Θάρρος ή Αλήθεια;

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Μια φορά σε παρέα που δεν ήξερα είχα πιει χωρίς να το καταλάβω και κατέληξα να λέω μια τύπισσα - η οποία νόμιζα από το ποτό πως ήταν πολύ ωραία - υπολοχαγό Νατάσσα.

'Εχεις ή είχες ποτέ σου sex toys;;;

Οχι αλλά έχω χρησιμοποιήσει πολλά αγαθά της φύσης (αγγουράκια κλπ) στο κρεβάτι ως σεξ τόυζ. Μετράει;

Και μιας και ειμαστε στο πονηρό, συνεχίζω στο ίδιο ύφος:

Ποιο είναι το πιο τολμηρό μέρος στο σώμα σου αν εισαι κοπέλα ή της συντρόφου σου αν είσαι άντρας, στο οποίο έχει παιχτεί τελείωμα.
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
- Δεν έχω δει τον νονό

- Δεν έχω δει το Πράσινο Μίλι.
PLEASE κανε αυτο το δωρο στον εαυτο σου και δες τα, ειδικα τον νονο

του δε ποιντ, θα πω τουαλεττα γιατι ΙΟΥΚ -δεν ξερω τι εκανα νεα δεν παιζει να ημουν ποτε νηφαλια δεν εξηγειται αλλιως-αν και ειναι αρκετα συνηθες απ οσο ακουω

ποια ηταν η πιο γελοιο τουμπα που εχεις φαει
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Μια φορά στο σχολείο που τινάζαμε το πόδι μας να δούμε πόσο ψηλά φτάνει κι εγώ απ' τη φόρα που πήγα αναποδογύρισα κι έσκασα με τον ποπό χαμά.


Ποιο είναι το πιο παράνομο πράγμα που έχεις κάνει;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ειχα κλεψει ενα παγωτο εχω ξανα αναφερθει στο συμβαν αυτο, ακομα νιωθω τυψεις
και εναν αναπτυρα αλλα γι αυτο δεν εχω τυψεις ηταν σε τουριστικα και εκανε 7 ευρω και χαλασε την επομενη ωρα

ποια ηταν η μεγαλυτερη απογοητευση που εχεις βιωσει?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πριν μερικά χρόνια που μιλουσα για καιρό με μια κοπέλα στο ίντερνετ την οποία είχα συμπαθήσει πολύ και τελικά αποδείχθηκε πως ήταν ένας τύπος πίσω από το όλο προφίλ...


Έχεις ράγισει την καρδιά κανενος και γιατι;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ναι, επειδή εμένα μου είχε τελειώσει γενικά όσες προσπάθειες κι αν έκανα για να μείνω, ενώ εκείνος ήταν ακόμη φουλ ερωτευμένος και δεν περίμενε να χωρίσουμε, παρόλο που του έλεγα ότι δεν τα πάμε καλά τελευταία.


Έχεις καψουρευτεί ποτέ κάποιον συμφορουμίτη/τισσα;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ναι (σςςςςς)


Ιδια ερωτηση παιδια.
Έχεις καψουρευτεί ποτέ κάποιον συμφορουμίτη/τισσα;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,616 μηνύματα.
Ναι (σςςςςς)
Πότε πρόλαβες στον έναν μήνα ειλικρινά όμως; χδ

Αφήνω την ερώτηση σου για άλλον ( βλέπω και τον hack3r μέσα ) γιατί το δικό μου ξερό όχι θα ξενερώσει πολλούς που περιμένουν τα πικάντικα εδώ.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με δύο πάσες, νιώθω υποχρεωμένος να απαντήσω.

Ναι, έχω ερωτευτεί. Έχουμε και ένα 10ετες ιστορικό εδώ.

