Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής

Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής: Αναμνήσεις από τα παιδικά μας χρόνια.
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κάνω το πρώτο βήμα:)

Χτύπησες μια φλέβα που με πονάει πάααααρα πολλύ.
Σευχαριστώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ετοιμος κι εγώ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Ε ας εκθέσω(εις τα κοινά)κι εγώ τον εαυτό μου για πρώτη φορά στο στέκι...κοινώς...ψηφίστε με αλλιώς δεν ξαναπαίρνω μέρος σε διαγωνισμούς (ξέρω...χ***ήκατε):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μια μικρή ειδοποίηση συνέχεια οι φωτο, αλλαζουν μόνες τους και μπένουν 3 ίδιες δεν ξέρω γιατί άν μου το ξανακάνει άλλαζω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
count me in!

ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑ! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Συμμετέχω και γω! ;)

Πολύ έξυπνη ιδέα :)

EDIT. Είμαι και ελαφρώς χαζή και δεν μπόρεσα με τίποτε να βάλω το κείμενο στα δεξιά της φωτογραφίας. Πως γίνεται αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Super Angie_Ann !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Super Angie_Ann !!!

Thaaaaaaanks :) :redface:

Και γω τώρα θα βγάλω γλώσσα στο ρατσισμό προς τιμήν σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Έβαλα κι εγώ, περισσότερο για να μπω στο αντιρατσιστικό κλίμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Α, θα δυσκολευτώ πολύ να ψηφίσω.. είμαι μεταξύ Angies και Founes και μ αρέσουν και οι δύο το ίδιο! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εμένα μου την αλλάξανε γιατί ήταν φοβερή και φοβόντουσάν μην μειώσω τους άλλους:P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
angie βέβαια! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Και εγω παιζω!!

Προσπαθησα να βαλω το κειμενακι απο τα δεξια, αλλα μου εσπασε τα νευρα. Αν γινεται καποιος μοντ να το φτιαξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χαίρομαι που σας άρεσε το θέμα και βλέπω κάποιες υπέροχες υπογραφές....
τόσο, που είναι κρίμα να βγούν μετά τη λήξη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Λεω να κανουμε και ενα thread σχετικά με το ρατσισμό και αντιρατσισμό! Επίσης θεωρώ καλή την ιδέα να μαζέψουμε όλες τις υπογραφές και να φτιάχναμε ενα ποστερ και να το μοιράσουμε μεταξύ μας! (αν έχει κανεις κάποια καλύτερη ιδέα την συζητάμε.... :P )

ps. Και σε t-shirt ίσως!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Λεω να κανουμε και ενα thread σχετικά με το ρατσισμό και αντιρατσισμό! Επίσης θεωρώ καλή την ιδέα να μαζέψουμε όλες τις υπογραφές και να φτιάχναμε ενα ποστερ και να το μοιράσουμε μεταξύ μας! (αν έχει κανεις κάποια καλύτερη ιδέα την συζητάμε.... :P )

ps. Και σε t-shirt ίσως!!!

Αυτο θα ηταν ωραιο και με φωτογραφιες μας! :clapup::P

:offtopic:ασχετο και εκτος θεματος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!!!!!



Οι συμμετοχές για τον διαγωνισμό με θέμα

"Το e-steki ενάντια στον ρατσισμό"

ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ (18 Μαρτίου :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
και απο Κυριακή μέχρι Τετάρτη Ψηφος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μάλλον κάπως έτσι θα το πάμε μιας που έγινε η προηγούμενη μ@λ@κία :redface:


εκτός κι αν αφήσουμε μόνο για αυτή τη φορά τις ψήφους ως την άλλη Κυριακή ώστε να πιάσουμε πάλι τις βδομάδες ολόκληρες.

ότι και αν είναι πάντως, θα σας το ανακοινώσουμε ;)


(αλήθεια εσείς τι λέτε? :hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Συμμετέχω και γω! ;)

Πολύ έξυπνη ιδέα :)

EDIT. Είμαι και ελαφρώς χαζή και δεν μπόρεσα με τίποτε να βάλω το κείμενο στα δεξιά της φωτογραφίας. Πως γίνεται αυτό;

Και εγω παιζω!!

Προσπαθησα να βαλω το κειμενακι απο τα δεξια, αλλα μου εσπασε τα νευρα. Αν γινεται καποιος μοντ να το φτιαξει...

Κορίτσια, θα πάρετε σε λίγο πμ με τον κώδικα. :)


//edit: Πληροφορίες για το πώς μπορείτε να το κάνετε:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top