Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής

Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής: Αναμνήσεις από τα παιδικά μας χρόνια.
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
χαχχαχαχχαχαχ
ααααααααααχχαχχαχχαχαχ...:lol:
τα κόκκινα μάτια μου σε έμπνευσαν ε?:P:P:P
γεννήθηκα κοντά στο κάστρο του Δράκουλα... έτσι εξηγείται...μετά τις 12 πίνω αίμα...:hehe:


μαλλον δεν θα παιξω αυτη τη φορα...

:hehe::hehe:

Ως τώρα δλδ παίζουν :):
  • mania
  • Kakerlak
  • io-io
  • Breather
  • Bill_Slayer
  • Μολκα
  • Lorien
  • roumana
  • εγώ:P
Ελπίζω να μην ξέχασα κανέναν :redface:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πάντος μην ξανακούσω ότι είμαστε αιδιαστικοι, πόσοι εδώ τελικά είναι λάτρεις και δεν το λένε, κάτι ξέρουν τελικα τα τέρατα σαν και μένα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Παίζω κι επισήμως!! Πλιζ πλιζ πείτε μου ότι δεν πειράζει που η υπογραφή μου είναι κάπως μεγαλούτσικη!! Έκανα την καρδιά μου πέτρα για να την φτάσω σε αυτό το μέγεθος!! Έκοβα από εδώ, έκοβα από εκεί, αν κόψω παραπάνω δεν θα είναι υπογραφή πια, μονοκίνι θα είναι! Εεεε; Ε; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μια χαρά είναι σε μέγεθος καλέ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Really? Ωραία.. :D Παίζω παίζω παίζωωωωωωω :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Molka τέλεια η υπογραφή σουυυυυυυυυυυυ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ πάαααααααρα πολύ! Αν είχα λίγες μέρες ακόμη θα την έκανα πολύ καλύτερη, είχα κάτι άλλο στο μυαλό μου αλλά δεν προλάβαινα! Εν πειράζει όμως :D Αν μπορούσα να βάλω και το άβαταρ που ήθελα θα ήμουν ακόμα πιο ευχαριστημένη, αλλά ήταν λίγο 20,5 kb και το στέκι παίρνει μέχρι 19,5 kb, είναι κρίμα κι άδικο :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Και μπορειτε να βγαλετε το "?" διπλα απο το ονομά μου :)

(και απο της Ρουμανας κατα συνεπεια :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
:clapup:

Έβαλα πολλ. Bill_Slayer και Breather δεν σας έβαλα γιατί οι υπογραφές σας δεν έχουν το αντίστοιχο θέμα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Μολκα, έχω δει αυτή την ταινία πάνω από 5 φορές… σχεδόν ξέρω τους διαλόγους απέξω…αλλά δεν ήξερα ότι θεωρείται ταινία τρόμου…
(αναιρώ λοιπόν το προηγούμενο που είπα, ότι δεν είδα ποτέ ταινία τρόμου…)
και οντως τελεια υπογραφη...:)

ουπς... και της ιο-ιο ειναι χορορ? καλα...:P ποσα μαθαινει ο ανθρωπος οσο ζει... και αυτη την ταινια ειδα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ο ψαλιδοχέρης όντος δεν είναι τρόμου:hmm: κατατάσετε στις κοινονικές με ελαφρια φαντασία αλλα όχι τρόμου, ούτε θρίλερ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
μολκα με 1000!!! :inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Oσο και αν η Molka ξερει οτι εχουμε ιδια γουστα και αποψεις γυρω απο ταινιες και ειδικα το Μεσιε Τim Burton και τις ταινιες του ο μονος λογος που δεν θα την ψηφισω ειναι γιατι δεν ειναι ταινια τρομου.
Ειναι drama/fantasy/goth/comedy/romance/black houmor ktl ktl αλλα οχι τρομου.
Oπως επεισης αλλο ταινια τρομου κι αλλο θριλερ.
Μια ταινια τρομου ειναι θριλερ, ενω δεν ισχυει το αντιθετο.


