Θέλω κάτι να σου πω...

Hunter

New member

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.
σε ολο το στεκι θελω κατι να πω.

να περνατε καλα, σας αγαπω ολους με τον εναν τροπο η τον αλλο.

Dracula82

New member

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.

Giovanna

New member

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.
@ γιδεισιον

ναι ρε γαμωτο... και θες να σου πω και το πιο κουλο? βρηκα μια λιστα απο αυτα που εναγωνιως ψαχναμε!!!!
ποτε την κανς?

Neraida

New member

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.
Νεράδια,

"...εσύ πάντως δεν θα πας!"
Και δε λες ευτυχως?!:)
Δε θελουμε αλλα πτωματα στα ποδια μου!!!:whistle:
Και δη των φανταρων μας!!!!!

..και κατι αλλο....εισαι πολυ φαλτσος ρε παιδι μου, ωρες ωρες!!!!!!!!!:P

borat

New member

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.
Eιρήνη αν θες σε παντρεύομαι και αύριο! :P

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,082 μηνύματα.

borat

New member

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

Bill

New member

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,892 μηνύματα.
Φοιμπίδιο (aka συνάδελφε :P) καλό ταξίδι , να περάσεις τέλεια και ελπίζω να το δεις αυτό.:P Όχι τιποτα σου έχω στείλει λίστα με όλα αυτά που θέλω να μου φέρεις!:P
Επίσης σου εύχομαι να πετύχεις και το Ζιζέλ.:P

Phoebe

New member

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,483 μηνύματα.
Φοιμπίδιο (aka συνάδελφε :P) καλό ταξίδι , να περάσεις τέλεια και ελπίζω να το δεις αυτό.:P Όχι τιποτα σου έχω στείλει λίστα με όλα αυτά που θέλω να μου φέρεις!:P
Επίσης σου εύχομαι να πετύχεις και το Ζιζέλ.:P

Συνάδελφε σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!! :D:D:D:D Με συγκινείς!!!!! :redface: Θα σου φέρω ότι μου ζήτησες!!!! :P:P:P Και πάλι ευχαριστώ!!!!! :clapup::clapup::clapup:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,082 μηνύματα.
Φοίμπς άφησες το θερμοσίφωνο ανοιχτό. :mad:

Phoebe

New member

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,483 μηνύματα.

Vkey

New member

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.
Γιωργάκι τι μανία έχεις με το θερμοσίφωνα; :P

kalypso

New member

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.
Γιδάτσι θα μας φέρεις σοκολάτες όταν έρθεις; :redface:

Neraida

New member

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.
Φοιμπς, σβησε και τπτ, διοτι δεν το βλεπω να ερχεται!:P

kalypso

New member

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.
Ουουουου κλασικά έχω πολλά να πω :angel:

Φοιμπς θέλω να μου μάθεις τα κρυφά μυστικά του geo challenge :shifty:

Ηρώ είσαι χαζό :P

Γιδάκι σ αγαπάμε, με ή χωρίς σοκολάτες :redface:

Σίμπυ γιατί έχεις εξαφανιστεί; ...:(

Παλλαντίνιο να μας ενημερώνεις για το μπεμπάκι :D

κορπσίδι :-*

φαντασμένε και βεντέτα ελπίζω να πηγαίνουν καλά οι πτυχιακές σας :)

Ρηνούλι γύρνα πίσω :Χ

Μάρα παιδίμ' μη μου βάζεις άλλα γλυκά στο προφίλ μου- δείξε λίγο έλεος :P

Μάριεεεε καλύτερα να καταργήσεις τις μπιγκ μπαμπολ :confused::D

Μπόρατ... ε στα χω ξαναπεί, για κάνε μία αποτίμηση της σχέσης :worry:- να σε βλέπω καλά θέλω! Και σταμάτα να γράφεις στο πώς αισθάνεστε ότι κατουριέσαι! :confused:

και ξανα Γίδι- πότε έρχεσαι;;; :D
:D

Phoebe

New member

Φοιμπς, σβησε και τπτ, διοτι δεν το βλεπω να ερχεται!:P

Εντάξει, έσβησα μερικά! :redface: :D Ο Bill φταίει! :P

Φοιμπς θέλω να μου μάθεις τα κρυφά μυστικά του geo challenge :shifty:

Κάνε διαγωνισμό με τον Τέτρα! :P Μπορεί να με περνάει για την ώρα αλλά θα επανέλθωωωωω!!!! :P

Bill: Γειάααααααααααααα ρε!!!! :D:D:D

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...