Διάλεξε μέλος

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Φυσικά εμένα @Pak

Ποιο μέλος θεωρείς οτι θα μπορούσε να εξελιχτεί σε πολύ καλό/η σου φιλο/η;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,265 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Ξεχάσαμε την @Pak, who loves badinaging και φυσικά την @Eclipse, whose joy is escalating repartees.

Ποιό μέλος πιστεύεις ότι είναι ο/η κρυφός/η σου θαυμαστής/στρια;
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εσυ? :D δεν ξερω μπορει να πεφτω εξω απλα επειδη το ρωτας εσυ

Ιδια ερωτηση
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Όλοι , φτύνουν να μη με ματιάσουν .


Ποιανού μέλος είσαι εσύ ο κρυφός θαυμαστής ;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
@Υδροχόος και @Valder, που μου εμπνέουν ενα δέος γενικα…

ίδια ερώτηση

Την ευλογία μου να χεις.


Εγω θαυμάζω τους εχθρούς μου (και τους διπλούς λογαριασμούς τους), έχουν μεγάλη υπομονή μαζί μου και σύντομα θα ανταμειφθούν.

Ίδια ερώτηση.
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
θαυμάζω την Έβανς επίσης!

ποιος πιστεύεις ότι διατηρεί άλλο προφίλ εδώ; :lol:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Δεν απάντησες βρε! :bleh:
Πίστεψέ με, εχω δωσει ήδη 3 απαντήσεις μεσα σ αυτη την πρόταση για όσους το έπιασαν.

@Agaphbou ξεκάθαρα.

ποιο μέλος έχεις γνωρίσει από κοντά;
Εχω δει παρα πολλα μελη απο κοντά. Ενδεικτικά θα πω Σκάνταλ και Χιμελα.


Ίδια ερωτηση
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Κανένα.

Ποιο μέλος υπερεκτιμά την αντίληψη του; :shifty:
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top