Κι επειδη ειμαι μεγαλος φαν των ταινιων τρομου και εχω μεγαλωσει με ορισμενα ιδανικα...εχμ...ναι... η ψηφος μου παει αβιαστα στην αγαπητη Mania.
Οι δυο μεγαλυτεροι "κακοι" που ειχαν στοιχειωσει τις οθονες μας στην δεκαετια 80 κυριως... οπως και να το κανουμε ειναι must!!!!!!!:clapup::clapup:
O John Saxon να δινει ρεστα στον ρολο του Freddy και η σκηνοθεσια του μοναδικου Wes Craven να σπαει κοκκαλα για την εποχη τοτε.
Και απο την αλλη εχουμε τον 2μετρο Jason Voorhees στα "Friday 13th" να τριγυρνα με το κουζινομαχαιρο που σφαζει τα παντα και.... να σφαζει τους παντες!:D

Προσωπικα πιο αγαπημενος απο τους δυο αγαπημενους ειναι ο Freddy...:redface:
Πιο πρωτοτυπο το μαραφετι στο χερι του, και το ολο μπερδεμα με τα ονειρα vs real life στα εργα του, εσπαγε κοκκαλα.

Οποτε Mania μου....RESPECT!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
:clapup:

Έβαλα πολλ. Bill_Slayer και Breather δεν σας έβαλα γιατί οι υπογραφές σας δεν έχουν το αντίστοιχο θέμα.. :)
Δεν καταλαβαίνω γιατί το Halloween δεν είναι ταινία τρόμου και είναι ο ψαλιδοχέρης.Τέλος πάντων...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω γιατί το Halloween δεν είναι ταινία τρόμου και είναι ο ψαλιδοχέρης.Τέλος πάντων...:hmm:
Χτες βράδυ όταν ανέβασα το πολλ, δεν είχες καθόλου υπογραφή. Αυτό εννοούσα, όχι πως η ταινία που διάλεξες δεν ενέπιπτε στους όρους του θέματος! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
the ring :cold: φυσικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ψαλιδοχερης θριλερ????:|:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
ψαλιδοχερης θριλερ????:|:worry:

Καλα δεν πειραζει...ας συνεχισουμε κανονικα τωρα.;)
(Ασε που το θεμα δεν ζηταει καν θριλερ.Τρομου ζηταει!)

Παντως κακερλακι και η δικη σου υπογραφη τα σπαει.
Τρομερο ποτ πουρι!!!!:worship:
Τα συγχαρητηρια μου!:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παιδια, νομιζω the point ειναι οι υπογραφες, οχι το ποσο καλα ηταν τα εργα :P
Oσο για τα ειδη, ναι ο Ψαλιδοχερης, δεν ειναι θριλερ/τρομου, αλλα δε πειραζει. Και η Ρουμανα δεν εβαλε καν εργο :P Οτι εγινε, εγινε, για διασκεδαση ειναι, have fun :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Oσο και αν η Molka ξερει οτι εχουμε ιδια γουστα και αποψεις γυρω απο ταινιες και ειδικα το Μεσιε Τim Burton και τις ταινιες του ο μονος λογος που δεν θα την ψηφισω ειναι γιατι δεν ειναι ταινια τρομου.
Ειναι drama/fantasy/goth/comedy/romance/black houmor ktl ktl αλλα οχι τρομου.
Oπως επεισης αλλο ταινια τρομου κι αλλο θριλερ.
Μια ταινια τρομου ειναι θριλερ, ενω δεν ισχυει το αντιθετο.

Κι επειδη ειμαι μεγαλος φαν των ταινιων τρομου και εχω μεγαλωσει με ορισμενα ιδανικα...εχμ...ναι... η ψηφος μου παει αβιαστα στην αγαπητη Mania.
Οι δυο μεγαλυτεροι "κακοι" που ειχαν στοιχειωσει τις οθονες μας στην δεκαετια 80 κυριως... οπως και να το κανουμε ειναι must!!!!!!!:clapup::clapup:
O John Saxon να δινει ρεστα στον ρολο του Freddy και η σκηνοθεσια του μοναδικου Wes Craven να σπαει κοκκαλα για την εποχη τοτε.
Και απο την αλλη εχουμε τον 2μετρο Jason Voorhees στα "Friday 13th" να τριγυρνα με το κουζινομαχαιρο που σφαζει τα παντα και.... να σφαζει τους παντες!:D

Προσωπικα πιο αγαπημενος απο τους δυο αγαπημενους ειναι ο Freddy...:redface:
Πιο πρωτοτυπο το μαραφετι στο χερι του, και το ολο μπερδεμα με τα ονειρα vs real life στα εργα του, εσπαγε κοκκαλα.

Οποτε Mania μου....RESPECT!

Ευχαριστώ πολλύ, πρίν είχα χαλοουιν αλλα μόλις μπήκε η μάστερ ήρθαν οι ιδέες:P

Δεκαετία 80' πράγματι the best τις λατρέυω:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top