Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής

Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής: Αναμνήσεις από τα παιδικά μας χρόνια.
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ξεκινήσαμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δυσκολεύτηκα πραγματικά όμως να διαλέξω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λέτε να έχουμε derby? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλέ βάζετε και κανα λινκ στην ψηφοφορία. :P
Ψήφισα. Αλλά είναι όλες τέλειες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πάντως για τον νικητή να προτείνω κάποια θέματα αν δεν έχει έμπνευση, όπως "Ταχύτητα", "Αγωνία" που είναι αρκετά ενδιαφέροντα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλέ βάζετε και κανα λινκ στην ψηφοφορία. :P
Ψήφισα. Αλλά είναι όλες τέλειες!!

δε θυμόμουν πως το κάνουν :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
παλιοτέτρα δεν έπρεπε να σε παίξουμε :mad:



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ήμουν ανάμεσα σε 5 με πολύ "κόπο" απέκλεισα 2 (σορυ ΚουΕ και τετρα :P) και με μικρή διαφορά από τη μάρα κ τη μελιώ ψήφισα του fandago

[αφού είναι φανερή πλέον η ψηφοφορία φαντάζομαι δεν πειράζει να πω τη συλλογιστική πορεία ε? :worry:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ήμουν ανάμεσα σε 5 με πολύ "κόπο" απέκλεισα 2 (σορυ ΚουΕ και τετρα :P) και με μικρή διαφορά από τη μάρα κ τη μελιώ ψήφισα του fandago

[αφού είναι φανερή πλέον η ψηφοφορία φαντάζομαι δεν πειράζει να πω τη συλλογιστική πορεία ε? :worry:]

Πειραζει και πολυ μαλιστα!!! Γκρρρρρ!!!!:mad:...αφου δεν ειχες συμπεριλαβει και εμενα σε αυτους τους 5!:mad::mad::mad::mad::mad::P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Μουαχα ! Τόσο άπατο ούτε κόμμα της εξωκοινοβουλευτικής αριστεράς να ήμουν :P
Πάντως για να σοβαρευτώ ( λέμε τώρα ) δυσκολεύτηκα πάααρα πολύ να αποφασίσω , όλες οι υπογραφές είναι υπέροχες η μία καλύτερη από την άλλη , τελικά ψήφισα αυτή που άγγιξε πιο πολύ τον ψυχισμό μου ( ναι , έχω κι από τέτοιον αμί !) .
@ Νεραιδούλα , πατ-πατ ( είναι το φιλικό χτύπημα στη πλάτη στα κόμιξ ):D


πσ: Ξέρω τι φταίει δεν έφερα το προφιτερόλ . Βρε Τετρα τι τους έφερες , ολόκληρο το "Λεωνίδα"?? :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Δεν εχω καταλαβει "τι" και "πως" σχετικα με τη λειτουργια αυτου του θεματος. Καταλαβα μονο οτι γινεται ενας διαγωνισμος με υπογραφες. Αυτη ειναι η δικια μου υπογραφη παντως. Πιστευω να σας αρενει. Εμενα παντως μαρενει πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Διδεται ενα θεμα για υπογραφη, οσοι δηλωνουν συμμετοχη τη διαμορφωνουν αναλογως και μετα ψηφιζουμε αυτη που μας αρεσει ...:)

Τωρα μπορεις να πας στη δημοσκοπηση, που βρισκεται πανω - πανω της σελιδας και να ψηφισεις τη δικη μου!:devil::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Σε ψηφισα Neraida.
Ειδες τι καλο παιδι ειμαι.
Να το θυμασαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Θα ελεγα ιδιαιτερα συνεργασιμος!!!;)
Θα το θυμάμαι!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Νομίζω πως έχουμε νικητή. Tetra, διάλεξε θέμα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ευχαριστώ θερμά τους ψηφοφόρους μου Κακερλάκι και Μόνος :D
λίγοι ψήφοι αλλά καλοί και με νόημα :D



:teasing: Τετρα βρες τώρα θέμα αφού νίκησες για να μάθεις



αν και η αλήθεια είναι ότι μου αρέσει τόσο η υπογραφή μου που μπορεί να μην την αλλάξω σύντομα :P


ΥΓ Αν ο Τετρα δεν βάλει θέμα ως τη Δευτέρα το βράδυ προτείνω
α) το μαστίγωμα του
β) επιλογή νέου θέματος απ τους επόμενους στη σειρά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Ήρθαααααα...

Νέο θέμα: Ταξίδι μέσα σε μια απείρως επαναλαμβανόμενη πραγματικότητα.













p.s. Can I still get the whipping? :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
λέω να ξαναπαίξω ίσως έχω καλύτερη τύχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Νέο θέμα: Ταξίδι μέσα σε μια απείρως επαναλαμβανόμενη πραγματικότητα.
:worry:
:confused:
:knife::knife::knife::knife:

:P












p.s. Can I still get the whipping? :redface::P
:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
βασικά δε θέλω να τη "σπάσω" στην xanp αλλά είναι η μοναδική διαγωνιζόμενη με αυτό το θέμα...
Τετρα... μήπως να έβρισκες κάτι άλλο πιο προσιτό? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top