παρακαλω...δεν τις δεχομαστε... ουδεν αλλαγη γινεται δεκτη μετα την απομακρυνση απο το ταμειο:P :P

Τελευταία επεξεργασία:

mania

New member

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.
Τι πάθαατέ όλοι με το κάρμα σας;;;;:confused: :confused: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh:

Θέλω να πάω για ύπνο:yawn: :yawn: :yawn: :yawn:

Hunter

New member

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

thodoris28

New member

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 26 μηνύματα.
θέλω να θελήσω κάτι και να προσπαθήσω να το αποκτήσω!
Κοινώς δεν ξέρω τι θέλω! :hmm:

mara

New member

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 692 μηνύματα.
τι να σε κάνω? μια σε έχω...
σε ψήφισα για να σου ανέβει το κάρμα σου..:clapup:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

..να σε πετύχω σύντομα στο μσν! :confused:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Δεν σου λέω.. :D

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.
...να καταλάβω τι θέλει ο υποαφεντικός από μένα!!!

mania

New member

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.
Θέλω για μια φορά στην ζωή μου να κάνω μια γιορτή και μια γενέθλια, να κάνω αυτό που αγαπώ 2 φορές :)

Hunter

New member

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

Valder

Well-known member

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,151 μηνύματα.
Να σκάσω μύτη με την Ε200 στη Σαλονίκη για καφέ, σανιδώνοντάς το στις ευθείες της Λάρισας να γουστάρουμε!:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

Μαμημένο δίπλωμα που θα μου πας!:hmm:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...