Θάρρος ή Αλήθεια;

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Θυμάστε το συγκεκριμένο παιχνίδι; Δεν φαντάζομαι να υπάρχει άτομο που δεν άκουσε τουλάχιστο γι αυτό αν και κάτι μου λέει πως όλοι το παίξαμε.

Εμείς εδώ θα το αλλάξουμε και θα το κάνουμε Θάρρος ή Αποχή

Ο κάθε επόμενος θα καλείτε να απαντήσει στην ερώτηση του προηγούμενου. Εννοείτε πως οι ερωτήσεις θα είναι γύρω από το θέμα του sex!!!
Αν δεν θέλει να απαντήσει στην ερώτηση, εννοείτε πως πρέπει να ειστε ειλικρινείς, θα γράφει αποχή και θα κάνει την ίδια ερώτηση στον επόμενο…
Μόνο δυο φορές γίνεται να γράψει καποιός αποχή...So be carefull!

Θάρρος ή Αποχή φύγαμε


Και δίνω την ερώτηση της αρχής.

Έχεις στο σπίτι ερωτικά παιχνιδάκια; Αν ναι τι παιχνιδάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έχεις στο σπίτι ερωτικά παιχνιδάκια; Αν ναι τι παιχνιδάκια;
Κανένα, εκτός κι αν η ζώνη του παντελονιού μου κάνει για μαστίγιο. :mastigio :P




Έχεις κάνει sex σε δημόσιο χώρο με κόσμο να σ' έχει πάρει μάτι; (Πες και λεπτομέρειες :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Δεν εχω κανει σε εξωτερικο χωρο αλλα παιζει να με επαιρναν μια φορα ματι σε εσωτερικο...ποτε δεν θα μαθω σιγουρα!!

Την ωρα που κανεις σεξ με τον συντροφο σου εχεις φαντασιωθει ποτε καποιον-α αλλον-η?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Όχι μου αρκεί μόνο ο σύντροφός μου.

Και τώρα για να ξεφύγουμε από την θεματολογία sex :P
Υπάρχει κάτι που διασκεδάζεις να κάνεις για να σπας τα νεύρα των άλλων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Υπάρχει κάτι που διασκεδάζεις να κάνεις για να σπας τα νεύρα των άλλων;

Να τους χτυπαω τα κουδουνια. :P

Πω μου αρεσε αυτη.Ποια ηταν η τελευταια φαρσα που εκανες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Στην πενθημερη οταν αλλαξαμε τα νουμερα των δωματιων κι ο καθενας ςμπαινε οπου να ΄ναι!!!

Ποιο ηταν το τελευταιο πραγμα που εκανες κι ευχοσουν να ανοιξει η γη να σε καταπιει απο τη ντροπη σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Και για να μην κλειδωθει δεν το γυρναμε μονο στο ερωτικο:)???ας γινουμε και λιγο προστυχοι εδω μεσα:D!!!!ΛΟιπον...

Σας πιασει ποτε...να μαστιγωνετε το δελφινι σας???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχουμε σκευτει να δοκιμασουμε κατι τετιο αλλα δεν πολυαρεσε σε κανεναν απο τους δυο σαν ιδεα


Εχεις κανει ποτε σεξ με πανω απο δυο ατομα συνχρονος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
οχι αλλα πολυ θα ηθελα:D!!!


εχεις καποιο φετιχ στο σεξ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μμμμ.. όχι, μ' αρέσουν όλα εξίσου! :D

Θα πήγαινες με άτομο του ίδιου φύλου με εσένα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
μαλλον οχι

το δεσημο χεριων σαρεσει η σε φοβιζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μ' αρέσει..

Θα μπορούσες να γίνεις η ερωτική σκλάβα/ο ερωτικός σκλάβος κάποιου για μερικές ώρες χωρίς να έχεις κανένα δικαίωμα να αρνηθείς ό,τι κι αν σου πει να κάνεις; (φυσικά σε άτομο που εμπιστεύεσαι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εννοειτε γιατι οχι...

σαρεσει να σε περνουν ματι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μπορεί δεν έχω δοκιμάσει ποτέ


Θα ήθελες σέξ με άτομο ιδίου φίλου ενώ έχεις ζωή στρέιτ ατόμου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
όχι βέβαια!!!

Θα δεχόσουν να κάνεις σεξ με 3 παρτενέρ του ίδιου φίλου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Τρεις + μία εγώ τέσσερις?
Μπαααααα..... Μαζευόμαστε πολλοί!

Ποιό είναι το ρεκόρ οργασμών σου? (δικών σου, όχι που προσέφερες στο ταίρι σου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Να σου πώ την αλήθεια δεν μέτρησα ποτέ, εξάλου ακόμα και πώ αρηθμό ψέματα θα σου πώ καθώς στις γυναίκες είναι συνεχόμενοι και σιγά που θα κάθομαι να μετράω ενώ είμαι πάνω στα καλά;)


Ποιό μέρος ειναι το ποιό φανερό που έκανες σέξ και ενώ ήξερες ότι σε βλέπουν συνέχισες σαν να μην συνέβει τίποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ποιό μέρος ειναι το ποιό φανερό που έκανες σέξ και ενώ ήξερες ότι σε βλέπουν συνέχισες σαν να μην συνέβει τίποτα;

Σε ένα ασανσέρ του κτιρίου των Μηχανολόγων. Δεν με έβλεπαν συνεχώς αλλά με ... είχαν δει (καταραμένο κουμπί που δεν έπιασε :redface::P), μετράει?


Έχεις κάνει ποτέ σεχ με διαφορετικούς-ες παρτενέρ σε διάστημα μικρότερο των 24 ωρών?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zouzouna

Νεοφερμένος

Η zouzouna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
οχι δεν μου έχει τύχει αλλά ουτε το επιδιώκω

Εχεις κανει ποτέ παράλληλη σχεση ενω ήσουν με κάποιον/καποια ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Οχι είμαι μονογαμικιά(τρομάρα μου)


Σου αρέσουν τα δαγκωματακια σε διάφορα σημεία του σώματος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top