Ποιο είναι το χειρότερο πράγμα που έχεις κάνει σε φίλο;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΠΟΤΕ!!!
Αδιανόητο μου φαίνεται!
Μα πώς είναι δυνατόν να ερωτευτείς μέσα από μια οθόνη;
΄Εχουμε ξεφύγει εντελώς!
Αν δεν συναναστραφείς τον άλλον, να τον έχεις απέναντί σου και να τον βλέπεις, να τον ακούς, να ψάξεις να βρεις την αλήθεια του, πώς είναι δυνατόν να τον ερωτευτείς;

Πιστεύεις στην αναγκαιότητα των ορίων και του μέτρου στη ζωή σου;
(Αυτή την ερώτηση θα ήθελα να την απαντήσετε όσοι περισσότεροι γίνεται δηλ. ας συνεχιστεί η ροή των ερωτήσεων αλλά ας απαντάτε και σ΄αυτήν συγχρόνως.)
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΠΟΤΕ!!!
Αδιανόητο μου φαίνεται!
Μα πώς είναι δυνατόν να ερωτευτείς μέσα από μια οθόνη;
΄Εχουμε ξεφύγει εντελώς!
Αν δεν συναναστραφείς τον άλλον, να τον έχεις απέναντί σου και να τον βλέπεις, να τον ακούς, να ψάξεις να βρεις την αλήθεια του, πώς είναι δυνατόν να τον ερωτευτείς;

Πιστεύεις στην αναγκαιότητα των ορίων και του μέτρου στη ζωή μας;
(Αυτή την ερώτηση θα ήθελα να την απαντήσετε όσοι περισσότεροι γίνεται δηλ. ας συνεχιστεί η ροή των ερωτήσεων αλλά ας απαντάτε και σ΄αυτήν συγχρόνως.)
Ξέρω ότι σου φαίνεται σόκιν μαμά αλλά οι άνθρωποι μερικές φορές συναντιουνται και από κοντά αφού γνωριστούν μέσα από μια οθόνη.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
ΠΟΤΕ!!!
Αδιανόητο μου φαίνεται!
Μα πώς είναι δυνατόν να ερωτευτείς μέσα από μια οθόνη;
΄Εχουμε ξεφύγει εντελώς!
Αν δεν συναναστραφείς τον άλλον, να τον έχεις απέναντί σου και να τον βλέπεις, να τον ακούς, να ψάξεις να βρεις την αλήθεια του, πώς είναι δυνατόν να τον ερωτευτείς;
Η ερώτησή μου ήταν πονηρή Λένω... ποτέ δεν ξέρεις ποιος μπορεί να έχει συναντηθεί με ποιον :shifty:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ποιο είναι το χειρότερο πράγμα που έχεις κάνει σε φίλο;

Νομίζω αυτό που σου πα με το ομαδικό τσατ, δε μου ρχεται κάτι άλλο...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πιστεύεις στην αναγκαιότητα των ορίων και του μέτρου στη ζωή σου;
(Αυτή την ερώτηση θα ήθελα να την απαντήσετε όσοι περισσότεροι γίνεται δηλ. ας συνεχιστεί η ροή των ερωτήσεων αλλά ας απαντάτε και σ΄αυτήν συγχρόνως.)

Ναι, πιστεύω, είναι ο πιο αποτελεσματικός τρόπος να αισθάνομαι ισορροπημένη.

Ας την αφήσω μιας και δε μου ρχεται άλλη ερώτηση τώρα.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αγαπημένε μου γιε και αγαπημένη μου φίλη,
εμένα μου αρέσει ο παραδοσιακός, δια ζώσης τρόπος γνωριμιών!
Δεν εμπιστεύομαι την τεχνολογία για τις διαπροσωπικές μου σχέσεις!
(Πού είναι ο Devil τώρα να με ξαναπεί γιαγιά!!!:lol::lol::lol:)

Λοιπόν ξαναβάζω την ερώτηση επειδή μ΄ενδιαφέρει πολύ τι θα ειπωθεί!

