Εμείς και ο.... Μπαμπινιώτης!!!

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Ε τους τυρόβλαχους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κανόνισε να πεις σε κάποιον "έλα να μαρκαλευτούμε", γιατί θα σου πει "ίσα μωρή κατσίκα" :P

Θα βρω πρωτευουσιάνο να μην ξέρει από τέτοια :pfff:

πς. με μπέρδεψες τώρα ανεπανόρθωτα :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ε τους τυρόβλαχους...
Πρόσεξε πως εκφράζεσαι παιδί μου :P


Θα βρω πρωτευουσιάνο να μην ξέρει από τέτοια :pfff:

πς. με μπέρδεψες τώρα ανεπανόρθωτα :X

Άστον να λέει Καλυψώ μου, κερδισμένη θα βγεις σίγουρα όπως και να το πεις :D:P
Και η αλήθεια είναι πως (από αυτά που έχω ακούσει) σημαίνει κάνω σε κάποιον ζωώδες σεξ, απλά είπα να το πω πιο κόσμια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Και η αλήθεια είναι πως (από αυτά που έχω ακούσει) σημαίνει κάνω σε κάποιον ζωώδες σεξ, απλά είπα να το πω πιο κόσμια.:P
Ναι, με την κυριολεκτική έννοια του "ζωώδες" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top