Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής

Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής: Αναμνήσεις από τα παιδικά μας χρόνια.
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχχαχ:rofl:
χαχχαχαχαχαχαχ

παιδια πλακα κανει...ε? :)

για το ότι σκέφτηκα να αποσύρω τη συμμετοχή?
όχι καθόλου πλάκα :redface:
το σκέφτηκα όμως, δεν το έκανα :P
έχει μεγαααααααααααλη διαφορά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Όχι για το ban έλεγα εγώ…μήπως και δεν το κατάλαβαν…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
η αλήθεια είναι ότι σκέφτηκα να αποσύρω τη συμμετοχή μου για να μην το πει κανένας αυτό... :redface:
αλλά μετά είπα μπα... what the hell... όποιος το πει θα του ρίξω BAN :hehe:
πλάκα κάνω :P


η ψηφοφορία μιας που έγινε το μπέρδεμα δεν θα λήξει σήμερα.... θα λήξει την τετάρτη ;)
για να μπορέσουν όσο γίνεται να το πάρουν χαμπάρι όσοι μπαίνουν μέσα μόνο καθημερινές ;)

Η αλήθεια είναι οτι ενα banάκι το χρειάζομαι (γιατί είμαι πολύ dirty :D )


Χμμμ, μέχρι την Τετάρτη θα έχω προλάβει να ενημερώσω όλο το fan club μου :hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Συμμετέχει και ο Insomniac?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Συμμετέχει και ο Insomniac?

Γιατι δεν τον ρωταμε; :P

Η αληθεια ειναι οτι την "εμπνευση" για την τωρινη μου υπογραφη την πηρα απο αυτο το θεμα (και τον διαγωνισμο με τις κινηματογραφικες υπογραφες) και οτι δεν ειχα δει τον συγκεκριμενο διαγωνισμο.

Εφοσον τον ειδα και μου αρεσε το θεμα...και εχω και ετοιμη υπογραφη...Ναι (θελω να ) συμμετεχω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μόλις σε προσθέσω στο poll παίρνεις και μια ψήφο (απο μένα)! Σόρρυ κουε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Φοβερή ατάκα insomniac.. Μισέλ μήπως να έβγαζες και μένα; Σόρρυ, δεν το είπα ξεκάθαρα, αλλα είναι μέρες που δεν έχω την σωστή υπογραφή.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δηλαδή ο διαγωνισμός παίρνει παράταση για όλη τη βδομάδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Όχι. Μέχρι την Τετάρτη.[FONT=&quot] [/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ευχαριστώ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Παρακαλώ.[FONT=&quot] :)[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ο ινσομνιακ κακώς μπήκε :P
οι ψήφοι είναι μέχρι τετάρτη...
και οι συμμετοχές έκλεισαν την ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ τετάρτη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σόλλυ :redface:

(ύπουλη κουε... τα λες αυτά επειδή έχασες την ψήφο μου ε; :P :tongue: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οσι :P
τα λέω αυτά γιατί και κάποιος άλλος είχε ζητήσει να μπει καθυστερημένα και δεν τον αφήσαμε :/:
δε θυμάμαι ποιος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Φοβερή ατάκα insomniac.. Μισέλ μήπως να έβγαζες και μένα; Σόρρυ, δεν το είπα ξεκάθαρα, αλλα είναι μέρες που δεν έχω την σωστή υπογραφή.. :(

Thanks! Προσωπικα (επειδη με αγγιζει και ιδιαιτερα ισως...:redface: ) μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση και ειναι εκπληκτικο οτι τη θυμαμαι πολλα χρονια αργοτερα, παροτι η ταινια δεν μου αρεσε καθολου και δεν θυμαμαι τιποτα αλλο απο αυτην!

ο ινσομνιακ κακώς μπήκε :P
οι ψήφοι είναι μέχρι τετάρτη...
και οι συμμετοχές έκλεισαν την ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ τετάρτη :P

Εγω δεν εχω προβλημα guys (and girls) παντως! Αν ειναι οντως να "ριξουμε" καποιον αλλον, σε αναλογη περιπτωση, ας βγω. :) Ουτως ή αλλως επειδη υπεθεσα οτι μπορει να εχουν ληξει οι "προθεσμιες", εκανα χθες edit στο post μου και εβαλα "Κι εγω (θελω να ) συμμετεχω", και οχι "Κι εγω συμμετεχω" ;)

Σόλλυ :redface:

(ύπουλη κουε... τα λες αυτά επειδή έχασες την ψήφο μου ε; :P :tongue: )

Αν και καταλαβα τι κοπλεξικο και εθισμενο στη νικη ατομο ειναι η Κακή Επιρροή :P :bleh: :beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αν και καταλαβα τι κοπλεξικο και εθισμενο στη νικη ατομο ειναι η Κακή Επιρροή :P :bleh: :beating:


εσύ :beating: εγώ

:mad:


:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Με την βεβαιότητα ότι το "πουλί" στην γελοιογραφία της Κουε είναι θηλυκό και με δεδομένο ότι εγώ είμαι ψάρι (ιχθύς) ψηφίζω δαγκωτό Κουέ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Παιδιά σας παρακαλώ μην πείτε που ψηφίζεται. ..επηρεάζετε τους ψηφοφόρους…:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τι ώρα κλείνει η ψηφοφορία? :whistle:

αααααααααααντεεεεεεεεεεε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μεσάνυχτα. Θα περιμένουμε μέχρι τότε. :P



Αν θέλεις να το λήξουμε στο 80' θα πρέπει να δώσεις κάτι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top