Πιστεύεις στην αναγκαιότητα των ορίων και του μέτρου στη ζωή σου;
(Αυτή την ερώτηση θα ήθελα να την απαντήσετε όσοι περισσότεροι γίνεται δηλ. ας συνεχιστεί η ροή των ερωτήσεων αλλά ας απαντάτε και σ΄αυτήν συγχρόνως.)
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οχι, δεν το πιστεύω. Αν θέλεις να γίνεις ένας εξαιρετικός άνθρωπος θα πρέπει να δίνεις όλο σου το είναι σε οτιδήποτε και να κάνεις, να πιέζεις συνεχώς τα όρια σου καθως μόνο έτσι έρχεται η ουσιαστική πρόοδος στην ζωή και να κατανοείς πως κάνεις δεν εγινε ποτέ εξαιρετικός ακολουθώντας τις πεπατημένες οδούς που ακολουθούν όλοι υπόλοιποι. Η πραγματική ικανοποίηση του ανθρώπου έρχεται μέσα από την δημιουργία και μέσα από το να φέρει κάτι αληθινό και αυθεντικό στον κόσμο. Good luck doing this living a conventional life.

Ίδια ερώτηση για χάρη της μαμάς μου.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Εγώ κατάλαβα το όριο με την έννοια να μη γινόμαστε ασύδοτοι και να μην παραμελούμε έναν τομέα της ζωής μας, δεν το πήρα ως αυτοαναστολή ή να μη βγαίνεις έξω απ' το comfort zone σου.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αγαπημένε μου γιε και αγαπημένη μου φίλη,
εμένα μου αρέσει ο παραδοσιακός, δια ζώσης τρόπος γνωριμιών!
Δεν εμπιστεύομαι την τεχνολογία για τις διαπροσωπικές μου σχέσεις!
(Πού είναι ο Devil τώρα να με ξαναπεί γιαγιά!!!:lol::lol::lol:)

Δε θα βγούμε ποτέ για καφέ δηλαδή :(
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ κατάλαβα το όριο με την έννοια να μη γινόμαστε ασύδοτοι και να μην παραμελούμε έναν τομέα της ζωής μας, δεν το πήρα ως αυτοαναστολή ή να μη βγαίνεις έξω απ' το comfort zone σου.
Ακριβώς αυτό εννοώ!
Καμία σχέση μ΄αυτό που απάντησε ο Hack!
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το ότι έχω να φάω πόσες μερες ας πούμε ειναι ασυδοσία;
Αυτό είναι μια προσωπική επιλογή.
Εγώ την κρίνω ας πούμε "περίεργη" αλλά εφόσον εσύ την ασπάζεσαι με γεια σου με χαρά σου!
΄Οταν μιλάω για όρια, μιλάω για τις κόκκινες γραμμές που ο καθένας μας έχει θέσει σε διάφορους τομείς της ζωής του, που τον χαρακτηρίζουν ως προσωπικότητα και οι οποίες τον βοηθούν να μην γίνει ανεξέλεγκτος και να μην προδίδει τον εαυτό του!
Τα όρια που θέτεις σου παρέχουν ασφάλεια και ισορροπία!
Περιχαρακώνεις ένα πλαίσιο συμπεριφοράς και "εικόνας" και είναι πολύ πιο εύκολο μέσα σ΄αυτό να δώσεις όλο σου το είναι σε οτιδήποτε προσπαθείς, να πιέσεις τα όριά σου πάνω σ΄αυτό που προσπαθείς, να προοδεύσεις και να γίνεις εξαιρετικός!

Ξανά!
Πιστεύεις στην αναγκαιότητα των ορίων και του μέτρου στη ζωή σου;
(Αυτή την ερώτηση θα ήθελα να την απαντήσετε όσοι περισσότεροι γίνεται δηλ. ας συνεχιστεί η ροή των ερωτήσεων αλλά ας απαντάτε και σ΄αυτήν συγχρόνως.)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top