Διάλεξε μέλος

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,724 μηνύματα.
Ποιό μέλος θα θέλατε πολύ να γνωρίσετε από κοντά ;

Ερωτηση αδιεξοδο... γγιατι αν θέλατε και οι 2 να γνωριστειτε απο κοντά θα είχε ήδη γίνει.

Απο την άλλη αν θέλει μονο ο ένας γιατι να θέλει ο άλλος να γνωρισει ενα ατομο που εκεινο δεν θέλει να τον γνωρισει ; :P

εγω προσωπικά δεν έχω απαντηση σε αυτη την ερωτηση σορρυ !
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ερωτηση αδιεξοδο... γγιατι αν θέλατε και οι 2 να γνωριστειτε απο κοντά θα είχε ήδη γίνει.

Απο την άλλη αν θέλει μονο ο ένας γιατι να θέλει ο άλλος να γνωρισει ενα ατομο που εκεινο δεν θέλει να τον γνωρισει ; :P

εγω προσωπικά δεν έχω απαντηση σε αυτη την ερωτηση σορρυ !
Τους...κανόνες τους γράφεις κανονικότατα...:hehe:


Βάλε ερώτηση για τον επόμενο !!! :jumpy:


Υ. Γ. Κι αυτή που έδωσες, δεν είναι απάντηση, αλλά οκ...Αν απαντούσαμε τόσο γενικά κι αόριστα, πάει το παιχνίδι...:upside:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,724 μηνύματα.
Ok.

Με ποιο μέλος του Στέκιου θα πηγαινατε στο άλλου φαν παρκ

Εγώ με την @Εριφύλη 😁😇
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,724 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,848 μηνύματα.

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Την @Margarita 00

Με ποιο μέλος θα κάνατε νυχτερινές εξορμήσεις στην άγρια φύση;😛
Εγώ με τον @Devil που μένει και κοντά στην Πάρνηθα
Χαρα μου Εριφυλη :inlove:

με τον @Gaspar καθαρα και μονο επαγγελματικης ιδιοτητας ,μην παμε και γυρεύοντας :bleh:

Ξαναρωταω γιατι δεν απαντηθηκε , ποιο μελος θελετε να γνωρισετε απο κοντα ,
υπαρκτω ;)
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,724 μηνύματα.
Χαρα μου Εριφυλη :inlove:

με τον @Gaspar καθαρα και μονο επαγγελματικης ιδιοτητας ,μην παμε και γυρεύοντας :bleh:

Ξαναρωταω γιατι δεν απαντηθηκε , ποιο μελος θελετε να γνωρισετε απο κοντα ,
υπαρκτω ;)

Την @Εριφύλη για να πάμε πεζοπορία στη Πάρνηθα. Οχι πονηρά :P

Θα κεράσω και παγωτάκι απο Στάμου στη Λεωφορο Θρακομακεδονων !!! Παω με τα ποδια απο το σπιτι μ.

Ποιο μέλος μισείς με βάση τις θεσεις του εδω μέσα παρολαυτα θα το εβρισκες ενδιαφερον να βρεθειτε απο κοντά και να συζητήσετε ;;;
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,940 μηνύματα.
κανέναν μωρέ. σιγά τώρα. απλά θα πω έναν για να πω κι εγώ κάποιον, που φαίνεται καλό παιδί, αλλά ιδεολογικά είναι στην αντίθετη πλευρά από μένα, που για κάποιο λόγο έχει παρασυρθεί: @giannhs2001

ποιο μέλος βάζει τις καλύτερες μουσικές, μετά από μένα;
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση πως ο @Devil θα μπορούσε να κάνει διακοπές μόνος του και να βρει τρόπους να περάσει καλά.


Με ποιο μελος θα κάνατε μαζί τον γύρο του κόσμου;
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Με τον ιντερνετικό μου έρωτα-αδυναμία και γυναικάρα αληθινή @Πουπουλίνα Πρώτος σταθμός Θεσσαλονίκη για μπουγάτσα

Ποιο μέλος θα είναι το επόμενο που διαγράψει οριστικά τον λογαριασμό του
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η @Υδροχόος ...Την επόμενη φορά δε θα την παλέψει. Τσατάλια τα νεύρα της, εδώ μέσα, συχνά πυκνά. Κι έχω ακούσει ότι, γενικά, είναι ήρεμη γυναίκα...



Ποιό μέλος θεωρείτε το πιο επιθετικό ;
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,848 μηνύματα.

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Εριφύλη νομίζω θα πρότεινε μια ωραία παράσταση ;)

Με ποιο μέλος θα κάνατε επαγγελματική κίνηση αναγνωρίζοντας το επιχειρηματικό τρόπο σκέψεις που έχει;
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,940 μηνύματα.
με τον @Volkswagen Fan , τον μεγάλο ανερχόμενο οικονομολόγο! :playboy:


ποιο μέλος τρώει τα νύχια του/της; :shifty:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα μπορούσε ο @juste un instant ...από την αγωνία του, μέχρι να διαπιστώσει αν ο συνομιλητής του είναι πλήρως εμβολιασμένος...:P


Ποιός μέλος θεωρείτε ότι έχει πολύ μεγάλη ιδέα για τον εαυτό του ;
 

S.xas

Νεοφερμένος

Ο S.xas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Καναδάς (Αμερική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
εγώ δυστυχώς. :(

ποιο (άλλο) μέλος μισεί το καλοκαίρι;

(αχ όχι η απάντηση μου πηγαινε στον νταμ νταμ μπόι, cringe)
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,252 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά...υπάρχει και η επεξεργασία. Πρέπει λίγο να παρακολουθούμε την ερωτηση του από πάνω μας και να διορθώνουμε ανάλογα...;)

@Volkswagen Fan ...τα νύχια απαντήθηκαν...ήδη 2 φορές...<3


Πάμε πάλι :

Στον @parafernalia ...θεωρώ ότι αρέσει η κλασική μουσική...


Ποιό (άλλο) μέλος μισεί το καλοκαίρι ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top