Διάλεξε μέλος

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Κανένα. Αυτοί πρέπει να γνωρίσουν εμένα. Ο λαός πάει στον Αυτοκράτορα.


Ποιο μέλος θα νανούριζες αν δεν μπορούσε να κοιμηθεί;
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Α δεν ηξερα ότι το φορουμ έχει και μωρά.
Με ποιο μέλος θα πήγαινες για ψώνια;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Α δεν ηξερα ότι το φορουμ έχει και μωρά.
Με ποιο μέλος θα πήγαινες για ψώνια;
Έλα γαμώ, πες μου ενα παραμύθι να κοιμηθώ. Θέλω τον Περικλή τον Βαρβάτο, το τρυφερό χρωματιστό ψαράκι στη Χώρα των Φυκιών που σαν τα καπνίζει όλα είναι φίνα.

Με τον Φώταρο θα πήγαινα για ψώνια να κατεβάζαμε τα μισά ράφια με τα κινητά και μετα στις αντιπροσωπείες για τη νεα Μερσεντές Ε.

Σε ποιο μέλος θα μαγείρευες το πιο πολύπλοκο φαγητό που ξέρεις;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σ' εσένα...Έτσι, για να δω αν...πετάς και καμιά καλή κουβέντα, πέρα από πυρηνικές...


Σε ποιό μέλος θα πρότεινες κάτι ν' αλλάξει και ποιό θα ήταν αυτό ;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,455 μηνύματα.
Στον @Fast αβαταρ (αν και φοβάμαι οτι μόλις κονομησα ενα κοκκινο φατσονι :P )

Ποιο μέλος σου βγάζει οτι μπορείς να το εμπιστευτείς, αν και δεν είστε τόσο κοντά;

Υ. Γ Τα λόγια μου αποδείχτηκαν προφητικά :lol:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
@giannhs2001 .

Ποιο μέλος θεωρείς ότι είναι ο πιο ήρεμος σαν χαρακτήρας;;
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
@Volkswagen Fan

Ποιο μέλος πιστεύεις ότι θα μπορούσε άνετα να γίνει stand up comedian;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,455 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι οτι ήμουν ανάμεσα σε πολλούς, για την ακρίβεια σε πολλές. Πφ διαλέγω την @Eclipse

Ποιο μέλος θεωρείς οτι είναι πιο εριστικό;
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Εγώ. :devil: Γιατί με κάποια που διαβάζω εδωμέσα, μου'ρχεται να κάνω φόνο.:D


Ποιο μέλος πιστεύεις οτι είναι το πιο σχολαστικό (με την έννοια του "ψειρίζω" τη λεπτομέρεια);
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ. :devil: Γιατί με κάποια που διαβάζω εδωμέσα, μου'ρχεται να κάνω φόνο.:D


Ποιο μέλος πιστεύεις οτι είναι το πιο σχολαστικό (με την έννοια του "ψειρίζω" τη λεπτομέρεια);
Θα πω ξεκάθαρα εμένα..στα πάντα, στις λέξεις στο τι κρυβεται πίσω από αυτές και γενικά σε συνδυασμό και με την γενική εικόνα ειδικά αυτή που έχει βγει σε άσχημες στιγμές..
Κοινώς λέξη δεν πέφτει κάτω...

Πολυ λάιτ το παιχνίδι πραγματικά... :P
Αντε να δουμε αν θα σταματήσουν τα χαιδεματα, ορεξάτη πολυ σήμερα ;)

Ποιο μέλος πιστεύεται ότι ενώ ξέρει ,δεν έχει μπει ποτέ στην διαδικασία να μοιραστεί πραγματα που του έχουν εμπιστευτει ,με τρίτους ,κοινή παρέα εδώ μέσα..
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Η @yorkie


Ποιο μέλος θεωρείς περισσότερο πιθανό να δήλωνε κάποια στιγμή συμμετοχή σε reality show ;
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Μα εννοείται ο @ilias90

Ποιο μέλος θα ήταν το πρώτο που θα δήλωνε συμμετοχή αν γινόταν μια αποστολή στο φεγγάρι;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
@akikos

Με ποιο μέλος θα μοιραζόσουν προσωπικές σκέψεις, προβληματισμούς και όνειρα για το μέλλον;;
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@ilias90
Για μια οχι και τόσο συγκαταβατικη αποψη :P

Ποιος μέλος πιστεύεται ότι θα ερωτευοταν κάποιον μονο απο τον τρόπο γραφής του ...
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
@Joji

Με ποιο μέλος θα πήγαινες σε λούνα πάρκ;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Με την @Pak .

ποιο μέλος είναι το πιο ευαίσθητο/ συναισθηματικό;;
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
η @Πουπουλίνα γιατί έχει γάτα

με ποιον πιστεύεις ότι θα μάλωνες πιο εύκολα;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,425 μηνύματα.
η @Πουπουλίνα γιατί έχει γάτα

με ποιον πιστεύεις ότι θα μάλωνες πιο εύκολα;
Σε αγαπωωωωωωωωωωωωωωω!:group:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

η @Πουπουλίνα γιατί έχει γάτα

με ποιον πιστεύεις ότι θα μάλωνες πιο εύκολα;
Με τον @giannhs2001 στανταρακι.:paladin:

Με ποιον θα πηγαινες καταδυση σε εξωτικο νησι;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Με την @Agaphbou (η άλλη επιλογή μου δεν είναι στο φόρουμ πχια :hehe:)

Ποιον θα διάλεγες για να απαγάγεις κάποιον;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top