Διάφορα τεστάκια

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κοίτα, είναι ένα ανόητο κουίζ. Απλά το έβαλα επειδή θεωρώ ότι έχει πλάκα. Και, ναι, θα ήθελα να βρω τη σωστή απάντηση, όχι επειδή θέλω να είμαι ψυχοπαθής, αλλά επειδή το βλέπω περισσότερο σαν σπαζοκεφαλιά, σαν γρίφο.

Ναι βρε συ οκ :)
Απλά λέω πως τέτοια κουιζ δεν είναι να τα παίρνεις πολύ στα σοβαρά, ως προς τα αποτελέσματά τους. Αυτό μόνο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
(δε χαλασες το θεμα βρε)

χμ...
αληθεια αλις, τι σε παρακινησε περισσοτερο σε αυτη την ιστορια και θελησες να τη συζητησουμε?
(εξακολουθω βεβαια να πιστευω στην αρχικη μου απαντηση, πως ειτε τη μια να σκοτωνε ειτε την αλλη το ιδιο κινητρο θα ειχε).:D

:worry:

Λοιπόν τι με παρακίνησε, ε; Δεν είμαι σίγουρη. Απλά κοίταζα τα θέματα και ήθελα να ανοίξω ένα, κάτι ενδιαφέρον, που δεν θα είχε ξαναμπεί. Και θυμήθηκα αυτό και το θεώρησα ωραίο. Επίσης, μου άρεσε το διεστραμμένο κομμάτι του τεστ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
οπως?
εχω φοβερη περιεργεια να δω τι σκεφτηκαν....:worry:

Λοιπόν μετά από μια μικρή έρευνα, βρήκα μερικές θεωρίες που είχαν γράψει κάποιοι. Μερικές τις έγραψαν για πλάκα, αλλά δεν παύουν να είναι πιθανές εκδοχές.

Μία που πόσταρε κάποιος σοβαρά λέει ότι σκότωσε την αδερφή, γιατί κατάλαβε ότι η αδερφή είχε σκοτώσει τη μάνα τους και ότι ο άντρας είναι απλά μια παγίδα του τεστ και άσχετος με την υπόθεση. Ότι μπήκε για να μας παραπλανήσει.

Άλλοι λένε ότι απλά η αδερφή της ''πήγε'' με εκείνον και αυτή θολωμένη την σκότωσε.

Κάποιοι λένε ότι η μάνα άφησε όλα τα χρήματα στην άλλη αδερφή και έτσι η ψυχοπαθής την σκότωσε, από ζήλεια, θυμό. (Η συγκεκριμένη περίπτωση, υποστηρίζει ότι ο άντρας είναι παγίδα.) Επίσης, υπάρχει και μια παραλλαγή εδώ. Λέει κάποιος, ότι με τα λεφτά, θα έπειθε τον άντρα να την παντρευτεί και να είναι μαζί της, ή αλλιώς θα έτρωγε μόνη της τα λεφτά.

Αυτά σε γενικές γραμμές κατάφερα να βρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Εγώ σκέφτηκα ότι η αδερφή της έφαγε το γκόμενο και αποτρελάθηκε η λυσσάρα. Την καθάρισε και πάπαλα

Και για να τοποθετηθώ όσοι απαντήσατε ότι την σκότωσε για να πάει στην κηδεία της το παλικάρι σας έχω νέα: ΔΕΝ είναι απάντηση νορμάλ ανθρώπου, είναι διεστραμμένο να πεις κάτι τέτοιο :P. Βέβαια μπορείτε να πάτε να γίνετε ντεντεκτιβς αφού γνωρίζετε την ψυχολογία του ψυχοπαθή και να τους βάζετε στην φυλακή. Καλύτερα με το μέρος του νόμου παρά εναντίον του. :P Θα γυρίσετε το seven στο τέλος άντε και καλή σταδιοδρομία στο χόλιγουντ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Eγώ πάντως όταν μου το είχαν κάνει είχα σκεφτεί ότι ανακάλυψε ότι η αδερφή της ήταν η αιτία που η μάνα της πέθανε και την σκότωσε...

