Θέλω κάτι να σου πω...

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
σε ολο το στεκι θελω κατι να πω.

να περνατε καλα, σας αγαπω ολους με τον εναν τροπο η τον αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλε τι λες? τι επαθες? :kissing:

:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
σε ολο το στεκι θελω κατι να πω.

να περνατε καλα, σας αγαπω ολους με τον εναν τροπο η τον αλλο.


Ας πρόσεχες... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
@ Giovanna: Άρα από Μάρτιο... :P
@ Hunter: κι εμείς σ' αγαπάμε! μελό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
@ γιδεισιον

ναι ρε γαμωτο... και θες να σου πω και το πιο κουλο? βρηκα μια λιστα απο αυτα που εναγωνιως ψαχναμε!!!!
ποτε την κανς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Νεράδια,

"...εσύ πάντως δεν θα πας!"

Και δε λες ευτυχως?!:)
Δε θελουμε αλλα πτωματα στα ποδια μου!!!:whistle:
Και δη των φανταρων μας!!!!!

..και κατι αλλο....εισαι πολυ φαλτσος ρε παιδι μου, ωρες ωρες!!!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Eιρήνη αν θες σε παντρεύομαι και αύριο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Eιρήνη αν θες σε παντρεύομαι και αύριο! :P
Είναι γραμμένη στο forum? :P


(δες το πρώτο ποστ :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Είναι γραμμένη στο forum? :P


(δες το πρώτο ποστ :))
Ειρήνη να γραφτείς αμέσως στο φόρουμ για να σου πω αυτό που σου λέω 2 ποστ πάνω...


:knife:
:slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Φοιμπίδιο (aka συνάδελφε :P) καλό ταξίδι , να περάσεις τέλεια και ελπίζω να το δεις αυτό.:P Όχι τιποτα σου έχω στείλει λίστα με όλα αυτά που θέλω να μου φέρεις!:P
Επίσης σου εύχομαι να πετύχεις και το Ζιζέλ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Φοιμπίδιο (aka συνάδελφε :P) καλό ταξίδι , να περάσεις τέλεια και ελπίζω να το δεις αυτό.:P Όχι τιποτα σου έχω στείλει λίστα με όλα αυτά που θέλω να μου φέρεις!:P
Επίσης σου εύχομαι να πετύχεις και το Ζιζέλ.:P


Συνάδελφε σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!! :D:D:D:D Με συγκινείς!!!!! :redface: Θα σου φέρω ότι μου ζήτησες!!!! :P:P:P Και πάλι ευχαριστώ!!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Φοίμπς άφησες το θερμοσίφωνο ανοιχτό. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Φοίμπς άφησες το θερμοσίφωνο ανοιχτό. :mad:


Ήταν και άλλοι στο σπίτι και το έκλεισαν! :teasing:

Γιώργο να κεράσω ένα βαζάκι του ενός κιλού Nutella από την Γαλλία; :slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Γιωργάκι τι μανία έχεις με το θερμοσίφωνα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Βασίλη, ευχαριστώ!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γιδάτσι θα μας φέρεις σοκολάτες όταν έρθεις; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Φοιμπς, σβησε και τπτ, διοτι δεν το βλεπω να ερχεται!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Hakuna, πολλοί θέλουν σοκολάτες τελικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ουουουου κλασικά έχω πολλά να πω :angel:

Φοιμπς θέλω να μου μάθεις τα κρυφά μυστικά του geo challenge :shifty:

Ηρώ είσαι χαζό :P

Γιδάκι σ αγαπάμε, με ή χωρίς σοκολάτες :redface:

Σίμπυ γιατί έχεις εξαφανιστεί; ...:(

Παλλαντίνιο να μας ενημερώνεις για το μπεμπάκι :D

κορπσίδι :-*

φαντασμένε και βεντέτα ελπίζω να πηγαίνουν καλά οι πτυχιακές σας :)

Ρηνούλι γύρνα πίσω :Χ

Μάρα παιδίμ' μη μου βάζεις άλλα γλυκά στο προφίλ μου- δείξε λίγο έλεος :P

Μάριεεεε καλύτερα να καταργήσεις τις μπιγκ μπαμπολ :confused::D

Μπόρατ... ε στα χω ξαναπεί, για κάνε μία αποτίμηση της σχέσης :worry:- να σε βλέπω καλά θέλω! Και σταμάτα να γράφεις στο πώς αισθάνεστε ότι κατουριέσαι! :confused:

και ξανα Γίδι- πότε έρχεσαι;;; :D
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Φοιμπς, σβησε και τπτ, διοτι δεν το βλεπω να ερχεται!:P


Εντάξει, έσβησα μερικά! :redface: :D Ο Bill φταίει! :P




Φοιμπς θέλω να μου μάθεις τα κρυφά μυστικά του geo challenge :shifty:


Κάνε διαγωνισμό με τον Τέτρα! :P Μπορεί να με περνάει για την ώρα αλλά θα επανέλθωωωωω!!!! :P


Bill: Γειάααααααααααααα ρε!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top