Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής

Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής: Αναμνήσεις από τα παιδικά μας χρόνια.
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
To "Σκιές" από μόνο του βγάζει έναν υποχθόνιο σκοταδισμό, έναν ανθρωπιστικό φόβο και μία γενικευμένη τάση προς τη σιωπή, δηλώνει ενοχή και παραπέμπει σε μυστικά μονοπάτια μέσα από την ανάγκη να ανακαλύψεις το είναι και τη βαθύτερη προσέγγιση αυτού.

Το "Φως και Σκιά" είναι το παιχνίδισμα και η ανελέητη πάλη του κακού με το καλό. Είναι η ελπίδα που επικρατεί στην απελπισία κοιτάζοντάς το υπό το πρίσμα του ρομαντισμού. Σαν εκείνο το πρίσμα που χρησιμοποίησε ο Νεύτωνας και δημιούργησε το φάσμα, ίδιο με κείνο του ουράνιου τόξου.

Κατάλαβες;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τι τρομερή ανάλυση! :P

Παίζω και εγώ, υποθέτω μέχρι την Δευτέρα είναι οι συμμετοχές, άρα να περιμένετε τη δικιά μου μέσα στο ΣΚ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
To "Σκιές" από μόνο του βγάζει έναν υποχθόνιο σκοταδισμό, έναν ανθρωπιστικό φόβο και μία γενικευμένη τάση προς τη σιωπή, δηλώνει ενοχή και παραπέμπει σε μυστικά μονοπάτια μέσα από την ανάγκη να ανακαλύψεις το είναι και τη βαθύτερη προσέγγιση αυτού.

Το "Φως και Σκιά" είναι το παιχνίδισμα και η ανελέητη πάλη του κακού με το καλό. Είναι η ελπίδα που επικρατεί στην απελπισία κοιτάζοντάς το υπό το πρίσμα του ρομαντισμού. Σαν εκείνο το πρίσμα που χρησιμοποίησε ο Νεύτωνας και δημιούργησε το φάσμα, ίδιο με κείνο του ουράνιου τόξου.

Κατάλαβες;:P
Λοιπον...αλλαζουμε θεμα : αθλητικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν αλλαζουμε...εγω ετοιμασα ηδη! Αιντε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αντε κι εγω εβαλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Έτοιμος και εγώ με κάτι στα γρήγορα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Θοδωρή είναι τέεεελεια!

Παίζω κι εγώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
fandago, πολυ προχειρα ομως, 1η αυτη μου βγαλε το google ! :P Το κειμενο ομως ειναι καλυτερη προσπαθεια :)
Και το δικο σου Ηρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Thanks! :)

Τι θα γίνει ρε παιδιά; Θα παίξει και κανας άλλος ή όλο εμείς κι εμείς θα παίζουμε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Τι θα γίνει ρε παιδιά; Θα παίξει και κανας άλλος ή όλο εμείς κι εμείς θα παίζουμε;:P


Ε, χμ, σόρυ ήθελα να ρωτήσω εδώ και μέρες αλλά επειδή είμαι νιούδι στα μέρη σας δεν ήξερα αν μπορώ να παίξω κι εγώ . Μπορώ ? Ε, παιδάκια θα με παίξετε κι εμένα που είμαι καινούρια στη γειτονιά ?
:bigarmhug
υγ: Έχω και ποδήλατο με βοηθητικές ! :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ε, χμ, σόρυ ήθελα να ρωτήσω εδώ και μέρες αλλά επειδή είμαι νιούδι στα μέρη σας δεν ήξερα αν μπορώ να παίξω κι εγώ . Μπορώ ? Ε, παιδάκια θα με παίξετε κι εμένα που είμαι καινούρια στη γειτονιά ?
:bigarmhug
υγ: Έχω και ποδήλατο με βοηθητικές ! :crazy:
:D
New bloooood!
Το θέμα μας είναι "Φως και Σκιά".
Βρες υπογραφή κι έλα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Τσα ! Να ' μαι κι εγώ ! Ελπίζω να μην άργησα . Έβαλα και αβαταρ να ταιριάζει στη περίσταση :D
Τώρα αν σας είναι εύκολο μήπως μπορείτε να μου ξηγήσετε τι γίνεται , τι πρέπει να κάνω κλπ?
Ευχαριστώ που με δεχτήκατε ! Αύριο θα φέρω προφιτερόλ να δελεάσω την επιτροπή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Καλώς την!! :D:thumbup: Παίζει να παίξει και κανένας άλλος; Να περιμένουμε ή να ρίξουμε την δημοσκόπηση;; Μελιώ...περιμένουμε το προφιτερόλ, ε!! :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
να παίξω και εγώ;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
'

Να παίξω και εγώ;

Μην βλέπετε μόνο την ομίχλη, κάπου στο βάθος υπάρχει και φως!

( πλάκα κάνω )



:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παιξε παιξε ! Αριστερα τρενο ειναι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τι θα γινει?
Θα ξεκινησει καποια στιγμη?!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αφού δεν ξεκίνησε ακόμα, θα με παίξετε κι εμένα? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Οκ, τώρα που παίζεις και εσύ να ξεκινήσει, να πηγαίνουμε και στο επόμενο θέμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Παίζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top