Δεν είναι λογικό αυτό;εεεεεεεεεεεεεεεεεε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ειμαι ψυχοπαθης.



stay away from me :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Πριν αρκετές μέρες συνάντησα ένα ψυχολογικό τεστ, το οποίο με εντυπωσίασε αρκετά. Το παραθέτω λοιπόν:
Είναι μια ιστορία για ένα κορίτσι. Ενώ ήταν στην κηδεία της μητέρας της, συνάντησε έναν άνδρα που δεν γνώριζε. Σκέφτηκε ότι ήταν καταπληκτικός, ο άνδρας των ονείρων της και τον ερωτεύτηκε κεραυνοβόλα, αλλά δεν ζήτησε ποτέ τον αριθμό του τηλεφώνου του και έτσι δεν μπορούσε να τον βρει μετά την κηδεία. Μερικές ημέρες αργότερα το κορίτσι σκότωσε την αδελφή της.
Και η ερώτηση που έχει να θέσει το τεστ είναι:
Ποιο ήταν το κίνητρο της, για τη δολοφονία της αδελφής της;
Επίσης, σαν πληροφορία να ξέρετε ότι το συγκεκριμένο τεστ το χρησιμοποίησε ένας αμερικάνος ψυχολόγος, για να βρει αν κάποιος έχει την νοοτροπία δολοφόνου. Σκεφτείτε την απάντηση σας, και παρακάτω παραθέτω την αληθινή.......



Αμερικάνος ψυχολόγος χμμ ! μάλιστα !
Και μόνο από αυτό καταλαβαίνεις περι τινος πρόκειται
Και ναι , δεν θέλω σχόλια εκτός από ψυχοπαθής είμαι και ρατσίστρια :devil:




Για πάμε τώρα σε αυτό το τόσο ενδειαφέρον :sleep:τεστ .. λεπόν …
για να δω τι απαντήσατε χχμμμ !!
Εγώ σκέφτηκα ότι η αδερφή της έφαγε το γκόμενο και αποτρελάθηκε η λυσσάρα. Την καθάρισε και πάπαλα

Εσύ μάλλον πρέπει να έβλεπες πολύ λάμψη ωρε γιάγκο :P

[FONT=&quot]Μία που πόσταρε κάποιος σοβαρά λέει ότι σκότωσε την αδερφή, γιατί κατάλαβε ότι η αδερφή είχε σκοτώσει τη μάνα τους και ότι ο άντρας είναι απλά μια παγίδα του τεστ και άσχετος με την υπόθεση. Ότι μπήκε για να μας παραπλανήσει.[/FONT]
[FONT=&quot]

[/FONT] Οmg !Τελικά υπάρχουν πιο σχιζοφρενείς από μένα !

Κάποιοι λένε ότι η μάνα άφησε όλα τα χρήματα στην άλλη αδερφή και έτσι η ψυχοπαθής την σκότωσε, από ζήλεια, θυμό.
Αυτή την απάντηση κόβω το κεφάλι μου πως την έδωσε Έλληνας σίιιιγουρα , κλασσικά ελληνικά κληρονομικά θέματα , α, ρε αθάνατη ελληνική οικογένεια με τις επικαρπίες και τις ψιλές κυριότητες σου ….

επειτα ειναι κι αλλο χαζη(κατσε να ξεδιπλωσω κι αλλο την ψυχοπαθη μου σκεψη) γιατι δεν υπαρχει ανδρας των ονειρων και πριγκηπας χαλοοουυυυ
Τι λες καλέ που δεν υπάρχει πρίγκηπας !
Φυσικά και υπάρχει και πρίγκιπας και βασιλόπουλο και βερόπουλο και σκλαβενίτη
άντε από κει που θα μας κόψεις τα όνειρα :pfff: :P


Ας απαντήσω κι εγώ …

Τη σκότωσε γιατί την αγαπούσε και ήθελε να πάψει η αδελφή της να βασανίζεται από αυτή
την άθλια κατάσταση που λέγεται ζωή , κοινώς επιτέλεσε κοινωνικό έργο , επιπροσθέτως
είχε ερωτευτεί σφόδρα τον παλαιοκώστα και είχαν αποφασίσει να περάσουν μαζί
την υπόλοιπη ζωή τους στην από κει πτέρυγα που έχει και ελικοδρόμιο .






Γιατρέ μου ? γιατρέ μου ?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν ξερω τι λετε εσεις οι ψυχοπαθεις, αλλα εγω δεν ελαβα καθολου υποψιν μου τον διμετρο αγνωστο κουκλο και το πρωτο πραγμα που μου ηρθε στο μυαλο ηταν οτι τη δολοφονησε διοτι ειχαν διαφωνιες επι των κληρονομικων της πολυαγαπημενης τους μητερας.....:whistle:
Νια ειμαι πρακτικο και αφαιρετικο ατομο εγω...!
:whistle:

Και δε θελω σχολια...νταξξξξ?!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Δεν υπάρχει σωστή λύση που να μην χρησιμοποιεί όλα τα δεδομένα του προβλήματος :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δε φταιω εγω που δε σκεφτομαι ως μια ψυχοπαθης!:whistle:
Αν δεν καταλαβες, εσεις ειστε οι προβληματικοι και οχι εγω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Αυτή την απάντηση κόβω το κεφάλι μου πως την έδωσε Έλληνας σίιιιγουρα , κλασσικά ελληνικά κληρονομικά θέματα , α, ρε αθάνατη ελληνική οικογένεια με τις επικαρπίες και τις ψιλές κυριότητες σου ….

