Ευχαριστώ..

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
αυτόν που με κάνει και γελάω σαν χαζή :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
αυτόν ........γτ μου άνοιξε τα μάτια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τη μικρή μου για τις προσπάθειες που κάνει με τις κλωτσιές της να επικοινωνήσει με τον έξω κόσμο:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Τον weak για τον κόπο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το Γιδάκι για τη μεταφορά και το niyiaκι για τις οδηγιες της διαδρομης (:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefnef

Νεοφερμένος

Η Νεφέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Ευχαριστώ...όποιον να' ναι...που τελειώνουν οι διακοπές και επιστρέφω στην υπέροχη καθημερινότητα!!!

Και τους active member για τους εκπληκτικούς στίχους τους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
την κουκλα για το υπεροχο δωρο που μου εκανε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Τον καιρό που ήταν σχετικά κακός κατά τη διάρκεια των γιορτών. Είσαι μεγάλος!

Τον Χοντρό.. που λειτούργησε ως παράδειγμα προς αποφυγή, είσαι φίδι σου λέω!

Την ανηψιά μου που υπάρχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το Γιδάκι για τη μεταφορά και το niyiaκι για τις οδηγιες της διαδρομης (:P)

Παρακαλώ! Τον βρήκες τελικά; :P

Ευχαριστώ τον Άγιο Βασίλη, για την ΤΕΕΕΛΕΙΑ φωτογραφική!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
..για την μανούλα μου, που απλά υπάρχει.
..για το ότι ζω ακόμα.
..για τους φίλους μου που είναι ακόμα εδώ.
..για το ότι δεν ανησυχώ πως θα πληρώσω τους λογαριασμούς, τι θα φάω και που θα κοιμηθώ.
..για το ότι έχω επιλογές ακόμα.
..για την Μαρκούλα.
..για το ότι έχω ακόμα την δουλειά μου να περιμένει.
..για όσα καλά έχω ζήσει έως τώρα.
..που μου δίνεις την δύναμη να επιβιώσω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Ευχαριστώ τον άνθρωπο που είναι δίπλα μου και με κάνει να νιώθω πράγματα που ποτέ δεν ήξερα ότι θα τα ξανα ενιωθα.
Ευχαριστω το αφεντικό μου που μου προσθαίρει εργασία.
Ευχαριστώ το στέκι που υπάρχει και μπορουμε και ανακαλύπτουμε καινούργια πράγματα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boyboyla

Νεοφερμένος

Η boyboyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ευχαριστώ τους ανθρώπους που μου έδωσαν «σφαλιάρες»…….έμαθα πολλά………..!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ευχαριστώ τη μαμά μου για την παρέα και τα ψώνια... Το μπαμπά μου για τη διαρκή υποστήριξη... τα σκυλάκια μου για το πιστό βλέμμα, τις φίλες μου για την υπομονή... και την κομμώτρια για το τέλειο κούρεμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ευχαριστώ τους γονείς μου που με γέννησαν και χάρισαν απλόχερα ένα αψεγάδιαστο δώρο στην ανθρωπότητα.
 

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.

Cookie_Monster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Υπάρχει κάποια που με στηρίζει εδώ και πολλά χρόνια. Είτε δουλεύω, είτε χαζεύω, είτε είμαι ανήσυχος, είτε έχω καταρρεύσει, είτε έχω και τα δύο πόδια στο έδαφος, είτε το κεφάλι μου κρέμεται.
Σε ευχαριστώ καρέκλα μου.

(Ο επόμενος να απαντήσει μετά από 13 χρόνια πάλι)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Υπάρχει κάποια που με στηρίζει εδώ και πολλά χρόνια. Είτε δουλεύω, είτε χαζεύω, είτε είμαι ανήσυχος, είτε έχω καταρρεύσει, είτε έχω και τα δύο πόδια στο έδαφος, είτε το κεφάλι μου κρέμεται.
Σε ευχαριστώ καρέκλα μου.

(Ο επόμενος να απαντήσει μετά από 13 χρόνια πάλι)
Σαν το Jumanji την ταινια 😂👍
Καποιος θα βρεθει να απαντησει μετα απο τοσα χρονια και θα μας ξαναφερει στην επιφανεια.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Ευχαριστώ τις @Λένω και @EvanescenceQ για ολη την βοηθεια που μου εδωσαν οταν την χρειαζόμουν.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top