Διάλεξε μέλος

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν και...'γιος μου', θεωρώ ο @TheUltimateUnderdog... Μοιάζουμε / ταιριάζουμε σε πολλά...


Με ποιό μέλος θα πήγαινες διακοπές ;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
Ε έχει σημασία και ο προορισμός.
Πχ θα πήγαινα άνετα Βερολίνο(μου βγάζεις κάτι για εκεί) με την @Joji και Νέα Υορκη, Οντάριο με τον Βαλ (@Valder ) για να επισκεφτούμε τους καταρράκτες Νιαγάρα με οτι αυτό συνεπάγεται :hehe:

Ποιο μέλος θα διαλεγες για νυχτερινή έξοδο, αν ήθελες να ξεχάσεις ποιος είσαι και που πας;
 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,441 μηνύματα.
Έεελα, ναι θα ήταν τέλεια θεωρώ.

Θα πω πάλι @Pak, θα πηγαίναμε παντού, θα το ζούσαμε :lol:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,441 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν θα πω...αυτόν που θα έλεγε, θεωρώ, η @Pak ...Θα πω τον @Devil ...Έχει μια αφοπλιστική ειλικρίνεια που την είδα εξαρχής. Δε μασάει πουθενά και ό,τι έχει να πει θα το πει...


Ποιό μέλος θεωρείς ότι δεν χάνει εύκολα την ψυχραιμία του ;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
@Aleksa (κάτι τετοιο μου βγάζει, ελπίζω να μην εχω πέσει τρομερά έξω)
Δεν θα πω...αυτόν που θα έλεγε, θεωρώ, η @Pak ...Θα πω τον @Devil ...Έχει μια αφοπλιστική ειλικρίνεια που την είδα εξαρχής. Δε μασάει πουθενά και ό,τι έχει να πει θα το πει...


Ποιό μέλος θεωρείς ότι δεν χάνει εύκολα την ψυχραιμία του ;
Για κάτι δευτερολεπτα χάρηκα οτι ήμουν εγω (λόγω της ειδοποίησης) :hehe:

Ποιο μέλος θεωρείς πιο εχεμυθο;
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Δεν ταιριάζει τωρα να πω την @Εχέμυθη λόγω ονόματος; Χαχα

ποιο μέλος θεωρείς πως είναι your partner in crime?
Θα μπορούσε η @Gate4 αλλά και η @Ιππολύτη . Για κάποιο λόγο μας έκανα εικόνα σαν τις totally spies και πολύ γέλασα με την ιδέα!

Με πιο μέλος θα πήγαινες άνετα διακοπές;
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Με πιο μέλος θα πήγαινες άνετα διακοπές;
Hmm, με τον @TheUltimateUnderdog μάλλον. Νομίζω θα μπορούσαμε να κάνουμε ωραίες συζητήσεις αλλά και να με νιώσει/έχουμε επαφή. ( :flowers:)


Μια παρέα στεκιωτων βρίσκεται παγιδευμένη σ'ένα έρημο σπίτι, κυνηγημένη από έναν μανιακό δολοφόνο. Ποιο μέλος είναι πιθανότερο να δει πρώτο τα ραδίκια ανάποδα και γιατί; Νot me trying to stir up drama.
 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,441 μηνύματα.
Εγώ, γιατί αν αγχωθώ την έχασα την μπάλα.

Σε ποιο μέλος θα εμπιστευόσουν τα προσωπικά σου;
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Στην @Υδροχόος «μαμά μου», ανεπιφύλακτα. :kissing:

Ποιό μέλος αναστατώνεται για τους πιο ανόητους λόγους;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,982 μηνύματα.
@Ioannidou

Με ποιο μέλος θα πήγαινες για φαγητό??
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
Με την @Ioannidou μπας και χορτάσει και δε φάει τον Φώτη για την απάντηση που έδωσε από πάνω, παρακαλώ Φώτη :devil:

Ποιο μέλος "θαυμάζεις" πιο πολύ για τον χαρακτήρα του και γενικά το πως άγεται και φέρεται στο φόρουμ;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
@Valder αιτιολόγηση νομίζω δε χρειάζεται

Ποιο μέλος θεωρείς οτι είναι το πιο ακομπλεξαριστο;
 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,441 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,982 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,441 μηνύματα.
@Agaphbou

Ποιο μέλος θα διάλεγες ως partner σε escape room
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top