Πράγματι Έλληνας την έδωσε, όπως και όλες τις άλλες υποθέτω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zina85

Νεοφερμένος

Η zina85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
το βρηκα το βρηκα το βρηκα ...!
δεν ειναι αναγκη να ειναι αρχη ψυχοπαθειας αλλα μιας νεας Αγκαθα Κριστι ...!!!!
εεε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πόσο gay είστε;

Εμένα με έβγαλε 40%!
έλεος! Επειδή ξέρω να αλλάζω λάδια;!:P
Μα 40;;
Εδώ που τα λέμε με τις ερωτήσεις που είχε, φοβόμουν μη με βγάλει 100% λεσβία :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
13%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
26% με βγαλε:hmm:

τι ειναι αυτο τωρα? καλο η κακο??

(ηρω, αν εβαλες φιμειλ, τοτε δε σε υπολογιζει σα gay που θεωρειται των ανδρων ορος, οποτε εισαι 40 στα εκατο λ. χεχ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
30% λεσβια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σιγα καλε...εμενα με εβγαλε 56% :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
46%!!!!!!!!!! 46???? Θα αρχισω να το σκέφτομαι μου φαίνεται!!!!


(Λίγο πριν βγάλει τα αποτελέσματα, την ωρα που υπολογίζει, εβλεπα το μετρητη να ανεβαινει και να ανεβαινει και εφτασε στο 100%.Μέχρι να καταλάβω ότι ΔΕΝ είναι αυτό το αποτέλεσμα έπαθα ενα μικρο σοκ!!! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ζεις την ζωή σου έντονα??

1) Όταν πλησιάζεις ένα πορτοκαλί φανάρι, τότε...
A ...περνάς γρήγορα - δεν είναι κόκκινο ακόμη.
B ...αφήνεις το γκάζι και αξιολογείς την κατάσταση.
Γ ...πατάς φρένο.



2) Ποια είναι η σχέση σου με το Διαδίκτυο;
A Σερφάρω μερικές φορές την εβδομάδα.
B Είναι καθημερινή δραστηριότητά μου.
Γ Εχω ελάχιστο χρόνο για σερφάρισμα.


3) Το ποτό της αρεσκείας σου είναι...
A ...οτιδήποτε πράσινο, κόκκινο ή πορτοκαλί.
B ...ένα ποτήρι νερό.
Γ ...ό,τι πίνεται, καλό είναι.

4) Ποιανού ταινίες σου αρέσουν πιο πολύ;
A Αλφρεντ Χίτσκοκ.
B Αδελφοί Φαρέλι.
Γ Στίβεν Σπίλμπεργκ.







5) Ποιο παιχνίδι προτιμάς στο καζίνο;
A Αυτό με τις περισσότερες πιθανότητες νίκης.
B Αυτό που ξέρω καλύτερα.
Γ Αυτό που προκαλεί πιο πολύ ενθουσιασμό.



6) Μπορείς να κάνεις δίαιτα;
A Αποκλείεται. Τρώω τα πάντα.
B Μπορώ να κοντρολάρω τον εαυτό μου.
Γ Μερικές φορές ναι, άλλες όχι.





Α Π Ο Τ Ε Λ Ε Σ Μ Α Τ Α




1 Α=3 Β=2 Γ=1
2 Α=2 Β=1 Γ=3
3 Α=3 Β=1 Γ=2
4 Α=3 Β=1 Γ=2
5 Α=1 Β=3 Γ=2
6 Α=3 Β=1 Γ=2


14-18 πόντους Εχεις κάνει το ρίσκο τρόπο ζωής. Συνέχισε να προσπαθείς, να κερδίζεις, να μαθαίνεις. Τα πάντα είναι εφικτά.
8-13 πόντους Δεν έχεις πια αρκετή αδρεναλίνη. Είχες νικήσει το φόβο παλιά, ήρθε η ώρα να το ξανακάνεις. Σημείωνε τα μικρά κατορθώματά σου, συμβιβάσου με το άγχος και προχώρα προς την επιτυχία.
6-8 πόντους
Πάσχεις από έκκριση αδρεναλίνης. Κάνε μερικά πιο extreme σπορ - όπως καγιάκ. Εκτέλεσε δύσκολες ασκήσεις στο γυμναστήριο. Σίγουρα θα περάσεις δύσκολες στιγμές, αλλά είναι το καλύτερο μάθημα ζωής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ζεις την ζωή σου έντονα??

8-13 πόντους Δεν έχεις πια αρκετή αδρεναλίνη. Είχες νικήσει το φόβο παλιά, ήρθε η ώρα να το ξανακάνεις. Σημείωνε τα μικρά κατορθώματά σου, συμβιβάσου με το άγχος και προχώρα προς την επιτυχία.

:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top