Διάλεξε μέλος

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,223 μηνύματα.
Για κάποιον ανεξήγητο λόγο το πρώτο μέλος που μου ήρθε στο μυαλό ήταν η @Aura :P

Ποιο μέλος θεωρείς ότι δεν έχει το θάρρος της γνώμης του;
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
Για κάποιον ανεξήγητο λόγο το πρώτο μέλος που μου ήρθε στο μυαλό ήταν η @Aura :P

Ποιο μέλος θεωρείς ότι δεν έχει το θάρρος της γνώμης του;
@Ioannidou
Ποιο μέλος πιστεύεις πως νοιάζεται υπερβολικα πολυ για την εικόνα που δείχνει σε τρίτους;
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Ο @hack3r

Ποιο μέλος θα περάσει όλο τον Αύγουστο στο σαλόνι του αγκαλιά με τον ανεμιστήρα;
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
Ποιο μέλος θα περάσει όλο τον Αύγουστο στο σαλόνι του αγκαλιά με τον ανεμιστήρα;
Τωρα μη ειρωνικά, είμαι σίγουρη ότι ο @Samael κάθεται μπροστά από τον ανεμιστήρα λύνοντας κάποια άσκηση μαθηματικών κ που κ που μιλάει μπροστά από τον ανεμιστήρα για να ακουστεί σαν ρομπότ….

Ποιο μέλος θεωρείς πως θα γινόταν ανεύθυνος γονιός;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,294 μηνύματα.
Αυτή η ερώτησις είναι δύσκολο να απαντηθεί γιατί άνετα μπορεί να προκαλέσει παρεξηγήσεις. Θα πω καθαρά στα πλαίσια του χιούμορ @Devil γιατί έχει αποδείξει ότι δύο πράγματα αγαπάει 1) γυμναστική 2) προσεγγίσεις/φλερτ όπως λέει και έτσι που χρόνος για κουτσουβελα στις μέρες μας :P( Ναι Ντεβιλ είναι καθαρά χαβαλεντζιδικο μη το πάρεις στα σοβαρά, δεν το πιστεύω ).

----------------------
Ποια δύο μέλη ( ένα αγόρι, ένα κορίτσι, αν επιτρέπεται στους κανόνες ) πιστεύετε είναι περισσότερο της Οικογένειας παρά των " περιπετειών ";

Disclaimer: Όχι απαραίτητα για κάτι μεταξύ τους.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Αυτή η ερώτησις είναι δύσκολο να απαντηθεί γιατί άνετα μπορεί να προκαλέσει παρεξηγήσεις. Θα πω καθαρά στα πλαίσια του χιούμορ @Devil γιατί έχει αποδείξει ότι δύο πράγματα αγαπάει 1) γυμναστική 2) προσεγγίσεις/φλερτ όπως λέει και έτσι που χρόνος για κουτσουβελα στις μέρες μας :P( Ναι Ντεβιλ είναι καθαρά χαβαλεντζιδικο μη το πάρεις στα σοβαρά, δεν το πιστεύω ).

----------------------
Ποια δύο μέλη ( ένα αγόρι, ένα κορίτσι, αν επιτρέπεται στους κανόνες ) πιστεύετε είναι περισσότερο της Οικογένειας παρά των " περιπετειών ";

Disclaimer: Όχι απαραίτητα για κάτι μεταξύ τους.
Θα πω εσένα @giannhs2001 και τώρα από κοπέλες δεν μου έρχεται κάποια στον νου η αλήθεια είναι χαχαχα.


Με ποιο μελος δεν θα θέλατε ποτέ να καταλήξετε ναυαγοί σε ένα ερημικό νησί;
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
Θα πω εσένα @giannhs2001 και τώρα από κοπέλες δεν μου έρχεται κάποια στον νου η αλήθεια είναι χαχαχα.


Με ποιο μελος δεν θα θέλατε ποτέ να καταλήξετε ναυαγοί σε ένα ερημικό νησί;
@Devil ή @Margarita 00 ή @Πουπουλίνα, δεν μπορώ να διαλέξω.

Ποιο μέλος θα καλούσες για να του κανεις ένα βραδινό τραπέζι;
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,777 μηνύματα.
Η @Nascentes morimur 🤷

Ποιος δεν έχει κάνει ούτε ενα μπανιο φετος;;;; 🤔
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο @dum dum boy :P

Ποιος μέλος ποντάρει πολύ στην δημόσια εικόνα του και καταπιεζεται να βγάλει τον πραγματικό του ευατο ; (το τερμάτισα το ξέρω αλλά μπας και αποκτήσει λίγο ενδιαφέρον)
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,777 μηνύματα.
Ο @S.xas

Ποιο μέλος το μετανιωσε που εσβησε το λογαριασμό του και θέλει να επιστρέψει;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,958 μηνύματα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,958 μηνύματα.
@BeatrixKiddo

Αν μπορούσες να επιλέξεις να διαγράψεις τον λογαριασμό ενός μέλους, ποιο θα ήταν αυτό;

Υπάρχουν μέλη εδω μέσα που ειναι πραγματικά κακά. Αλλα δεν θα ονοματίσω. Για ευνοητους λόγους. Μπροστά τους ειμαι αγγελούδι.

Θα πώ οτι θα διέγραφα εμένα κάποιες φορές γιατι κολλάω κ χάνω χρονο αναλύοντας χωρις νόημα κ σκοπό. Χάνω το χρονο κ τη φαια ουσία μου.

Με ποιό μέλος θα έβγαινες για ένα χαλαρό ποτό ; (οχι πονηρά).
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Με τον @giannhs2001για τσίπουρα και ρεμπέτικα

Ποιο μέλος θα επέλεγες για συγκάτοικο σου;
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Himela να κλαίμε την μοίρα μας και να βγαζουμε τα νευρα μας η μια στην αλλη χωρις καια απολυτως παρεξηγηση όταν μας πιάνει η καταθλιψαρα μας :P

Ποιο θεωρείται το πιο ερωτικό μέλος στην παρέα μας ;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όπου έρωτας, σεξ, ιστορίες γι' αγρίους και φλερτ, σε τρένα, πλοία, αεροδρόμια και σταθμούς....ο @Devil...κρύβεται από πίσω...


Ποιό μέλος θα θέλατε πολύ να γνωρίσετε από κοντά ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top