Η ζωή μου θα ηταν τραγική χωρίς...

Η ζωή μου θα ήταν τραγική χωρίς...

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 69)
  • Κινητό

    Ψήφοι: 2 2.9%
  • Internet

    Ψήφοι: 31 44.9%
  • Tηλεόραση

    Ψήφοι: 2 2.9%
  • Ραδιόφωνο

    Ψήφοι: 5 7.2%
  • Αυτοκίνητο

    Ψήφοι: 4 5.8%
  • Άλλο...... (πείτε μας ποιο)

    Ψήφοι: 25 36.2%

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Νομίζω πως η ζωή γίνεται τραγική, με και όχι χωρίς κάτι τι...Η εξάρτηση η ίδια, έπεται της τραγωδίας. Την "τραγική ειρωνεία" του πράγματος, συνήθως την απολαμβάνει κανείς, όταν πια βρεθεί, χωρίς την εξάρτηση: το οποιοδήποτε "άλλο"(κινητό, σταθερό ή διακυμαινόμενο, πχ Ιντερνετ) δηλαδή. Τραγικός δεν είναι, μόνον εκείνος που δεν έχει να χάσει τίποτε: ο ακτήμων και ενσυνείδητα "άπορος", βασικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
1) φίλους
2) υπολογιστή & internet
3) καφέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.
Χωρίς τις συζητήσεις για τα όμορφα, τα σημαντικά και τα ενδιαφέροντα με τους φίλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Χωρίς αυτούς που αγαπάω!!!!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
χωρις τη μαμα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
αυτους τους 4 υπεροχους ανθρωπους γυρω μου

ευχαριστω που υπαρχετε στη ζωη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χωρίς μουσική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Χωρίς όλα αυτά τα υπέροχα πλάσματα που λέγονται άνθρωποι και αντέχουν το τεράστιο εγώ μου.


Α! επίσης ήταν τραγική και χωρίς τηγανητές πατάτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Χωρίς όλα αυτά τα πλάσματα με το τεράστιο εγώ που λέγονται άνθρωποι και όμως εγώ η υπέροχη τα αντέχω :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
την μανουλα μου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Την οικογένεια μου και το λιονταράκι μου...............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Απάντηση ως προς υλικά αγαθά:

Χωρίς κινητό θα ήμουν ευτυχισμένη. Χωρίς τηλεόραση θα είχα αποφύγει κάθε καταναλωτική μανία που με διατρέχει. Χωρίς ίντερνετ θα ήμουν εκτος εποχής.Χμμμ τί άλλο είχε το poll?Δεν θυμάμαι...
Πάντως δεν έπρεπε να ψηφίσω "κάτι άλλο".
Χωρίς ίντερνετ δεν μπορώ να ζήσω.

Το ομολογώ!

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Μμμμ,,:redface:
Δεν ζω χωρίς laptop και internet
Βέβαια ΜΟΥΣΙΚΗείναι η ζωή μου
Κολλητές και ξερό ψωμι...
Αμμ αυτά νομίζω!

Ααα και για να ρίξω και λίγο γλύψιμο:whistle:
ΧΩΡΙΣ E-STEKI ΔΕΝ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ!;)
ηαηαηαηα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Η ζωή μου θα ήταν τραγική χωρίς...

... τραγικότητα :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Οικογένεια:D Παρέα:D Internet(συνεπώς και πισι):D Moυσική:D Γλυκά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χωρίς εμένα.:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Η ζωή μου θα ήταν τραγική χωρίς:
τις υπέροχες φίλες μου
την λογοτεχνία
τη μουσική
και το πράσινο μήλο!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
]χωρίς παρέα,μουσική,φαγητό και ίντερνετ η ζωή μου θα ήταν τραγική χιχιχιχιχι]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τι ειναι αυτα στις επιλογες?:hmm:Υλικα εννοεις? Ε χωρις τα υλικα οχι τραγικη δε θα ταν.
Εχουμε δει κι αλλους που τα χουν και ποσο χαμενοι ειναι κι αλλους που δε ταχουν και ξερουν να ζουν, οχι απλως να επιβιωνουν βαριανασαινοντας.

Τεσπα, τα παραβλεπω, δε με εκφραζουν.

Θα ταν τραγικη χωρις χιουμορ και φυσικα την καλη υγεια μου.
Ολα τα αλλα τα φτιαχνω, δεν ανησυχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ψήφισα άλλο.. Στη θέση αυτού το σύστημα ύδρευσης!
Είμαι άρρωστη με το νερό. Αν κοπεί με πιάνει αμόκ. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top